Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Astridka24

Index důvěry:
14

Má k rozdělení:

6

3

Pohlaví: žena
Věk: 31
Ve zpovědnici působí od: 10.04.2019 14:23:29
Číslo profilu: 105724
Naposledy se přihlásil: 23.02.2021 00:32:07
Poslední rozhřešení dal: 23.02.2021 00:48:40
Doteď napsal rozhřešení: 461
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 7982
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   skryj
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní statistiky:
Jeho vložené a ještě nesmazané zpovědi:
1097497 Překrucování reality na seznamkách 22
1097424 Váš názor na seznamky? 27
ČísloNázev zpovědiPočet rozhřeš.
Za poslední týden vložil rozhřešení k následujícím zpovědím:
Zatím tu není žádný záznam
 

Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
30.11.2019 14:29:21
Iceman1988:
Ty jsi svobodná a nebo zadaná?
24.11.2019 15:57:00
Iceman1988:
Od té doby, co jsem ti psal, jsem nepil nic.
10.11.2019 03:20:26
Iceman1988:
Vypil jsem 6 piv a 3 coly, jdu spát, dobrou.
10.11.2019 03:15:47
Iceman1988:
A zrovna jsem přišel teď a to je 3:20.
10.11.2019 03:15:21
Iceman1988:
No užil jsem si ji, hodně mladých ženských. A aby toho nebylo málo, jedna 20 letá holka byla na mužském záchodě. Tipovala mi 27 let. Jsem řekl, že se stydím, jsem v klidu nemohl jít vůbec na malou. Tak jsem se zamkl do kabiny a to mi ještě klepala na dveře.
Škoda, mohl jsem si s ní tam užít, místo toho se tam asi nejspíš zamkla s druhým. Ale já spíš dávám přednost hotelu. I kdybych si to tam s ní užil, nebylo by to ono.
09.11.2019 14:57:55
Iceman1988:
Tý jo, taky mám 31 roků. Slavil jsem je 11. září od té doby mám ještě bílé víno v šuplíku. No a dnes večer jdu na zábavu na Reflexy. Já vždycky poslouchal rock a metal. Nejsem na zábavu už starý? Vstupné levné, 150 Kč. Ale zase za 2 týdny nejdu na sraz ze základky, kde po mě chtěli 400 Kč. Na takový sraz bych se mohl vykašlat.
A já stejně o to už nějak nemám zájem. Budou si tam určitě povídat o dětech, to mě nezajímá. Já raději pořádnou dominantní holku.
16.10.2019 17:35:43
*Pragmatix I*:
Ještě dodám, že se vše řeší jinak, když je vztah relativně v úvodní fázi, nebo když už jsou partneři propojeni dětmi, svatbou, majetky, kupou let investic atd.
Taky jsem musel právě pro ty hlubší investice leckdy partnerce odpustit věci, které bych v úvodu nikdy nepřešel. A vnímal jsem je hůř než nevěru.
16.10.2019 16:56:56
*Pragmatix I*:
Tak, nevím, jestli se chápeme, že já nevěru netoleruju ani neomlouvám.
"pro mě je tenhleten přístup"ať si chrápe s kým chce, jen když se vrátí domů" naprosto nepřijatelnej."
Jj, pro mě taky. Ale chápu ty páry, kde to tak nehrotěj a funguje jim to celý život.
Jsou na tom v principu lépe než všichni, co mají za život kupu krátkých vztahů a místo nevěry či tolerance milenky se rozejdou.
Zamlada jsem taky býval radikální. Dneska sice sám pro své vztahy tohle netoleruju ani to nedělám, ale jsem ochoten chápat ty, co to mají jinak, pokud jim vztah klape.
Ono soudit 30 let+ vztahy z pozice kohokoliv, kdo takový nemá...já bych si to nedovolil, mám k tomu respekt a pokoru. Spíš je dobré se od nich poučit (nemyslím ohledně nevěry a milenek/milenců).
A to říkám jako někdo, kdo nevěrnej nikdy nebyl.
16.10.2019 15:59:36
*Pragmatix I*:
V tomto už se neshodneme, ale od toho je porovnání názorů a každý už si z toho vezme to, co je pro něj přínosné.
Jen vypíchnu ty klasické věci:
-až do vztahu a do domu nikomu nevidíš, jak se tam žena k muži chová a 99% mužů opravdu nepodvádí ani neopouští, když jim doma nic nechybí (jen notoričtí děvkaři)
-"Ona asi něco tuší, ale dělá, že nic."
Tak je moudrá a hlavně se jim do toho neplést a nespravovat to.
Pohled na chlapskou a ženskou nevěru býval vždy odlišný a moudré ženy to vždy chápaly, ale tím už jsem tě nechtěl zbytečně dráždit.
-"A ještě jeden známý, je mu už přes 50, spoustu let žije v manželství"
Opět, celoživotní vztah = nikdo není dokonalý, on i ona mají své klady a zápory, on jí toleruje něco, ona jemu zase něco, tak to má být. Někdy je to tamto, jindy sem tam jiná ženská. Právě v celoživotním vztahu je důležitá vlastnost, že chlap nic neboří, ale vrátí se zase domů a je dobrý muž své ženě a dobrý táta dětí.
Tím nehájím nevěry, ale ničit delší vztahy natož rodinu je horší, než se nějak v klidu domluvit, když už si oba toho druhého jednou vybrali (nejsem příznivcem současného povinného rozcházení se a rozvodů, pokud není zásadní důvod).
-jako muž dobře vím, jak co vidí jiní muži, říkáme si to v chlapských klubech, na chlapských webech, mezi kamarády a věř, že je to z pohledu většiny mužů tak, jak jsem řekl (zrovna zpovědnice není reprezentativní vzorek mužů)
-věřit se mužům dá, jen je třeba vybrat si nějakého z těch slušných cca 30%
Znám dost slušných chlapů, kterým třeba žena přestala po pěti letech, dětech nebo svatbě dávat sex nebo vařit nebo se k nim začala chovat hnusně. Přesto s ní zpravidla kvůli dětem zůstali tam, kde já bych ani já za takové podrazy nezůstal. Nevěra není to nejhorší, jsou i horší věci.
Nejen já už zase nejsem schopen ani ochoten věřit ženám, bohužel je to dnes začarovaný kruh.
16.10.2019 10:10:38
*Pragmatix I*:
Majetnický chlap nežárlí. Má sebekontrolu, nedělá scény, neovládají ho negativní emoce. To, co vnímá jako problém, řeší preventivně, ne až se to stane.
Takže se to projevuje dominancí, sebekontrolou, rozhodováním a ovládáním.
Proto jsou pro něj samozřejmě vhodnější více submisivní ženy.
Velké žárlení je spíše častý projev submisivity, menšího sebevědomí, projekce vlastního chování do chování partnera (vše i u slabších mužů).

Co se týče nevěry, tak hodně rozlišuju nevěru klasickou, kde není co řešit, od těch nižších projevů, co jsi zmínila. Také zásadně odlišuji specifika nevěry ženské a mužské. A to proto, že muži a ženy nejsou stejní, jejich chování má jiné příčiny i dopady. Když někde mírně nebo i více ujede muž, tak většina následně nepálí mosty, neničí vztah a rodinu. Většina žen se zamiluje a ničí vše. A když ujede chlap, tak u většiny krom notorických děvkařů je to proto, že mu žena doma něco nedávala nebo se chovala hrozně. Většina žen ujede jen tak, i když má doma skvělého chlapa.
Ohledně erotického nebo bližšího dopisování. Tam si ženy často neuvědomují, co vše dělají ony na úplně stejné nebo horší úrovni. Dám příklad z praxe.
Chlap prohodí pár mailů ročně s bejvalkou nebo si píše přes veřejné profily s fanynkami a jeho partnerka se z toho může zcvoknout. No a ona sama má facebook, instagram, profily na komunitních webech, spoustu lidí na telefonu, kde komunikuje s kupou mužů a většina to na ni zkouší a čekají na vztahovou krizi. A jaký přesně je rozdíl bližší či klidně i erotická komunikace přes mail nebo profil vs když si žena s někým telefonuje nebo chatuje? Nejen, že vůbec žádný, ale v praxi je ženino chování mnohem, mnohem rizikovější. Navíc, chlap má zpravidla blíže jen jednu až tři ženy, které má plně pod kontrolou a znají svou roli, zatímco žena flirtuje s desítkami až stovkami a pod kontrolou nemá vůbec nic. Takže, tohle promiskuitní flirt chování zase nerad vidím já. A zatímco ženy často řeší u muže naprosto neškodné komunikace a interakce, tak tohle jim najednou přijde úplně normální a hrozně se diví, že to partnerům vadí. Nežárlí, jen chápou, kam to dříve nebo později povede.
A zatímco více žádanější nebo populárnější muž si klidně může povídat se stovkami žen, aniž by hrozila nevěra, tak ženu balí naprosto každý a zkusí to při sebemenší šanci, a většina selže.
Kamarád taky rád + kamarádky žen rády a často ničí vztahy.
Takže, buď je tedy nevěra obojí nebo ani jedno.
Já sám mám rád vztah na principu Můj dům, můj hrad. Nevěrný jsem nikdy nebyl.
Když je ve vztahu vše ok, tak rád žiju s partnerkou a pro ni na plný úvazek.

Takže další příklad. V čem se liší, když má holka profil na takové zpovědnici, kam jí píšou muži lichotky vs mužovo jakékoliv dopisování? Hlavně tím, že u toho prvního je do postele mnohem blíž než u druhého.
Já když si s nějakou sebevíc píšu, ale jsem zadaný, tak vůbec nehrozí, že by se ke mně přes určitou hranici dostala. Žena, jak si s někým začne blíže psát/povídat, tak pokud jde o zkušeného baliče, hrozí to dost, i kdyby svého partnera milovala.

A proč o tom tolik vím - protože to se svými extrémně žárlivými partnerkami řeším celkem často. Až jsem se naučil přístupu - do toho ti vůbec nic není a neřeš to.
Já naopak jejich aktivity chtě nechtě řešit musím. Sobě věřit můžu, dnešním ženám a sociálním sítím fakt ne. Za prvé, je dnes lehké ženě ublížit nebo skrz ni mně či rodině - protože jsou ženy hrozně naivní, nedodržují bezpečnostní základy a různých stalkerů, haterů a dalších pošuků je všude dost. Jako první musím vždy partnerku naučit, co má a nemá na internetu dělat, aby jí nebyly hacknuty maily, účty nebo neměla do týdne doma na záchodě stalkera. Za druhé, jakmile jakákoliv žena vystrčí nos na internetu, tak má první den sto vzkazů nadržených hochů a často jí to vleze do hlavy.
Většina mužů tohle nemusí řešit, tedy až na mě.

Určitě tě nijak nepřesvědčuju, ber to jako chlapský pohled na věc.
15.10.2019 21:04:46
*Pragmatix I*:
Já zásadně neutíkám, jsem na to příliš líný. A taky zodpovědný a čestný.
Spíš, když nastane zásadní problém oproti tomu, jakou jsem si ženu vybíral v úvodu a na čem jsme se domluvili, tak sofistikovaně odháním. Ale to dělám i při seznamování. Slabost mám jen pro ty, co se nenechají a zůstanou oddané.
Proto mě obecně přitahují ženy, které v principu moc končit neumí a nemám rád ty, co končí bez problémů, protože to se pak těžko dá věřit a budovat životní vztah.

Ještě mě tam zaujal striktní postoj ohledně otázek nevěry. Přesněji, striktní postoj ke klasické nevěře mám stejný, ale spíše, co vše tam ještě řadíš.
Například to erotické povídání už mi přišlo zbytečně moc, u chlapů.
S tím mám docela zkušenosti, protože moje osudovky zpravidla žárlí i na spadlý list a ono to věrného chlapa za čas fakt unaví a připadá si jako blbec. A pokud se tam pak řadí třeba i veřejné psaní přes profily...
Já vždy každé partnerce říkám - nežárli na ty, o kterých víš, ale obávej se těch, o kterých nevíš. A protože jsem fakt hrozné zlatíčko, tak o všech referuju.
Ono, když je člověk už trochu známější a sledovanější v jakékoliv míře, tak je to lepší, než aby referovali nepřátelé nebo zhrzené ženské.
Jinak, já osobně nejsem žárlivý, ale majetnický.
15.10.2019 17:29:48
*Pragmatix I*:
Moc hezká reakce v mé diskusi. Hodně si vážím žen, které se nerady rozcházejí a jsou spíše typ, který se vše snaží zachránit. S tím se dá vždy i z pozice rozumného chlapa nějak pracovat.
25.09.2019 17:55:28
*Pragmatix I*:
Hluboké oči, ať se bojí ten, kdo do nich skočí.
30.07.2019 20:29:58
Zlý Jazyk:
To jsem ráda, že se ti líbí moje staromódní názory. Jsi jedna z mála a toho si cením .
29.07.2019 20:30:53
Zlý Jazyk:
Díky za plamen! Týká se to diskuze o nevěře, chápu správně?
27.07.2019 21:53:29
zdeptanaj ( ):
Ahoj, reaguju na odpověď u zpovědi s pocity po využití - jak dlouho ti trvalo, než sis uvědomila, co se vlastně stalo, dávala si to za vinu... A jak jsi pak důvěřovala nebo potkala toho nového? Bojím se, že teď pořádně ani nevím, jak si někoho normálního najít...
27.07.2019 18:29:44
Iceman1988:
Super, sluší, taky mám na fb aktuální fotky.
09.07.2019 11:09:44
BananovaSusenka:
Ahoj, četla jsem o práci v cestičce, mohla bych se tě na pár věcí zeptat? Jaký to je, nárok na dovolenou v létě a co peníze? Láká mě to, ale nevím jestli by to nebylo z bláta do louže
24.06.2019 16:36:31
Beyrina:
Co máš vytetované na ruce?
04.06.2019 17:37:30
Astridka24:
Voidice: Děkuji moc
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč