Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1202617, vloženo 11.09.2022 13:47:36 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nestranné nečernobílé politické diskuse
Kolikrát se někteří ohání slovy jako nestrannost, černobílost názorů a tak podobně. Ti to lidé ale neříkají, jak podle nich vypadá nestranná a nečernobílá diskuse a názory. Podle jak oni sami vedou diskuse, ze stylu jejich vyjadřování a jaké názory píšou, se dají sesumírovat, jak má vypadat správná nestranná a nečernobílá diskuse, takže tedy má asi vypadat takhle:

1. Rusko se zásadně nekritizuje, ideálně ho nezmiňujte vůbec nebo v minimální míře a to vždy v pozitivním smyslu. To samé platí i v případě Číny.
2. Naopak kritizovat NATO, USA, EU je vždy žádoucí.
3. Pokud někdo poruší bod č. 1, tak okamžitě změňte téma a začněte vytahovat špínu na NATO, USA, EU.
4. Na souhlasné informace odpovídejte ve stylu "Skvěle napsáno, děkuji.", naopak nesouhlasné názory chtějte důkazy a odkazy. Pokud je dodá, tak se z toho nějak vykecejte ve stylu "Na odkazy neklikám.", "Je to v cizím jazyce, to louskat nebudu" atd...
5. Pokud chce někdo důkazy po vás, tak buď to ignorujte nebo napište něco ve stylu "Je to všude na netu".

Co si o tom myslíte, vypadá podle vás takhle nestranný a nečernobíle vedená diskuse a názory?
Jak podle vás má vypadat nestranná a nečernobílá diskuse a názor?
 Ad Meliora E-MAIL:   Muž23 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.09.2022 12:50:56
To je zajímavý, že sem leafroller nic nenapsal! A přitom to určitě četl.
Smajlík  syčpysk
12.09.2022 00:59:32
Existuje to co říkám já

Nevěřím nikomu všechno je to banda sm.jdu a jeden horší než druhý myslím že menší zlo je ten a ten aktuálně v téhle situaci .
 valggav Muž28 Kategorie
11.09.2022 23:23:25
Základem každé diskuze je ochota naslouchat jiným názorům. Pokud toto na jedné straně chybí, diskuze je jen zdání.

Lze poznat například podle skákání do řeči nebo z tématu na téma.

Ač jako oxymoron si to označit netroufnu, "nestranná diskuze" je zajímavé slovní spojení.
 noname
11.09.2022 19:50:41
Nestranná politická diskuze neexistuje. Možná mezi dvěma dobrými politology, ale i tak pochybuju. Dnes už je zdejší obyvatelstvo tak rozhádáné, že i nestrannost by byla považována za taktiku protistrany.
Snaha ovlivnit mínění ostatních je stará, jak lidstvo samo. Na každém diskusním fóru operují jedinci se známkami profesionality.
 kulich
11.09.2022 18:23:21
Psoug:
Tak ona a ještě a jeden uživatel, expert na tlumení ega, který ma diskusi pode mnou, jsou experti na zaručeně objektivní diskuse :D
Smajlík  Ad Meliora Muž23 Kategorie
11.09.2022 17:27:56
btw vsimnete si, ze takova methyl zaklada sve “politicke” diskuse uplne stejnou formou jako iceman o svych nasporenych prachach :)
Smajlík  Psoug
11.09.2022 16:44:18
Nemastně a neslaně.
 Quakie Muž78 Kategorie
11.09.2022 14:51:18
Nestranný názor mi přijde jako oxymóron. Názorem člověk vždy zastává určitou stranu.

U politické diskuze není důležitá nestrannost, ale aby byly názory založené na argumentech, relevantních informacích a základním respektu k realitě. Různé požadavky na nestrannost, neutralitu, na to, že každý má svoji pravdu atd. jsou obvykle jen prostředky, jak diskuzi nabourat a zničit. Těžko racionálně debatovat ve světě, kde mír znamená ustoupit a nechat vraždit a mučit civilisty a kde je jedno, jaká je realita, protože každý si může myslet, co chce.
 Foucaultův kocour Muž18 Kategorie
11.09.2022 14:50:56
Diskuse je věcný rozhovor, kde se probírá nějaké téma, ale nerozhoduje. Současným nebezpečím na internetu jsou trollové, kteří mohou jednoduše přepínat mezi postavami a identitami. To platí nejen u politických diskusí. S tím se dělá málo a šíří se tak lži a dezinformace.
 j39
11.09.2022 14:34:42
leonardo da vinci:
Já nemám problém s tím, že někdo vede neobjektivní diskuse. Ale přijde mi docela zvláštní, když někdo o té objektivitě mluví, ale pak se chová tak nějak podobně jako jsem popsal v těch bodech výše.
Smajlík  Ad Meliora Muž23 Kategorie
11.09.2022 14:32:05
napsals-
Jak podle vás má vypadat nestranná a nečernobílá diskuse a názor?
---
Je potřebné si uvědomovat, že ne s každým člověkem lze vést objektivní diskuzi, protože někteří lidi nemají o vedení objektivní diskuze zájem. Je potřebné si taky uvědomovat, že ne s každým člověkem, který má zájem o objektivní diskuzi, lze vést objaktivní diskuzi o jakémkoliv tématu. Je to tak proto, protože daný člověk nemá dostatek potřebných informací nebo dostatek určitých zkušeností.

Problém bývá mnohdy v tom, že někteří diskutující lidi diskutují "pod vlivem" různých předsudků nebo jen "papouškují" názory určitých odborníků.

Stává se i to, že jakoby zkušenější diskutéři někdy někomu na nějaký názor kývnou jen proto, aby rozhovor o určitém tématu ukončili, protože je jim jasné, že dotyčný člověk si stejně bude dál "mlít" svou "pravdu".
 leonardo da vinci Muž45 Kategorie
11.09.2022 14:15:44
Ziji v zahranici a bohuzel se domnivam, ze v Cesku zasadne chybi vseobecny prehled a kulturni vzdelani. Nelze se pak divit. N'a Facebooku vzdy rostu. Treba nemam nic proti Ukrajincum, divila jsem se demonstraci n'a Vaclavaku organizovanou chlapem v exekuci a ze chemtrails mely sirit podle Reuters pneumonii letadly (a Reuters prohlasil, ze je to fake news). Dostala jsem od anonymky sprchu ce forme SVE NEVZDELANOSTI a at si jdu slehnout ctvrtou davecku, ale ja ockovana nejsem a stejne jejich hysterii nechapu
Smajlík  Mysshka1234
11.09.2022 13:57:35
Ad Meliora:
napsals-
Jak podle vás má vypadat nestranná a nečernobílá diskuse a názor?
---
Když někdo píše svůj názor, tak by měl psát způsobem např. - myslím si ..., domnívám se ..., předpokládám ... apod. A případně úvést zdroje informací.

Co se týká války na Ukrajině, tak je všeobecně známo, že na Ukrajině po dobu x let byla velká míra korupce a že tam bylo velmi zanedbáváno financování armády atd. Myslím si, že dost tristní byl ten stav za prezidentování Janukoviče. To se nedalo změnit za jedno volební období. MYslím si, že za prezidentování současného ukrajinského prezidenta se lecos začalo výrazně měnit a proto rusové začali s útokem, protože kdyby další roky vyčkávali, tak by pro ně bylo vojensky těžší vyhrávat.
 leonardo da vinci Muž45 Kategorie
11.09.2022 13:52:24
Nic takovýho neexistuje, jsou tu populární a nepopulární názory, ale to neznamená, že se jedná o nějakou nestrannou diskuzi. Diskuze je o názorech, ta nikdy nemůže být nestranná.
 G9CDPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč