Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Melissandra
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
14

Má k rozdělení:

6

3

Pohlaví: žena
Věk: 24
Ve zpovědnici působí od: 29.07.2008 17:58:12
Číslo profilu: 47118
Naposledy se přihlásil: 05.02.2017 20:10:36
Poslední rozhřešení dal: 05.02.2017 20:19:46
Doteď napsal rozhřešení: 554
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 18091
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
14.06.2012 17:04:46
BomberMAN:
S tím Krtečkem jsi mi udělala ohromnou radost
20.11.2011 18:35:51
Moučník:
Ahoj,
jakpak se máme? Vzpomínám, jaký to bylo, když si psávali takový sáhodlouhý vzkazy... klidně bych se k tomu zase vrátil... líbilo se mi to.
12.11.2011 08:11:02
Moučník:
Ahoj,
já jsem zatím docela v pořádku.
11.11.2011 23:26:49
Moučník:
Ahoj,
tak snad bude líp. Babička byla před pár lety na operaci se štítnou žlázou. Naštěstí tehdy všechno dobře dopadlo. Tvoje situace je ale veskrze nezáviděníhodná.
11.11.2011 22:56:13
Moučník:
Ahoj,
jsme si spolu kdysi psávali, ale pak to nějak utichlo, viď?
Jakpak se vůbec máme? Zase se chystáš na nějaký vydařený víkend s přáteli?
02.11.2011 22:24:29
Moučník:
Ahoj,
tak snad se dočkáš zlepšení.
30.10.2011 21:33:07
Moučník:
Ahoj,
jakpak se máme? Tentokrát jsem si zase já užil pěkný víkend s přáteli.
Škoda, že jsme si zas delší dobu nic nepsali...
24.10.2011 21:50:31
Moučník:
Ahoj,
to je smutný. Budeme na tom muset zapracovat.
Spánek se dospí, rýmečka vyléčí... ale citový úraz, ten bolí nejvíc.
Tak dobrou noc.
24.10.2011 12:46:41
Moučník:
Ahoj Melissandro,
tak jak bylo o víkendu na grilovačce?
21.10.2011 13:38:21
Moučník:
A díky za odpověď na ten dotaz ohledně uplakanýho kluka. Nerad bych tak někdy dopadl, je to trapný, ale jenom mě tak zajímalo, co bych očekávat. To jsem tak jednou seděl ve škole a byl jsem nějakej smutnej, tak jsem si řekl, že udělám průzkum na zpovědnici.
Ani mě to moc nepřekvapilo, tušil jsem, že většina napíše, že by to v tom první případě neřešila a nechala ho být. (
21.10.2011 11:45:11
Moučník:
Ahoj,
taky si občas užívám víkend s přáteli.
U přítele to mohlo být zajímavý. Mohu se zeptat, cca od kolika let to tak bylo?
U holek je to běžný, že spíš s plyšákama, ale u kluků se to tolik nenosí...
Kéž by se Vám grilovačka vydařila. My občas grilujeme u babičky na dvorku, máme takovej starej a rezavej gril, ale mě osobně to nějak moc nebere, hlavně rodiče to moc prožívají.
Kamarádku jsem bohužel zrovna vyrušil u oběda, tak jsem akorát dostal mobil a šel jsem.
Já bych se obešel i bez mobilu, od té doby, co mám notebook a modem na mobilní net, kterej tahám téměř furt s sebou, tak už zas tolik nepotřebuju. Je to spíš kvůli rodičům, protože mi přikázali, že mám povinnost vlastnit mobil. Ach jo.
20.10.2011 20:12:32
Moučník:
Ahoj,
nějaký jednodušší věci jako instatní polívky, brambory, párky, klobásy, věci z plechovek tak nějak zvládám, ale abych si troufnul na pečení buchty, nebo smažení sýra, to zatím fakt ne. Já vím, měl bych s tím něco dělat. Vím, že to není omluva, ale spousta kluků v mým věku je na tom podobně.
Zrovna zítra jsem pozván k jedné kamarádce. Od té doby, co bydlí s přítelem u jeho rodičů jsem u ní nebyl (a to už je nějakej ten pátek), když ještě bydlívala sama, byl jsem u ní téměř každej týden. Kdysi mi nabízela, že mi daruje nějakej starej mobil, když budu chtít. V sobotu mi zrovna jeden osmiletej kleknul a v rodině už žádnej volnej není, tak si zapůjčím něco staršího od ní. Já nic novýho nepotřebuju a když mám hodnou kamarádku, která se sama nabídla, proč toho nevyužít. Koneckonců taky už jsem jí s ledasčím pomohl, s nikým jiným z kamarádů si k narozkám nedáváme dárky (furt mám v betýlce plyšáka od ní a spávám s ním - na můj věk už trošku moc, co?), tak snad si to od ní zasloužím.
Kde bych já bez takových skvělých lidí, který kolem sebe mám, byl?
A k těm domácím pracem. Já fakt nevím, jak to všechno bude, každopádně v tuto chvíli je předčasný to řešit.
Dobrou noc a pěkný sny.
20.10.2011 06:38:59
Moučník:
Ahoj,
holky to mají v některých ohledech jednodušší. Když si holka vezme pánský rifle, pánský tričko, pánskou mikinu a pánský boty, tak je to naprosto v pořádku a koneckonců jsou holky, kterým se to takto líbí víc, tak se tak oblíkají. Ale kluk podobnou věc udělat nemůže, to už je pak jasnej. Nedávno tu taky někdo psal, že když spolu bydlí dvě holky, tak je to v pohodě, ale dva kluci - hned jsou buzeranti.
Ten kamarád na icku s Tebou chtěl začít chodit, nebo co? Je to škoda, takto kamarádství zpravidla končí.
A mužské chování ničemu nevadí, ono není na škodu některý věci umět.
Já se taky jednou budu muset naučit ženský práce. Taky nebudu moct bydlet celej život u rodičů a kdo za mě potom bude prát, žehlit, vařit apod.? Vynechme naprosto naivní představy o tom, že bych si snad někoho našel.
19.10.2011 18:10:17
Moučník:
Ahoj,
napsal jsem něco nevhod, že už se se mnou nebavíš?
18.10.2011 20:49:55
Moučník:
Btw oblíkáš se i jako kluk, když se tak cítíš?
18.10.2011 14:38:19
Moučník:
Víš, co se mi taky stává? Když se s nějakou holkou zakecám, ať už zde na zpovědnici, na icq nebo i jinde, tak pak začnu být smutnej, že ju neznám osobně a začnu se kvůli tomu trápit.
18.10.2011 14:21:56
Moučník:
Ahoj,
díky za krásný povídání. Moc hezky se to po Tobě čte.
U mě se rodiče vnoučat nedočkají, od toho mám bráchu. Sice o něco málo mladší, ale to nic nemění na tom, že máš už dlouholetou přítelku, se kterou se sice pro velkou vzdálenost vídávají tak 2x do měsíce, přičemž rodiče a babička to berou jako něco hrozně vážnýho. Já sám to nechápu. Ale to jsem trošku odbočil.
I ten způsob, jakým komunikuješ svědčí o tom, že máš jistě ku klukům blízko. Kdybys neměla co dělat, můžeš třeba kouknout na mou včerejší zpověď.
Já vím, že to je každýho věc, nikomu do toho nemůžu mluvit, ale přijde mi to nehezký, když některý holky přemýšlí ve stylu: Já mám přítele a s žádným jiným klukem se přece nebudu bavit, nedejbože abych s tím šla dokonce někam ven...
Vždyť na tom vůbec nic není, když si holka povídá s klukem, to k životu patří.
Mám kamarádku a dříve jsem k ní poměrně často chodíval na návštěvy, občas mi i uvařila něco dobrýho, pak jsme jeli nakoupit, pomoh jsem jí s nákupem apod. A proč ne? Nevím, proč tohle někteří lidi neuznávají. Teď už to má s bydlením trošku jinak, takže můžu na nějaký návštěvy zapomenout.
16.10.2011 12:52:18
Moučník:
Taky jsem kdysi mamce vysvětloval, že jedna kamarádka je vážně jenom kamarádka a že mi to tak vyhovuje a nechtěl bych to měnit.
U jiné kamarádky se mě zas ptala, jak jsme se dali dohromady. Tak jsem jí vysvětlil, že jsme se nedali dohromady, ale jsme jen kamarádi. Holt mamčin slovník asi nezná nic jako je kamarádství mezi klukem a holkou. Ale přiznám, že právě kamarádství mezi klukem a holkou je jedna z nejkrásnějších "věcí", jaký jsem kdy v životě poznal.
16.10.2011 12:50:34
Moučník:
Ahoj,
díky za pěkný povídání.
Máš zajímavou babičku. Moje mamka a babička jsou ty vztahy vážně specialistky. Zato taťkovi je to všechno víceméně ukradený, toho to nikdy nezajímalo. Holt chlap, no.
S těmi kamarády s Tebou musím souhlasit, taky mám kamaráda, kterej měl už 30 partnerek, jenom se vymlouvá, že to je málo a že je nadrženej, že za to nemůže. Jako kamarád je hodnej, ale kdybych byl holka, raději bych se mu nejspíš vyhýbal. Ale obávám se, že tohle u kluků není až tak vzácný.
Milovat dva, to je fuj. Láska bolí víc než zlomená ruka, že?
Ty "klukoholky" (promiň, nic proti Tobě) mě vžycky fascinovaly. Je to pěkný, že jsi takový zručný, leckterý kluk (třeba i já) by Ti mohl závidět. To si ale nijak neber. Prostě je to holka v podstatě duší kluka. Taky mi přijde, že to u holek není zas až tak nic moc vzácnýho.
Btw hezky se s Tebou povídá. Už se těším, co mi zase napíšeš.

15.10.2011 21:22:12
Moučník:
Ještě k té komunikaci mezi klukem a holkou bych mohl říct jeden takový svůj vlastní postřeh. Mamka mívá někdy tendenci, když se jí jen zmíním, že jsem byl někde s kamarádkou, z toho hned dělat rande. Vyptává se, jestli se mi kamarádka líbí a furt mi předhazuje, že bych s ní chtěl jistě chodit. Ach jo... Možná chápeš, že už se před ní o kamarádkách raději moc nezmiňuju. Ale tak já to chápu, že mamka si myslí, že její jednadvacetiletý syn už má nejvyšší čas na to, aby si někoho našel... Vysvětluj některý věci rodičům...
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč