Engineer:
No jasne..staci si predstavit Pana prstenu, to je klasicka fantazi
|
Engineer:
Hm..pockat, tobe jde o moji tvurci cinnost? Snad jsi neco necetla? Ted jsme presel spiz z poezie na prozu, pisu ted pro nekoho fantazy povidky! Moje icq 198580005, tak se ozvi!
|
Engineer:
Ja tu vlastne jsem  Jednou za pul roku...
|
alien-nepřítel státu:
Holky přece uklízí jenom pro vlastní potěšení, jiný smysl tohle šášování nemá 
Rozhodně to zkus 
alien
|
alien-nepřítel státu:
Už je vytřeno? 
Kolínka chválím, to se hodí 
Dlaň moc velkou nemám, to spíš předloktí, hehe  Ale z posilování a ne z.....i když to pomáhá taky, ale ne tak moc, jak se říká 
alien
|
alien-nepřítel státu:
No, děláš mi tam mokro, tak na kolínka a vytřít si to po sobě, děvčátko 
Já tě mám jako dortíček na dlani, micinko 
alien
|
alien-nepřítel státu:
Co zas bulíš, zlato? 
alien
|
alien-nepřítel státu:
Teoreticky ano, je to člověk od člověka.
Já už se neměním a to taky proto, že jsou udělal v potu krve hodně proto, abych byl takový, jaký jsem a jaký jsem vždycky chtěl být..
Hodně svalů čistě logicky spíše ukazuje na něco v hlavě...stačí o tom přemýšlet...Jenom člověk, co má něco v hlavě, umí pochopit svoje tělo...Kdo se někdy snažil svoje tělo zušlechtit, tak ví, o čem mluvím..
alien
|
alien-nepřítel státu:
Jo, to jsou 
Já se neměním, jen jsem poznal jedno zákoutí svojí mysli, nic jiného.
alien
|
alien-nepřítel státu:
No, celý roky jsem chtěl jenom svazovat  Teď mě to na čas ovládlo naopak
Ale časem se to nějak srovná do rovnováhy.Pro mě to jsou hlavně jenom dva z nekonečně způsobů milkování, takže asi tak.
A já se koukám jenom na jetýlky, co se mi líbí...což byly za posledních 13 let asi tři...
alien
|
alien-nepřítel státu:
Já mám oblíbené všechny druhy milkování 
A jsem spravedlivej..rád svážu, i nechám svázat 
alien
|
alien-nepřítel státu:
Tak vychutnávání až do konce, ti chválím, to se hodí..ale někdy je to i zničující..
Vzhled je subjektivní, mně se líbí.
alien
|
alien-nepřítel státu:
Nic moc..usnul jsem, sprchuješ se moc dlouho 
Alien nemá s pobytem na stropech problém 
alien
|
alien-nepřítel státu:
Na dřívko mám červotoče 
Moc nezlob, nebo se večer nebudu dívat 
alien
|
alien-nepřítel státu:
Není srna jako srna..Aliení raněná srna působí jako magnet...
No, právě jenom když se sprchuješ, tak otvírám očka 
Já neskáču ani neustálý hvizdot 
alien
|
alien-nepřítel státu:
Však já tě ze stropu vidím..ale neboj, když se převlíkáš, tak otáčím hlavu..někdy 
alien
|
alien-nepřítel státu:
Zjev se mi, zjev, sezamovo semínko  Umím i jiná zaklínadla, ale obvykle se mi holka zjeví po mém prvním pohledu raněné srny 
Pa
alien
|
alien 2:
Ty jsi taková neviditelná osůbka... 
alien
|
Engineer:
dlouho jsem te tu nevidel
|
Engineer:
No to už jsem někde psal, ale že se mě ptáš tak já beru inspiraci v mém srdci...
|