Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Opcom
Sbohem, Adélko :´-(

Index důvěry:
76

Má k rozdělení:

9

6

Pohlaví: muž
Věk: 40
Ve zpovědnici působí od: 21.07.2004 16:06:16
Číslo profilu: 10322
Naposledy se přihlásil: 24.09.2022 03:19:08
Poslední rozhřešení dal: 24.09.2022 04:22:42
Doteď napsal rozhřešení: 6579
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 313522
E-mail:
Oblíbené WWW: www.svobodni.cz
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   skryj
Miluje:
Nenávidí: Opcom*wz*cz
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICESmajlíci:
Jeho zaregistrovaní smajlíci:
Zatím tu není žádný záznam
 
Nalezl a navštívil tyto smajlíky:
Zatím tu není žádný záznam
 

Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
17.09.2022 06:06:02
Opcom:
sdjddk : Trochu jsem se tu dneska zdržel, tak ještě odpověď stihnu (jinak opravdu reaguji po delší době, neber si opožděné odpovědi nijak osobně). Naštěstí ráno nemusím vstávat 😊

Děkuji za hezkou reakci. Těší mě, že Ti některé z napsaných myšlenek pomohou. Jinak bych je psal zbytečně.

No jasně, já to znám – a už jenom tohle je důvod k tomu, aby si sám sebe člověk vážil a začal si věřit. A samozřejmě, na co jiného, než na hypotéku 😉

I mně se pár věcí povedlo. A spoustu nepovedlo. To je běžná součást života. Vlastně, evoluce. Vývoj přece není o ničem jiném, než o poučení se z vlastních chyb. Chyby děláme všichni. A pokud se z nich dovedeme poučit, tak jsou i chyby přínosem pro naši budoucnost. Což samozřejmě neznamená, že další chyby v životě neuděláme. Nebo, že nezopakujeme některé své staré chyby, ze kterých jsme si poučení nevzali.

Můžeme se snažit o dokonalost, ale té nikdy nedosáhneme. Můžeme ale dosáhnout toho, abychom fungovali tak, že sami sebou nebudeme pohrdat. To dosažitelné je.

„Bojím se, že ho neuhlídám...vypadne z okna, přejede ho auto, že ho neochráním, že něco zanedbám“

A budeš se bát. Takhle se bojí každá máma (respektive, takhle by se měla bát
každá máma).

Hrůzu měj z věcí, které nemůžeš ovlivnit. Ale nenech hrůzu (nebo strach), aby Ti kazila život. Nenech si kazit život svými představami. Uvědom si, že jsi dospělý člověk, který řadu věcí dokázal. A sama si zhodnoť, zda dovedeš přijmout i zodpovědnost za dalšího „človíčka“. Nebude to jednoduché, to nikdy není. Musíš také zhodnotit, zda máš vedle sebe partnera, se kterým do toho můžeš jít (a musíš si být jistá, že do toho chce jít i on).

Zaměř se na tyto praktické věci, nezaměřuj se na nějaký svůj strach z toho, že jednou vypadne z okna. Na to se zaměř, až to bude aktuální (až začne chodit) 😊

Správně. Chyť koule za chlupy, pokud se s partnerem shodnete na společné budoucnosti ve třech, tak ho nechytej za chlupy (to by se mohl vzepřít), ale za.. No, asi sama víš nejlépe, za co bys ho měla chytit. A jděte do toho.

17.09.2022 05:25:26
sdjddk ( ):
Fakt mi tvoje podpora pomáhá. Ano, získat vlastní bydlení bylo hodně o sebezapření, práci, šetřetí...no, vlastní bydlení. Na hypo. ale dneska ji jen tak někomu i tak nedají, člověk musí mít nějaký obnos do začátku. Pár věcí se mi povedlo, pár nepovedlo. To dítě už je takové fatální, že to prostě nevrátíš zpět. Bojím se, že ho neuhlídám...vypadne z okna, přejede ho auto, že ho neochráním, že něco zanedbám, protože jsem se o jakékoliv dítě nikdy nestarala. Prostě mám hrůzu. Nevím, jak se toho zbavit. Ale tvoje slova mě nakopla. Chytit se za chlupy budu muset...na těch pomyslných koulích.
03.09.2022 09:40:22
Loca Loca:

Myslím, tedy vím, že Tvé názory jsou přínosem a splňují podstatu Zpovědnice.
03.09.2022 03:05:37
Opcom:
Methyl: "sam jsi psal i veci, co by ti smazali i jini admini" - zeptal bych se tě, jaké věci máš na mysli, ale už mě ta debata nebaví. Nebaví mě stále dokolečka vysvětlovat jasně napsané myšlenky. Napsal jsem vše, co jsem chtěl. Ať si to každý presentuje tak, jak chce. Měj se.
25.08.2022 19:16:19
*Deadcool*:
Zdravím ctěného pana Opcoma, stín starých časů, za dob nového zákona.

Vy tady ale zlobíte, kolego, vůbec jste se nic nového od zlatých časů nenaučil.
Kdysi já, dnes vy, časy se měééééní.
Jsem rád, že tě tu vidím, chlape. A tvé verše také.

Ps: A ta smutná událost...zažil jsem nedávno v podstatě to samé, takže opravdu rozumím.
21.08.2022 09:59:00
methyl ( ):
Opcom: To jsou ale jen tve zkusenosti, sam uznavas, zes to taky vyhrotil, sam jsi psal i veci, co by ti smazali i jini admini. Druha vec je ale hnat to k Pajkovi a i kdyz mam s jinyma adminama spatne zkusenosti, nenapadlo me snizit se k tomu stezovat si u Pajka. No evidentne to k nicemu nebylo, Evzen je porad admin. Prisny byl alespon ke vsem stejne, i k tem, se kterymi mel docela dobry vztah, coz se o jinych adminech rict neda. Kdyz udelali chybu u me (a nijak to nepopirali), jen mi arogantne a sarkasticky odpovedeli, ze mam smulu. Taky tu na rozdil od jinych moc hezky radil. No ale jak rikam, vase snaha byla k nicemu.

Tobe at se take dari;)
20.08.2022 17:36:55
Opcom:
Methyl: Dostávám se ke slibované odpovědi. Připadá mi, že se trochu točíme v kruhu, takže už jen krátce.

Neříkám, že je Evžen jediný moderátor, který dělá chyby.
Já natrefil na něj (a on na mě), takže jsem problém řešil s ním (a dostal jsem se tak i k řešení toho, jak tu jako moderátor obecně fungoval). Pokud bych měl problém s jiným moderátorem, řešil bych jiného moderátora.

Nesprávné rozhodnutí moderátora ovšem nemusí nutně znamenat vyhrocení, jaké vzniklo při konfliktu s Evženem (a vyhrotili jsme to oba, svůj díl rozhodně nepopírám).

Jednou mi Kaiten přesunul zpověď do tvorby a ačkoliv jsem ho nazval blbem (respektive, položil jsem obecný dotaz "který blb to přeřadil"), tak jsme si to v pohodě vyříkali a žádný problém nevznikl.
Takže ano. I ostatní moderátoři dělají chyby, ale je pak otázkou, jakým způsobem se ke vzniklým rozporům postaví.

Můj úsudek rozhodně nebyl založen pouze na základě e-mailu. Součástí byla například i Tvoje vyjádření v profilu Kaitena, nebo Pajka.

No nic, ať nepokračujeme v jízdě na kolotoči, ať se Ti daří a třeba zase někdy pokecáme
20.08.2022 00:47:54
Opcom:
1234: To jsem samozřejmě poznal, nejsem idiot Chtěl jsem Ti jen poradit, jak odkázat na konkrétní zpověď bez toho, abys musela řešit mezery. Zpovědnice má v tomto ohledu trochu bug.

Methyl: Asi Ti odpovím, ale ne dnnes. Dnes si chci pročíst pár zpovědí a třeba na ně nějak zareagovat, nechce se mi řešit interní problémy Zpovědnice.
18.08.2022 13:17:50
Methyl ( ):
"Je rozdíl mezi tím, kdy moderátor aplikuje stanovená pravidla, a situací, kdy si vytváří pravidla vlastní a rozhoduje se podle svého pocitu."

To bohuzel plati spis pro jine adminy. Treba kdyz Evzen mazal temata o Ukrajine, tak musel mazat i to, s cim souhlasil, takze to nemohlo byt na zaklade pocitu. Naproti tomu nyni mizi diskuze o Ukrajine zrovna tak, ac je uz nikdo oficialne nezakazuje. I mne byla smazana diskuze, ktera pravidla nijak neporusovala. Naopak kdyz jsem admina upozornovala na prispevky, kde se Rusum preje smrt, atomovy vyhlazeni a genocida, tak to nechal bez povsimnuti. K cenzure nebo mazani na zaklade nejakych vlastnich pravidel a pocitu tu opravdu neni potreba Evzen.

Jak muzes verit svemu usudku, kdyz jsi tu nebyl, nevis co se delo ani co se deje ted a vis jen jednostranne to, co ti nekdo posle na mejl? Nijak si neprotirecim, pouze rikam, ze Evzen zdaleka neni nejhorsi admin a to co delal on, delaji i jini, akorat nekteri admini se od nej distancujou a to pak pusobi vylozene smesne. Sami jsou jeste horsi.

No nemusis uz odpovidat, jen jsem to chtela uvest na pravou miru.

18.08.2022 08:44:54
1234 ( ):
Číslo zpovědi je 11964092 (je i na konci odkazu).
Jinak v odkazu se dělá na Zp. mezera (mezi p a ?), tu musíš smazat, pak ok
17.08.2022 22:01:37
Opcom:
1234: Promiň, že jsem nesmazal první odkaz, jak jsi mě o to žádala v mailu, ale on mi nefungoval ani ten druhý. Stačí, když příště uvedeš číslo zpovědi, Zpovědnice má vyhledávač, který funguje spolehlivě.
17.08.2022 21:58:38
Opcom:
Methyl:

Omlouvám se, nějakou dobu jsem tu nebyl.
"Evžen se stáhnul sám" - zatím to tak vypadá, ale třeba má jen dovolenou. Každopádně, Zpovědnice funguje i bez jeho zásahů...

Je rozdíl mezi tím, kdy moderátor aplikuje stanovená pravidla, a situací, kdy si vytváří pravidla vlastní a rozhoduje se podle svého pocitu.

Asi věřím hlavně svému úsudku. Vidím dost velký rozdíl mezi Tvým dřívějším a současným chováním. Pravou příčinu ale znáš jenom Ty sama. Já mohu pouze spekulovat.

Každopádně máš pravdu, téma "Evžen" je možná vyřešeno.
08.08.2022 20:57:44
Methyl ( ):
1234: Hezke, priste by to ale chtelo lip propracovat, at to nezni tak smesne i tem, kteri tomu nerozumi...
08.08.2022 16:08:45
1234 ( ):
methyl - doplněk ahaa

https://www.zpovednice.eu/detail.php ?statusik=11964092
08.08.2022 16:06:00
1234 ( ):
methyl - doplněk ahaa

https://www.zpovednice.eu/detail.pho ?statusik=11964092
08.08.2022 13:33:14
Methyl ( ):
Opcom: No ono uz je to asi stejne jedno a uz to nema moc smysl resit, Evzen se zjevne stahnul sam. Coz nakonec podporuje co jsem rikala, a to ze on s tim co pisu nema NIC spolecneho, to chci aby bylo jasny, o mne si mysli co chces, je mi to nakonec docela jedno.

"Ale když už k něčemu takovému dochází, opravdu nemůže být chyba na straně kritizovaného?"

Muze i nemusi. Rekla bych, ze jako idealni admin muze byt vniman ten, kdo skoro nic nemaze - pokud se nektery rozhodne vic hlidat dodzovani pravidel a jak to tu vypada, znamena to, ze je to horsi admin? To bych nerekla, ale je jiste, ze si na takoveho admina bude vic lidi stezovat, protoze nekteri to zrejme spatne nesou, kdyz si admin dovoli jim neco smazat. To ovsem neznamena, ze si stezuji pravem. Ze se rozhodl zasahnout tam, kde to ostatni admini prehlizeli neznamena, ze je spatny, spis to naopak vzal na sebe, kdyz se k tomu nikdo jiny nemel.

"Sama sis dříve stěžovala, že Ti někdo smazal nějaký Tvůj příspěvek, aniž bys jím něco porušila – tohle akceptuješ?"

Zajimave, ze mi moc neveris ohledne zmeny meho postoje, ale nijak nezpochybnujes, kdyz napisu, ze mi neco bylo smazano nepravem. No jelikoz me mazali ruzni admini, bylo by logictejsi z tveho pohledu myslet si, ze mi ty veci byly smazany pravem a ze jsem neco porusila. Evidentne tedy veris jen tomu, cemu sam verit chces.

Nekolikrat jsi mu podsouval osobni motivaci, jeho ego, rozhodovani se podle pocitu atd. Ale to uz je jedno. Pritom asi sotva by kvuli vlastnimu egu tady tomu venoval tolik casu, delal se s nejakym doplnkem pro zpovednici atd. Proste uz se to prehanelo vuci nemu, aspon tak mi to prislo.
08.08.2022 00:49:27
Opcom:
Methyl:

„To ne, ty si to vztahujes na sebe, ale ja psala ke vsem lidem obecne, co tam na Pajkuv profil psali. Ohledne zverejnovani dalsich prezdivek jsem jen napsala, ze tohle mazou i ostatni admini a neni nic divneho na tom, ze ti to Evzen smazal.“

Ok. Byť si v tom množství témat ani nepamatuji, co všechno mi už Evžen smazal…

Nicméně, psala jsi „lidem“. Tedy ne jednomu člověku, ale více lidem, kteří mají s Evženem problém. Sám jsem přemýšlel, zda celá záležitost není jenom věcí mého ega. Možná je. Ale pokud existuje více stížností na jednoho moderátora, a pokud, když konečně někdo napíše sám za sebe (a ne anonymně), tak mu lidé začnou dodávat informace a podněty pro to, aby s tímto moderátorem něco začal dělat, nemyslíš, že to o činnosti tohoto moderátora něco vypovídá? Já s Evženem nic dělat nemohu, proto jsem je opakovaně odkazoval na Pajka. Ale když už k něčemu takovému dochází, opravdu nemůže být chyba na straně kritizovaného?

„Taky nechapu motivaci lidi, co siri takovy informace po mejlech a moc se mi to nelibi. Jinak nevim, co se ti tim vyjasnilo, kdyz znas jejich fotky/jmena nebo nevim co vsechno. „

Motivaci částečně chápu, byť problémy tímto způsobem neřeším.

Vyjasnilo se mi tím, kdo je kdo. Byť jenom částečně. Řada lidí nemá Evžena ráda. Proto mi tito lidé začali posílat různé informace (aniž bych je o to požádal, aniž bych o to stál). Ale i když jsem o tyto informace nestál, tak jsem je četl. A mohl si z jejich souhrnu udělat představu o konkrétním člověku, který stojí za konkrétním zpovědnicovým profilem. A mohl jsem tak získat souvislosti, které má jeden profil s jiným (s alter-egem).

Hele, abych byl upřímný. Evžen je mi vlastně hrozně moc u prdele. Neřeším, jaký je člověk, jaké má strasti a radosti. Je to pro mě cizí člověk. Ale nenechám si líbit, když mi zkouší nasrat na hlavu. A když jsem si toto nenechal líbit, tak jsem v této souvislosti poznal, jak se Evžen chová jako moderátor obecně – k ostatním lidem. A jeho chování se mi nelíbí, takže to dávám najevo. Sama sis dříve stěžovala, že Ti někdo smazal nějaký Tvůj příspěvek, aniž bys jím něco porušila – tohle akceptuješ?

„Z me strany to neni vylozene nazorovy obrat, co se tyce kaitenovo profilu, tak ja si stezuju docela casto a to vice mene na vsechny adminy, kdyz mi neco smazou a mam pocit, ze nemeli, to nepopiram.“

Pokud to tak vnímáš a jsi s tím sama v sobě v souladu, tak je vše v pořádku. Já ve Tvém současném projevu, oproti dřívějšímu, vnímám značné rozpory (samozřejmě z pohledu mojí – třetí osoby). Ale nevidím do Tebe. Třeba jsi opravdu něco dělala špatně a pak ses rozhodla svůj postoj změnit – bylo by to fajn, pokud by ses tak rozhodla na základě svého vnitřního vývoje, a ne na základě hrozby – jak jsem psal, mohu psát pouze o tom, jak to na mě působí. Pravdu znáš jenom Ty sama.

„Po pravde se akorat smeju ruznym teoriim, ze mu prej donasim, ze on mi neco prikazuje nebo vyzrazuje informace, ze se snazim zachranit (pred cim, kdyz uz sem zas psat muzu?) atd. Jenze jsou to jen spekulace a je mi k smichu, ze nekteri tomu veri. Ani se nesnazim hrat na hodnou holcicku jak pises, klidne bych zas nadavala, kdyby mi neco smazal.“

Viz odpověď na předchozí odstavec.

"Jedina ma motivace je, ze to tak proste citim. Koukala jsem na Pajkuv profil a chvili nad tim premyslela, ze to neni ani zdaleka tak cernobily, ze tam nekteri lide pisou prokazatelne lzi, polopravdy, osobni utoky, vytahuji stare krivdy a smazane veci (a byli v tom samozrejme vzdy nevinne), ale o dalsich adminech mlci, kteri delali/delaji to same. Prisuzuji mu i to, co neudelal a a celkove nadavaji, at udela cokoliv. Tak jsem se proti tomu chtela vymezit, protoze tohle mi uz v poradku neprijde. Ty pises, ze je v poradku kritizovat, to souhlasim, ale mnoho z tech veci ani neni kritika, jen hazeni spiny. I ted si nekteri mysleli nebo chteli myslet, ze za tim co pisu stoji on, jen aby na nej mohli nakydat dalsi spinu. O nic jinyho prece nejde, ne? Je mi jedno, ze zrovna ode me to zni smesne, ale kdyz to nikdo jiny nenapsal, tak co mam delat. Uz se to proste prehani, jak se do nej nekteri porad navazi. Napsala jsem to, jak to citim, to je vse a ver, ze zadny osobni prospech z toho nemam, to spis naopak, kdyz mi uz nikdo neveri."

Já měl zatím problém pouze s Evženem. S ostatními moderátory jsem si nesrovnalosti v klidu vyříkal a nemusela z toho vzniknout takováto opera (Mimochodem pro Kaitena: Ahoj blbe, jsem rád, že jsi pořád tady – stále je to myšleno přátelsky 😉 ).

Můžeš uvést příklady, co z toho, co jsem napsal, není kritika, ale jen házení špíny?

Jinak viz. odpověď na před (předchozí) odstavec.
05.08.2022 06:42:25
Methyl ( ):
Opcom: To ne, ty si to vztahujes na sebe, ale ja psala ke vsem lidem obecne, co tam na Pajkuv profil psali. Ohledne zverejnovani dalsich prezdivek jsem jen napsala, ze tohle mazou i ostatni admini a neni nic divneho na tom, ze ti to Evzen smazal.

Taky nechapu motivaci lidi, co siri takovy informace po mejlech a moc se mi to nelibi. Jinak nevim, co se ti tim vyjasnilo, kdyz znas jejich fotky/jmena nebo nevim co vsechno.

Z me strany to neni vylozene nazorovy obrat, co se tyce kaitenovo profilu, tak ja si stezuju docela casto a to vice mene na vsechny adminy, kdyz mi neco smazou a mam pocit, ze nemeli, to nepopiram.

Po pravde se akorat smeju ruznym teoriim, ze mu prej donasim, ze on mi neco prikazuje nebo vyzrazuje informace, ze se snazim zachranit (pred cim, kdyz uz sem zas psat muzu?) atd. Jenze jsou to jen spekulace a je mi k smichu, ze nekteri tomu veri. Ani se nesnazim hrat na hodnou holcicku jak pises, klidne bych zas nadavala, kdyby mi neco smazal.

Jedina ma motivace je, ze to tak proste citim. Koukala jsem na Pajkuv profil a chvili nad tim premyslela, ze to neni ani zdaleka tak cernobily, ze tam nekteri lide pisou prokazatelne lzi, polopravdy, osobni utoky, vytahuji stare krivdy a smazane veci (a byli v tom samozrejme vzdy nevinne), ale o dalsich adminech mlci, kteri delali/delaji to same. Prisuzuji mu i to, co neudelal a a celkove nadavaji, at udela cokoliv. Tak jsem se proti tomu chtela vymezit, protoze tohle mi uz v poradku neprijde. Ty pises, ze je v poradku kritizovat, to souhlasim, ale mnoho z tech veci ani neni kritika, jen hazeni spiny. I ted si nekteri mysleli nebo chteli myslet, ze za tim co pisu stoji on, jen aby na nej mohli nakydat dalsi spinu. O nic jinyho prece nejde, ne? Je mi jedno, ze zrovna ode me to zni smesne, ale kdyz to nikdo jiny nenapsal, tak co mam delat. Uz se to proste prehani, jak se do nej nekteri porad navazi. Napsala jsem to, jak to citim, to je vse a ver, ze zadny osobni prospech z toho nemam, to spis naopak, kdyz mi uz nikdo neveri.
04.08.2022 23:55:07
Opcom:
"nemá příliš velkou váku" - "váhu"
04.08.2022 23:25:36
Opcom:
Methyl:
„Nemluvim o dalsi prezdivce. Pokud nekdo siri po mejlech fotky, jmena atd. tak je to hnus, at uz jsou pravdive nebo ne. Sama jsem nejake informace obdrzela s tim, ze at se danemu adminovi cituji "sevre p*del".“

Pak jsem to špatně pochopil, myslel jsem, že Ti vadí, že tu zveřejním zpovědnicová alter-ega, případně mě viníš z toho, že já nějaké osobní informace o ostatních lidech po mailech rozesílám. To první dělám u moderátorů (respektive, zatím jen u jednoho a důvod jsem vysvětlil dříve), to druhé nedělám.

Ano, taky úplně nerozumím motivaci lidí, kteří mi napsali, nikoho jsem o informace nežádal. Výjimku tvoří má žena, které jsem se zeptal na autentičnost zaslaných informací (respektive fotek). Zná lidi ze Zpovědnice z pozdější doby, kdy už jsem Zpovědnici nenavštěvoval příliš často a neúčastnil se srazů, a zná tedy jak Odpočinka, tak i Irsaila. Rád mám ve věcech jasno.

Stále více se kloním k tomu, že je Evženovo alter-ego Odpočinek a ne Irsail.

„No, mozna by se p*del mohla sevrit spis tem emailovym informatorum, jelikoz i ja mam nejake informace, ktere bych klidne mohla vytahnout.“

To je na Tobě. Nicméně, na mém profilu klidně napiš „prdel“, já Ti za to komentář nevymažu

„To, ze je tu nejak ohrozena ma existence mas predpokladam taky od nejakeho dobraka z emailu, bohuzel je to opet mimo. Nejenze se siri lzi a spekulace, ale nekteri maji problem to napsat sami za sebe.“

Ano, také jsem jim odpověděl, že by své stížnosti měli směřovat na Pajka a optimálně pod nějakou identitou. Ne anonymně, jelikož anonymní stížnost nemá příliš velkou váku.

„Ja takovy problem nemam. Vic se s tebou bavit nehodlam, evidentne jen delas prostrednika.“

Myslím, že takový problém máš. Byl jsem na Tvůj názorový obrat upozorněn mailem, s odkazem na Kaitenův profil – na Kaitenův profil jsem se podíval (sám Tě na Tvá dřívější slova upozorňoval v Pajkově profilu), a našel na něm totéž, co zde cituje Čitadel (škoda, že jako přezdívku neuvedl „Citadel“ – ta čeština je stejně pěkný jazyk ).

Možná, že Ti křivdím a uvědomila sis nějaké svoje chyby, které jsi dělala. Zatím to ale na mě osobně (nikoliv na lidi, kteří mi psali – těm nic moc nereportuji) působí tak, jak jsem napsal.

Ono, začít si hrát na hodnou holčičku, to může být fajn v posteli. Jinde to působí trochu uboze. Ale jak jsem napsal, možná Ti křivdím (pokud ano, tak se omlouvám).

Čitadel:
Jistě, že je to rozdíl – na základě těchto příspěvků jsem také usoudil, že se zde Methyl snaží zachránit svoji virtuální zpovědnicovou existenci.
PS: Fakt mě mrzí, že jsi nezvolil (nebo nezvolila? U anonymů se pohlaví těžko posuzuje) přezdívku „Citadel“
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk