na pálavu? my jsme ted byli v mikulove, tak to budes kousek od tama je tam krasne, tak si to poradne uzijte doufam, ze navstivite i nejaky vinny sklipek papa
ahojky, ja se mam celkem fajn, az na to ze cely vikend i se svatkem sedim v praci ale co se da delat to je fajn ze se mas fajn. kam na jizni moravu? ja jsem ted byla v mikulove a tam je moooooc hezky, dobre vinko a tak
... když přestaneš věřit, neuvidíš ho pak ani když ho budeš mít před nosem
Sebevědomí je problém hodně lidí a hodně různých lidí
Nejsi žádná obluda ! Jsi "jenom holka, která není dnešní"
Tak si řekni, že bys mohla být navíc k tomu ještě strašně tlustá a koktat
Je ti líp ? Že někdo takovej má podstatně míň šancí než ty ?