Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Opcom
Nejsem kokot, abych předstíral něco, co nejsem, a styděl se za to, co jsem.

Index důvěry:
83

Má k rozdělení:

9

6

Pohlaví: muž
Věk: 41
Ve zpovědnici působí od: 21.07.2004 16:06:16
Číslo profilu: 10322
Naposledy se přihlásil: 23.05.2024 23:57:16
Poslední rozhřešení dal: 24.05.2024 01:00:39
Doteď napsal rozhřešení: 6872
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 329681
E-mail:
Oblíbené WWW: www.svobodni.cz
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí: Opcom*wz*cz
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
30.07.2022 15:03:38
Evžen Huml:
Kdybys neměl hladinku ještě teď, došlo by ti, že být to záležitost ega tak už ten profil nemáš, nic ze tvých canců o mém podpaží ti tu nevisí, a v souladu s pravidlem č. 10 jsi odsud vyloučen.

S tím, že nějakému ožralému, zfetovanému, nebo jen prostě na hlavu padlému joudovi přijde jako dobrý nápad chodit si verbálně udělat dobře na někom tady, asi jako pes který se ti ve městě rozhodne ojet lýtko, JE KONEC. Smiř se s tím. Spadá pod to i to tvé "chuť si zaprudit". Od toho tu pro tebe nejsou ani administrátoři, ani ostatní návštěvníci serveru.
30.07.2022 14:21:05
Lezak ( ):
"Zeptal jsem se manželky, která..."

A nechces se radeji venovat ji, nez tu resit nejake sve krivdy? Zeptej se ji radeji, zda ji nevadi, ze "furt" resis nejakou Zpovednici nebo zda to, ze chlastas? Treba by ocenila, kdyby ses ji venoval, jakkoliv, namisto tech litanie tady. Bez urazky.

P.S., lehce skodolibe: Ta Pajkova slova z te diskuze z 2008 jsou husta, co?
30.07.2022 13:49:17
Opcom:
Opět odpovídám i sem.

„"Jakého hulvátství jsem se v odpovědi dotyčné dopustil? ... za příkré výrazy v původní odpovědi omlouval"

Ještě něco? Opakuji ti, a nevím po kolikáté (tady v profilu, i v té "krátké diskuzi" s opilcem) - chovej e tu k lidem slušně.“

Ano, ještě něco. Třeba odpověď na moji otázku. Očividně nechápeš psaný text. „za příkré výrazy v původní odpovědi omlouval" – týká se prvního příspěvku, který jsi mi smazal – odpovědi pisatelce, kterou jsem musel dát do samostatné zpovědi, jelikož pisatelka svoji zpověď smazala, než jsem se k odpovědi dostal (a zároveň tu neměla profil, kam bych jí mohl odpovědět). V této mojí odpovědi jsem jí vysvětloval souvislosti a omlouval se za příkré výrazy. Příkrý výraz nerovná se automaticky hulvátství, to jen tak mimochodem. Moje otázka však zněla, jakého hulvátství jsem se dopustil v odpovědi dotyčné (v té, kterou jsem napsal jako samostatný příspěvek, který jsi mi smazal). Nevím, zda jsi tak nechápavý, nebo se opět snažíš uhýbat, jak je tvým špatným zvykem.

K lidem se chovám tak, jak si zaslouží. Obvykle se k nim chovám slušně. Ty jsi výjimka – vlastně nejsi. I k tobě se chovám tak, jak si zasloužíš.

„"Samotná výhrůžka (že když si svůj dotaz nesmažu sám, tak mi ho smažeš ty), mi na dotaz neodpoví."

Opět, odpověď "proč" jsem to smazal i "proč máš smazat, co patří adminům do profilu" jsi dostal.“

Sice jsem od tebe dostal jakousi odpověď, proč jsi smazal můj vzkaz pisatelce, ale ta odpověď se neopírala ani o jedno z platných pravidel Zpovědnice. A postupem času sis dokonce začal vymýšlet další důvody – původně jsi jakési „hulvátství“ jako pomyslný důvod vůbec nezmiňoval.

„Nechlastej, nebo v tom stavu nepiš na net.“
Nevidím důvod. To, že nechápeš psaný text (viz. výše), není můj problém.

„A varuji tě - napiš sem ještě jednou o kterémkoli uživateli serveru podobný hnůj jako dnes o půl třetí ráno, zablokuji ti na týden profil. Při dalším opakování o něj přijdeš“

Myslíš můj vzkaz lidem, kteří mi píší do mailu (na profilu v čase 30.07.2022 02:32:57, ze vzkazů jsi ho smazal – mimochodem, stále jsi mi nenapsal, jaké pravidlo tento vzkaz porušoval)?
Nicméně, klidně mi profil smaž. Ale věř, že pak na tebe skutečně zaměřím svoji pozornost.
30.07.2022 09:17:36
Evžen Huml:
"Jakého hulvátství jsem se v odpovědi dotyčné dopustil? ... za příkré výrazy v původní odpovědi omlouval"

Ještě něco? Opakuji ti, a nevím po kolikáté (tady v profilu, i v té "krátké diskuzi" s opilcem) - chovej e tu k lidem slušně.

"Samotná výhrůžka (že když si svůj dotaz nesmažu sám, tak mi ho smažeš ty), mi na dotaz neodpoví."

Opět, odpověď "proč" jsem to smazal i "proč máš smazat, co patří adminům do profilu" jsi dostal. Nechlastej, nebo v tom stavu nepiš na net.

A varuji tě - napiš sem ještě jednou o kterémkoli uživateli serveru podobný hnůj jako dnes o půl třetí ráno, zablokuji ti na týden profil. Při dalším opakování o něj přijdeš.
30.07.2022 06:51:25
Opcom:
Evžene, opět kopíruji na svůj profil zprávu, kterou jsem ti poslal (nevím, čím to může být, ale poslední dobou si člověk nemůže být na Zpovědnici jistý ani jediným písmenkem...):

"PS: Málem jsem ti zapoměl napsat. Zmínka o zpovědi (napsal byl o "diskusi", ale to je pro tebe značně abstraktní pojem) č. 280828 ve tvém profilu, ve mně vzbudila takový hnus (to je, jako kdyby se Hitler domáhal lidských práv), že jsem Pajkovi nakonec napsal. Ono to je jedno, nic to asi nezmění, ale nejsem zvyklý dělat někomu něco za zády, tak tě jenom informuji."
30.07.2022 04:01:38
Opcom:
Evžen Huml: Opět dávám kopii sem, na tvém profilu by se odpověď neohřála ani dvě minuty.

Jakého hulvátství jsem se v odpovědi dotyčné dopustil? Můžeš uvést příklad? Myslím, že lžeš (a to ne poprvé) – ve vzkazu, který jsem dnes zmiňoval, jsem se naopak autorce zpovědi za příkré výrazy v původní odpovědi omlouval a snažil se vysvětlit souvislosti s textem její zpovědi (reagoval jsem tak na odpověď, kterou mi v diskusi své zpovědi napsala, než svoji zpověď odstranila). A tys ho v rozporu s jakýmikoliv pravidly smazal. Na to následoval můj dotaz (v tu chvíli jsem ještě netušil, že nějaký Evžen Huml existuje i na Zpovědnici, a že existuje nějaké pravidlo 10, podle kterého se nesmím zeptat na to, kdo smazal moji odpověď).
Jistě, to jsem okomentoval v dnešním vyjádření v souvislosti s debilním pravidlem č 10 (ano, respektuji ho, ale jak jsem psal, je to chucpe – dle pravidla č. 10 se má člověk, který chce řešit konflikt s konkrétním moderátorem, obrátit na daného moderátora. A když mi někdo smaže příspěvek v rozporu s pravidly, tak to jako konflikt vnímat mohu. Ale jak se dozvím, kdo mi můj vzkaz smazal? Jak jinak, než že se na to veřejně zeptám? Třeba jsou nějaké skryté statistiky, kde je to uvedeno – můžeš mi na ně dát odkaz, aby bylo možno dostát pravidlu č. 10?). Samotná výhrůžka (že když si svůj dotaz nesmažu sám, tak mi ho smažeš ty), mi na dotaz neodpoví. Minimálně část tohoto pravidla nedává možnost zpětné vazby. A tu bys zrovna ty docela potřeboval.
Nicméně, kdybych nepoložil svůj dotaz na důvod smazání odpovědi a na to, kdo ji smazal, tak bychom se tu dnes nebavili. Ani v předchozích debatách. Dává mi to celkem nepěkný obrázek o tom, kam Zpovědnice klesá. Ale jak jsem psal, jsem už jenom občasným návštěvníkem. A ten vzkaz lidem, kteří mi píší do mailu – nevím, proč jsi ho smazal (a s jakým pravidlem to bylo v rozporu), ale šlo mi primárně o to, aby si ho přečetli oni – předpokládám, že to udělají, napsal jsem jim jak číslo zpovědi, tak i informaci o tom, že je kopie v mém profilu. Snad už příště napíšou Pajkovi a ne mně.
30.07.2022 03:18:23
Evžen Huml:
- na její zpověď, kterou smazala, než jsem se k odpovědi dostal

Kdepak. Něčeho jako odpovědi (mírně řečeno hulvátství) ses pod tím tématem společně s jinými dopustil.

- po krátké diskusi rovněž smazán

Jistě. Dvě výzvy abys to smazal sám ti měly stačit. Tvůj chlast, tvůj boj.
30.07.2022 02:56:06
Opcom:
Evžen Huml: Evžene, koukám, že jsi můj vzkaz (který ani nebyl určen tobě, byl určen lidem, kteří si na tvojí činnost stěžují mně, místo Pajkovi) opět smazal. Zajímalo by mě, na základě jakého pravidla. Jinak je mi to celkem "šumák". Jen se bavím nad tvojí představou, že cenzurou zakryješ pravdu.
30.07.2022 02:32:57
Opcom:
Kopíruji sem svoji odpověď těm, kteří si mi stěžují do mailu na Evžena Humla.

Původní text ve vzkazu č. 1200073, který bude pravděpodobně zanedlouho smazán (ne mnou).

"Ahoj všem, kteří jste mi v posledních týdnech napsali (nebo už měsících? V opilosti se čas špatně odhaduje. Zvláště v případě, kdy člověku začíná dovolená a kolem ksichtu mu poletuje nočníková můra).

Dostávám do mailu stížnosti ohledně velice oblíbeného chalupáře, ale o to tragičtějšího moderátora Zpovědnice, Evžena Humla.

Dostávám informace o tom, že je Evžen alternativním profilem Odpočinka, Irsaila, Jiffy, Cyrille Pécuchet, apod. – nikdy jsem nepochopil, proč se lidé skrývají za různými přezdívkami a jakou věrohodnost si tím chce daný člověk zajistit, ale to je jiné téma. Dokonce jsem dostal odkaz na jeho fotku a reálné jméno.

Co na to říct. Ten týpek z odkazu měl chlupy z nosu o něco delší, než je mám já. Zeptal jsem se manželky, která zná mnohem více lidí ze Zpovědnice, než já (respektive, má mnohem lepší paměť, než já) a dozvěděl jsem se, že Odpočinek není Irsail, Jiffy, a tak dále, Odpočinek je mnohem starší, než Irsail a jeho alterega.

To je fajn vědět, ačkoliv stále nevím, jestli je nejvyšším cenzorem Odpočinek, nebo zbytek přezdívek, které jsem již uvedl.

Nevím to, protože je mi to u řiti. Je mi úplně jedno, kdo je Evžen, pro mě je to člověk utopený ve svém vlastním egu, a z toho pohledu by neměl dělat moderátora jakéhokoliv diskusního fóra (leda tak diskusního fóra, ve kterém bude hlavním tématem nalezení co nejefektivnější cenzury – ale na takovém fóru by zanedlouho nikdo nediskutoval…).

Nevím to, protože pro mě Zpovědnice znamená hodně minulosti, ale jen občasnou přítomnost. Kdybych Zpovědnici navštěvoval tak, jako dříve, asi bych tuto parodii na moderátora začal řešit na jiné úrovni, než je jen několik nevýznamných rýpnutí.

Proč o tom píšu. Možná, že si lidé, kteří mi začali psát, všimli toho, že jsem do Evžena prudil. A možná, že si z toho vzali nějakou naději. Naději v nalezení jejich mluvčího.

Ano, začal jsem do něj prudit, protože mi, navzdory veškerým platným pravidlům, zablokoval odpověď jedné holce na její zpověď, kterou smazala, než jsem se k odpovědi dostal. Proto jsem odpověď napsal formou nového příspěvku a Evžen ucítil svoje podpaží. Pardon, šanci.
Na základě toho jsem se zeptal, kdo mou odpověď smazal, a tento dotaz byl po krátké diskusi rovněž smazán. Tím to celé začalo.

Musím doplnit, že na rozdíl od původního příspěvku, tento zmíněný dotaz byl smazán v souladu s pravidlem 10. Byť mi přijde tohle pravidlo krapet „chucpe“ (člověk se má obrátit na moderátora, který mu příspěvek smazal, ale přitom netuší, kdo mu ten příspěvek smazal bez toho, aby se na to zeptal formou vzkazu), tak toto debilní pravidlo respektuji. Zpovědnice není Opcomův server, je to Pajkův server. A každý provozovatel by si měl stanovit pravidla, bez ohledu na to, jak je ostatní vnímají.

Zkrátka. Začal jsem do Evžena prudit, protože mě na chvilku nasral. A na základě toho jsem reagoval. Sám za sebe, ne za Vás, ne za nějakou vyšší spravedlnost. Jak už jsem napsal výše, podle mě by Evžen moderátorem Zpovědnice být neměl – a to jsem mu sdělil. Pokud chcete něco podobného vyjadřovat, dělejte tak prosím sami za sebe.

Proto prosím všechny, kteří mi stížnosti na Evžena poslali: Nedivím se Vám, Evžen by neměl moderovat ani Snídani s Novou, ale směřujte své poznatky na Pajka, ne na mě. Já nejsem provozovatel Zpovědnice.

Děkuji za pochopení. Opcom."
07.07.2022 01:10:54
Opcom:
Paní Opcomová, pozdravuj slečnu Opcomovou Odpověď máš v profilu.
04.07.2022 19:02:32
paní Opcomová ( ):
A nesváděj na opotřebovanou klávesnici, že jsi opotřebován alkoholem
04.07.2022 18:59:27
paní Opcomová ( ):
A co ty víš, jaká je moje přirozená barva vlasů, viděl jsi to snad někdy?
Jen jestli nekecáš
04.07.2022 02:28:16
Opcom:
Evžene, Mojí ženě, Odpočinku. Proč používáš více identit? Abych byl spravedlivý, stejnou otázku jsem dnes položil i Víle.

K čemu je to dobré?

Jinak mě překvapilo, že takový člověk, který se utvrzuje ve svojí vnitřní konzistenci tím, že o oponentech šíří lži (nejen, že mi tuto domněnku potvrdila Víla, ale prokázal jsi ji i v naší vzájemné debatě - mimo jiné jsi mě nařkl z toho, že útočím na ženy, a nedodal jsi jediný odkaz na konkrétní příspěvek, kde něco takového dělám, a to ani poté, co jsem tě o něj žádal), nebo maže příspěvky dle svých pocitů, dovede napsat docela pěknou tvorbu. Musím se tedy zeptat, proč ji píšeš pod jinou přezdívkou? Vždyť je tou pozitivnější částí tvé osobnosti - alespoň v kontextu, v jakém tě vnímám já.
02.07.2022 00:23:36
Šedá lvice:
Ahoj bráško, brzy se ti ozvu, jsem již taky zvědavá, jak si vedeš a i tvoje rodina. Pro mě konečně skončil na pár týdnů šílený maraton v práci, kdy jsem si opravdu zahrabala po dně. Konečně trochu odpočinku, dva dny dlouho spím. Vše zkaleno před pár dny smrtí maminky mé nejlepší, dlouholeté kamarádky ( 50 let přátelství od první třídy), které jsem si hodně vážila, měla ráda a byla tak trochu i její dcerou, když naši stáli za pendrek. Dnes mám narozky, každoročně jsme ji s Monikou (máme je přibližně ve stejnou dobu) braly na večeři, kterou jsme jí, pochopitelně, zaplatily. Letos půjdeme jen ve dvou a já musím svoji kamarádku podržet. Odmlčela jsem se, nechtěla si stěžovat, byla jsem uštvaná, nasraná a obtěžovat tím svoje kamarády rozhodně nechci. Až se dám do kupy a odhodím všechny přežité frustrace, ráda pokecám. Tvoje Šelvice.
26.06.2022 03:21:53
Opcom:
Evžene, asi už jsi šel spát. Za chvíli půjdu taky. Ale třeba zase někdy pokecáme.

Je škoda (a to je jen všeobecný povzdedch - Evžene, teď se tě to vůbec netýká, hlavně zase nic nemaž), že se v Tvorbě velice špatně hledá něco, co by si člověk s chutí přečetl. Bramboro, Vílo, paneláku???
26.06.2022 02:37:17
Opcom:
Evžen: Stále jsem tu větu nepochopil. Ohledně data, které uvádíš - v ten den už byl spor mezi námi dvěma - a s Vílou jsem si v tu dobu na ZP nepsal. Psal jsem jí pouze do mailu dotaz, zda správně odhaduji, že jsi ty ten "admin", kvůli kterému ZP opustila, ale nedostal jsem odpověď.
26.06.2022 02:29:27
Opcom:
Teď jsem si všiml tvé druhé odpovědi:

"v tom případě ti asi mohu napsat, že mě Víla (pravděpodobně to byla ona, pod neregistrovanou přezdívkou) požádala abych u tebe v profilu smazal svůj vzkaz z 05.06.2022 20:22:40 - a že jsem jí odpověděl, že se s tím musí obrátit na tebe"

- Je možné, že jsem ten vzkaz vymazal, pokud mě o to požádala (ať už zde, nebo přes mail) - nechce se mi dohledávat, zda ten vzkaz ještě existuje - s čím je to v rozporu? Psal jsem, že vzkazy na svém profilu nemažu, pokud mě o to jejich autor nepožádá.
26.06.2022 02:27:43
Evžen Huml:
> tuhle větu jsem tak trochu nepochopil

Druhý bod toho vzkazu.
26.06.2022 02:22:51
Opcom:
"nijak" ne "ninak".
26.06.2022 02:20:29
Opcom:
"bohužel"
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč