Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
stačí mi většinou hororovější varianta "jak to mohlo dopadnou a jak jsem na tom mohl bejt hůř... a že vlastně můžu bejt rád, že to dopadlo takhle..." ..cizi lidi k tomu moc nepotřebuju
|
|
zřídkakdy ano, i když spíš si začnu říkat ať nefňukám že je na tom strašně moc lidí hůř než já a proti nim jsou moje "problémy" úplně nicotné...
|
|
Spíš bych řekla, že mě povzbudí myšelnka na někoho, kdo je na tom líp... Z koho si můžu vzít příklad a radovat se z jeho úspěchů.
|
|
Občas ano...
|
|
ale jo asi to tak bude
|
|
Jeana000: Tohle si nesmíš říkat. Buď silná, vyrovnej se sama se sebou a uvaž, že není nic, co by nebylo v Tvých silách. Stačí jen, abys chtěla a otevřela svou mysl. Nic víc.
|
|
NEEEEEEE ... já sem tak v prdeli že horší debil už se nenajde .......
|
|
tak na ostatní teda v takové chvíli nemyslím, nějak:) proč bych se měla utěšovat tím, že jiný se má hůř?:)
|
|
Jo občas jo.
|
|
"Dokud ti něco nechybí tak si toho nevážíš." Naprostá pravda. Třeba předtím, než se zjistilo, že jsem alergický na lepek(obsažen ve všech obilninách vyjma kukuřice), tak jsem si taky nevážil obyčejného chleba a soli. Teď kdybych si ho dával, tak to beru jako delikatesní pochoutku :D
|
|
Naprosto souhlasím. 1.1.2007 jsem chytl nemoc purpuru což je vážně hnusná nemoc. Než mě převezli do nemocnice a dali mi nějaké utěšovací látky tak jsem se cítil jako bych byl totálně naládovanej chalsatem po opici a to i ta nejhorší kterou jsem kdy zažil byla balada a v tu chvíli jsem se cítil na umření neli že jsem umřít chtěl. Spíše na druhý den jsem se cítil dost mizerně a uvažoval jsem o tom že se mám ještě dobře že někde lidi umírají hladem a tak. Kdo si to neprožil tak to ani posoudit nemůže. Pokud řeší nějaké maličkosti tak tam jak už zmiňoval "Finrod Felagund" pustím nějakou hudbu a je to ok, jinak si nemyslim že by nad tim většina lidi tak uvažovala. ps. Dokud ti něco nechybí tak si toho nevážíš. končím
|
|
Radost z toho nemám, ale pomůže mi to pochopit, proč jsme na tom podobně blbě. A díky tomu pak vše změnit k lepšímu...
|
|
Člověk by si měl v jakékoliv nepříjemné situaci uvědomit, že může být ještě hůř, jenomže tohle většinou selže. Až když je opravdu ještě hůř, tak bychom tu původní nepříjemnost rádi brali.
|
|
Tak něco takového mě nenapadlo. Dokážu politovat někoho, kdo je na tom špatně, ale to je tak všechno.
|
|
Ne, akorát mám z toho ještě větší depku.
|
|
Ne, když jsem na tom špatně, tak i když se snažím přemluvit své podvědomí o tom, že jsou na tom lidé hůř, tak to nevychází a jsem přesvědčena o tom, že jsem na tom nejhůř na celém světě.
|
|
Když je mi zle, tak 1) pustím si nějakou šíleně depresivní hudbu a dojdu si s tím až na dno, řeknu si tak, teď už může být jen lépe a jdu opět cihlu po cihle stavět velkolepý chrám úspěchu :)
|
|
přiznávám se
|
|
Ne.
|
|
PS: Nevěděl jsem, jak tento jev pojmenovat, tak jsem střelil od boku něco, co s tím má aspoň vzdáleně něco podobného :)
|
|