Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Tragedie v JZD
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
26

Má k rozdělení:

7

4

Pohlaví: muž
Věk: 33
Ve zpovědnici působí od: 12.08.2005 22:06:17
Číslo profilu: 19233
Naposledy se přihlásil: 29.10.2023 19:38:35
Poslední rozhřešení dal: 29.10.2023 19:47:50
Doteď napsal rozhřešení: 1325
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 36027
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
02.07.2006 22:54:23
iiivvvaaa:
Tak jsem Turecko přežila i bez pytlu na hlavě. Právě možná díky absenci pytlu na mé makovici jsem přežila Fakt
23.06.2006 13:22:01
Goodlife:
V tom případě s ní není taková sranda, ale...
22.06.2006 22:21:07
Goodlife:
Teda, ty se nezdáš. Taky nějaká exotka?? A pak chodíš s prosíkem
22.06.2006 15:48:25
Goodlife:
U jaké kámošky si to žehlíš často?? ses nepochlubil
22.06.2006 13:53:22
Miany:
Hoď si fotku do profilu!
19.06.2006 16:35:47
iiivvvaaa:
To ne... Já radši budu hrdá na svou mrtvolnou bledost
18.06.2006 16:10:20
iiivvvaaa:
Když jsem se neopálila na Sahaře,tak Turecko vidim taky bledě. Obzlášť s mým přístupem k opalování - na obličej faktor 60 a na zbytek těla tak 30 (ke konci možná 15-20) .
18.06.2006 16:01:01
iiivvvaaa:
Se svýma zelenýma očima a mrtvolně bledou pokožkou budu pro Turky nápadnější bez papírovýho pytlu
18.06.2006 15:55:42
iiivvvaaa:
No toho se děsim dopředu. Ještě,že nejsem blondýna. I když i tak budu asi chodit s papírovým sáčkem na hlavě (hmm...nebo pro jistotu na celým těle ).
18.06.2006 15:49:58
iiivvvaaa:
Já se bojim všech lidí,takže Turků přirozeně taky
18.06.2006 11:22:03
iiivvvaaa:
To nevim,nevim... Já se totiž od malička řídím heslem:Čím nenápadnější,tím lepší..." Takže je těžký na mě narazit,když mě znáš,natož tak když mě neznáš
17.06.2006 23:36:46
iiivvvaaa:
jj,možná se potkáme a ani nebudem vědět,že jsme se potkali
17.06.2006 22:46:14
iiivvvaaa:
Letíme. Kam přesně to fakt nevim. Navíc oni jsou schopní to pár dní ještě změnit (před dvěma rokama jsem rok žila s tím,že pojedem do Itálie a na Sicílii a týden před plánovaným odjezdem volali,že letíme do Tuniska a Itálie nás čeká další rok ).
Teď bylo ve hře taky několik variant (Turecko,Finsko a nebo projet jižní Francii-Portugalsko-Španělsko).
17.06.2006 22:41:28
iiivvvaaa:
23.6.2006 - Jakýsi Fethiye... Strýc ale plánuje výlety,takže se naštěstí nebudem celou dobu válet u bazénu (strýc s tetou jsou strašně akční,takže to by nebylo nic pro ně ).
17.06.2006 22:31:13
iiivvvaaa:
126893

Ty taky?
17.06.2006 18:30:49
Isisska:
a proč ses ptal?
17.06.2006 18:07:25
Isisska:
z Kroměříže... mám to napsaný v dotazníku
11.06.2006 10:37:54
libik:
Ne že si to myslím, JÁ TO VÍM!!! Dokonce ani ředitel ti to nemůže nakázat!
Proč?
No protože ho máš obsažen už v té státní zkoušce, stejně jako Čj.
23.05.2006 20:32:02
Špuntidlo:
V pohodě, já se jen lekla, že to blbě chápu
22.05.2006 23:32:20
iiivvvaaa:
Neni zač.
Ale je to pěkně blbý,že se to nedá pořádně zjistit (teda dá,ale až z účtu,což je pozdě ).

Mně se teď poprvé za celej skoro rok co mám Pohodu podařilo využít všechny volný SMSky a to jenom díky MS v hokeji
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk