Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Opcom
Nejsem kokot, abych předstíral něco, co nejsem, a styděl se za to, co jsem.

Index důvěry:
77

Má k rozdělení:

9

6

Pohlaví: muž
Věk: 41
Ve zpovědnici působí od: 21.07.2004 16:06:16
Číslo profilu: 10322
Naposledy se přihlásil: 17.09.2023 22:50:46
Poslední rozhřešení dal: 18.09.2023 00:41:28
Doteď napsal rozhřešení: 6681
Bodování aktivity: 1 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 322128
E-mail:
Oblíbené WWW: www.svobodni.cz
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   skryj
Miluje:
Nenávidí: Opcom*wz*cz
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICESmajlíci:
Jeho zaregistrovaní smajlíci:
Zatím tu není žádný záznam
 
Nalezl a navštívil tyto smajlíky:
Zatím tu není žádný záznam
 

Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
19.09.2023 14:48:30
Teta Dana:
Méně útočit na Thatslife - ano, souhlasím, nesmím se nechat vyprovokovat
Více s ní mluvit - k čemu jako? Mně její texty nic nedávají. Už jsem navrhovala vzájemný ignore - nepřijato.
Ale ok, moudřejší ustoupí
19.09.2023 14:40:01
Teta Dana:
Ahoj,
tak to je fajn, že ti ten OT v tvé diskuzi nevadí - zde jsem nabízela smazání kvůli tomu, že jsme to tam s Thatslife zaplevelily.

Jinak tvůj přístup - nikdy nic nemazat - obdivuji, RESPECT - ale sama ho nejsem schopná.
Sice jsem si zatím nic nesmazala ze zdi, i když mě tam někdo sprdnul - ale většinu svých zpovědí jo - příliš osobní. Nebo neaktuální.
Stejně tak mám chuť požádat admina, aby smazal některá má rozhřešení. Ta která indexuje Google. Některá jsem psala v nevyrovnaném psychickém stavu - co se týče nálady, tak spíš ve smyslu plus než minus - a byly to často hrozný kraviny.
Třeba jsem fanaticky obhajovala názor, za kterým jsem si 100% nestála - jen jsem ho nahodilá jako jednu z variant.
Ale pak mě bavilo se hádat a prudit ostatní.

Prostě ostuda, kdyby šlo snadno smazat stopy, udělám to
18.09.2023 09:18:00
autism-off ( ):
lol, jsem rád, že se to odeslalo, protože jsem během psaní vzkazu pro tebe dostal bůhvíproč ban :D
18.09.2023 09:12:34
autism-off ( ):
"Ani jeden z příkladů neobhajuji, ale vážně je dáváš na stejnou úroveň??"

- Ano, obojí je furt násilí a obojím můžeš člověku vážně ublížit. Dávám a stojím si za tím.

Jak jsem psal - nesnáším tuhle macho kulturu, když někdo, kdo je schopný někoho zmlátit není vnímán společností jako agresivní píčus, ale jako "pravej chlap" apod. Osobně by mě nenapadalo někoho mlátit, i kdyby mi třeba řekl, že moje matka je píča atd. Dokonce mi vadí, že by se ode mě očekávalo, že někoho za to zmlátím a když to neudělám, ostatní mi naznačí "ty vole, ty ze sebou necháváš vyjebat... Seš hrozně měkkej místo abych ho rozbil na sračky" apod.

Ne, já prostě nemám rád násilí a hospodskou kulturu.

A hodně mi vadí, že je v těch diskuzích o anonymním internetu často je v tom cítit takový to "nemám rád anonymy, protože jim nemůžu dát do držky"

Jinak já obecně taky nemám rád, když tu do mě na zp lidi anonymně jebou a stává se mi to často. Měl jsem tu i jednoho stalktera, co furt vytahoval moje osobní věci. Ale zároveň nijak netrvám na tom, aby mi to lidi to řekli do očí.

Osobně si za svým názory taky stojím a řekl bych ti je klidně i osobně, ale zároveň neexistuje situace, kdybych ti je osobně řekl, protože na ZP chodím diskutovat o politice apod. V reálu mě dohadování o těchto věcech nebaví - vadí mi absence struktury, kterou poskytuje text, vadí mi skákání do řeči, vadí mi překřikování. Atd.

Ono jak píšeš: "Mám zkušenosti s řadou lidí, kteří byli internetovými bojovníky, kteří na mě útočili virtuálními „tanky“, a když jsme se potkali v realitě, tak byli těmi nejmilejšími osobami." může být i tím, že prostě tady ty dramata, co lidi předvádí na netu v reálu prostě vypadají hloupě a do společnosti se úplně nehodí. A nemusí to být jen tím, že je někdo "srab" atd.

Ještě bych ti k tomu rád řekl, že mi nadávání na anonymitu připadá hloupé z toho důvodu, že třeba na Twitteru jsem byl svědkem několikrát, kdy třeba někdo něco psal na Twitter a někdo mu na to psal, že s tím nesouhlasí - dokonce i celkem slušně a neútočně - a ten první na to reagoval něčím jako "s debilním anonymem se nebavím, ukaž svou tvář, ty hrdino" a podobné věci, které už ve výsledku působí trapně, protože ten člověk, co to psal je také anonymní. Sice má třeba uvedené na Twitteru pravé jméno jako "Honza Novák", ale my ani nevíme, jestli je to pravé jméno a nemáme to jak potvrdit a pokud nemá modrou fajfku, není ani nijak ověřený a je anonymní, jako kdokoliv jiný. Povyšovat se nad ostatní je tedy nesmyslné a prakticky díky twitteru jsem si na tenhle klišé názor trochu vytvořil alergii. A když se si vezmeš, že se tím oháněli třeba i politici - jejich práce je umět komunikovat s veřejností a pak vidíš, jak třeba Kalousek na Twitteru píše lidem, co s ním nesouhlasí "ty trapný internetový hrdino"

Jinak já mám celkem né úplně běžné jméno a často mě lidi obviňují z anonymity, i když používám pravé jméno. Na Facebooku se mi to párkrát stalo "místo té kok*tiny mi řekni pravé jméno, ty internetový hrdina" - ale to je moje pravé jméno lol...

A poslední věc, která je podle mě důležitá. Anonymita internetu je podle mě hrozně důležité - já se dlouho zabývám online privacy a cybercsecurity a myslím, že je možnost anonymita hrozně důležitá. Např. si přečti tohle: https://www.privacyguides.org/en/basics/ why-privacy-matters/

A dost mě děsí myšlenka, že tahle hrozně důležitá hodnota jakou je anonymita by měla být nabourána, protože někdo "nemá rád ty drzý anonymy" a setkal jsem se i s názory, že by se měla identita vynucovat zákonem a všichni by měli být na netu pod pravými jmény apod. Naprosto nesouhlasím - absolutní cesta do pekel.
13.09.2023 03:15:56
Teta Dana:
Ahoj,
omlouvám se, že jsem ti tvou diskuzi zaplácla offtopicem. Ráda bych na Thatslife reagovala do jejího profilu, který ovšem nemá

Pokud chceš, můžu kaitena požádat o smazání mých postů, ať tam nemáš bordel
12.09.2023 19:50:20
Opcom:
Fuckin anonymous: Dobře se bav
12.09.2023 04:12:25
Fuckin anonymous ( ):
Welcome on your wall, madafaka. Hahahahaha!
29.07.2023 21:20:28
Teta Dana:
Ahoj, vzkaz č. 1219734 už je dost neaktuální, tak ti píšu do profilu.
Souhlasím s tebou. Taky já jsem pro svobodu slova (s výjimkou výhrůžek a výzev k násilnostem typu "pojďme je vypálit").

Daný uživatel se provinil tím, že se v tématu ohledně války na Ukrajině přikláněl na ruskou stranu.
Smazal ho Irsail (bez vysvětlení).

Tento přístup se mi příčí, ač nesnáším ruský režim a v tomto konfliktu fandím Ukrajině.

Ale zavání to novodobou totalitou - že se některé názory nesmějí říkat. Nejenom zde na ZP, ale obecně v ČR.

Proboha, ať si každý říká, co chce! Když bude plácat blbosti, bude akorát zdiskreditován jako pitomec.
V demokracii by se měla ctít svoboda slova.
18.07.2023 22:48:00
Opcom:
Svitavská ulice off ( ): Díky za upozornění, ale i přesto mohu vyjádřit svůj názor na to, co píše. Když už se tu po čase objevím...
Pokud máš pravdu, tak ho třeba moje odpověď může posunout k nějaké smysluplnější činnosti.
18.07.2023 22:30:43
Svitavská ulice off ( ):
Mira19 je opakovaně usvědčenej fejkař, kterej navíc hraje roli naprostýho idiota (kterej by neudělal ani základku), a zároveň tvrdí, že ho naopak vzali na VŠ.
18.07.2023 11:09:39
Loca Loca:
Děkuji Měj se a taktéž at' se Ti daří..
21.04.2023 09:50:59
Dějepis Zpovědnice:
Děkuji za podporu a seznam dříve významných uživatelů.
07.04.2023 03:44:28
Opcom:
829: Ještě jednou ahoj. Je mi líto, ale já nejsem arbitr Zpovědnice. Jaká je pravda, to víte jenom Vy dva. Jak jsem psal v předchozí odpovědi, já jsem zastáncem absolutní svobody slova. Ale musíte se domluvit s Kaitenem. Mně v debatě přišel jako člověk, se kterým se dá diskutovat. Nebudu posuzovat, co jste si vzájemně napsali, mám spoustu jiných starostí.
07.04.2023 03:40:23
Opcom:
782: Ahoj, omlouvám se za značně opožděnou odpověď. Kdybych tu dělal admina, tak by Zpovědnici, v rámci "zachování demokracie", brzy zablokoval nějaký úřad. Jako admin bych prosazoval absolutní svobodu slova. A to je v dnešním světě utopie.
26.11.2022 20:41:49
Od zildjiana (Jmartinek@yahoo.com ):
Čau, koukám, že jsi mi před rokem napsal něco do profilu, já sem (jak vidíš) chodím velmi sporadicky a fakt vůbec netuším, o co jde, promiň. Napiš mi kdyztak na mail nebo sms nebo tak něco... Dík, H.
21.11.2022 16:43:31
829 ( ):
Zase lže, nejde jen o kvantitu, prave kvuli tomu ze jsem napsala, ze USA dodavkami zbrani do ruznych zemi posiluje svuj vliv ve svete a podobny veci, tak mi do diskuze napsal, ze se mu ze me zveda zaludek a ze jsem nechutnej smejd. A najednou se o tom da diskutovat.

Temata mam ruzny, i ceskou politiku, ceskou televizi, jiny zeme.. Treba o zminovanem Izraeli jsem za celou dobu co tu jsem zalozila doslova jen tri diskuze, pricemz dve mi byly smazany (jednou s 15dennim banem) a do ted nevim proc. Tak to jen k ty kvantite.

Jen jsem to chtela uvest na pravou miru, nenecham tu o sobe sirit lzi. Bohuzel ja nikdy nevim, za co me smazou a nikdy se nedozvim duvod...21.11.2022 13:51:25
kaiten:
Ad Alien: je hodně věcí, kvůli kterým se s ním neshodnu (ah, jak diplomaticky řečeno), ale vypíchnu jednu - lže, a to se záměrem škodit.

Ad Ukrajina: s některými věcmi, které jsi napsal, souhlasím, nad jinými lze diskutovat. A opravdu s tím nemám problém. Problém mám s tím, když jedna osoba dennodenně postuje jednu diskusi za druhou, a devadesát procent z nich je namířeno proti Západu, USA, Izraeli - anebo se na toto téma velice rychle zvrtnou.
21.11.2022 08:44:59
782 ( ):
Ahoj, ja jsem cetla cos psal u kaitena, aspon nekdo nevidi vsechno tak cernobile. Neustale me za takovy veci mazou. Skoda, ze admini nejsou jako ty.
20.11.2022 21:42:01
kaiten:
Jsem rád že to chápeš.

Dobrý večer ti přeje "odporná fašistická kreatura"
19.11.2022 08:43:37
kaiten:
Ahoj, Deadcool nemá profil blokovaný, ale zrušený. Důvodem, v tomto případě poslední kapkou, byla jeho mailová korespondence na mou adresu
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk