Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
*MileynQa*

Index důvěry:
209

Má k rozdělení:

24

12

Pohlaví: žena
Věk: 24
Ve zpovědnici působí od: 03.08.2011 22:32:06
Číslo profilu: 66015
Naposledy se přihlásil: 24.11.2020 17:03:17
Poslední rozhřešení dal: 24.11.2020 17:15:39
Doteď napsal rozhřešení: 11326
Bodování aktivity: 8 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 78128
E-mail:
Oblíbené WWW: https://www.facebook.com/perlickyzezpovednice/
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   skryj
Miluje: Zatracená Existence
Nenávidí:
Obdivuje: MS-fanousek
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICESmajlíci:
Jeho zaregistrovaní smajlíci:
Zatím tu není žádný záznam
 
Nalezl a navštívil tyto smajlíky:
Zatím tu není žádný záznam
 

Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
21.11.2020 12:14:39
*MileynQa*:
na pravou miru - ahoj, ale já vím co je zač. Neměj obavy, jeho texty tady nebere skoro nikdo vážně. Zbytek jako Víla z paneláku a další uživatelky, které tady působí velice krátce, jim to dojde později, stejně jako mne a dalším jiným. Stylistika a gramatika textu není vše, když jsou to výplody
21.11.2020 03:25:49
na pravou miru ( ):
Jo, superdominant alik zadne emoce nema, jen nesmis pod prezdivkou Pragmatix off napsat Vile z panelaku v 1149684 tohle:

"Tak to je dobre a preju, at je vse lepsi. Ja sam jsem pomahal odkojit stovky deti, tak vim, ze to neni zadna legrace... Na druhou stranu je potreba si rict, ze ackoliv kontakt ditete s matkou a s prsem a materske mleko nic nenahradi, tak i na sunary vyrostly generace a maji se k svetu"

To pak totiz povazuje za vrchol hyenismu, osocuje z toho adminy, pise afektovane e-maily a kaitenovi, ze je uchylna zruda a kreatura, ktera bude za pristiho rezimu zastrelena..... Viz kaitenuv profil.

Tak asi jen dodat: Heh. :,)
Vypujcim si vlastni komentar z jeho diskuze:

--------------------
Uplne vysinutej blazen je nepresny a navic urazlivy termin a hlavne, takovi lide za to nemohou. Odborne se tomu rika schizofrenie s bludy velkoleposti, kombinovana s narcistickou poruchou osobnosti (velikasstvi), viz odkazy nize nebo jine zdroje.

Takovi lide spis potrebuji soucit a pochopeni, ackoliv chapu, ze v nekterych pripadech jako je napriklad Pragmatix 666, to neni uplne jednoduche. Je zaroven potreba brat na vedomi, ze ackoliv jeho texty mohou davat smysl, jsou gramaticky a stylisticky spravne, atp. tak neni vhodne je brat vazne nebo na ne dokonce vazne reagovat.

https://cs.qaz.wiki/wiki/Gr andiose_delusions#Signs_and_symptoms
ht tps://cs.qaz.wiki/wiki/Narcissistic_pers onality_disorder#Signs_and_symptoms
--------------------

Cim drive si lide vcetne tebe uvedomi, co je zac (nemocny clovek), tim lepe pro ne i pro nej.
20.11.2020 20:13:47
Pragmatix 666:
Ok.
Ty první dva příspěvky k tématu u sebe chvíli nechám, pak smažu tvůj i můj.
Nemáš dobrou auru ani karmu + ty femi nesmysly není třeba šířit.
Plašila bys mi tam slušné a milé dívky, i otrlé chlapy.

Ps: Ty to definitivně ukončuješ s kdekým. Aby někdo zbyl.
Já hlavně doufám, že napošesté už to zvládneš dodržet.
Jsi ten typ člověka, který rád kolem sebe lidem rozdává tvrdé rány, ale pak nezvládne ani korektní reakce (a věř, že tentokrát ode mě korektní a diplomatické byly).
Jen pro pořádek, nemůžeš ukončit něco, co už ukončil ten druhý před tebou.
Tak zase do příští popeleční středy, kde vítr zaduje a mili omylem do bezpečného přístavu loudit připluje.
20.11.2020 19:28:03
Pragmatix 666:
Za prvé, chtěl jsem od tebe shrnout jeho, ne sebe. Což se nepovedlo.

"Styl psaní je skoro totožný s tebou"
Není, to se tak jeví jen jednoduchým lidem, kterým se každý, kdo mluví nefeministicky o ženách, asociuje s jinými. Styl psaní a rétoriky je zcela odlišný, obsah sdělení většinově taktéž. Ne nadarmo mě poznají lidé i v anonymní komunikaci.

"projev, styl života"
Je dle informací opačný oproti mému. Monogamie vs promiskuita, celoživotní vztah vs střídání partnerů, lovení děvek vs výběr životní partnerky, Tradiční hodnoty vs dekadentní opravdu nejsou shodné věci. To si opět myslí jen jednodušší, nevzdělaní lidé.

"a víceméně na mailu argumentuje podobně jako ty"
Pochybuju. Btw, v rámci těch pár emailů s tebou nebylo argumentů potřeba, na to je třeba diskuse na úrovni s někým na adekvátním levelu. Jen jsme si sdělovali názory či poznatky příp. statementy.

"akorát bez urážek"
Já komunikuji zásadně bez urážek - se slušnými lidmi. S těmi ostatními používám adekvátní označení jejich stavu, což nepovažuji za urážku. Je problém feministky, děvky, neomarxisty či komunisty, pokud je uráží to, co jsou. Urážka totiž není argument, tu používají spíše mí oponenti a já to kritizuji.
K ad hominem se uchyluji jen naprosto výjimečně a zpravidla jen v reakci na hejtry.
Obecně platí, že ke slušným ženám a rozumným mužům se chovám striktně korektně a vstřícně ve veřejné i soukromé komunikaci (což ví každý takový, kdo se mnou komunikoval). K děvkám, feministkám, sviním a blbcům se vyjadřuji tvrdě nebo je ignoruji.

"nenechá se strhnout emocemi"
Je mi líto, ale já žádné emoce nemám. To je opět jen (se)beprojekce těch, kteří špatně čtou řeč těla a rétoriku ostatních lidí. Obávám se, že právě ti novodobí guru jsou těmi, kteří se často nakonec v kupě emocí ufetují, uchlastají nebo zasebevraždí.
Se mnou nehne vůbec nic, s jedinou výjimkou a ta se opravdu netýká internetu nebo cizích lidí. A i to bylo jen 2x za život a na chvíli. Kdybych já cítil méně, už jsem spíše terminátor (i když) nebo kámen.

"silácké řeči"
Feministický nemyslný manipulační pojem. Spíše platí pro výkřiky feministek.
Kdo má své výroky a sebeprezentaci podloženy svými kvalitami a výsledky, nikdy nevede silácké řeči, jen konstatuje fakta a zkušenosti. Feministky a hlupáci to opět nerozliší, nepoznají chlapa od gauče.

Tvé pohnutky.
Tvé jednorázové pozitivní hodnocení dané veřejně působící osoby vychází jen a pouze z toho, že jsi měla po mém vyjádření k tobě v jedné diskusi potřebu zaprudit. A od jiných mužů víš, že je nejvíc naštveš srovnáváním s jinými muži, což jako taktiku používáš často. Ale když srovnáváš nuly s jedničkami a Mistry, nefunguje to.
A pak proto, že má aktuálně dobrý společenský status - jsi typ ženy, která to má nad vším ostatním. Kdyby psal to samé na zpovědnici, budeš mu tady sprostě nadávat do paniců, beta samců a lůzrů jako obvykle.
Když budu já někde šéf či celebrita, polezeš zase do zadku mně. Nebo klidně ajsovi či kaitenovi.

Závěrem, daný muž nemá se mnou nic společného, krom pár vykradených pasáží ze starších myšlenek mých a dalších osobností zlaté éry českého internetu.
Takových prodavačů deště je dnes svět plný. Jde jim jen o to prodat sebe, kurzy a knihy, nic víc. Na lidi serou, kluky jen zneužívají, ženské oblbují, reálně tyhle typy nepomůžou v životě skoro nikomu. Jedním ze zásadních rozdílů je to, co primitivnější holka jako ty nerozliší. Těmhle klukům jde primárně o to na lidech vydělat prachy. Lidem jako já jde o to jim pomoct s jejich problémy, nasměrovat je nebo jim otevřít oči (když někomu pomůžeš a ještě se tím živíš, taky ok). Ostatně i proto se já občas i jako profík ve více oborech objevím na zpovědnici a radím potřebným zdarma, zatímco tihle ne. Oni ty kluky v jejich problémech chronicky utvrzují nebo je směřují k dekadenci, já je posunuju ke komplexní změně hodnot, myšlení a životního stylu.
Fakt, že ho respektuje feministka jako ty, je ta největší urážka a ohodnocení autorovi, jakého se mu může dostat a mluví za vše. Já bych se musel upálit, kdybych feministky, děvky, neomarxisty a fejk pravičáky nerozpaloval doruda - když se tak děje, vím, že odvádím dobrou práci. Uznání mě těší od slušných lidí a poděkování od těch, kterým se povedlo skutečně pomoci s jejich problémy. Falešné pochvaly od převlíkačů kabátů mě nezajímají.

Závěrem. Co jsem řekl před 15 lety, je dnes lidové moudro. Mé myšlenky, články a knihy budou žít mezi lidmi po generace věčně, kecy těchle vykradačů hrobů a špatných kopií se budou prodávat do příštího pátku.
Když už špatné kopie mluvící ženskou řečí pro dojení chlapců a samiček, tak prosím aspon pan Hausmann.
Jinak toho kluka "lovce" nemíním nějak studovat, třeba to není špatný člověk nebo nedělá svou práci špatně. Ale feministka to neposoudí a já mám lepší věci na práci než studovat své špatné kopie.

Ps: Tím debatu zase končíme a dál už nepiš. Pleteš si pobídku ke shrnutí někoho k proxy útokům na někoho jiného a k rozeštvávání samců mezi sebou. Tak, je to tvoje práce i koníček.
Jenže já jsem na manipulační techniky profík, to už bys mohla dávno vědět.
20.11.2020 13:58:56
Frank Drebin:
Si na mě zasedli a už mě mažou automaticky
20.11.2020 00:51:28
Pragmatix 666:
Hele mili, kdo je lovec?
Když už jsem to já, tak mi nějak shrň, kdo, co, kde, jak, proč.
Fakt nebudu studovat každého frajera, co někde mluví o ženských a lidem se asociuje s Nejvyšším.
13.11.2020 13:56:01
Mráček se třpytkami:
Ahoj, ač pozdě tak děkuji za plamínek
28.10.2020 20:39:21
*hmmmm*:
Kolik ti je?
28.10.2020 13:15:50
*hmmmm*:
Neboj
28.10.2020 12:37:39
*hmmmm*:
Jsi moje tajna laska
25.10.2020 19:54:53
Muad*Dib:
Fajn. Tak díky.
Buď zdráva.
25.10.2020 19:09:23
Muad*Dib:
Wau. Tak díky, toho si cením. Jen mě trošku překvapilo, že zrovna teď. Měl jsem dojem, že už se tu moc nevyskytuješ. Zahlídl jsem tě teda teď v nějaké debatě kolem Prymuly, ale předtím docela dlouho ne. I když to může být i tím, že ani já tu nejsem tak často, jak jsem býval.
25.10.2020 17:47:12
Muad*Dib:
Tys mi teď poslala táborák?
14.09.2020 20:24:57
Zlý Jazyk second:
Pokusím se. Když mám profil znovuudělaný na narozky, ať neleží ladem
14.09.2020 20:13:08
Zlý Jazyk second:
Oddych od Zpovědnice. Nějak se protáhlo na rok, ani se mi tomu nechce věřit Ale zastesklo se mi, tak jsem sem nakoukla. Ale nic se nezměnilo, jak koukám
14.09.2020 19:02:34
Zlý Jazyk second:
Zdravím!
05.09.2020 15:18:14
Heyy Richie22:
Aha áno. Zlatý každopádne je.
05.09.2020 15:05:19
mando ( ):
neser
05.09.2020 15:05:02
Whisky G:
Díky, jsi moje zlatíčko. :*
05.09.2020 14:59:24
Whisky G:
Od tebe mám plamínek?
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk