Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Pomoc zpovědnici
Vážený návštěvníku,

možná ti naše stránky pomohly, možná jsi ty jejich prostřednictvím pomohl někomu jinému a možná si jen pročítáš osudy a názory ostatních. Pokud jsi objevil smysl tohoto internetového zákoutí, a my věříme, že ano, zkus pouvažovat nad tím, zda bys je nedokázal podpořit. Je asi zřejmé, že toto vše nevzniklo samo od sebe, ale že Zpovědnice je výsledkem stovek hodin usilovné práce. A že není možné ji s její rozsáhlou databází a množstvím přístupů provozovat 24 hodin denně 365 dní v roce na bezplatných internetových serverech. Zrovna tak jako to, že by bylo škoda na ni prostřednictvím placené propagace neupozorňovat lidičky, kteří o ní ještě nevědí, a třeba něco takového právě marně hledají. Bohužel ne na všechno stačí bezmezné nadšení tvůrců. Takže jediným účelem této stránky je ukázat, jakými způsoby bys třeba i ty mohl Zpovědnici pomoci.

Tvá Zpovědnice
 
Tričko

Jako nejdostupnější formu pomoci ti nabízíme možnost zakoupení originálního trička Zpovědnice. Je výběr ze tří variant a cena pouhých 230,- Kč.

TRIČKA JSOU VYPRODÁNA A ZATÍM NEPLÁNUJEME VÝROBU DALŠÍ SÉRIE.

  Vyobrazení triček a objednávku najdeš TADY
Ikonka

Máš vlastní stránky? Umísti na ně ikonku Zpovědnice.
Potřebný HTML Kód:

  <A HREF="http://www.zpovednice.cz">
  <IMG SRC="http://www.zpovednice.cz/grafika/zpico1.gif" 
  ALT="Vstup do Zpovědnice" WIDTH=88 HEIGHT=31 BORDER=0></A>
Peněžní dar

Přispět můžeš i libovolně malou finanční částkou zaslanou na účet Zpovědnice:

  Číslo účtu: 2600637872/2010
  Variabilní symbol: 991301
Klub Zpovědnice

Pokud se ti na našich stránkách líbí a byl bys ochotný přispět jak finančně tak i aktivní účastí, staň se členem Klubu Zpovědnice, minimální výše ročního členského příspěvku je 300,- Kč.

Podmínkou členství je zaregistrování tvé přezdívky a ověření registračních údajů některým ze správců. Ostatní návštěvníci Zpovědnice tě okamžitě odliší od ostatních. A bude to pro ně jasná informace o tom, že nejsi jen anonymní postavičkou, ale někým, komu na Zpovědnici záleží. Více najdeš ZDE
Sponzorství

Chceš přispět větší finanční částkou nebo nabídnout pomoc trvalejšího charakteru? Nabízíme umístění loga tvé firmy nebo nějaké jiné upoutávky na úvodní stránku Zpovědnice. V případě zájmu nás prosím kontaktuj na info@zpovednice.cz.
Reklama na Zpovědnici

Provozuješ internetový obchod? Nebo chceš upozornit na své stránky?
Objednej si reklamu na Zpovědnici. Jedná se o banner v záhlaví stránek.
Ceny jsou více než příznivé a dohoda možná.

  Více informací najdeš TADY

Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč