Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
dotnet
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
59

Má k rozdělení:

9

6Pohlaví: muž
Věk: 99
Ve zpovědnici působí od: 12.11.2021 10:57:04
Číslo profilu: 110029
Naposledy se přihlásil: 27.02.2024 13:32:20
Poslední rozhřešení dal: 27.02.2024 13:40:18
Doteď napsal rozhřešení: 2238
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 6594
E-mail:
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   skryj
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje: hattyúk
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEVztahy ve Zpovědnici:
Tito lidé ze Zpovědnice ho milují:
--- NIKDO ---
Tito lidé ze Zpovědnice ho nenávidí:
--- NIKDO ---
Tito lidé ze Zpovědnice ho obdivují:
--- NIKDO ---
Tito lidé ze Zpovědnice mu poslali plamínek důvěry:
fénix z popela 130
Snehomurka789 31
allloe 161
Veela 116
cmos 60
Jackie Stewart 45
Nick Index důvěry Pohlavi Kategorie
Tito lidé ze Zpovědnice mu poslali dynamit zlosti:
--- NIKDO ---

Osobní návštěvní kniha
13.02.2024 21:43:33
Michal-222:
A já si tvoji reakci ve vlákně Superdávka ani nestihl přečíst...a už je to smazané...
03.12.2023 15:48:37
Ncnj:
Ahoj, vzpomněl jsem si na tohle, co jsi včera napsal:

„Když se ale srovnám s ostatními, tak si stejně připadám inteligenčně a výkonnostně úplně v prdeli."

Chápu tě, ale pravda je to vždycky tak z poloviny, protože to sám přiživuješ tím, že si to o sobě tak hodně myslíš. Tohle silné přesvědčení z toho dělá realitu a to je na tom právě docela „nebezpečné". Ve skutečnosti takový být vůbec nemusíš, pokud bys dokázal být schopný uvěřit něčemu jinému.

Někteří lidi jsou od přírody hodně introverti a nekomunikativní, ale dá se tím hodně dělat v průběhu života a posunout to někam úplně jinam. Když to jenom bereš, že to tak je a nedokážeš to vidět z jiného úhlu pohledu a připustit si jinou možnost a myšlenku o sobě, tak ti to asi fakt zůstane. Silné přesvědčení je silná věc, ale dá se to postupně změnit na něco jiného
11.11.2023 17:25:50
Katedra psychologie:
Ahoj, píšeš "Z mé zkušenosti po člověku nikdo nic nechce, jakmile začne do práce chodit." a já tedy asi chci tvou práci
26.07.2023 10:33:35
Svitavská ulice off ( ):
Na tom není nic vtipného, to jsou fakta. Gaussovka je zakázaná, a proto neexistuje.
22.07.2023 18:22:22
allloe:
Není vůbec zač, zasloužíš si ho
14.07.2023 19:09:38
Alessandra111:
Pobavilo mne to Však víš, že humor je u mne základ.
13.07.2023 15:44:59
Loca Loca:
Jo, ještě mám v záloze jednu holčinu. Dík za info..měj se krásně
13.07.2023 15:21:09
Loca Loca:
Ahoj, to jsi mi poslal plamínek? Já už se v tom seznamu ztrácím, tak se kdyžtak omlouvám. Pokud ano, tak moc děkuji.
12.07.2023 19:09:15
Alessandra111:
Já a sexistka? Nevím, jestli mne to mělo naštvat anebo potěšit.
25.05.2023 17:50:31
Hrnek čaje:
Jenže nezapomeň, že takový můj Tetris používá PyGame nebo podobnou knihovnu, takže mám všechno easy-peasy, a že ten kód je na pozadí špagetovej až běda.
Frajeřina by byla mít Tetris v assembleru a ovládat každej přiblblej byte, kterej odchází na grafiku a vrací se zpátky :D

Měl jsem v plánu udělat si minimax na šachy, ale rozmyslel jsem si to, menší rešerše mi totiž ukázala, že už existuje model tak silný, že cokoliv, co sám vymyslím, bude jako dětská šlapací motorka proti pravému sporťáku.
Možná v rámci cvičení použiju stockfish a udělám si backend pro aplikaci, která na serveru zavolá stockfish, nechá si vyplivnout odpověď a pošle ji zpět, ale víc nemá smysl, resp. bych musel fakt studovat mraky věcí kolem šachů a tak hluboko se mi asi zajít nechce.

MVC model si určitě nastuduju, učím se pracovat s Flaskem, takže tam to určitě využiju.
Každopádně se na pohovory nějak necejtím. Jednou jsem to zkusil, abych doopravdy zjistil, co po mně budou chtít, a od té doby mám pocit, že jsem furt a na všechno nepřipravenej. :D a tak se učím a učím a učím...

A ne, nejsem Nese klády :D tohle je můj první ofiko účet.
13.05.2023 13:57:07
Hrnek čaje:
A co je takové "ne moc velké sousto"?
Pro představu, trochu ovládám Python a trochu jazyk C, dokážu naprogramovat základní hry jako Tetris, Flappy Bird nebo 2D Formuli (a ukradenými free assety, samozřejmě), poradím si s jednoduchým programem na řešení sudoku, momentálně pracuju na vlastním minimaxu pro hru v šachy, nejvíc bojuju s gui, ne snad že bych měl potíže ukočírovat tu technologii, spíš ten design je strašně naprd, jsem stylový antitalent, strašně moc času mě stojí design navrhnout a rozhodnout se pro to, jak to má vypadat, a dosáhnout ho kódem, protože furt přepisuju a upravuju.

A chtěl bych nějaký projekt, který potřebuje nutně víc než jediný soubor a který sestává z více víceméně samostatných částí, a nenapadá mě takový projekt, který bude dostatečně komplexní, abych se s ním mohl pochlubit, a zároveň nebyl tak náročný, aby mě jeho složitost neomráčila v začátku.

Jinak má intuitivní představa teď říká, že se mám vykašlat na knížky a teorii a zkoušení nového a zkusit projekt, který bude mít váhu, a vždy se naučit jen to, co se k němu hodí.
A proto mě napadlo, že bych si mohl udělat jednoduchý webový interface pro databázi knih. Naprosto žádný css, jen html formuláře a nic víc, ale s několik endpointy pro vyhledávání knih, přidávání autora a vydání a nakladatele a tak, a s malým jednoduchým serverem založeným na http.server v Pythonu, který bude brát data a trasformovat je na dotazy v SQL, nejdřív aby to fungovalo, pak udělat dotazy parametrizované kvůli sql injection.

Jenže mi to připadá strašně overwhelming. Chci si všechno udělat sám, bez nějaké automatické pomoci, abych tomu lépe porozuměl, ale nemůžu se zbavit tendence "vymyslet všechno naráz", aby každý návrh, každá změna v jedné části nutně korespondovala se změnami v jiných částech, zkrátka při návrhu databáze musím myslet na to, jak to bude vypadat ve formuláři a jak to budu předávat v requestu a jak to budu vyhledávat a tak, a než vůbec vymyslím strukturu těch tabulek, už jsem vyřízený, protože to, na co myslím současně, roste geometrickou řadou a neumím si udržet soustředění na tu jednu oblast.

Ale já jsem ujetej případ. Možná je to taky tím, jak se snažím všechno vymyslet rychle a najednou, protože nemám flexibilní práci a zoufale se snažím ušetřit čas.

Ale nevzdávám se, každopádně kdybys měl nějaké tipy na malé projekty (aby šly dělat v Pythonu nebo C), budu rád a zlepší se ti karma obecně.
11.05.2023 20:35:51
Hrnek čaje:
Neboj, má otázka není odborné povahy.
Totiž, při práci jsem se přihlásil na vysokou, chci se rekvalifikovat na ajťáka. Long story short: potřebuju zefektivnit učení ve vztahu k nalezení práce (a fakt počítám s nástupákem v okruhu 35 - 50 tisíc nejvejš, nejsem naivní), protože nemám ani flexibilní práci ani flexibilní studium a nemůžu si dovolit se teď hnout z místa.

Po dlouhém uvažování jsem se rozhodl, že bych se rád věnoval webovému backendu.
Jak a co se učit, jaký je "approach" k problému, když se chci soustředit na "get job as soon as possible", co bys mi doporučil? Dokázal bys mi poradit strategii učení, strategii hledání práce a tak? Protože se cítím kinda overwhelmed a vzhledem k neflexibilitě mých podmínek je to palčivé a energii žeroucí.
11.05.2023 20:04:17
Hrnek čaje:
Ahoj, vidím, že jsi online, můžu na tebe mít pár otázek? Tohle je jedna z nich, samozřejmě. :D
Podle tvé přezdívky soudím, že jsi vývojář, a tak mě napadlo, že kdybys byl svolný mi obecně s něčím poradit, Bůh by ti to milionkrát oplatil.
08.05.2023 18:27:15
Jackie Stewart:
Děkuji :D No právě, celkově to příjemné bylo. I když jsem v tu chvíli necítil vyloženě nějaké city, až další den jsem si uvědomil, že mi s ní v tu chvíli bylo fakt dobře. Tak uvidím. Tobě ať se taky daří, ty přeci jen máš v určitém směru víc zkušeností.
07.05.2023 19:41:25
Jackie Stewart:
Ahoj, nevím jestli jsi četl tu zpověď, co jsem pak další den smazal, protože jsem z toho byl dost mimo. Psal jsem tam v jednom rozhřešení, že to nejspíš nadělalo víc škody než užitku. Ona byla hodně upovídaná, bavili jsme se cca 2.5 hodiny, takže mi najednou přišla víc blízká. Vem si, já jdu do obchodu a v hlavě si říkám, tohle nemá ráda, tohle má ráda.
Sám nevím co si o tom mám myslet, já bych rád, i vidím že jsme v některých věcech podobní, ale zejména to rozloučení působilo tak, že byla ráda, že to skončilo. Napsal jsem jí, jestli chce zůstat v kontaktu a ona, že nic neslibuje, ale že můžeme. Sama od sebe nenapsala nic, taková klasika. Plánuji jí napsat, jestli by se chtěla ještě sejít a podle reakce asi uvidím, teď ale stejně řešíme oba školu.
06.05.2023 09:50:33
arachnofobka:
A na co?
Jestli to není jedno...

Pa
<3
06.05.2023 08:36:21
arachnofobka:
Nevím, asi nic moc. Není to jedno?

Tak pa
<3
03.05.2023 15:07:33
Ing Cestovatel:
Samotný duch zpovědnice alien mi napsal, ať si udělám meila, tak ho hodím i sem tobě
ingcestovatel@seznam.cz
03.05.2023 13:58:26
Ing Cestovatel:
Zdar chlapáku,
přišel jsem se sem s tebou rozloučit. Nechci už na ZP chodit...
1) Je už hezky a myslím, že tady trávím až moc volného času. Sedět u internetu prostě není zrovna nejlépe trávený čas. O tom už přemýšlím zhruba celý duben.
2) A teď ta poslední kapka, kdy zase smázli Ivanu a já vidím, že se tady neměří stejným metrem. Už jsem si toho všimnul dřív. Admini jsou tady na určité uživatele zasedlí a to já prostě nemám rád. Měli by být neutrální. Teď to byla řekněme poslední kapka...
Jsem spravedlivý a rovný člověk a když se někde neměří stejně, většinou odcházím...

Nemluvně o tom, že já se tady snažím klukům radit a nelze si nevšimnout, že právě admini dlouhodobě šikanují ty uživatele, kteří nějak více tepají do dnešních vztahů. Opět nechci psát někam, kde to není výtáno...

Doufám, že se ti bude dařit Máš to podle mě dobře rozjeté. Podle mě jenom potřebuješ být trochu akčnější. Jako když si šel za tou profesionálkou. Nějak podobně se potřebuješ vyhecovat i tady v ČR, co se týče holek... Prostě cokoliv udělat! Věřím, že to jednou dokážeš

Třeba se někdy vrátím, ale až za dlouhou dobu a až tady bude asi jiná sorta adminů...

Tak Zdar!
30.04.2023 22:05:17
Jackie Stewart:
Dává mi to tak smysl, na druhou stranu nevím jak to bere ona. Přeci jen zbývá už jen pár týdnů, kdy se můžem potkat, takže ona nad tím možná ani tolik nepřemýšlí. Uvidím no.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk