Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Marcela2
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
26

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: žena
Věk: 31
Ve zpovědnici působí od: 26.03.2003 10:48:44
Číslo profilu: 1446
Naposledy se přihlásil: 20.01.2011 20:27:23
Poslední rozhřešení dal: 16.06.2009 10:31:12
Doteď napsal rozhřešení: 474
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 31842
E-mail:
ICQ: 262196556
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
11.05.2006 19:28:19
slunko:
jojo, vinecko, to je moje kolik vas vyrazi na vylety? to je super, ze mas kolem sebe skupinku lidi, se kteryma je to dobre
04.05.2006 21:29:39
slunko:
na pálavu? my jsme ted byli v mikulove, tak to budes kousek od tama je tam krasne, tak si to poradne uzijte doufam, ze navstivite i nejaky vinny sklipek papa
30.04.2006 15:32:49
slunko:
ahojky, ja se mam celkem fajn, az na to ze cely vikend i se svatkem sedim v praci ale co se da delat to je fajn ze se mas fajn. kam na jizni moravu? ja jsem ted byla v mikulove a tam je moooooc hezky, dobre vinko a tak
22.04.2006 17:42:11
slunko:
ahoj marci, mam zpozdeni, ale i tak preju vsechno nej k svatecku pisni jak se mas ahojky
15.03.2006 12:43:16
NewStart:
jeee... ty jsi problemak
14.03.2006 15:18:52
NewStart:
tak pristi patek ... nebude nas tam moc, tak se nemusis bat
13.03.2006 16:16:08
NewStart:
No to by jsi nemela ... sliby se maj plnit, ikdyz nejsou Vanoce
11.03.2006 13:16:28
Jilly:
Ahojky!
Taky z Čakovic?
104276
08.03.2006 12:31:02
NewStart:
Doufam, ze z dalsiho srazu uz se nevykecas
22.12.2005 17:05:44
pejsek:
Tak si ho užij. Dvoutisící jsem byl samozřejmě já, že.
22.12.2005 16:34:22
Marcela2:
Tak se nehádejte.
22.12.2005 16:33:04
NewStart:
Pejsku sorry, ale 2000 jsem ja
22.12.2005 16:19:35
pejsek:
2000.! Jo!
22.12.2005 16:01:40
NewStart:
te v tom budu podporovat a prudit
12.12.2005 23:31:48
slunko:
halo halo jak se dari? jsem po hoooodne dlouhe dobe na zpovednicce tak jsem te chtela aspon pozdravit
02.12.2005 13:46:44
Daphne:
... když přestaneš věřit, neuvidíš ho pak ani když ho budeš mít před nosem
Sebevědomí je problém hodně lidí a hodně různých lidí
Nejsi žádná obluda ! Jsi "jenom holka, která není dnešní"
Tak si řekni, že bys mohla být navíc k tomu ještě strašně tlustá a koktat
Je ti líp ? Že někdo takovej má podstatně míň šancí než ty ?
02.12.2005 13:32:54
Daphne:

Máš právo na štěstí jako kdokoli jiný
Tak za ním běž, běž mu naproti
15.11.2005 12:28:06
NewStart:
beru te za slovo
14.11.2005 15:36:08
NewStart:
ja taky ne .. ja jen sdeluji, ze jsme parta uchylaku a jsme na to hrdi
14.11.2005 14:23:06
NewStart:
Jj, vytahnout te na ctyri mezi nas by nebyl dobry napad.. to prezije jen malo lidi... tak dlouhou dobu
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk