Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.46333, vloženo 10.02.2005 19:18:39 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chce toho příliš?
Ahoj, vím že tohle není seznamka,ale věřte i,že bych sem tu zpověď nedávala,kdyby jeden človíček nepotřeboval pomoct:
Znám kluka(je mu 20 let), který se od ostatních podstatně liší..... nemá žádné kamarády, nedokáže dělat žádný sport ani se seznámit s děvčaty. Nikdy nic špatného neudělal,ale přesto ho o patnáctiletí kluci z ulice šikanují. Počůrali mu kolo, ztrapňují ho, zesměšňují.....Až donedávna mi to bylo jedno. Myslela jsem,že je prostě zvyklý. Pracuje v pohřebním ústavu a chodí sám na procházky- dobře.Ale začalo mi ho být líto a teď když si smskujeme jsem zistila,jak moc mu chybí kamarádi.Svěřil se mi,že hledá kluka(holek si nějak zvlášť nevšímá), se kterým by si psal,povídal, chodil na procházky atd...prostě to,co ostatní považují za samozřejmost. A já mu nemohu pomoct,protože neznám nikoho kdo by byl tak tolerantní k jeho stylu života. Nechce holku,ani partu kamarádů-jen někoho s kým by si občas popovídal o svých problémech. Protože opravdu o nikom nevím, obracím se na vás a doufám že se najde nějaký kluk,který by na tom byl podobně jako on,nebo aspoň někdo kdo by ho chápal a třeba si s ním psal a dodal mu sebevědomí....Nebo vás napadá jiný způsob jak mu pomoct,aby nebyl tak sám? Nechci aby byli na světě tak opuštění a smutní lidé jako je on.Vlastně hledám dobrého anděla,který právě nemá ne práci žádný dobrý skutek.Kdyžtak mi písněte do profilu a já vám dám kontakt.
jestli to sem nepatří tak se omlouvám,ale nenapadá mě jiný způsob,jak mu pomoct.Už se nemůžu dívat jak se mu ostatní posmívají. on je tak naivní,že udělá všechno co řekou,aby si je získal za kamarády.
 MillieSunny E-MAIL:   Žena16 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.02.2005 13:12:56
bohuzel nevim
Smajlík  spunt Žena Kategorie
11.02.2005 14:18:42
Martexman by třeba chtěl
 YMY
11.02.2005 12:52:54
To je strašný, je mi ho líto. Bohužel já bych mu asi moc nepomohl, teď se z toho všeho dostávám sám a jde mi to, ale měl by si možná najít spíš kamarádku, holky jsou chápavější v určitých směrech.

je hrozný, že to takhle je. fakt mě to nutí k pláči
Smajlík  richiesambora Muž Kategorie
10.02.2005 23:23:49
jo tak litost je to jediny co muzu poskytnout
Smajlík  mwmwm Muž24 Kategorie
10.02.2005 21:07:49
sem,zrejme bohuzel,zenskeho pohlai..

a to mu asi moc nepomuze..
 geri Žena25 Kategorie
10.02.2005 19:39:11
tak tady nepomůžu
 ubzed Muž47 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk