Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Geist
https://www.youtube.com/watch?v=vgSHZwfzZSU

Index důvěry:
38

Má k rozdělení:

8

5

Pohlaví: muž
Věk: 30
Ve zpovědnici působí od: 30.04.2012 18:26:27
Číslo profilu: 71026
Naposledy se přihlásil: 21.04.2021 12:06:44
Poslední rozhřešení dal: 21.04.2021 11:52:47
Doteď napsal rozhřešení: 2676
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 68801
E-mail:
Oblíbené WWW: http://spectik.deviantart.com/gallery/
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
21.09.2013 14:46:41
eXtremec ( ):
Jo, je to trochu starší
21.09.2013 13:28:25
Geist:
eXtremec: Zdravím, hádám, že je to nějaká starší kolekce, takže asi bez šance. Mám přesně v tomhle stylu polokošili a tu jsem kupoval asi před 2 lety, když se shop týhle značky zbavoval.
21.09.2013 11:38:49
eXtremec ( ):
Čau dokázal bys někde sehnat tuhle mikinu?
http://www.nutty.it/abbigliamen to/thor%20steinar/ingts/viking.htm
http ://www.nutty.it/abbigliamento/thor%20ste inar/ingts/viking3.jpg
20.09.2013 13:39:33
lore-ley:
Já si právě naopak myslím, že taekwondo je jedním z nejúčinnějších bojových umění a taky na pohled nejhezčích. Ale především, ono to není v rukou a nohou, ale v hlavě a srdci

Tak co už, no Určitě pobavili i ty policajty

No právě, a ono to tak bohužel ve většině případů dopadá... Hlavně co se tohoto tématu týče.
19.09.2013 07:53:29
lore-ley:
Ale viděla jsem jedno video, kdy do ringu postavili proti sobě MMA rváče a taekwondistu a twd docela dostal - protože celkově lidi, co dělají twd mají strašně slabé ruce a neumí se moc krýt, čehož protivník snadno využije, navíc chytnout ránu od takové vazby... No au.

Tak víš jak, jim to je fuk, prodali by vlastní matku za pár drobnejch...

Taky moc nechápu, proč holka brečí do telefonu kamarádovi, že ji to neklape s přítelem... Tak neměla by to spíš řešit s tím přítelem? Ale asi je to u holek normální... Nevím.... Nikdy jsem tyhle holčičí moresy nepochopila a naštěstí ani nepochytila Je vidět, kam to vede
18.09.2013 09:32:02
lore-ley:
Jo, tak když dobře trefíš... To se třeba může klidně někdy povést i mně pokud nezaváhám a budu mít štěstí Mně se tyhle sporty moc nelíbí, zato miluju taekwondo. To je pro mě bojové umění číslo 1.

Aháá, přesně tohle mě napadlo To si už děláš ale srandu Kde vůbec na tuhle kapelu přišli? A jak si to někdo mohl koupit, to nechápu už vůbec, takový propal!

Pomáhat jak pomáhat, musíš umět odhadnout jestli to má smysl. Do mezilidských vztahů se většinou nepletu (neberu v potaz situaci že bych viděla jak kluk mlátí holku, to je výjimka), protože z toho VŽDYCKY vyjde ten třetí jako největší idiot, to je prostě nepsané pravidlo.
17.09.2013 17:27:43
lore-ley:
Jo, většinou to je Thai Box, možná ještě MMA a podobné nehezké věci. Jako jasně, lidi vytrénovaní z ulice kde jedeš rovnou ,,naostro" jsou dobří Ale nevěřím tomu, že kdyby se potkal trénovaný boxer s někým z hools (brali bychom v potaz situaci, kdy oba dva dělají ten svůj sport stejně dlouho) tak že by se nechal tak snadno sestřelit.

Počkej, jaká kauza Landser? Mám nějaké neblahé tušení, co tím chceš asi říct ... Prosím, ne

To se nehodí, nadávat a ještě takhle sprostě.... Ale tak vidíš, nakonec jsi z toho jako ten špatný vyšel ty Pro dobrotu na žebrotu
17.09.2013 16:29:37
lore-ley:
Jojo, to si pamatuju, tomu jsme se nasmáli

Podle mě je ale rozdíl mezi tím být bitkař a dělat bojový sport... Respektive mlácení na louce či před hospodou nepovažuju za bojový sport Ale chápu jak to myslíš Ano, o TS ve vietnamských obchodech jsem slyšela taky. Já se nedivím, u nich najdeš fakt všechno, od drog po nazi značky

Tak to si za to tak trošku můžeš ale, víš co, týpek zhrzený láskou si vydedukoval, že se s tebou baví a tak to hodí na tebe... Klasika. Celkem se divím, že si nemyslí, že mu s tebou zahýbala ve finále, ačkoliv bůh ví co se k tobě ještě může za zvěsti donést
17.09.2013 12:38:45
lore-ley:
To jo, vlastně to video s napadením v Duchcově se poprvé objevilo na radicalboys, pokud si dobře pamatuju, a od nich to chtěla koupit média, nepletu se? Proč ne, alespoň by to bylo z důvěryhodnéh zdroje

Jo, ale tak o to by ani tak nešlo, že to nosí mladí kluci (hlavně chuligánka tady), kteří bojové sporty nedělají, ale spíš mě baví, že si to můžeš koupit fakt už všude Taky jsem jednou viděla značku Lonsdale u vietnamců, no pochopíš to? Normálně klasicky ve stánku A toho TS jsem už taky viděla na ledaskom.

To jako fakt? Tak to je opravdu nezáviděníhodná situace. Třeba to nechaj usnout, víš jak to většinou u výhružek skončí... Jak přišel na to, že je to tvoje vina?
17.09.2013 10:03:15
lore-ley:
To je stejně strašná blbost, chtěla bych teda vidět, jak by to fungovalo v praxi. Podle mě naprostá utopie, stejně jako veškerá případná domluva/spolupráce s nimi.

Lonsdale je prostě kýč Ale musím se přiznat, že mám jednu bundu Lonsdale a jednu mikinu Everlast, ale tyhle věci jsem kupovala nějakých pět let zpátky téměř a od té doby jsem nic pěkného neviděla, zato plno škaredých věcí na škaredých lidech Prostě nemám ráda stádovitost, zato oceňuju věci, které jen tak někdo nenosí a tak jsem se našla v tomhle Znám tady jen dva lidi, kteří nosí FP a BS, zbytek Everlast a Lonsdale, furt dokola.

Ježiš, takové výhružky mám nejradši... Hloupé Čím jsi je tak naštval?
16.09.2013 10:17:20
lore-ley:
Mně čtení baví, v pohodě

Tak oni to navrhli a vzápětí zase odvolali? Nerozumím tomuto logickému postupu

Ano, to máme podobný názor. Jsem vyloženě alergická na značku Lonsdale, strašně se mi nelíbí, Everlast bych ještě skousla, nicméně taky nejsem fanouškem jejich oblečení a jak píšeš, dneska to nosí fakt naprosto každý blbec, je to hrozně stádovité. Já mám strašně ráda značky typu Ben Sherman a Fred Perry, za tyhle značky jsem schopna utratit nekřesťanské prachy. Hlavně za jejich košile a polokošile s nažehleným límečkem A jinak TS a ty další značky znám, ale nějak extra mě nezaujaly, ono celkově tenhle druh značek pro holky výběr moc nemá mi připadá.

Ano, jak píšeš, nejvíc mě vždycky pobaví ti, kteří odsuzujou feťáky, ale na fotbale si dají čáru ,,amfy", ti, kterým vadí afáci a další ,,hloupí" lidi ale sami se každý víkend ožerou a pak naprosto zbytečně vyvolávají konflitky v přesile a la cigánská férovka... O tom pravopise se snad ani nebudu zmiňovat, protože je to smutné, ale znám už jen velice málo lidí, kteří jsou schopni psát bez hrubek
15.09.2013 18:24:48
lore-ley:
Pěkné počtení při neděli

Tak to mají moc pěkný plán, musí se jim nechat, že vychcaní jsou pěkně... Napadá mě k tomu hláška z filmu Hanební pancharti, kdy Hans Landa přirovnává jistý národ vlastnostmi ke krysám

To se divím, spíš bych to tipovala naopak; že v přesile do tebe budou rýpat. Zvlášť, jestli k tomu ještě přidáváš ,, profláklé" značky jako Everlast, Lonsdale... Nevím, jak u vás, ale tady se ani neřeší (ale abych byla fér tak ani na jedné straně) jestli jsi kluk nebo holka, dostaneš za daleko menší vlasy než jsou krátké vlasy... Naštěstí tohle se mi úspěšně vyhýbá, ale kamarádku už párkrát napadli, cigáni i Afa a už jsem viděla i opačný případ, bohužel.

No tak to máme docela podobnou zkušenost
13.09.2013 15:03:42
lore-ley:
Cože, jako že na sebe navzájem budou práskat pokud budou pod křídly PČR nebo jak tomu mám rozumnět?

To je masakr, fakt. Dohra žádná? Nebo spíš se asi ani nepřišlo na to kdo to byl, že...

Jestli jsi to na té fotce ty tak věřím, že můžeš mít problémy, každopádně v dnešní době už fakt nechápu důvod.... Posledně jsme jeli v tramvaji, já a kamarád, a zepředu se taky ozývaly hlášky typu ,,Zas nějaká zasraná pleška" a podobně... Co kdyby byl apoliticky zaměřený, ale měl prostě jen krátké vlasy? Tak má asi smůlu tak či tak.

Já na pitbula nemám sílu, mám strašně slabé ruce, párkrát jsem venčila kamarádce pitbulku a vždycky mě posmykala Bulík je menší, navíc nesrovnatelně krásnější, ten klabonos mě vždycky dostane
13.09.2013 08:42:38
lore-ley:
No s tímhle názorem se ztotožňuju... Leda naprostý idiot by si bral na takovou akci tuhle ,,výbavu" Ikdyž i tady máme takové experty, takže bych se v některých případech snad ani nedivila.

Po té poslední akci nějaké konflikty byly?

Já jsem žila prakticky celý život na ostravské periferii, dá-li se to tak nazvat. Na kraji města, v nejklidnější části... Bohužel taky nejdražší, vzhledem k tomu, že jsem se od našich před rokem a půl odstěhovala tak mě má osobní ekonomická krize donutila po roce najít si spolubydlícího, a ten právě bydlí ve Výškovicích... Čekala jsem, že to bude jiné, ale tohle je moc i na mě. V Porubě, kde jsem bydlela dřív, jsou samozřejmě cigáni taky, ale zdržují se jen v určité části, to každý ví a nechodí tam. Kdežto tady jsou roztahaní fakt všude. A ne jen cigáni, ale i smažky. Posledně tam měl nějaký týpek bulteriéra, krásný pes, taky mám v plánu si časem tohle plemeno pořídit (už několik let, jenže jsem kromě německého ovčáka žádného psa nevychovávala a přece jen NO je na výcvik jednodušší) - lítal jim na volno bez náhubku, naštěstí byl zlatý, hladila jsem si ho a byl fakt přátelský, nicméně když ho pak volali tak vůbec nereagoval, měl je prostě totálně na párku.
Což se asi nehodí....

Jinak zkušeností mám taky dost, všechny negativní, všechny velice nehezké... Takže jestli náhodou někde nějaký hodný cigán žije, pak rozhodně ne v mém okolí.
12.09.2013 15:41:27
lore-ley:
To o těch ,,zbraních", upozornění PČR a následné reakci jsem se taky dočetla... Celkem maso. Čekala jsem nějaké zajímavé události, ale asi ne v takovém měřítku... Ale to je jen dobře. A čím horší věci se stanou, tím víc lidi budou nespokojení a tím víc ohlasů to vyvolá.
Zrovna v sobotu jsem šla v deset večer ven a projít kolem náměstí je docela masakr. Jedna skupinka asi deseti cigánů vyřvávala na lavičce, kousek dál seděli dva vyhulenci a vedle nich dva cigáni, jeden tam máchal teleskopem... Nevím, dobře se tu rozhodně necítím, ikdyž jsem na ledacos zvyklá. Tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat
To máš naprostou pravdu, ale já věřím tomu, že oni to moc dobře ví. Stejně tak jako moc dobře ví to, proč dělají, že nic neví....
12.09.2013 14:23:14
lore-ley:
Aha, a já přemýšlela, proč jsi jel právě do Ostravy... Co jsem slyšela, tak to byla pěkná pakárna (kupříkladu nahnání lidí na náměstí a pouštění pouze po prokázání totožnosti a podobné zábavky).
Kéž by to skutečně k něčemu bylo, za pár dní tu máme další akci tentokrát poblíž místa, kde bydlím já... Krásná představa, že bude (možná) jeden večer klid
12.09.2013 12:23:05
lore-ley:
Geiste, můžu mít dotaz? Byl pochod v Ostravě něčím výjimečný?
05.09.2013 16:12:06
Vevoda z Blangis:
já jen, že tam je taky jeden Geist a píše podobně
05.09.2013 01:06:22
Vevoda z Blangis:
menší dotaz...vystupuješ i jako Geist na www.zvraceny.cz ??
22.08.2013 01:42:59
Geist:
NJ, nemám je rád od jistý doby, co mi zrušili účet a já tak přišel o kontakt s jednou německou kapelou a Slovincem, od kterýho jsem chtěl nějakou vojenskou výstroj.

Zajímavý, že mi to nezrušili za daleko nekorektnější songy, co jsem nahrál, ale počkali, až nahraju jedno celý album, kde nejhorší věc, co se tam vyskytovala, bylo vyřvávání ACAB. Opravdu hrozně to porušuje pravidla, asi si to prolít nějakej fízl, kterýho to nakrklo a tak mě nahlásil. Rázem v jednom dni přišla 3 varování a bylo po účtu.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk