Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Ježek second edition
Půda mužského srdce je kamenitější, má skalnatý podklad. Chlap na ní pěstuje co umí ...a stará se o to.

Index důvěry:
172

Má k rozdělení:

24

12Pohlaví: muž
Věk: 35
Ve zpovědnici působí od: 21.01.2015 02:31:02
Číslo profilu: 87573
Naposledy se přihlásil: 25.10.2021 10:14:39
Poslední rozhřešení dal: 25.10.2021 21:12:23
Doteď napsal rozhřešení: 23678
Bodování aktivity: 7 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 106578
E-mail:
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   skryj
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje: Hodislava
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvníkSmajlíci:
Jeho zaregistrovaní smajlíci:
Zatím tu není žádný záznam
 
Nalezl a navštívil tyto smajlíky:
Zatím tu není žádný záznam
 

Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
24.10.2021 18:20:03
Iceman1988:
č: 1180315 Tak to máš pravdu, taky bych tam raději viděl třináctý a čtrnáctý plat než kraviny typu, Endered, já to stejně moc nevyužívám.
24.10.2021 12:58:47
Ježek second edition:
>D1NO
Nevěděl jsem, že to sám vytahoval. Považoval jsem to za nevhodný a nečestný únik soukromé informace.
24.10.2021 12:16:18
D1NO ( ):
Zdar, teď až čtu ten komentář u matoucha...

Vzhledem k tomu, že on sám to tady vytahoval minimálně dvakrát - aspoň co jsem tak zaregistroval, nečtu od něj vše, takže je možné, že víckrát - a vcelku humorně popisoval, včetně toho, jak se s něma pak ještě na fízlárně hádal a poučoval je, mi na tom nepřišlo nic špatného a traumatizujícího.

Měl jsem za to, že s tím bržděním je řeč o té holešovické hale, kde by se toho samozřejmě nějaký proaktivní blbec chytnout mohl.
23.10.2021 21:51:42
matouch3:
Díky. Pro mě je to zábavnej server. To samé se řešilo (to s tím zásahem) v konverzaci Muada..Kaiten na to tenkrát nějak poukázal, že by to tam nemělo být...

Takže jsem se bavil svým dejavu... a je tu hodně lidí, kteří si stěžují na dvojí metr. Je fajn někdy obout cizi boty, jak se říká.
Klidně to tam nech, jestli tě to nepohoršuje.
23.10.2021 11:10:07
Teta Dana:
Ahoj, dík za přivítání.
Zaregistrovala jsem se částečně kvůli komunikaci s ostatními, protože už jsem párkrát vedla s někým konverzaci a zneužila k tomu cizí profil.
Pak jsem se taky chtěla zbavit opisování kódů, ale musím to dělat pořád - nechápu
Zato jsem objevila boží vychytávkou - zobrazuje se mi počet nových příspěvků u zpovědi, kam jsem přispěla
15.10.2021 22:29:13
vizvrácená přetkoška:
Kdybys třeba věděl co s tím, dám ti potřebné kontakty na předsedu družstva, já už na to nemám nervy, oni to prý nějak řeší ještě s dalšími členy v tom našem družstvu. Já tam už nebydlím, našel jsem si ženskou a bydlíme už dva roky někde jinde a byt pronajímáme Ukrajincům.
15.10.2021 22:24:17
vizvrácená přetkoška:
To je dlouhá historie. Rodinka Zajícových, jeden starší panelák na Praze 4. V roce 2002 umřela paní Urbanová, která měla syna celý život v kriminále a je tam snad dodnes za podvody a krádeže. Těsně předtím, než umřela, tak se dozvěděla, že si za těch pár dní co byl venku stihl udělat dvě děti s takovou jednou - musím to napsat - prasnicí. Tak na ně ten byt napsala (pouze na ty dvě čerstvě narozené děti). Chvíli tam nikdo nebyl, protože si na to dělali nějak nárok všichni a ten její kriminální syn ten byt prodal a vybral za to peníze (zálohu). Jenže na to přišel bývalý, dnes již zemřelý předseda družstva a bylo na něj podáno trestní oznámení za podvod. Nemůže přece prodávat něco, co není jeho, ale jeho nezletilých dětí. Takže Urban mladší seděl a seděl a seděl a občas tam někdo bydlel. Ale skoro nikdy za ten byt družstvu nikdo neplatil. Pak se tam nastěhovala teta těch dětí s přítelem a jejíma dětma a nakonec se tam nastěhovala prasnice s těmi nezletilými dědici. A pořád se neplatilo a čekalo se na další a další soudy s tím, že děti jsou nezletilé. Před lety se s námi soudila dokonce sociálka a OSPOD, zaplatili jim advokáta, byli vyloučeni z družstva, vůbec s námi nekomunikovali, jen přes soud. No a pokaždé padlo odvolání. Teď naposledy byl soud v červenci a soud to všechno smetl ze stolu, že děti jsou už dospělé a že se změnily nějaké skutečnosti a že to máme podat znovu. Zatím prasnice s mladší dcerou se už zase někam odstěhovala a z bytu je feťácké doupě. Každou chvíli jsou tam policajti, protože ten kluk co tam "zůstal" půjčuje prý klíče několika lidem během jedné noci. Takže problém, který se táhne už dvacet let a řešení pořád v nedohlednu.
13.10.2021 09:28:14
Horatio:
To je tedy dosti hypotetická situace. Představa, že by nějaká holka byla ochotna poslouchat mé rozhořčení a naříkání je dost bláznivá.
Nicméně, pokud by to byla skutečně neznámá holka, která mi nic neudělala, tak bych se rozhodně nevztekal a vše bych ji vysvětlil, co jsem si zažil za odmítání, jak to místo mého otevření se způsobilo spíše uzavření a pohloubení stydlivost. A obzvláště bych ji popovídal o jedné zkurvené blbce, která mě vloni strašně naštvala a od té doby jsem zahořklý více, než jsem byl kdy v minulosti. A to by mi trochu ulevilo.
Ona by z toho měla asi trochu bolavou hlavu, možná by jí to vzalo nějakou tu energii, ale rozhodně by se necítila uražená nebo ponížená. Protože já to skutečně neházím na všechny holky na celém světě, pouze na určité vybrané typy.
Na druhou stranu, kdyby byla třeba příliš atraktivní a věděl bych o ní, že měla už spoustu milenců a teď na ní čeká tak deset týpků stojících v řadě, tak bych se trochu navážel i do ní ve stylu "ty to nemůžeš chápat, tobě to jde samo, jsi hezká holka a máš to kurewsky jednodušší a navíc jsi rozmazlená takovým výběrem, že by sis o mě beztak ani to kolo neopřela". Prostě bych byl trochu ostřejší. Ale opět, žádné urážky, jen konstatování faktů o tom, jak to funguje a jak to vlastně mají ženy a atraktivní lidé a obzvláště atraktivní ženy dost jednodušší co se výběru týče. Uznávám, že mohou mít jiné problémy, ale zoufalost a osamělost je pro ně naprosto neznámá věc. V tomto případě se hodí pořekadlo "sytý hladovému nevěří".
No a pak by teda odešla pryč, já bych šel domů a pár dní bych byl klidnější, než by se ve mně ta frustrace opět naplnila.
12.10.2021 18:03:15
Ježek second edition:
>jo nebo ne
Myslím, že z toho, co jsem psal v oné diskusi je jasné, že ne. Je to starý a nemocný člověk a i když ho nemusím, tak by měl odejít z funkce sám a důstojně. Přišel jeho čas a cokoliv dalšího je neúměrné protahování. Myslím si že klid doma s rodinou a bez prezidentských povinností mu jen prospěje.
12.10.2021 08:48:38
Horatio:
Ano, to je docela dobrá odpověď. Skutečně bych to na jednu stranu bral a chápal, ale mé osobní vzpomínky mi v tom brání. Blbé kecy o neopírání kola a o tom, že jsem vadný a divný týpek v kombinaci s tím, že jiní chlapi si běžně užívají a nemají nouzi vytváří smrtící koktejl nenávisti. To pak ve mě vře, že se skutečně nedovedu kontrolovat a mám chuť chovat se jak Michael Douglas ve Volném pádu.
Špíny to podle mě jsou, resp. ten konkrétní případ z té diskuze určitě ano.
A kdybych tu měl psát, kdo mě jak ponižoval a čím, tak to bych tu psal celý den a nejspíše bych něco určitě vynechal.
12.10.2021 00:13:36
jo nebo ne ( ):
Ty se taky modlíš za smrt prezidenta Zemana jako kaiten, abys mohl slavit?
11.10.2021 17:55:39
allloe:
Ježkovi voči :D teď jsem si po sobě přečetla svou včerejší zprávu a je to děsně napsaný! Snad to šlo pochopit....
Jinak mám pocit, že Horatio Ti odpověděl k sobě do profilu.
11.10.2021 00:39:29
allloe:
Ano, výběr tématu může leccos prozradit, proto jsem byla zvědavá, co vybereš a taky abych nějakou zajímavou zpověď neprošvihla… a v neposlední řadě proto, že já jsem rozhodně dostatečně velký narcis na to, abych vítala příležitost se k vybraným diskuzím vyjádřit.
962310 - Není to tak jak to vypadá – Dala bych přistiženému šanci to vysvětlit, už proto, že by mě nejspíš ani nenapadlo jak jinak se zachovat (rozzuřená k nepříčetnosti jsem zatím nikdy nebyla). I když v jistých situacích bych asi odešla – třeba kdybych přistihla přítele s v posteli s jinou – to bych měla blbej pocit, že zaclánim, tak aby to mohli dokončit.
896385 - Víra? - jiný pohled – Tady záleží, jak kdo chápe slovo „víra“, jak se na tom dohodneme. Pokud je víra v dobro vírou, pak jsem věřící.
1025303 - Když fejkař uvěří - tak je to fejkař, který se zbláznil

P.S.: Klidně mě z toho škudlení podezírej… a když budeš mít chuť, tak mi napiš, proč u případného bezdomovce bydlícího v Tvé chatě tak lpíš na zdraví, nehulení a hygieně. Mě by třeba nic z toho nevadilo (což bude asi tím, že sama zdravá taky nejsem, hulim… a mám špatnej čich :D).
P.P.S: To se mi na zpovědnici líbí, jak se tu všichni vzájemně přibližujeme i rozcházíme v názorech a postojích. Baví mě to sledovat.
10.10.2021 20:22:07
allloe:
Já jsem beze slov vzala opodál ležící ubrousek, setřela s ním tu kapku polevy a hodila to do koše. Holt nejsem správná hospodyňka :D Babičce slouží ke cti, že to nijak nekomentovala a dokonce mi ani nevyčítala ten z jejího pohledu zcela zbytečně vyhozený ubrousek.

To téma mě zaujalo právě tím, že mi připomnělo něco, co znám. A na co mám náhodou milé vzpomínky Jestli Tě tolik překvapil výběr tématu, zajímalo by mě, co bys očekával, že mě z Tvých diskuzí nejvíc zaujme (?). Doporuč mi něco.
09.10.2021 19:51:13
allloe:
Tak třeba na dědu mám jen samé pozitivní vzpomínky! Já to šetřílkovství nevnímám negativně, možná právě proto, že to mám spojené s dědou, který byl výjimečná osobnost a charakter. Taky s babičkou šetřili jen doma pro sebe (záchod se splachoval jen vodou z pračky, sebral se každý nalezený šroubek i kapesník, byť ležel v bahně, králíkům se přilepšilo chlebem z popelnice…), ale při styku s lidmi nebo třeba v hospodě byli naopak štědří a velkorysí, takže nepůsobili směšně nebo jako skrblíci. I když některé praktiky byly děsné a vyloženě zdraví škodlivé – jednou jsem byla svědkem toho, jak babička dala dědovi vypít přepálený olej z řízků (!!!). A nedávno po mě chtěla (babička ještě žije), abych z podlahy jazykem slízla kapku polevy (protože správná hospodyňka přeci i kapku polevy z podlahy slízne ).
08.10.2021 15:57:49
allloe:
Děkuju však Ty taky...
Škoda, že ta Tvoje diskuze Extrémní škudlové není novější - zajímalo by mě to video (už nejde) a taky bych měla čím přispět (děda s babičkou byli takoví).
06.10.2021 10:52:38
Horatio:
Díky za pěknou zprávu Ježku. Ano, za ta léta výsměšných pohledů, ignorace, odmítání, neodpovídání na zprávy, výmluv, že nemám čas, keců, že bych si o tebe kolo neopřela se ve mě nahromadila spousta nenávisti. A asi dva roky zpět jsem se rozhodnul tyto předsudky odložit stranou a dočkal jsem se opět ponižování a odmítání, takže předsudky (spíše posudky) se vrátily v nebývalé síle. A pak čtu nějakou diskuzi o mladé kurviččce, která měla větší počet partnerů, než jsem měl já za celý život mikin a říkám si, co to jako má být? Jakto, že někdo prostě šukat na každém rohu a někdo jako já nemůže holce napsat ani zprávu aniž by jej neposlala do prdele? To je nějaká spravedlnost? Tohle je můj subjektivní pohled na věc. A objektivně to taky není úplně v pořádku, vždyť je to obnošená špína bez respektu vůči svému tělu a další objektivní důvody, jako nestabilita, citová vyprahlost, arogance a hédonismus u těchto osob jen podporují můj subjektivní pohled. A že mě předsudky nikam nedostanou, to je pravda, ale zbavit se jich je asi jako nechat se přesvědčit, že komunisti byli samí správní Mirci Dušínové nebo že Země je placatá. Vše je prostě úplně mimo realitu.
25.09.2021 16:04:26
Iceman1988:
Měl jsi nakonec pravdu, byli to šmejdi, neměl jsem vůli to zarazit v čas. Ale minulý rok v červnu jsem byl na kole na výletě v Kroměříži a spadl mi do Moravy z mostu tam mobil, takže mám nové telefonní číslo, takže už se mi nedovolá.
A navíc, já bych s takovým člověkem o komunikaci už nestál, který mě ošidil o prachy a ještě vydíral. On se mi ještě někdy na mobil ozýval a vyzvídal, co je nového na Moravě, přitom je už od roku 2016 v Praze.
To kamarád nebyl ani náhodou on chtěl za ten zákrok schrábnout co nejvíc peněz, ale když mě tehdy ošidil skoro o ty 3 000 Kč, to mi v tom roce 2015 vypisoval na facebook, jak debil.
Btw. Je to Slovák z východu a má už jedno dítě, takže platí alimenty a navíc si mě i asi zablokoval na fb, mě to netrápí, mám od něj pokoj, stalo se to všechno v roce 2015, už dávno.
23.09.2021 13:48:56
Česká Afrodita:
To je slabé výrazivo pro slovo úchylný :D :|
23.09.2021 12:55:33
Česká Afrodita:
Jako Jo … ale někdy je fakt divnej
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk