Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Šukar čhave
Ma keren manca, manušale.

Index důvěry:
41

Má k rozdělení:

7

4Pohlaví: žena
Věk: 21
Ve zpovědnici působí od: 18.03.2022 08:33:37
Číslo profilu: 110494
Naposledy se přihlásil: 05.02.2023 17:13:15
Poslední rozhřešení dal: 05.02.2023 17:15:56
Doteď napsal rozhřešení: 5692
Bodování aktivity: 10 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 5823
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   skryj
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEVztahy ve Zpovědnici:
Tito lidé ze Zpovědnice ho milují:
--- NIKDO ---
Tito lidé ze Zpovědnice ho nenávidí:
111136 Bílý heteromuž 0 21

Číslo Nick Index důvěry Pohlavi Kategorie
Tito lidé ze Zpovědnice ho obdivují:
--- NIKDO ---
Tito lidé ze Zpovědnice mu poslali plamínek důvěry:
Policie Modrava1 -6
Potracenka 25
smutný-člověk 95
The Dark Side 44
The Dark Side 44
Nick Index důvěry Pohlavi Kategorie
Tito lidé ze Zpovědnice mu poslali dynamit zlosti:
Fíla 86
Policie Modrava1 -6
Ivana Ivanová 35
pan astrolog 15
Bílý heteromuž 0 21
Nick Index důvěry Pohlavi Kategorie

Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
05.02.2023 16:26:28
Positive plus:
Když smrt přišla do světa skrze první hřích člověka, tak jak se mohlo všechno vyvíjet evolucí?

O Evoluční teorii v Písmu nic není, jen Stvoření.
04.02.2023 23:30:30
Carpe Jugulum:
To máš pravdu. Navíc strach zabíjí mysl, je to “malá smrt”. Mimochodem nenech se vydeptat, za to ti tu nikdo nestojí.
04.02.2023 17:47:07
Šukar čhave:
BH0: Ok... Díky za info, řekla jsem jim to sama. Prý nic číst nebudou, takže se nemusíš namáhat. Já chtěla s tebou rozebrat, o co ti vlastnê jde, nemáš zájem, tak už mi dej laskavě pokoj a začni si hledět sám sebe.
04.02.2023 16:42:45
Šukar čhave:
BH0: Takže ještě budeš deptat moje rodiče. Gratuluju. Myslím, že je to věc mezi mnou a mými rodiči, co jim ze svého soukromí říkám. Asi si neuvědomuješ, že 18 let už mi bylo a rodiče za mě nezodpovídají. Tak je, prosím, do toho laskavě nezaplítej. Ale klidně za mnou přijeď, pokud uznám za vhodné, že je důvod se za něco omluvit, omluvím se ti. Nikam kvůli tomu ale nepojedu a deptat moje rodiče nebudeš, jinak jsem s tebou nadobro skončila. Jako bych já posílala tvým rodičům, co jsi o nich psal, plus tvoje sexuální aktivity. Nemáš to v hlavě v pořádku.
04.02.2023 08:19:14
Carpe Jugulum:
Já právě myslel tu šikmou plochu a nemoci. Ono se říká že kdo často chodí kolem kadeřnictví, bude ostříhán. Dostat se do problémů se zákonem tě může udělat nezaměstnanou atd atd a nemoc… zdraví je to nejdůležitější co člověk má.
Ps: ty tu máš ale veselo
04.02.2023 07:20:02
Bílý heteromuž 0:
"Nechat se sbalit holkou, která na tebe zbyde"

Další lež od tebe. Ty se mi ale omluvíš. Nejen za tohle, ale i za další věci. Pěkně osobně. Tak s tím počítej.
04.02.2023 07:17:52
Bílý heteromuž 0:
"Tak jak BH0. Nechat se sbalit holkou, která na tebe zbyde, a pak naštvaně kritizovat všechny okolo."

Tak fajn, konec. Všechny tvoje zpovědi vytisknu a posílám tvým rodičům. A to je jen začátek.
04.02.2023 00:21:37
Šukar čhave:
apd-ulice: Já mám jak dosvědčit, že si ty věci nevymýšlím. Vždyť mám s nimi v telefonu i plno konverzací. Momentálně mám i naplněný kondom od mého idola. Mám nahrávku, ke které mám dokonce ústní svolení, že ji můžu pustit svým známým. Jako všechno jde nasimulovat. Ale určitě si nemyslíš, že jsem takový počítačový expert.

Tak nevím, proč by kvůli mně měly končit holky na drogách. Já sama žádné drogy neberu a už vůbec je nikomu nedoporučuju, naopak, každého od drog odrazuju, i ty, co už jsou na nich závislí. Nikoho jsem nikdy nenabádala k drogám, krádežím,... Ani nic takového sama nedělám. Ani nepíšu, ať si holky hledají Romy. Tohle je prostě moje osobní záležitost, že se mi líbí Rom. Nikomu jinému to necpu.

Jo, ten chytrák to právě tehdy vymyslel tak chytře, aby to působilo, že se známe. To mi došlo až potom. Tehdy jsem toho o místních Romech věděla dost málo ještě. Ale i tak, když lidi viděli ty reakce, museli pochopit, že se něco děje. No, ale je pravda, že tehdy jsem měla ,nůž pod krkem", což byl i důvod, proč jsem se nesháněla po žádné pomoci a taky své rodině jsem to řekla asi až po měsíci, aby toho člověka už nikdo nenašel. Naštěstí už ho ani já nevídám. Později jsem se jen dozvěděla, že je to nepřítel mého idola.
03.02.2023 23:49:33
apd-ulice ( ):
V té debatě o (ne)pomoci na ulici plácáš nesmysly, Ani.
1) Zkusila jsi to někdy? A chápeš, že jde VŽDY o život? Myslím, že ne.
Já to dělám celý život nejen v rámci Prahy, tak o tom něco vím. V principu se vždy všude postavím proti svinstvům (tak jako na netu) a rozhodně to není bezpečná ani vděčná práce.
Na tobě je zřejmé, že jsi nikdy žádný skutečný pouliční konflikt zatím nezažila, natož s cikány.

2) Vyhodnotit správně pouliční situaci či konflikt, je velké umění a je to individuální případ od případu. Pomáhat fetačce jdoucí s fetákem nebo holce jdoucí s cikánem, nebo vyrušovat sám pouliční gang v práci, nebo se míchat do rvačky cikánů, fetáků, skínů, ožralů, cizinců apod. je velký nerozum - je na místě zavolat policii i u zkušených rváčů, ta je za řešení magorů z našich daní placena + legálně ozbrojena a chráněna zákonem, my ne.
Když mi bylo dvacet, automaticky jsem šel řešit každou pouliční situaci bez výjimky + automaticky jsem pomáhal ženám apod. Dnes už to striktně v rychlosti vyhodnocuju a řeším případ od případu + u žen už dost dělá to, jak hrozně se k českým chlapům chováte veřejně i soukromě ve vztazích, málokdo se vás bude zastávat z bílých mužů (proč myslíš, že Němci nepomohli tehdy Němkám proti muslimům - protože se k nim ženské roky chovají jako prasata).
A tobě bych rozhodně s cikánem pomáhat nešel - protože je 99% pravděpodobnost, že když mu dám ránu nebo ho jakkoli zpacifikuju, ty se hystericky postavíš proti mně, i tak budeš svědčit PČR, takže riskuju flastr ještě víc + do několika minut jich tam proti mně bude stát 20. Navíc, holka šukající s cikánem nebo fetákem je prostě pro většinu lidí odpad společnosti, tečka.
To nemá co dělat s tím, kdo je či není sráč nebo hrdina, spíš kdo je zkušený a moudrý, a kdo naivní idiot nebo namachrovaný blbec. Já mám vpodstatě profesionální deformaci, že necítím strach ani emoce ani bolest, zvláště v krizových situacích - což mi dovoluje je řešit vysoce efektivně, ale také objektivně vyhodnotit rizika. Málokdy vidíš ten konflikt od začátku = nemáš dostatek informací vyhodnotit, kdo je ten hodnej a kdo zlej, navíc zpravidla to tak černobílé není.
Často se například v praxi ukáže, že ta řvoucí hysterka je ten, kdo konflikt vyvolal, vlastně terorizuje toho chlapa nebo dítě atd. (viz prototypový případ Depp)
Takže, dnes už určitě nebudu řešit, když dá na ulici nějaký chlap s ním jdoucí ženské pár facek - ona určitě ví, za co byly a je to jejich interní věc, ne ostatních.
Natož, abych řešil nějaké hádky magorů. Dnes už je spíš k řešení, že mladé kravky mlátí přede všemi mladé kluky na ulici, nebo na ně mladé i staré krávy přede všemi řvou. Navíc, když se podíváš na chování žen třeba tady na zp nebo celkově na internetu, kde dnes většina lidí žije - myslíš, že se vy ženy chováte tak, aby vám muži pomáhali? A kdo z mužů si jednou zažije rozpad rodiny, chování bejvalek ohledně dětí, ospody, opatrovatelské soudy - ten už nejspíš každé napadené ženské akorát přidá.
Když dá chlap své nebo cizí ženě pěstí, až upadne na zem, nebo bude někdo mlátit dítě místo plácnutí přes zadek, nebo týrat psa, nebo někdo do někoho kope na zemi, nebo více lidí napadá jednoho - tak to vhodným způsobem řešit budu hned, to jsou jednoznačné situace bez ohledu na jejich historii.
Proto zkušený člověk zasahuje, jen když může konfliktu včas zabránit, nebo je ohrožená osoba jednoznačně slabší/máma s dítětem/dítě, nebo má 100% jistotu udělání závěru o situaci, anebo už je situace kritická a napadeným hrozí vážná zranění + když vůbec má šanci a schopnosti něco ovlivnit (a ne jen ohrozit sám sebe nebo situaci ještě zhoršit).
Už jsem ti říkal, že sráči jsou zpravidla ti tví cikáni a podobné sub typy i u bílých, kteří NIKDY neútočí 1na1, ale vždy ve velké přesile nebo na slabší - to ti ale nevadí, budeš se srát do bílých chlapů, že se nepostaví dvaceti cikánům.
Se prober, to udělá jen debil nebo nezkušený mladík. Já se 20 cikánům kdysi dávno v rámci sebeobrany postavil a byla to zpětně neskutečná idiocie, která mě stála jen ukradení mých věcí, protože jsou to proti rváčům sráči i v přesile. :,) Chyba je už dostat se do situace 1na3, která je na rozdíl od 1n1 a 1na2 složitě řešitelná i pro profi bojovníky.
Automaticky se zastanu maminek s dětmi + dětí + slabších, kteří už se nemohou bránit + když už je někdo na zemi. Zbytek NE, nejsem idiot a od toho je tu Policie.
Zásadní důvod je také česká legislativa a precedenční rozsudky ohledně sebeobrany a obrany napadených (kde to zas soudí nablblé neomarxistické čubky z klanovek v talárech mimo realitu ) - stojí jednoznačně proti obráncům a zastáncům. O čemž zjevně také nic nevíš. Reálně máš násilnické magory zpacifikovat tak, aby se jim nezkřivil ani vlas, nejspíš je udusit v podpaží po turaji v pingpongu. Riskovat vězení nebo placení odškodného si každý rozmyslí, pokud nejde o obranu jeho blízkých. Až se za sebeobranu svou a cizí budou dávat metály a odměny místo flastrů, dehonestací a pokut, určitě to udělá víc chlapů.
Tady opět nechápeš, že většina cikánů má vězení jako druhý domov + dostávají řádově nižší tresty než by měli, takže jim pobyt za mřížemi na rozdíl od bílých mužů nevadí = můžou více riskovat.
Mám už své bohaté zkušenosti za sebou a na rozdíl od trapně machrující pipiny i nespočet řešení pouličních konfliktů rétoricky i fyzicky. Ty přes všechny kecy vlastně nevíš nejen o takových konfliktech, ale o cikánech vůbec nic, protože jsi prostě jejich putovní mrdna s růžovými brýlemi, nic víc.
Důrazně ti doporučuju najít si na nějakém streamu autentická videa z pouličních konfliktů, aby ses probrala z iluzí - zvláště pak ty s cikány. Zkus třeba přesilou cikánů a cikánek napadenou a na zemi rozkopanou dvojici v Duchcově, to je velice poučné pro všechny machrující amatéry a idealisty.
Upozornuju, že jsem někdo, koho zpravidla většina cikánů v lokalitě vysoce respektuje nebo obdivuje díky sportu (i s vyholenou hlavou) + bojovat umím fér i pouličně nefér, takže si můžu dovolit leccos a těch zkušeností mám opravdu dost.
A že ty se nebojíš cikánů, protože seš si naivně jistá, že tobě nic neudělají + jsi mírně nesvéprávná, znamená jen to, že dříve nebo později na to škaredě dojedeš (at už od cikána, jeho rodiny nebo právem nasraných cikánek, nebo od nemocí a zákona) + ostatní si to dovolit nemůžou, protože jim tví úžasní kamarádi už třeba zabodnou nůž do břicha nebo je ukopou na zemi v přesile nebo si je později najdou, a jsou na rozdíl od tebe rozumní a svéprávní, takže chápou rizika.

3) Tvůj odporný rasismus vůči bílým lidem začíná být celkem přes míru + ta propaganda cikánismu působící na nezkušené/naivní mladé dívky také.
Zajímavé, že zrovna tohle místní jinak hodně aktivní admini neřeší, ač je to na úrovni propagace drog a krádeží - ale nijak mě to na dnešní zp nepřekvapuje.
Nenapadlo tě někdy, že by kvůli tvému oslavování/propagaci cikánů mohla nějaká mladá holka umřít nebo se ufetovat nebo skončit tak špatně jako ty? Jsi připravena s tím vědomím a svědomím žít? Dáváš na to určitému typu holek dokonalý návod.

Ps: Navíc pořád není jisté, jestli si to všechno nevymýšlíš nebo většinu (jako sub terapii). Protože když po tobě chtěl kdokoliv cokoliv, co by ty historky nějak prokázalo, nedostavilo se to - včetně mé hodně špatné zkušenosti s tebou v tomto.
03.02.2023 12:47:24
Carpe Jugulum:
Víš, takhle to je asi jednoduché. Ty jsi s nimi neměla dítě, na kterém ti záleží. Moje přítelkyně (nejsme svoji) je hodne žárlivá. Stačilo mi, když jsem před pár lety flirtoval s kolegyní z práce (nic víc než vzájemné škádlení a pošťuchování) a ona se to dozvěděla. Bylo to několik týdnů pekla a ještě stale mi to někdy vyčítá. Říct jí, že si užívám s jinou, tak to by byl konec a jak říkáš, ji by to hodně zranilo. Ted už mam někdy strach, že kvůli depresím udělá blbost a oprávněně… takže ne, být férový je často ke škodě všech.

Ohledne tvého idola, ono se to asi nezmění. Aspoň tak bych to tipoval. Ale i tak bud opatrná, některé věci se stanou aniž bys je plánovala a pak se člověk nestíhá divit a mně připadá (snad se ale mýlím) že pak moc lidi, na které se můžeš spolehnout a nebo je požádat o pomoc, když ji budeš náhodou potřebovat asi kolem sebe mít nebudeš.

Ale to je jedno, neznám tě a tak mám jen pocity a domněnky, nic víc.
03.02.2023 02:37:36
apd-farář ( ):
Jinak tě samozřejmě chválím, že se vyhýbáš rádoby ds sexu s romoajdolem tím, že strávíš veškerý čas mezi prací a spánkem cvičením, tancem, jídlem a zpěvem.
Zkus tam občas vložit film/seriál, vynechat alkohol, pravidelně jí říkat malá a ajdolové nebudou mít šanci - tedy krom mě, já jsem tvá tajná líska.

Prakticky cokoli je lepší než vozit po nocích jako taxikářka cikány na čorky a za odměnu dostat romango sexuální masáž na bagetě, kde ti jde o nezlomené končetiny, na pozadí skoro čisté zdi a nevyspalého policejního souseda.
02.02.2023 21:37:31
apd-bůůůůbubu ( ):
Ad BU (to není kravička, ale bojová umění).
Užij si ty kurzy. A až je budeš mít za sebou + tě přestane bavit vymýškování s cikány, můžeš mě znovu požádat o setkání. Třeba budeš mít svůj štastný den a pak vyzkoušíme, jestli mi na tebe bude stačit levá ruka nebo ne.
To je jedna z mých nejoblíbenějších her s panterkou v posteli. Mortal kombat - ona oběma rukama, já jednou - zpravidla to kdoví proč končívá její pozicí na břiše s oběma rukama za zády v mé dlani.
Ta druhá je - každý si vybere, co chce tomu druhému co nejvíc zmáčknout a kdo první začne prosit, vyhrává další mačkání na zbytku těla.
Další své vypečené hry na dlaně, počítání, objímání, věšení, ranařku nebo bleskovku už si nechám pro sebe a vyvolenou nevyholenou.

Tyhle hry ti s těmi nesvéprávnými emočními subíky nedoporučuju zkoušet.
Za prvé bys nebyla v bezpečí a za druhé hrozí, že bys je přeprala a ztratila veškeré iluze.

Ps: Hele, ty rváčko. At už kecá jakýkoliv prodavač deště a kráva manga dojič naivních slepiček cokoliv, tak pro ženy v boji platí jen 3 svatá pravidla:
1) Vyhýbej se rizikovým místům a rizikovým lidem.
2) Ber si sebou pořádného chlapa, co tě ochrání autoritou, fyzicky nebo zbraní.
3) Pokud ses dostala do rizikové situace a nemáš sebou chlapa - UTEČ!!!
A jestli už nejde utéct - je mi líto, jsi úplně v prdeli a KAŽDEJ chlap tě přepere (i slabej, škaredej, malej, blbej a ožralej), i kdybys byla hrdinka z Kill Billu.
Jo, abych nezapomněl - jestli chceš někoho kopat mezi nohy nebo používat pepřák či taser, zajdi na místní hřbitov, abys věděla, do čeho jdeš.
V neposlední řadě - je krásné, že ti někdo nesvéprávný dovolil nosit zbran, ale uvědom si, že pokud ji jednou vytáhneš, budeš ji také muset použít nebo pravděpodobně zemřeš - a pokud ji použiješ, čeká na tebe kupa nadržených paragrafů a soudkyn.
Ty nejlepší bojovníky poznáš i podle toho, že se vždy snaží zbytečnému konfliktu předejít - ale pokud už nastane, bývá to otázka do 10 vteřin. Každopádně, na ulici jde o život, vždycky a všem. Hřbitovy a ára jsou plné mistrů bojových umění, namáklých týpků, urostlých chlapců, namachrovaných idiotů a emancipovaných frajerek, za kterými udělal škaredou tečku ranou, úchopem s pákou, nožejkem do břicha nebo vidličkou do oka někdo, do koho by to nikdy neřekli.

Tím nijak nezavrhuju kurzy sebeobrany nebo výcvik BU pro ženy - každé cvičení je u ženy dobré, aby nezlenivěla a nenakynula.

Pps: Pozor, místní nadržení stalkeři nás hlídají na každém kroku a hned to hlásí na správná kadibudková místa - hoši, máte to?
01.02.2023 23:09:00
Carpe Jugulum:
Jinak já vím, že to jak to řeším není ideální. Rozdíl v tom co ty jsi zažila a já dělám je to, že podle
mě nám oběma jde jen o sex a pokec hezký čas... o nic víc... a jen doufám, že to tak zůstane... i kdyz ono to tak nikdy nezůstalo. Proto vím že to skončím.

Sex ale pro mě nemusí znamenat nic citového. Možná budu zvláštní případ ale pro mě existují dva typy... Sex s tou s kterou chci být i pak, a sex s tou s kterou pak už nechci být. Ten první by to narušil, ten druhý ne. K ní nic necítím.. jen chuť si s ní užít a pak pokecat a třeba ji s něcím pomoct a pak odejít.

Ale máš pravdu, něco se změnilo... ale bokovkou to není... ta je spíš důsledek... uvažoval jsem nad tím a myslím že jsem ke své poličce ztratil "respekt"... nevím proč a nevím čím... doufám źe na to přijdu a doufám že to změním... sice nevážit si neznamená nemít rád ale vím že ji budu ubližovat, protože mi bude víc jedno....
01.02.2023 22:43:24
Carpe Jugulum:
Čím mi ji připomínáš? Byla na snědé typy... vyprávěla podobné zážitky, nápady... vždycky mě fascinovalo se s ní bavit, protože mi přislo, že je jako z jiného světa. Zamilovala se do jednoho zm*da z Pakistanu, který ji měl jako hračku. Když byla s kýmkoliv jiným než s ním, tak jí volal a dělal žárlilivé scény a vyhrožoval jí a když byla s ním, tak se k ní choval jako ke služce... měl jsem sto chutí mu zakroutit krkem ale podle ní byl dokonalý a vše jim šlapalo jak mělo... a jak dopadla... přesedlala na opiáty (myslím si že kvůli němu), otěhotněla a když potratila, tak se zkusila zabít. Nevím jak teď žije. Já odjel z UK a spálil za sebou všechny mosty.
Stále mě to ale moc mrzí.
31.01.2023 01:33:31
Carpe Jugulum:
To je něco, čemu sám nerozumím. V druhé půlce února jsem si dohodl návštěvu partnerské poradny ale jdu tam sám. Nechci aby o tom věděla. Uvidím co si z toho odnesu. On náš vztah je takový.. pracuji z domu a krom toho že pracuji, tak kvuli tomu že jsem pořád doma, tak jsem začal dělat hormadu domacích věcí protože vidím co ona nezvládá... atd atd.. nědy jde o zdraví naŠeho syna... a už jsme se kvůli tomu párkrát chytli. Do toho je naštvaná, že chodívám plavat a že večer chodívám na tréninky. Vyčítá mi, že před nimi utíkám a přitom jsem celý den s nimi a snažím se co můžu abych jí pomohl.
No takže teď ješte například dopracovávám pracovní resty z dneška/včerejška, které jsem nestihl přes den kvůli úklidu a starání se o syna..:/ Asi máme ponorku a ona možná trpí depresemi... nevím.... je to divné.. složíté.. .:/

Divadlo až tak moc nehraju. Mám ji moc rád a když se nehádáme, ta jí to dávám najevo. Jinak se skoro nezměnilo.. jen to že odcházím na bazén dřív a nebo se vracím o něco později.. a asi i to, že jsem spokojenější... ono zavrzat si párkrát za týden s holkou skoro o 15 let mladší dovede vyloudit úsměv od ucha k uchu ale stejně to časem skončím. Sice to zatím vypadá tak, že ji tenhle typ vztahu vyhovuje ale nevím co bude časem a pokud se rozhodne, že by chtěla víc, tak to nebudu chtít rešit. Takových chyb jsem už zažil dost, abych se z nich poučil.

Ty podle mě promiskuitní nejsi. Aspoň ne podle toho co píšeš. Jsi zvláštní ale tak trochu povědomá... měl jsem kamarádku, kterou jsem měl moc rád, a která se chovala podobně. Nikdy jsem ji úlně nepochopil ale některé věci, které popisuješ mi ji připomínají. Dopadla špatně. Proto říkám, dávej si na sebe pozor.

31.01.2023 00:08:16
Carpe Jugulum:
Ono možná bbude lepší se o tom bavit mimo diskuzi - ať ji nezaplníme něčím, o čem se tam vlastně ani nediskutuje.

Je mi jasné, že ty to moc chápat nebudeš. Možná to je tím, že jsi holka... holky většinou sex proživají více citově než kluci... aspoň bych řekl podle mých zkušeností.

To že se s nějakou vyspím neznamená, že ji miluji. Jsou v tom city ale ne láska ani zamilovanost.

Fungující vztah mám... jen.. někdy se asi podvědomě snažím o malé sebedestrukce. Někdy větší.... úlety a bokovky jsou jedny z takových aktů sebedestrukce..
28.01.2023 21:24:29
NC-NJ - Já vyhraju:
Jsi nejlepší.
28.01.2023 17:51:59
Šukar čhave:
apd-Farář: Tak já se neurážím, mně stačí, že jsi jinak v pohodě. Zatím teda.

SPD-umělec: Já nevím, přišlo mi to fajn namísto normálního nosu, zároveň se mi líbí malované pruhy na obličeji, jak mají nějaké kmeny, Indiáni, atd... Tak mě to napadlo namalovat právě takhle. Nic hlubšího to neznamená, prostě se mi to tak líbilo.
28.01.2023 09:23:29
spd-umělec ( ):
Teda ono se to ještě dá vysvětlovat třeba jako obličej v lejnech, po kterým teče močka, u tebe je možný všechno, bez urážky...
28.01.2023 09:13:27
spd-umělec ( ):
Šukare mammale, co je vůbec to žluté na té profilovce? Vypadá to celé normálně, dobrý - oči, pusa, vlasy, rameno... a do toho nějaká cikánská močka? Nebo pomočená tanga? Prosím o rozklíčování.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk