Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Nics
(:

Index důvěry:
81

Má k rozdělení:

9

6

Pohlaví: muž
Věk: 25
Ve zpovědnici působí od: 27.12.2006 19:25:37
Číslo profilu: 33916
Naposledy se přihlásil: 01.03.2017 17:21:58
Poslední rozhřešení dal: 03.09.2016 16:40:09
Doteď napsal rozhřešení: 3196
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 72075
E-mail:
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje: Kečup
Nenávidí: Kečup
Obdivuje: Kečup
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
07.08.2018 10:50:57
Blue Panther:
Ahoj, jestli sem ještě někdy zavitas, dej mi vědět a můžeme obnovit konverzaci
20.07.2016 15:46:23
Kečup:
Je úžasné si přečíst, co jsem ti psala před takovou řádkou let. Bohužel bez tvé zpětné reakce, protože jsem si vždy průběžně návštěvní knihu mazala. Kdo byl Čenda? A od roku 2008 tě miluju, nenávidím a obdivuju! Jmenuješ se Roman! Našel si svou ignorantku? Co škola? Jak lehce může člověk na tolik věcí zapomenout.

A krása je, jak si čtu své vlastní názory, které se do jisté míry jen drobně obměnily. Jak jsem si tehdy byla jistá sama sebou..to už dneska skoro neplatí. A ty sny, které jsem měla a které se z části nenaplnily. Takový exkurz do minulosti jsem vůbec nečekala. Dospěla jsem a znejistila. Fujky

Facebook ti klidně dám, jen se mi tady nechce zbytečně zvěřejňovat své celé jméno. Platí tvůj e-mail, který tu máš uvedený? Zkusím to poslat tam
18.07.2016 11:36:27
Kečup:
Tak to je škoda, že jsem si to nepřečetla dřív. Zrovna v sobotu sme s klukama řešili, že bychom jeli někam na výlet a nakonec sme byli v Mšenu a pak Bělé pod Bězdězem..Na druhou stranu "fesťáček" by mě zbytečně moc lákal a já jsem musela ten den jít na noční, takže bych si to asi moc neužila.
Ale jinak krom počasí si taky užívám prázdniny, v práci víceméně volno, jen to počasí není dvakrát letní..
11.07.2016 17:20:54
Kečup:
Jak užíváš prázdnin??
18.05.2016 15:33:47
Kečup:
Nebyla naposled jsem byla na výstavě Z očí do očí starým mistrům a byly tam ty nejznámější díla českých malířů - Schikaneder, Mikoláš Aleš, Kupecký, Mucha atd.. Já se teda v umění moc nevyznám, ale tohle byla fakt povedená expozice. Teď všichni chodí na Titanic, tak přemýšlím, zda se mám taky nadchnout a vyrazit A co vystavuješ? Rozhodně bych si cestu naplánovala
18.05.2016 14:51:51
Kečup:
Noo.. chtěla jsem jet, ale něco mi do přišlo. Sice to už není aktuální, ale doba, kdy jsem mohla odjet teď nějak uplynula. A budou dovolené a chybí nám v práci lidi, takže taky není úplně vhodná doba odjíždět. Do toho rodinné problémy..prostě kolem a kolem blbá doba. Ale aspoň jsem si zaplatila kurzy anglické konverzace, chodím do badmintonové ligy a poznávám více kouzlo divadel, kultury, výstav, na které jsem dřív neměla čas...
18.05.2016 11:07:11
Kečup:
tak to nevadí, já bych stejně ten víkend nemohla, byla jsem doma na Moravě..ale rozhodně, až budeš příště mít čas a chuť, tak se třeba domluvíme. A co, že Praha nevyšla?
02.03.2016 10:42:45
Kečup:
Tak se někdy ozvi, až budeš v Praze, můžeme zajít na pivo!
Jinak já pořád tu Anglii zvažuju - teď mi ve dvou pracích zvýšili plat a na poměry platů sociálních pracovníků si žiju fakt nadstandardně a ještě dělám to, co mě baví. Je mi jasné, že v Anglii by to rozhodně ze začátku byla dřina. Na druhou stranu, ty zážitky, zlepšení angličtiny..to je výzva, změnit zaběhlé stereotypy. Ale opouštět něco, co funguje..:D prostě to můj mozek nedává, bolí, když nad tím furt přemýšlím a nemůžu se ničemu dobrat..
26.01.2016 14:59:11
Kečup:
A jo líbí, líbí se mi velkoměstský život, ty možnosti, které u nás doma na maloměstě nemáme- jak píšeš, výstavy, městský život, hudba, divadla, kavárny, obchody. Ale spíš tu více méně jen pracuju a často jezdím domů - za kamarády, rodinou. Těším se, jak zajdu do své oblíbené hospůdky a potkám tam spoustu svých známých, na ulicích se zdravím s lidma, které jsem už dlouho neviděla, každý se zná s každým, jsem imrvére někde v luftu. V Praze jsem ráda, když večer sleduju nějaký film a nemusím nic dělat. Chybí mi mí přátelé a ta atmosféra maloměsta. Na druhou stranu svou práci v Praze mám ráda, spolubydlící jsou skvělí, potkala jsem tady spoustu fajn lidí, dělám dobrovolníka pro děti z dětských domovů, což je úžasná naplňující práce ale..doma je doma,vždycky se tam budu ráda vracet, což mě hodně komplikuje život v Praze, který nežiju naplno. Pendluju mezi dvěma městy a ani v jednom nejsem naplno se vším všudy..je to komplikované. Do toho uvažuju, že přes prázdniny s kamarády odjedu do Anglie a konečně budu někde na 100%. Třeba na rok a pak se uvidí. Noo, tak jsem se nějak rozepsala..
24.01.2016 22:13:36
Kečup:
Srazy určitě ještě budou, ale většina těch, kteří na ně chodí, už tolik nechodí na Zpovědnici (včetně mě), ale pro tebe alespoň tak neznámí nebudou. Já tu teď chodím minimálně, i když by nebyl problém zase nějak najet na ten "radící režim". Jen není tolik času. Teď bydlím v Praze a když nejsem v práci, tak jsem ráda, že nemusím dělat nic a hlavně radit dalším lidem - v práci toho mám nad hlavu. a co tě táhne do Prahy? Práce?
23.01.2016 20:00:43
Kečup:
Ahoj, pokud tuto stránku nezruší, tak si nikdy profil mazat nebudu Jak se vůbec máš? Určitě se za tu dobu spoustu věcí změnilo. Já jsem byla několikrát i na srazech a poznala jsem tu super lidi..
27.12.2015 11:22:08
Blue Panther:
Tak to je super, že jste navštívili aji Děvičky.. Víno ale u nás doporučuji kupovat přímo od vinařů.. Radši se ve městě poptat, kdo má dobré a kdo ho prodává..

Cyklistika zažívá v posledních letech velký "boom", ale můžu říct, že je to jenom dobře.. Je fajn vidět lidi radši na kole, než u PC.. Já osobně jezdím teprve sice druhou sezónu, ale neskutečně mě to chytlo.. A ne, silniční kolo nemám.. Tady jsou po okolí aji pole (včetně toho Rakouska), tak jsem to při výběru kola zohlednil a mám crossové.. Ale obávám se, že tak daleko se nedostanu ještě ani příští rok.. To bude hlavně Šumava a Moravský Kras.. Jestli bude čas na něco dalšího, uvidí se.. Každopádně děkuji a budu na to myslet...

Na té fotce to můj výtvor není.. Byli jsme na dovolené v Lipně a tahle konkrétní fotka je focena na Stezce korunami stromů.. Jestli přemýšlíš kam na výlet, rozhodně tam.. Nezkutečné.. Kousek od toho Český Krumlov/Budějovice, tam je krásná zoo, památky, v Rožmberku hrad..

Sochaříš? To tě obdivuji.. Já bych na to neměl cit.. Máš někde vyfocenou tvorbu? Jak dlouho už to děláš? S jak velkou bandou jezdíváš takhle na túry? Je vás víc či pouze pár známých?


27.12.2015 04:31:55
Yeniq:
Abych nebyl stále jen kritický a v opozici. Neni to špatné úvaha, naopak docela se mi zamlouvá.
Problém vidim v definici toho co je to "ctnost". Jelikož co je dobré nebo špatné je ve společnosti velmi relativní. Člověk, který se silně projevuje ještě nutně nemusí být namyšlený, ale dozajista tak může být označován.
Líbí se mi názor schioirjocho. Na tom je docela hezky vidět, že o tom kdo si věří zdravě a kdo nezdravě rozhoduje spíš okolí.

Podle mého názoru a toho co vidím ve společnosti lidé rozhodují o člověku podle toho jak moc jsou ve shodě s jeho existencí. Jinými slovy, čím jsi lidem vzdálenější a máš převrácenější hodnoty tím hůře budeš posuzován i kdyby jsi byl svatý Kristus Nazaretský. Společnost není objektivní, je šovinistická a každý kdo se vymyká normálu je apriori "špatný", protože my jsme přeci "dobrý". Velkou roli hraje také stádovitost. Lidé se silně ovlivňují navzájem, uskupují se do skupin a davů, ve kterých jednotlivci často říkají, dělají a myslí věci, které obvykle neříkají, nedělají a nemyslí.

Jedna z největších lidských hloupostí, podle které se stále žije praví, že "Většina lidí má větší pravdu". To co je a nebo není prvda, nebo kde se nachází daleko lépe určuje ovšem nejbližší průsečík všech pohledů, nikoliv demokracie názorů.

Uvedu jednoduchý příklad:
Stojíš na kopci a dole vidíš moře. Pod kopcem stojí dav lidí. Křičíš na ně "pojďme se vykoupat vidím moře!" lidi pod kopcem ovšem nic z toho nevidí. Shodnou se, že moře neexistuje a protože se jim nechce jít do kopce označí tě za blázna.

26.12.2015 16:55:00
Blue Panther:
Jsem vůl, jsem předešlou odpověď zanechal na svém účtu a všiml jsem si toho až teď... Ale jo, znám to tam dobře.. Pálava je nejkrásnější oblast v celé ČR (ikdyž jsem jich moc jiných nenavštívil .. V lomu jsem teda ještě osobně nebyl, ale prý je to tam celkem fajn a dá se tam aji dobře koupat.. Ten kopeček je taky úžasný, akorát mi nahoře chybělo nějaké to občerstvení (nevím, jestli už tam nějaký stánek nedali..). Je tam nádherná krajina aji super výhled.. Kousek je vesnice Pavlov a z tama se dá dostat na zříceninu hradu Děvičky.. Byl jsem tam sice jenom v zimě, ale i tak to bylo úchvatné.. Jestli máte rádi adrenalin, dá se tam dobře zablbnout..

To je k nezaplacení jestli máte známého z Moravy, který se o vás takhle stará.. Můžete mít jistotu, že pijete dobré víno..

Bohužel jsem v Liberci nebyl.. Já vlastně ani pořádně nebyl mimo Moravu.. Věnuji se cyklistice, takže většinu času trávím spíš na kole a toto léto mě zaujalo Rakousko, které mám prakticky za rohem (asi jak ty Německo nebo Polsko).. Neměl jsem ještě auto, se kterým bychom mohli vyrazit někam dál s kolama, takže jsme to brázdili tady po okolí.. Jednou jsme byli vlakem v Beskydech.. Sice koncem prázdnin a už bylo chladněji, ale rád bych se tam někdy podíval i v létě.. V Liberci mám pouze kamarádku, která mi občas pošle fotku kde byli na výletě nebo z hor..

Jak často vyrážíte na takovéhle túry? Kde jste už všude byli?
26.12.2015 10:32:50
Blue Panther:
Zdarec, to vidím za tebou zámek v Lednici?
29.09.2011 15:26:50
lisseta:
Tak to má fakt skvělý, když děláš něco takovýho, co tě baví A budu držet palce, ať ti vyjde i ta druhá škola
Já mám dneska z té školy úplně zkaženou náladu.. Měla jsem vlastně skoro jistou vedoucí bakalářky. O prázdninách jsem pročítala články, český i anglický.. Ke konci prázdnin jsem kvůli tomu měla stresy, že jsem toho neudělala moc a tak. Dneska mi s úsměvem na tváři sdělila, že se bude stěhovat. Je konec září a já nemám k bakalářce najednou vůbec nic. Takže si musím vymyslet úplně nový téma a najít si nějakýho vedoucího, jestli vůbec bude ještě někdo volnej.. Což teda u naší školy pochybuju

Já a nějaký druh umění? Asi ani ne.. já jsem nikdy nějak k něčemu takovýmu neměla blízko nebo tak. Ani nevím, čím to bylo a je..
11.09.2011 21:56:25
lisseta:
Já se na tenhle rok vůbec netěším, protože mi přijde, že ještě vůbec nejsem připravená psát bakalářku, dělat státnice..
Ale jo, líbí se mi tam Bydlela jsem tam vlastně ráda.. tenhle rok budu dojíždět, tak snad to nějak půjde. A co ty, jseš spokojenej v Plzni?
06.09.2011 17:36:42
lisseta:
Ahoj,
nemáš zač
No je pravda, že tady trávím asi trochu víc času, než bych měla Ale než mi začne škola, tak mám toho času celkem dost Jinak bych řekla, že je to tady pořád tak nějak stejný
09.08.2011 19:47:56
lisseta:
Ahoj,
dlouho jsem tě tady neviděla, ale dneska, když jsem viděla v kalendáři jméno Roman, tak jsem si na tebe vzpomněla.. Tak přeju všechno nejlepší
29.11.2010 14:36:31
Kečup:
áá, Vánoce, na ty se těším! sníh sice nesnáším- teda ne ten noě napadnutá, nesnáším, když trvá moc dlouho, drží se jak klíště a ještě k tomu jsou všude břečky, marast etc. Jinak krásný bílý, čerstvý sníh je nádherný. Teď v pátek si půjdu zkusit zajezdit na snowboardu- bude to moje poprvé, tak se ráda ve sněhu vykoupu ale bude-li trvat až do dubna, myslím, že začnu chodit s fénem a ten sníh budu roztávat Jinak já se mám dobře. Třetí ročník na vošce,tak mě čeká absolventská práce- jsem strašně pozadu, nestíhám, do toho kamarádi, akce- pořád si neuvědomuju, že mám i nějakou povinnost asi mi ještě neteče do bot, jinak bych nasadila svoje vražedné tempo :D no jen sem se chtěla ozvat- poslední dobou často chodím na zp- to je tím, že už nechodím na facebook, musím si to někde kompenzovat :D, tak jsem ti napsala
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč