Ty ses na ně už dívala...? Kdo Tě na ně navedl? Jméno, adresa, místo aktuálního pobytu
Heleď, já tu taky zažil, že mi lidi psali, ať neztrácím naději a dál hledám - a mezi sebou si pak píšou, že jsem stejně vůl a nemám žádnou šanci; tak k čemu pak tohle? To radši ať nepíšou vůbec nic.
Jinak dobrá, zkusím se oprostit od osobních útoků
Jak se Ti líbila tvorba Zpovědnicové drbny?
Já mám momentálně před maturitou, tak, i když nevím, jestli to není chyba, mám vypsaný seznam knížek, které mě z literatury nějakým způsobem zaujaly a budu číst až po zkouškách Teď maximálně tak nějaké povídky a ani na ty nemám čas
Kladivo jsem četla, je to perfektní knížka, úplně ji miluju (ale nedokážu číst 1 knihu vícekrát) a bylo to lépe napsané než zfilmované. To se mi nelíbilo a navíc tam chybělo plno věcí...
Vidíš a já ji ještě ani nedočetla, v době, kdy jsem objevila Zpovědnici, jsem ji měla rozečtenou. Takže jsem fakt lajdák, je to už 3/4 roku a já furt nemám čas to dočíst Ale je fakt moc hezká