Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Moučník
Žij a nech žít.

Index důvěry:
107

Má k rozdělení:

11

7

Pohlaví: muž
Věk: 26
Ve zpovědnici působí od: 30.04.2011 20:53:27
Číslo profilu: 64289
Naposledy se přihlásil: 04.06.2019 13:12:22
Poslední rozhřešení dal: 25.04.2017 11:00:54
Doteď napsal rozhřešení: 4359
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 355956
E-mail:
ICQ: 270222471
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   skryj
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje: Joanni11
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní statistiky:
Jeho vložené a ještě nesmazané zpovědi:
865953 Vykání/tykání 13
859844 Komunální volby Brno-Sever 1
856938 Rodinný stav ve smlouvě 7
818518 Mít rád 7
770063 Český rozhlas - normální je neplatit 13
719866 Dotazy pro holky 5
638202 inline brusle 4
636524 Sraz v Brně v pátek 29.6. 11
635985 Holky a pivo 15
631928 Sraz v Brně 29.6. 13
629814 Sraz v Brně 20
596245 Jak vypořádáváte se smrtí mazlíčka? 12
582235 Dnešní sraz v Brně 14
579730 Krutá písnička 8
579553 Sraz Brno 25.11. 13
577452 Sraz Brno 7
575327 Jak rychle chodíte? 14
575294 Platit Praze za bezdomovce? 3
573946 Reakce na komplimentku 0
572345 Registr dlužníků 5
572320 Oblečení na doma/na ven 15
571769 Spíte s plyšákem? 16
571417 Konverzace s opačným pohlavím 21
570512 Dotaz pro holky 9
567700 Báseň o lásce 3
567201 Úvaha - nespravedlnost 3
564835 Seznamka - hledání kamarádů 13
562026 Smutný 5
549434 Pro holky - jak berete kamarády? 17
537418 představení s titulem 9
536518 Co když chci jen kamarádku? 11
535911 Zašívání peněženky 21
530503 Holení podpaží 12
ČísloNázev zpovědiPočet rozhřeš.
Za poslední týden vložil rozhřešení k následujícím zpovědím:
Zatím tu není žádný záznam
 

Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
16.11.2023 14:04:30
Miany:
Po letech jsem se vrátila a hledám staré známé tváře.
Asi tu ale nebýváš.

I tak přeji, ať se máš krásně.
15.06.2020 03:43:00
Linda27 ( ):
Člověče, ty vypadáš jak šnek. Myslím v obličeji.
15.12.2017 19:57:49
Makulaj Kulkin:
Týjo, ty vypadáš jako šnek
20.08.2017 22:26:02
Honza1970 ( ):
Ale ne. Prostě mi Google otevřel nějakou diskusi, které ses účastnil, kliknul jsem na Tvůj profil a měl jsem pocit, že jsme se setkali osobně. A ono jo. Taky jsem tam chvilku pracoval...
25.07.2017 16:51:11
Moučník:
Koukám, že mě tu někdo pěkne lustruje. Jo, no, je to tak.
03.07.2017 23:09:55
Honza1970 ( ):
Pracuješ v zabezpečovácké firmě?
11.01.2017 16:13:52
Zanthia:
Protože je mě občas fakt smutno, neboj se, smažu to
10.01.2017 14:53:49
BloodyElf:
Roztomilá, jo?? :D Mě to v tu chvíli naopak přišlo naprosto absurdní, jak se něco takovýho může stát zrovna mě :D
04.01.2017 13:50:43
p1e2t3r4a5:
Ahoj, musela jsem se odreagovat, tak jsem tu, asi tak po roce a něco, co já vím...
napíšu ti pak na fb, až tam budu, docela na prd období...
16.12.2016 18:12:13
blacklily:
No já nevím, možná kdyby šlo víc lidí a nebylo to někde v pustině. Ono je totiž největší problém, že já tu nikomu nevěřím, jsi cizí a s těmi se přeci nemluví
15.12.2016 17:56:53
blacklily:
Ahoj. Tak to jsem neslyšela ani o jednom místě Ale já jsem se taky o tomhle způsobu výletění dozvěděla poměrně nedávno. Tak podnikni, hodně zdaru Já okolo sebe asi nikoho, koho by tohle zajímalo nemám, oni jsou na hrady, moře a jiné klasiky. No a s nikym ze ZP tam taky nechci jít. Už jen ten jeden sraz byl na mě moc.
13.12.2016 01:29:56
blacklily:
Jo? Tak to se máš. Já žádné takové budovy nenavštěvuji. Ale kdybych někam někdy udělala výlet, tak by to určitě nebyl hrad nebo jiná blbost, ale něco takového. Taková trochu temná turistika. Občas se divím, proč o tom někdo ještě nenatočil, bylo by to tak zajímavé. A kdes byl?
12.12.2016 13:40:17
blacklily:
A btw ono úplně není "Hitlerovo", myslím, že si tam léčil jen nohu
12.12.2016 13:39:21
blacklily:
Ahoj. Z toho si nic nedělej, někdo prostě nechápe můj humor. Podle mě to není ideální místo na vánoční výlet, ale právě tohle sanatorium jsem našla přes FB, někdo tam nechtěl jet sám a přidala se k němu halda lidí, třeba to někoho bude zajímat. Každopádně v Německu je spousta zajímavých míst. Třeba i ten největší židovský hřbitov.
07.09.2016 23:05:18
Óóó Božská:
Zdravím, my dva jsme se nikdy neviděli. Navíc jsem z Prahy.
07.09.2016 22:35:28
mysshka123:
ahoj, vis, ze si ani nejsem jista :D je to uz tolik let :D nevim jestli jsem se nekdy na nejakou tu aktivitu odhodlala, nebo jsem to jen planovala, ale vypada to na fajn bandu lidi
23.01.2016 10:19:16
Meluzína z komína:
Ahoj.
To mě moc těší, že si o mých rozhřešeních myslíš, že jsou rozumná.
11.01.2016 23:24:09
SlepýSlepýš:
Nic, jen pozdravit starého známého :D
11.01.2016 02:25:32
SlepýSlepýš:
čau moučníku, ještě furt tu strašíš? :D
10.01.2016 23:41:42
Miany:
To je taková gratulace jen tak meziřečí.
Připadáš mi nějaký uťáplý.. Což nemyslím ve zlém. Nicméně musím se zeptat: užíváš si života?
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk