Ahoj - já jen té diskuzi o interpunkci - neplete se ti náhodou interpunkce a diakritika? Odpovím ti - plete

Jak jsi psal ten vzorový text, tak ten byl bez diakritiky (háčky, čárky nad písmeny), na kterou jsem se neptala, tam pro to můžou být i objektivní důvody - AJ klávesnice, v sms komplikované znaky apod.
Zajímala mě právě ta interpunkce, tj. čárky mezi slovy a větami - a tu jsi v té své vzorové větě měl - tečku za větou