Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
konekko

Index důvěry:
11

Má k rozdělení:

4

4

Pohlaví: žena
Věk: 24
Ve zpovědnici působí od: 05.12.2005 20:43:29
Číslo profilu: 21876
Naposledy se přihlásil: 03.01.2007 00:12:25
Poslední rozhřešení dal: 29.10.2006 19:48:17
Doteď napsal rozhřešení: 825
Bodování aktivity: 4 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 21185
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   skryj
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní statistiky:
Jeho vložené a ještě nesmazané zpovědi:
126745 Statnice 12
125956 Zase jedna smutna sprava... 14
120603 Je to normalni? 5
103334 Tak trochu zoufala... 5
102270 Daňové přiznání (DAP) 10
90641 smutna zprava 35
ČísloNázev zpovědiPočet rozhřeš.
Za poslední týden vložil rozhřešení k následujícím zpovědím:
Zatím tu není žádný záznam
 

Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
20.12.2007 08:37:21
zlato:
Ahoj)) chtěla jsem se Tě zeptat ,co vlastně studuješ)) a jestli nemáš ICQ
19.10.2006 21:58:24
Aenigma:
Jaj, teda já bych si taky dala štrůdl. Užijte si s přítelem nákupy, pokud vás baví a zatím ahoj. Já jdu spát, protože zítra ráno otřesně brzo vstávám.
19.10.2006 19:57:22
Aenigma:
Ahoj, jsem ráda, že jsi se zase ozvala. Doufám, že se brzy uzdravíš, ale podzim je vždycky na zdraví náročný. Podzimním depresím zatím nepropadám ale ani k nim nemám moc daleko. Doufám, že Ty jsi teď v pohodě a tchýně moc nezlobí.
26.09.2006 21:09:02
Aenigma:
Tak to jsem moc ráda, že se Ti tam líbilo. Budu se těšit na mail.
Tééda, pyramidy mi vždycky připadaly takový tajemný. Docela závidím, ale věřím, že se tam taky dřív nebo později podívám. Tak až budeš mít chvilku, tak mi napiš něco víc. Zatím ahoj a ať se daří v práci.
26.08.2006 19:12:39
Aenigma:
Ahoj. Ošklivej je na mě v profilu jenom Alien, ale on takto nadává snad každý ženský. Jsem ráda, že se Ti v práci daří a předpokládám, že pacientů přibývá. Já práci zatím pořád hledám, ale už se začíná aspoň trochu dařit. Mám něco rozjednaný a v úterý pohovor v Siemensu. Tak jsem zvědavá jak to dopadne. Každopádně se mi teď začaly ve velkým ozývat personální agentury i firmy. Tak doufám, že už brzy budu něco mít a zařadím se mezi pracující.
20.08.2006 11:39:32
Aenigma:
Ahoj, pohovor dopadl blbě. Pořádně mě tam proklepli a zrovna jedna část toho z čeho mě zkoušeli bylo něco, co mi na škole nikdy nešlo. No, tak jsem se tam moc nepředvedla a už mi i poslali mail, že nemají zájem. Asi dneska rozešlu další sérii životopisů.
Teda to s tou kastrací je fakt drsný. Asi to muselo být pořádný psycho, když došlo k problémům a ještě s vlastní kočkou. Ale hlavně, že se z toho dostala. Dneska malujete tu ordinaci a čekárnu? Teda to si nemůžeš odpočinout aspoň o víkendu? Přeji ať vám to rychle a bez problémů jde. A od pondělka ať chodí samí hodní pacienti.
15.08.2006 22:49:07
Aenigma:
Ahoj, tak to musela být teda chuťovka. Ale já si taky nechávám olizovat obličej od našeho psa. Hovínka sice už nežere, ale když vidím k čemu všemu venku čichá... No ale ještě jsem od něj nikdy nic nechytla, tak to snad tak zlé nebude. Štěňata staffordů a pittbulů jsou hrozně krásný (i když vlastně který štěňata nejsou...), to teda závidím, že sis s ním mohla aspoň chvilinku pohrát.
Mě se dneska ozvali z jedné docela dobré firmy na pohovor. Sice dost pochybuju, že by mě vzali, ale mám radost snad už jen z toho, že můj životopis nehodili hned do koše. Na pohovor jdu ve čtvrtek odpoledne, tak mi drž palce, ať to není moc velký trapas. Jinak přeji ať to jde co nejlíp v práci a ať se daří.
14.08.2006 12:10:15
Aenigma:
Ahoj, to s tím uspáním mě moc mrzí. Ale jestli se už nedalo nic dělat, tak je aspoň dobře, že zbytečně netrpěl. Tak se kvůli tomu netrap, určitě jsi udělala všechno co se jen dalo. Já prázdin teď moc neužívám, spíš si hledám práci a už pomalu nervačím, že nenajdu nic co by mě aspoň trochu bavilo. V pátek jsem byla na jednom pohovoru, ale je to teda práce, kterou bych dělala jen v případě, že bych opravdu nenašla nic jinýho. A jak se daří Tobě? Docela věřím, že jsi z toho všeho utahaná. Jak jde zařizování bytu?
30.06.2006 18:45:36
Aenigma:
Tak to jste dobří, že jste napsali vtipný proslov za tak krátkou dobu. Já teda psaní proslovu zatím odkládám, promoci mám až 13. takže času mám zatím dost. Navíc na studijním mi dali nějaké vzory projevů, takže to napíšu asi nějak podobně.
Teda dneska je konečně první den, kdy zůstávám večer doma. Od státnic se pořád se spolužákama scházíme, už jsem z toho dost unavená. Ale zjistila jsem, že spousta lidí od nás si hledá (a nebo už našla) práci v Brně. Hlavně Ti nejlepší kamarádi, který na škole mám. Tak mám radost, že se s nimi budu vídat dál. Představa, že se po státnicích všichni lidi rozprchnou mě docela děsila.
28.06.2006 10:42:35
Aenigma:
Čau, tak to je teda sranda. Já mám sice promoci až někdy 13. ale řečnění mi hodili na krk taky.
Ne kvůli dobrým výsledkům, ale proto, že v naší skupině jsem kromě kámošky co to neudělala jediná ženská.
Moc se mi do toho nechce, já moc řečnit neumím, nemám ani žádný nápad, co tam řeknu a určitě to zkoním až budu všechny papaláše co tam budou oslovovat těma jejich spešl jménama. Ale údajně by mi měli dát na studijním nějaký vzor podle kterýho můžu ten projev zahájit.
27.06.2006 11:57:04
Aenigma:
Ahoj, tak ze státnic mám výslednou známku 2. Když mě zkoušeli tak jsem něco věděla a něco ne. Komise o které jsem si myslela ze začátku jen to nejhorší byla nakonec hodná a snažili se i napovídat, ale já tam byla úplně jak vygumovaná. Z toho stresu mi to vůbec nemyslelo a byla jsem příšerně utahaná. Noc před tím jsem skoro nespala a pak jsem panikařila celý dopoledne. Popravdě, když jsem tam šla, tak jsem už počítala i s tím, že si to zopáknu v září. Ale nakonec je z toho 2, brala bych klidně i 3, jen projít. Jediný co mě mrzí je, že vyrazili kamarádku a jednoho kamaráda (který byl ale docela našrocený). Oba měli šílenou komisi. Náš tzv. školní šprt, který vždycky všechno uměl od nich dostal 3 a byl úplně neskutečně šťastný. Letos od nás docela dost lidí vyrazili.
Dneska odpoledne máme nějakou rozlučkovou akci, tak se docela těším. Doufám, že ještě odpoledne nevyhodí mýho kámoše.

S pozdravem Ing. Katka (sem to musela napsat. )
21.06.2006 16:21:10
Aenigma:
Tak aspoň vidím, že je to všude stejný. Na všech školách.
Nj, na studijní teď musíme chodit skoro kvůli každé kravině. A nejvíc se děsím toho, až mi tam vezmou kartu na obědy.
No nic, jdu pokračovat v učení. Relax u Zpovědnice končí, teď se začnu zase šrotit. Zatím ahoj.
21.06.2006 16:02:55
Aenigma:
Já si taky říkám, že jestli nebudou mít nafilmovaný jak projíždí na červenou (což mít nemůžou, protože se to nestalo), tak se to nějak uhádá.
21.06.2006 16:01:28
Aenigma:
Tééda, to je škoda. Ale o nějaké umístění ve škole stejně nejde, pro Tebe jako externího doktoranda bude stejně mnohem důležitější umístění v praxi.
To, že se na VŠ dějí takové kixy je úplně normální. U nás třeba všem lidem z posledního ročníku napsali, že pokud mají něco půjčenýho ze školní knihovny, ať vyplní nějaký formulář a knihu vrátí. No a teď si zase vymysleli, že všichni co nemají nic vypůjčenýho se stejně zastaví v knihovně a podepíšou formulář, že nic vypůjčenýho nemají. To je systém jak u blbejch.... Evidentně mají v knihách a výpůjčkách totální bordel...
Jinak už se těším, až to budu mít celé za sebou. Zatím jsem docela v klidu a žádný nervy nemám. Ale jak to se mnou bude těsně před státnicema, to raději ani nechci vědět.
20.06.2006 20:51:30
Aenigma:
A gratuluji k tomu skvělému umístění. A i k dárku - chirurgickým nástrojům. Svým způsobem je to zajímavý dárek, ale chápu že Tobě jako doktorce se budou hodit.

No nic, jdu pokračovat v učení...
20.06.2006 20:48:25
Aenigma:
Ahoj, s tím kolem je to blbý, ale zase to není až tak drahá záležitost. I když samozřejmě záleží na tom co máš za gumy na kolech. Na moji škodovku to ale zase tak drahé není.
Taky mám dneska jeden zajímavý zážitek spojený s autem. Přišel mi dopis od policajtů, že jsem někde jela na červenou a ať se dostavím... No, po chvilce nervačení mi došlo, že ten den, kdy k tomu mělo dojít jel autem brácha s taťkou. A brácha chtěl stihnout projet, ale pak si to rozmyslel a zabrzdil těsně před dotyčnou křižovatkou. Otec si to pamatuje taky. Tak tam někdy příští týden půjdeme a budeme se s policajtama hádat. No brácha je zvědavý jestli budou mít nějaký důkaz.
Na státnice se teď učím celý dny. Minulý týden to bylo něco mezi učením se a flákáním, ale teď začíná jít do tuhýho. Doufám, že v pondělí bude co slavit.
20.06.2006 07:43:44
Phaedra:
Hoj, diky za drzeni palcu pomohlo to pisemku jsem zvladla a ke vsemu jeste dost dobre! Ja sem taaaaak stastna!!!!! Jeste musim zvladnout par veci ale pisemku uz mam! Ja nevim jestli mi muzes z medicinskeho hlediska potvrdit ze prasatka nosi stesti ale ja mam pocit ze mam stesti jak prase Preju hezky den!
18.06.2006 06:39:24
zlato:
Tobě taky))si vážně šikulka...Ale máš pravdu,chtělo by to jed někam do ciziny)),pak je to víc efektivnější..ve škole se naučíš akorát tu gramatiku a tak...chce to pilovat Jinak děkuju za odpověd)Si milá..zatrím papap a hezký zbytek dne
17.06.2006 21:51:39
Phaedra:
Hey! GRATULUJU!!!! Tak to mysleni preci jen pomohlo Strasne moc ti gratuluju ( i kdyz se opakuju ) a preju ti straaaasne moc uspechu se vsema zviratkama - malejma i velkejma a jejich majitelama (ty k nim vyfasujes zadarmo ) No ja se dozvim v utery jak mi dopadla pisemka tak ... treba mas cas na drzeni palcu i pesti Mej se hezky pani doktorko! A hodneeee stesti so budoucna
17.06.2006 13:38:42
Aenigma:
Ahoj, straně mooooc gratuluju. A docela i závidím. Já se teď snažím nadrtit co se dá. Komisi budu mít hroznou, ale vesměs to budou lidi zabývající se jedním oborem - obvody a součástky. Sice je to ten nejtěžší, ale aspoň na něj budu mít nejlepší přípravu (zatím se totiž neučím nic moc jinýho). A je to předmět na logické chápání, ne na pamatování, takže když nebudu něco vědět, tak můžu spoustu věcí odvodit i na místě. Pokud mi to tedy nervozita dovolí. Ty další dva okruhy ze kterých se bude zkoušet asi pořádně odfláknu...
No nic, doufám, že si užíváš ten skvělý pocit mít to už za sebou a držím palce, aby Tě vzali na postgraduál. I když... já si jsem skoro jistá, že se tam dostaneš, vždyť to by museli být úplně blbí, kdyby nevzali někoho tak pracovitého a šikovného...
Neyla jsi nahodou na te konferenci o nanotechnologiích?
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč