Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
NemoNobody
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
8

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: muž
Věk: 22
Ve zpovědnici působí od: 10.04.2012 02:06:31
Číslo profilu: 70666
Naposledy se přihlásil: 09.04.2016 17:15:39
Poslední rozhřešení dal: 09.04.2016 17:23:27
Doteď napsal rozhřešení: 356
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 9442
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
20.04.2013 14:37:06
virtuální kamarád:
ahoj! jsem virtuální kamarád, chceš se se mnou kamarádit? Jesli jo, tak mi napiš na profil, kámo! 541337100
22.08.2012 22:18:48
Shinu:
chtěla sem slyšet radu, to že sem piča rada není... ale to ty jsi nepochopil, nechápeš dost věcí, ale to ti neva. Nebudu tě odsuzovat, nejsem vylízaná jako ty... až budeš někdy něco potřebovat, tak snad kolem nebude moc takových jako ty.
17.08.2012 02:46:55
NemoNobody:
co na tom nechapes? stydet se muzu pred cimkoliv, pred sebou samym a nejvic asi pred svyma detma, az je budu mit a az se na me budou divat s obdivem a ja budu vedet, ze jsem akorat slaboch, kterej neumi byt sam (ano, bavim se o tobe)..
15.08.2012 06:24:16
Otrokyně:
Můžu mít jeden dotaz? Když jsi napsal že by ses "styděl před svýma budoucíma dětma", to jsi jako myslel vážně, nebo je to fejk? Protože to mi připadá jako dost velkej fejk, jelikož by ses musel v tom případě stydět před svýma spermiema. To je blbost, ne? Je to jak kdybych řekla že se budu stydět před svým budoucím vnukem nebo neteří. Takže nechápu, jak jsi něco takovýho mohl vůbec napsat...
19.07.2012 01:08:27
*War*:
Díky..
17.07.2012 19:41:46
Óóó Božská:
Mluvím, ale už tedy podstatně hůř, nikde to nevyužívám.
No, vyplněný dotazník se nedá zrovna považovat za »ztížené podmínky při vyšetřování«.
17.07.2012 17:54:26
Óóó Božská:
No jistě že znám Drohobyč (tedy, hlavně kvůli kovbasi a univerzitě tam). Všichni, co znám, jsou buď z Kyjeva, nebo ze západní (jako já).
Pravda, nepravda, kdo ví. Ale určitě bych ony anonymy nenechala udělat můj psychologický profil.
17.07.2012 17:26:22
Óóó Božská:
Na tom psaní ale není nic těžkého, není to nějaká šáhlá angličtina, žádné stupidní háčky a čárky, co slyšíš, to píšeš. S trochou tréninku a snahy by to šlo. Jde o to, jestli to má nějaký smysl. Přečetl bys i psací písmo?
Smím se zeptat, o jakou jde oblast?
»a ke tretimu odstavci priznavam, ze by me to vydesilo, stejne jako me to vydesilo ted«
Alespoň vidím, že to funguje.
17.07.2012 17:01:37
Óóó Božská:
Ty umíš rusky?
»… protoze ten zivot na Ukr. je az natolik stejny, jako v tom filmu, ze se tomu neslo nesmat…«
Ty toho tolik víš o životě na Ukrajině?
»… no nic, uz ti nebudu kazit tady tvuj profil, kdyz mas neustale potrebu vsechno mazat…«
Mou specialitou je, že si tady delší dobu nechávám jen urážky od anonymů, bylo pak docela fajné počíst 3 stránky v návštěvní knize plné »jsi coura, jsi blbá, jsi zlá…«. Pak náhodný kolemjdoucí čtoucí můj profil si pomyslí, že jsem asi ta nejhorší osoba pod širým sluncem. :D
17.07.2012 15:41:13
Óóó Božská:
Nevykej mi, grr…
Ano, mám ho ráda, dala jsem mu pět hvězd, ale kniha je mnohem lepší, bez ní bych film nepochopila a celkem v tom tápala, v knize je totiž »navíc« jedna dějová linie ze štetlu z dob před 2WW a Alexova neschopnost mluvit anglicky (v překladu samozřejmě česky) bez použití podivných obratů a slov, co se tam nehodí, je ještě větší a vytváří spoustu vtipných spojení. A kupodivu se to i přesto čte víc než dobře. Ve filmu si musíš domýšlet; kdo byla Augustina a co společného s ní měl děděček Alexe? Et cetera…
17.07.2012 15:21:33
NemoNobody:
to je mily, dekuju
17.07.2012 05:25:46
Otrokyně:
Ahoj chtela jsem ti poslat plaminek, ale asi uz je nemam neco co Davam si te na seznam, mas fajn postrehy.
16.07.2012 22:10:57
Nejeva:
Svůj život si člověk vybrat může...
Smím jako příklad uvést zase sebe?
Odmala domácí násilí. Otec byl matku, byl několikrát ze znásilnění, rodiče jsou zadlužení až po krk. Já jsem přestala chodit do školy, takže zatím mám jen základku, jelikož jsem z psychických důvodů prozatím ukončila SŠ, takže budu rok doma - naši mě kvůli tomu málem dali do děcáku. Jako dítě jsem všechny noci probrečela. Hádky, hádky a facky, křik, pláč, to všechno provázelo celé mé dětství. Máma v invalidním důchodu, otec, se kterým jsou rozvedení, ale stále žijí spolu, nezaměstnaný. Příjem 10000 na 3 osoby, ale z toho rodiče dají dost na zaplacení dluhů, které jednou zdědím, navíc tu už několikrát byla exekuce a já vážně nevím, jestli nám nehrozí, že nám seberou byt, rodiče se mnou o tom nemluvili. Nemám peníze ani na zdravé jídlo a vzhledem k tomu, že jsem veganka a snažím se jíst zdravě dost často hladovím, protože prostě doma nic zdravého nemáme a já ty uzeniny s rohlíky odmítám jíst. O knihách, oblečení atd. si můžu nechat zdát.
Je mi 16. V období 12-13 let jsem se čtyřikrát pokusila o sebevraždu, aniž by to rodiče věděli. Teď se snažím dát do pořádku, ale moc mi to nejde, mám strašně slabou vůli. Plus sociální fobie. Bydlím na malé vesnici, ti lidé ze skautu, šermu, poi atd. jsou z města tady poblíž, ale bohužel se s nimi vidím tak jednou týdně, jinak jsem prostě doma, protože tady nikdo rozumný není.
A teď posuď - může tedy i někdo, kdo není v tom nejlepším prostředí "najít" svou cestu a být šťastný? Rozhodně. Já mám pocit, že snad vylétnu štěstím a už nikdy nebudu muset kráčet po svých - život je tak zatraceně krásnej. Stačí mi jít do přírody a já cítím tu dokonalost.
A nestěžuju si. Na nic. Ani na ty lidi, co mi zkazili dětství. Mám ráda rodiče i peřs to všechno, co mi udělali a dělají dodnes. Miluju všechny lidi. Je mi jedno, kdo kolik má make-upu a kdo se mračí místo usmívá.
Mám ráda svět takovej, jakej je.
A to sakra přece jde...
Heslo hippies - Milujme se, neválčeme! - jde krásně zařadit i do dnešní doby. Osobní války jsou snad ještě horší než ty fyzické.
A ano, jsme ochočeni okolím. Ale člověk se může změnit. Já jsem třeba věřící - u nás v rodině nikdo nevěří v Boha. Jsem buddhistka - u nás se o to nikdy nikdo nezajímal. Jsem vegetariánka . u nás jsou všichni milovníci masa. Našla jsem se asi ve 14 letech. A vždycky jde něco dělat, je to TVŮJ život a Ty můžeš všcehno, co chceš. Všechno.
Naivní utopický idealistický myšlenky jsou krásný, pokud mají nějakou hodnotu. Třeba já chci napsat scénář k filmu, který někdo zfilmuje. Jít pěšky do Paříže. Naučit se poi s ohněm tak, že mě The Doors přizvou na koncert jako "kulisu".
Ale sny o tom, změnit ostatní, jsou prostě k ničemu.
Promiň, že jsem se tak rozepsala.
16.07.2012 21:33:55
Nejeva:
Když si zoufáš nad světem, jsi jediný zoufalec Ty, tak to je, bylo a bude a ty s tím nic neuděláš. Nejde o to, jak to je, ale o to, jak se k tomu stavíš. Vše, co děláš děláš kvůli sobě, i když si to neuvědomuješ, nikdy ne kvůli jiným. Vše, co děláš, chceš dělat.
Být na sebe hrdá, když to čte... Tady dost často funguje lidský egoismus, který je přirozený. Prostě to je i proti ní a ona se nemá komu "pochluvit"... Zní to komicky, ale je to tak. Nemluvím o svých pocitech, ale obecně.
Možná máme odlišný názor na "normální chytrou holku", ale podle mě je jich dost. Ať už tím myslíš cokoli, protože všech "druhů lidí" je dost. Já sama mám samé "neobvyklé" koníčky - poi, žonlgování, historický šerm, skauting, chodím do čajoven, přátelím se s lidmi, kteří mají rádi umění, kulturu a prostě věci, co mi jsou blízké. ve společenstvích, různých skupinách, střediscích, čajovnách atd. zabývající se těmito "alternativními" věcmi prostě blba nepotkáš. A tak to dělám já, jednoduše všechen svůj volný čas věnuji těmto zájmům a těmto lidem, svět kolem mě je krásný a nemám potřebu nikomu nadávat za to, jak žije - jen teď mě to malinko naštvalo, tak reaguju.
Normální holky to rozvíjejí i bez pomoci okolí.
Myslím, že poslední dobou je chytrých a uvědomělých lidí dost a dost.
Svět nezměníš, sebe ano. Chceš-li lepší svět, změň svou mysl. Pokud se ti něco nelíbí, můžeš změnit buď svůj postoj, nebo to, co ti vadí - ale jen to první jde změnit vždy...
Nemysli na lepší svět, začni ho tvořit. Ale nevnucuj to jiným.
16.07.2012 21:12:22
Nejeva:
Vždyť říkám - zoufalost. Člověk, který má normální zájmy a přátele tohle nikdy neřeší a bohatě mu stačí jeho vlastní záležitosti..
A je to tak trošku nefér vůči těm "normálním" holkám. :D Když tohle čte, má chuť vrazit pisálkovi facku za křivé obvinění ženského pokolení.
16.07.2012 21:01:57
Nejeva:
To není pravda.
Já sama se nelííčm, ale to přece neznamená, že nesmí ani nikdo jiný. Prostě je jim tak dobře. Taky jsem vegetariánka a necpu to všem.
Když někdo řeší, jak se namalovat, řeší sebe, když někdo řeší, co dělaj ostatní, řeší blbosti, protože se jich to netýká.
16.07.2012 20:48:31
Nejeva:
Jen tak čtu tady ty vzkazy na tvým profilu.. To kluci už vážně nemají na práci nic jiného, než řešit, jaký jsou holky ku*vy?
Vypadá to strašně zoufale
17.04.2012 03:45:59
NemoNobody:
je to tak, sice i par takovych kluku se najde, ale je to v pomeru tak 90 ku 10
17.04.2012 03:41:19
jzd ( ):
Je to převážně výsada holek, vidim to kolem sebe, kolik pipin šprtskejch debilních nemyslích vystresovanejch k nám do školy chodí. Zkurvený opakovací automaty. Blbejch chlapů tam zdaleka tolik není.
17.04.2012 03:27:21
Ejbísí:
Myslím, žes mě vůbec nepochopil .. pro mě není vzhled priorita, je to zájem, zábava si s ním hrát a nikomu svoje názory necpu, jen jsem slečně chtěla nabídnout jiný pohled na věc.. ale prostě pro Tebe evidentně existují jen lidi v černé košili - chytří a správní a zbytek v těch barevných jsou zřejmě zvrácení retardi s uhozenými hodnotami .. :D A mimochodem VŠ studuje i spousta KLUKŮ, kteří jsou hloupí, není to jen výsada holek, asi jsi z toho posledního vztahu ještě přehnaně zhrzenej, že se Ti tohle stává, ne?
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč