Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Dějepis Zpovědnice
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
2

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: muž
Věk: 20
Ve zpovědnici působí od: 13.02.2022 18:08:35
Číslo profilu: 110393
Naposledy se přihlásil: 07.12.2023 22:40:17
Poslední rozhřešení dal: 06.12.2023 22:51:47
Doteď napsal rozhřešení: 8
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 3651
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
19.04.2023 00:51:16
Strec ko ( ):
Na DT jsem skoro zapomel. Jeho seznam byl legendarni. Hromade uzivatelu nadzvyhl mandle.
O admince Zatracena existence a Kristuskovi toho podle me najdes hodne a o Odpocinkovi kdo vi.
Vzpominam si, ze Ztracena existence se hodne bavila a chranila uz zminenou Shinu (mela vic nicku). Nekdy to bylo docela zvlastni.
DT seznamy se daji najit na wayback machine.
Stale je mi zahadou, kdo DT byl.

Ps: Taky by me zajimal ten tvuj vytvor.
19.04.2023 00:05:03
Opcom:
Ahoj,

v rámci své zvědavosti (při šmírování na Kaitenově profilu, když jsem se nudil v hospodě) jsem objevil Tvůj profil a zjistil, že pátráš po historii Zpovědnice.

Pokud bys napsal knihu o její historii, jak tvrdíš, pravděpodobně bych si ji koupil.

Sám mám paměť akvarijní rybičky, a tak by mi pomohla vzpomenout si na část mojí vlastní historie.

V souvislosti s výše zmíněným faktem Ti asi s tvorbou obsahu příliš nepomohu, ale pročetl jsem si Tvoje příspěvky a mohu k nim alespoň několik věcí dodat.

Známí uživatelé Zpovědnice (ve své době – respektive, uživatelé, které jsem znal osobně, nebo si na ně alespoň vzpomenu - vzhledem k tomu, že se dříve pořádaly srazy, tak jde většinou o lidi, které jsem poznal osobně):

Kačka
Zildjian
Kristusek
Oriq
Shodan
Shadow Dancer
Alfard
Šedá Lvice
Lachtan
Amarus
Gi666
Anička111
Bezkřídlý anděl
Suvurov
Dalek
Vířivý Adventista
Hardin
Newstart
Alkedos
H appiness
Undra
Delirium Tremens

Sakra, snažím se vzpomenout si na přezdívku kamaráda, se kterým jsem dělal zbroják. Jeho jméno vím přesně, ale na přezdívku si teď prostě nevzpomenu – úplně teď vidím stěny akvárka...

Byla jich celá řada a omlouvám se těm, na které jsem si momentálně nevzpomněl. Být Tebou, podívám se do starých profilů – na jejich zpovědi a na ty, kteří jim dávali reakce. Tím můžeš získat alespoň malý přehled o tom, jaké vztahy mezi námi tehdy byly.

Ohledně Ork, Stadion, …

Netuším, zda šlo o nějaké nabonzování.
Za sebe si celou věc pamatuji tak, že jsem jeden večer zahlédl zprávu, kde „reportér“ Jiří Dlabaja
hořekoval v televizi nad tím, že je Zpovědnice rasistická, a dával za příklad jeden příspěvek, který našel.
Tehdy mě to naštvalo, jelikož ten šmejd presentoval za základě jednoho příspěvku celou Zpovědnici v negativním světle. Tehdy to tuším byla „reportáž“ o projevech extremismu na internetu, a Zpovědnici dal jako jeden z příkladů.

Vytvořil jsem jednoduchý web protest.wz.cz (v současnosti již samozřejmě neexistuje) a snažil se najít lidi, které to nasralo taky, psal jsem o tom i na ZP (zpovědi č. 169736, 170213, 170725, 171 705), kde se můžeš dočíst více. Nevím, jak ostatní, ale za sebe jsem si tehdy psal s Jiřím Dlabajou, a podal stížnost k Radě pro rozhlasové a televizní vysílání. Dlabaja tehdy v konverzaci uvedl, že pokud bude stížnost oprávněná, za reportáž se omluví. Stížnost oprávněná byla, ale jeho omluvu Zpovědnici jsem doposud nezahlédl.

No, je to jen jedna z věcí, které se tu kdysi děly Dnes se tu řeší panicové, dříve bylo oblíbeným tématem prstění…

Když se snažím vybavit si vzpomínky, úplně mě přepadá nostalgie – jak jsem napsal výše, knihu bych si koupil.

Ať se Ti dílo daří a pokud bys měl nějaký dotaz, tak se ozvi – mohu ovšem reagovat se značným zpožděním, klidně v řádu několika měsíců. Nejsem již pravidelným návštěvníkem.
18.04.2023 21:22:33
Dějepis Zpovědnice:
ptacek: Já nechci řešit osobní život uživatelů, spíše jejich internetový život, jejich vztahy s adminy, konflikty uvnitř komunity, jak vstoupili do povědomí komunity a tak.
18.04.2023 15:45:10
ptacek ( ):
Blbost. Soustřeď se na lidi, co tu jsou a v životech těch, co odešli se nehrab. Tobě by se taky nelíbilo, kdyby se tu o tobě někdo vykecával. Tohle je jebnutý
18.04.2023 13:31:44
Dějepis Zpovědnice:
kapr icko: Starou dobrou myslím vše před rokem 2018, o té době toho moc nevím. O té době bych chtěl víc vědět.

Jde mi obecně o informace o významných uživatelích každé doby dějin Zpovědnice. Významnými uživateli myslím ty, kteří byli v dané době mimořádně aktivní či byli v obecném povědomí. Významný uživatel neznamená, že ho vnímáme pozitivně, myslím tím, i kontroverzní uživatele. Např. od roku 2018 jsou takovými uživatelů např. Leafroller, Zatracená existence, Liberecak, Stadion, Možná nesmrtelný, Ave já, Hodislava, Ptakolebec, Fajnšmekr, Vegas, Inge, Cissey Chan, Honza z Brna, Slečna že záhrobí, Kouba, *hmmmm*, Pojídač psů, MS-Fanoušek, Aninka Putinka, Iceman, Bílý tygr, Odpočinek, Jošua, Radce do duše, Marika bobika, Dáda.
18.04.2023 09:00:14
ans smrdi ( ):
ANS jako studijní materiál. To souhlasím. "Psychologie predátorů na internetu"
17.04.2023 22:03:54
apd-helmos ( ):
To je vpodstatě chválihodná snaha.
S těmi informacemi bych ale taky doporučil jako nejsnazší cestu vydat se do hlubin obsáhlejších profilů (jak návštěvní knihy, tak texty s diskusemi) + starší slavné diskuse s mnoha reakcemi/nicky (zas se dostaneš do dalších profilů).
Lepší cesta za historií zp myslím nebude.
Samozřejmě, ten nejslavnější a nejreagovanější profil ANS je určitě dobrý studijní materiál, když se proklikáš spamem stalkerů do 2007.

Tak držím palce, at se dílo podaří a pokud ano, dej o tom na zp pořádně vědět.

Ps: Už se ti tu slétají místní bezvýznamní stalkeři, tak přeju hodně radostné práce.
Jen dodám, že info od nich o čemkoliv bych bral s velkým nadhledem, protože na to zpravidla neexistují žádné relevantní důkazy/podklady (to samé dělává K) + oni sami tu neustále fejkují pod tisíci nicků a profilů + jejich cílem je tady jen dělat bordel a házet špínu na všechny kolem. Kdybych sem nenapsal já, nenapsali by sem ani slovo.
Co se týče ANS a dalších osobností historie zpovědnice. Nikdo reálně neví nic, jejich ID jsou dnes úplně jiné, za některé se tu různé existence vydávaly, můžeš se jen domnívat (kdo říká něco jiného, prostě vědomě lže). Ten styl i názory se také za ty roky zpravidla nějak změnily, vše se dá pro neznalé napodobit atd.
A hlavně 99% jich sem dávno nechodí a pokud ano, tak jen z nostalgie na chvilku (a mají už zpravidla svůj život a vše kolem zp odmítají řešit + stávající éru vnímají hodně negativně).
Je to zvláštní, jak dnes lidé radši řeší fikce, desinformace a pomluvy anonymních pošuků, místo aby se jednoduše zeptali těch, co mají v profilu mail, když už je řeší. Ale ono už se dneska vůbec málo čte a všichni mají o všem hned jasno.
Je třeba pochopit, že tak 90% obsahu současné zpovědnice jsou fejky/hejty několika osob + traffic spadl na desetinu oproti zlaté éře. Bohužel.
Pro představu, ve špičce tady bývalo 250+ stálých reg uživatelů online, dnes je jich cca 20 (viz Statistika/Uživatelé). Kolik z toho jsou dnes skuteční lidé a samostatné jednotky, je otázka. No a protože je tady adminů jak koček...
Taky doporučuji dělat si názor o komkoliv podle toho, co skutečně udělal/řekl a ne podle slov fanoušků či hejtrů. U zpovědnice potažmo českého internetu to platí dvojnásob. Často ti nejlepší lidé bývají pošpiněni a ti největší censored si hrají na sluníčové lidičky.

A úplně nejtragikomičtější pak je, když 100x denně upozornují na věci, kterými se nikdo netají, ale pro ně je to jediný smysl života.
Jako třeba zkratka APD nejspíš znamená Asi Píšu Diplom, ne Alien/Pragmatix/Deadcool a hrozně se tím tajím, stalkerští volové s IQ 13.
Nicméně, pořád platí to o ID a letech odstupu viz výše. Reálně nikdo 100% neví vůbec nic, včetně mě (i když, mám své zdroje) a včetně adminů (ti neví nic).
Psát to může kdokoli, i proto je tak směšné, jak to tihle pošuci dokola životně důležitě řeší. A i proto si z nich občas pro studijní účely dělám srandu tak transparentním způsobem, že by to prostě neodhalil ani zmutovaný Holmes.
Asi jako denně všude spamovali, že Deadcool je Pragmatix, když to dotyčný oznámil první den po registraci ve svém profilu + si tam dal pragmatixův email.
Tak zhruba takoví lidé tě tu informují.
A proč přesně někdo "mění" nicky, kdo jinak má celý život všude zásadně jen jediný? Takhle to tady má od 2015 více lidí. No, za vysvětlení této věci, nebo třeba za fiktivní povídání v mailu či v hospodě se tu od 2015 mažou profily a dávají dlouhodobé bany, tak asi proto.

A dobrá rada na závěr - pokud chceš mít klid na práci a nemít v patách totální magory, doporučuji ten slet hejterských vran hodně rychle nemilosrdně rozstřílet na červánky.
Jinak tady budeš místo efektivní práce dokola řešit přesně tohle.
A moje info taky smazat, protože to je pro stalkery i adminy rudá na zajíce.

O zpovědnici tak jako o celé společnosti i minulosti platí jedno moudro:
-Všechno je jinak, než to vypadá.-
A ta králičí nora vede hodně hluboko a daleko.

Pps: Vůbec nic mi do toho není, ale tak nějak mi nepřijdeš jako někdo, kdo sem přišel až v 2017.
17.04.2023 14:33:45
Studijní okénko ( ):
Lucko, nechceš se raději věnovat studiu toho, čeho máš a ne Zpovědnici?
17.04.2023 12:17:14
fetacke okenko ( ):
ale nvm čeče no mrtvých jen dobře, jsou to pohnutý osudy, ale je to etický?
17.04.2023 12:13:34
fetacke okenko ( ):
o shinu tu někdo nedavno psal...

"shinu co v 17ti zdrhla z domu, nedokoncila skolu a slapala aby mela na heroin a pritom mela cecko a asi nejenom to a bylo ji jedno ze muze nakazit svy kumcafty, hlavne ze mela na davku."
17.04.2023 12:06:27
kapr icko ( ):
Co je delší doba? A jaké by tě zajímaly otázky?
17.04.2023 12:05:08
Netopyr ( ):
Zkus se zeptat jeste Tety Dany, pokud se tu jeste objevi. Neni tu dlouho, ale ma toho nacteneho docela hodne.
17.04.2023 12:04:09
Dějepis Zpovědnice:
kapr icko: Děkuji za info. To se bude hodit. Mimochodem, od jakého roku sem chodíš? Pokud již delší dobu, tak bych toho mohl dost vědět, já dějiny znám až tak od podzimu 2017. Když tak se můžeš ozvat na email: vkvkvdgdfg@post.cz
17.04.2023 11:56:41
kapr icko ( ):
jj, jeho poznáš podle projevu. A když se podíváš na Alien nepřítel státu, tak si tam i sám píše. Si zadej pragm do uživatelů.

17.04.2023 11:46:51
Dějepis Zpovědnice:
Pro všechny: Významný uživatel nemusí znamenat, že na něj mám pozitivní názor. Významným uživatelem mám namysli toho, kdo vstoupil do obecného povědomí naší komunity.

ptacek, netopýr: Díky moc za informace.

detektiv zpovednice: Nemám o Alienovi valné mínění, ale významný uživatel to je, jelikož vstoupil do obecného povědomí komunity Zpovědnice a i já, kdo jsem sem přišel o mnoho let později po jeho konci, o něm vím.

kapr icko: Takže Pragmatik, který tu pořád přispívá a hádá se v Kaitenově knize návštěv, je Alien?

17.04.2023 11:28:56
kapr icko ( ):
Mojžíš z Kaprunu, Alien, Pragmatix. To je všechno ten šašek ans a jestli chceš zjistit něco o jeho historii, zpověď n.1205210 nebo profily místních slečen

17.04.2023 11:16:42
detektiv zpovednice ( ):
Alien že je významný uživatel? To prase, co tu loví holčičky? Dej tam rovnou Kasze.
17.04.2023 01:37:57
Netopyr ( ):
Mrtvych uzivatelu je tu vic. Treba Ongoer nebo Shinu a pry Eraser
17.04.2023 01:03:12
ptacek ( ):
uživatelích* fuj
17.04.2023 00:50:13
ptacek ( ):
To se spis bavim o anonymnich zpovedich... U uzivatelu, no namatkou by te mohlo zaujmout - napis si do vyhledavace Mystique zpovednice. Nebo Daniela zpovednice. Jsou to takovy zahady, protoze nekdo pise, ze to bylo vyfabulovany.
Mystique napsala i na chram.net

Dále třeba Kolesa.

Staci tyhle, pak si dej na odlehceni mile profily jako Avrilka nebo Srdicko Janinka.

Jinak tady moc zajimaveho na uzivatelych neni, tak mozna drby, kdo s kym spal.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč