Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
ggggg5
Usmívej se - bude hůř

Index důvěry:
27

Má k rozdělení:

7

4

Pohlaví: žena
Věk: 0
Ve zpovědnici působí od: 02.01.2004 12:56:04
Číslo profilu: 6266
Naposledy se přihlásil: 23.07.2009 20:29:09
Poslední rozhřešení dal: 23.07.2009 20:52:25
Doteď napsal rozhřešení: 4317
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 35082
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
10.08.2005 07:13:55
Engineer:
No jasne..staci si predstavit Pana prstenu, to je klasicka fantazi
02.08.2005 20:16:37
Engineer:
Hm..pockat, tobe jde o moji tvurci cinnost? Snad jsi neco necetla? Ted jsme presel spiz z poezie na prozu, pisu ted pro nekoho fantazy povidky! Moje icq 198580005, tak se ozvi!
30.07.2005 13:32:06
Engineer:
Ja tu vlastne jsem Jednou za pul roku...
23.06.2005 04:45:33
alien-nepřítel státu:
Holky přece uklízí jenom pro vlastní potěšení, jiný smysl tohle šášování nemá
Rozhodně to zkus
alien
22.06.2005 05:25:36
alien-nepřítel státu:
Už je vytřeno?
Kolínka chválím, to se hodí
Dlaň moc velkou nemám, to spíš předloktí, hehe Ale z posilování a ne z.....i když to pomáhá taky, ale ne tak moc, jak se říká
alien
20.06.2005 22:08:36
alien-nepřítel státu:
No, děláš mi tam mokro, tak na kolínka a vytřít si to po sobě, děvčátko
Já tě mám jako dortíček na dlani, micinko
alien
18.06.2005 16:29:23
alien-nepřítel státu:
Co zas bulíš, zlato?
alien
12.06.2005 13:18:54
alien-nepřítel státu:
Teoreticky ano, je to člověk od člověka.
Já už se neměním a to taky proto, že jsou udělal v potu krve hodně proto, abych byl takový, jaký jsem a jaký jsem vždycky chtěl být..
Hodně svalů čistě logicky spíše ukazuje na něco v hlavě...stačí o tom přemýšlet...Jenom člověk, co má něco v hlavě, umí pochopit svoje tělo...Kdo se někdy snažil svoje tělo zušlechtit, tak ví, o čem mluvím..
alien
10.06.2005 00:52:03
alien-nepřítel státu:
Jo, to jsou
Já se neměním, jen jsem poznal jedno zákoutí svojí mysli, nic jiného.
alien
09.06.2005 15:22:54
alien-nepřítel státu:
No, celý roky jsem chtěl jenom svazovat Teď mě to na čas ovládlo naopak
Ale časem se to nějak srovná do rovnováhy.Pro mě to jsou hlavně jenom dva z nekonečně způsobů milkování, takže asi tak.
A já se koukám jenom na jetýlky, co se mi líbí...což byly za posledních 13 let asi tři...
alien
06.06.2005 21:27:36
alien-nepřítel státu:
Já mám oblíbené všechny druhy milkování
A jsem spravedlivej..rád svážu, i nechám svázat
alien
05.06.2005 17:55:04
alien-nepřítel státu:
Tak vychutnávání až do konce, ti chválím, to se hodí..ale někdy je to i zničující..
Vzhled je subjektivní, mně se líbí.
alien
05.06.2005 01:07:19
alien-nepřítel státu:
Nic moc..usnul jsem, sprchuješ se moc dlouho
Alien nemá s pobytem na stropech problém
alien
02.06.2005 14:16:48
alien-nepřítel státu:
Na dřívko mám červotoče
Moc nezlob, nebo se večer nebudu dívat
alien
02.06.2005 12:45:13
alien-nepřítel státu:
Není srna jako srna..Aliení raněná srna působí jako magnet...
No, právě jenom když se sprchuješ, tak otvírám očka
Já neskáču ani neustálý hvizdot
alien
18.03.2005 10:10:49
alien-nepřítel státu:
Však já tě ze stropu vidím..ale neboj, když se převlíkáš, tak otáčím hlavu..někdy
alien
18.03.2005 10:08:15
alien-nepřítel státu:
Zjev se mi, zjev, sezamovo semínko Umím i jiná zaklínadla, ale obvykle se mi holka zjeví po mém prvním pohledu raněné srny
Pa
alien
09.01.2005 14:59:07
alien 2:
Ty jsi taková neviditelná osůbka...
alien
01.02.2004 21:54:07
Engineer:

dlouho jsem te tu nevidel
25.01.2004 07:33:52
Engineer:
No to už jsem někde psal, ale že se mě ptáš tak já beru inspiraci v mém srdci...
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk