Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Pajk
TEST

Index důvěry:
116

Má k rozdělení:

14

8

Pohlaví: muž
Věk: 42
Ve zpovědnici působí od: 30.11.1999 00:00:00
Číslo profilu: 4
Naposledy se přihlásil: 10.12.2022 09:30:04
Poslední rozhřešení dal: 14.06.2022 08:47:22
Doteď napsal rozhřešení: 94
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 314713
E-mail:
ICQ: 135854017
Oblíbené WWW: www.zpovednice.cz
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
29.07.2022 21:53:08
EIKK ( ):
Lampas Odpočinek alias Huml je totiž fanatický obdivovatel jiného lampase (roli v tom hraje i odpočinkova touha po fotrovi takového typu), takže jakékoliv náznaky o komančství u svého miláčka trestá. Sám je to bejvalej svazáček, co byl schopen a ochoten bránit komančský zřízení se zbraní v ruce, tedy střílet do lidí. Tak co od něčeho takového chtít, než ochranu stejného komančského ksindla v uniformě. Prostředky k tomu používá stejné jako jeho oblíbení komanči. A u toho strašně řve na vše komunistické a ruské, aby se vyrovnával s tím, čím sám je, tedy lampasokomanč, který si vždy lampasokomančské a ruské praktiky u sebe obhájí v zájmu vyššího dobra.

Ale jak skoro nespí, aby to tu mohl hlídat non-stop a mazat všechno, co mu nejde pod tu jeho odporně křivou držku, a u toho si hraje na vyrovnaného pána nad věcí, to je ohromná bžunda.

Kdyby se měli lidi řídit podle jeho představ o pravidlech a o slušném chování, tak všichni skončí opuštění a šáhlí a ti nejlepší pak v lochu. Stejně jako on.

Chovat se takto někdo v pětadvaceti, je to na pováženou, jemu je ale skoro šedesát.
29.07.2022 17:09:50
Kreveta ( ):
Pajku, stěžuji si na šikanu ze strany administrátora Evžena Humla. V debatě o kandidátech na prezidenta jsem napsala, že minulost jedné z kandidátek odnotím jako přednost ve srovnání s jinými komunistickými kandidáty. Nic víc a nic méně. Příspěvek byl smazán a já zabanovaná. Ze strany Evžena Humla to není první a bohužel určitě ani ne poslední svévolné jednání a zneužití pravomoci
27.07.2022 13:28:18
Víla z pan. ( ):
Nevím, jestli si to někdy někdo přečte, protože jsem psala před několika týdny i na e-mail ombudsmana zpovědnice,
aniž bych dostala odpověď, ale je mi líto, co se ze Zpovědnice stalo a určitě se to netýká jen problematických uživatelů. Sama jsem během dvou let, co jsem na Zpovědnici byla aktivní, měla v první řadě na mysli její poslání, a i přesto mi byl bez důvodu smazán komentář a přesně jak admin Evžen doporučuje, jsem se pro zjištění důvodu vydala do adminského profilu. Po několika dnech byl dotaz beze slova odpovědi v tichosti smazán. Takže ačkoli je tohle prezentováno jako fungující řešení mazání obsahu neporušujícího psaná pravidla, nefunguje to, minimálně ne ve všech případech.

Respektuji, že je to soukromý web a nijak se neperu o své právo na něm existovat, ale myslím, že by tedy bylo minimálně fér aktualizovat pravidla a obsáhnout do nich všechny represivní novinky, protože nechápu důvod, proč by až následně měli administrátoři blahosklonně vysvětlovat, že proti uživateli nic nemají, ale naznali, že bude lepší příspěvek smazat. Což sice může být pravda, ale člověka to stejně obere o chuť cokoli psát a cítí určitou bezmoc vůči virtuálně "všemocným" adminům.

Samozřejmě, Evžen Huml bude tvrdit, že mám dveře otevřené, stejne jako například Leafroller, ale k čemu to člověku je, když nevnímá žádné bezpečné prostředí ohledně toho, co tedy vlastně smí a nesmí psát a součinnost administrátorů s neškodícími uživateli.
22.07.2022 03:22:43
tetovanágumaamukl ( ):
Jsem tu dvanact let: Je to Odpočinek. No lifer, který to tu hlídá od rána do večera, aby tomu tady mohl šéfovat. Zoufalý to psychopat. Guma vychovaná socialistickou armádou.
Politujte ho, je to hodně zoufalý člověk. Nikam nepatří, nikdo ho nemá rád, po obojím od odvrhnutí ze strany rodičů touží. A bude toužit až do smrti. Tak mu tu "moc" přejte, nic jiného nemá a mít nebude.
18.07.2022 19:24:25
Evžen Huml:
- pokud zmizí téma registrovanému, ve většině případů najde důvod ve vzkazech v profilu; neregistrovaný se může přijít zeptat administrátora (v návštěvní knize, ne zakládáním nových témat)
- Leafroller a Methyl mají dveře otevřené (ostatní přezdívky bez komentáře)
- spammeři hlavní strany jsou za limit témat denně jistě vděční a pokud nejsou, pak by být měli
18.07.2022 19:09:28
Mekota ( ):
Pajku, jsou tady psaná pravidla, která tu jsou už desítku let. Jsou špatná, jsou zastaralá, ale jsou. Kdokoliv se může na ně podívat a podle nich řídit.

A pak se objeví admin, který začne vydávat svoje vlastní pravidla. Ta má v hlavě, možná je někde napíše, možná nenapíše. Možná se o tom zmíní ve svém profilu, možná také ne. Možná to napíše v nějaké diskuzi, ale třeba také nenapíše.

Jak teď má návštěvník vědět, že se nesmí diskutovat o politice? Kde se dozví, že kritizovat Ukrajinu je zakázáno? Jak zjistí, že se nesmí hodnotit fejky bodováním?

A zároveň s tím začnou mizet uživatelé. Rádce do duše. Leafroller. Matouch3. 2-ethyl-propan. Muad*Dib a Zatracená Existence najednou nejseou administrátoři, Kaiten asi nebude za chvíli. Diktuje se, kdo smí napsat kolik diskuzí denně. Přikazuje se, o čem smí či nesmí kdo psát.

Je to všechno opravdu podle tvého přání?
17.07.2022 17:30:07
MjakoM ( ):
Já se musím Evžena zastat.
Ti uživatelé vědí VELICE dobře, proč tu nemají co dělat a byli MNOHOKRÁT varováni.
15.07.2022 12:28:31
Evžen Huml:
Soraya: "nikdo nechápe proč"

Dotyční vědí proč a administrátoři také, pokud se zeptají. Ostatním do toho nic není.
15.07.2022 12:22:33
Soraya:
Vnímám to velmi podobně jako pisatel níže. Nikdy jsem nebyla zabanovaná, nemyslím si, že bych byla problémový uživatel. Od vlády Evžena zmizelo dost stálých uživatelů, kteří mi tu chybí. Vadí mi mazání témat, které nic neporušují, jen jsou subjektivně vyhodnoceny jako nežádoucí a nikdo nechápe proč. Ostatní admini se stáhli a nebo chtějí dokonce odejít. Nemám do toho co mluvit, ale trvale odstranění uživatele by měl být konsens adminů ne? Nebo jeden admin navzdory většině může rozhodovat o celé zpovědnici?

Vůči Evženovi to není nic osobního, píšu čistě o funkci admina, tak jak ji těch pár měsíců vnímám a nechápu co se s ním stalo. Určitě má co nabídnout, životní zkušenosti a tím i podporu v reakcích na diskuse. To co se s ním děje teď, ačkoliv jsem se to zdráhala napsat, podle mě souvisí s nějakou krizí středního věku a potřebou si hrát na chlapáka před současnou přítelkyní. Ta potřeba ukázat, že má někde neomezenou moc, že je šéf, je zjevná. Mě se to nedoklo, mně nikdy nic špatného neudělal, ale vadí mi odliv starých známých tváří zpovědnice, kteří se přesunuli jinam, zřejmě na protest.
14.07.2022 12:50:28
Jsem tu dvanact let ( ):
Koukám, že zatímco všude jinde jakoukoliv kritiku proti své osobě mažeš, u Pajka k tomu evidentně nemáš odvahu. Tak se tě zeptím tady, Evžene:

Kde ses vlastně z ničeho nic vyloupl? Administrátora děláš už několik let, v podstatě o tobě nebylo vidu ani slechu, tu a tam sis něco smazal a jinak jsi byl v klidu. A najednou z ničeho nic troubíš do útoku proti všem, co ti nejdou pod nos, tady zakazuješ přístup úplně, támhle dovoluješ pět příspěvků denně, tu zakazuješ jakoukoliv zmínku o Ukrajině, támhle diktuješ, jaká témata kdo smí zakládat. Máš nějaké nové pověření od Pajka? A mohl bych ho vidět?

Jak napsal předřečník, není nikde žádná podpora od kohokoliv z kolegů, nikdo tě neplácá po zádech, jak ti ty čistky jdou od ruky. Nevěřím, že jednáš v souladu s ostatními administrátory. Nevěřím, že ti jde o blaho Zpovědnice, protože kdyby tomu tak bylo, už jsi tenhle přístup mohl aplikovat před rokem, pžed dvěma, před pěti. Jestli máš pocit, že teď děláš dobře svou práci, znamená to, že všichni administrátoři včetně tebe ji až dosud dělali špatně?

Nemůžu se zbavit dojmu, že se jen snažíš dělat ramena na "svou ženu", abys jí ukázal, co jsi za supermana a jak to tu máš všechno pod palcem. Jenže mezitím jen rozbíjíš komunitu lidí, kteří se sem chodí bavit, pomáhat si, ulevit si.
14.07.2022 00:20:15
Evžen Huml:
go ban go: slušné příspěvky ti moc nejdou, a hrát si s těmi ostatními na Jamese Bonda přes Tor tě nikdo nenutí
14.07.2022 00:15:16
go ban go ( ):
Mimochodem, co prispevek, to ban. Z jakekoliv adresy, jakkoliv slusny. Napisu, bum.
14.07.2022 00:12:24
go ban go ( ):
Já bych ti Humle snad nakonec i uvěřil, ale jednu věc neokecáš. Ani jednou, ANI JEDNOU tady nezazněla sebemenší podpora od KOHOKOLIV ze tvých kolegů. Ani jednou se neozvala Dalia, aby řekla "Jo, stojíme za ním v jednom šiku", jinak komunikativní Kaiten už raději ani nepříspívá, Ježek se ozval s jasnou kritikou a Alkedos s Irsailem mlčí také. Přiznej se, že ty jsi v tom sám, a ostatní ti jenom radši šli z cesty. A pokud jít nechtěli, zařídil jsi jim u Pajka vyhazov.
06.07.2022 09:36:43
F45L ( ):
Dobrý den,
Vážený Pane zakladatel Zpovědnice.
Administrátor Evžen Huml terorizuje a ničí Zpovědnici. Od jeho nástupu v březnu 2022 prudce poklesl počet zpovědí a aktivních uživatelů.
Musíme s tím něco dělat. Vidím, že doživotně vylučuje další a další tradiční uživatele. Zpovědnice již není skoro pro nikoho lákavá, počet zpovědí prudce klesá. Bojím se o osud Zpovědnice. Hrozí, že bude zničena, jen kvůli jednomu šílenému tyranovi. Bojím se, že to je konec pro nejstarší, nepřetržitě stejně fungující český web. Je ohrožena existence Zpovědnice, bojím se, že kvůli Humlovi zkrachuje nebo že na ni kvůli němu prostě nebude skoro nikdo chodit. Samozřejmě občas se někoho blokovat musí, jako to bylo za starého dobrého správce Kaitena, ale ne totálně vylučovat dlouhodobé uživatele. Například já jsem vyloučen jen za to, že si mě tu vyhlédla parta lidí a systematicky mi vyhrožovali. Jsou mazány i mé apolitické zpovědi, například dotaz na bezpečnost koupání se na koupališti sám, ohledně rizika krádeží. Je ohrožena existence Zpovědnice.

Předem děkuji za vaši ochotu s touto hrozbou něco dělat.
26.05.2022 23:54:18
Takhle brzy skončí ( ):
Evžen alias Odpočinek si zprivatizoval Zpovědnici pro sebe. To kdyby tě zajímalo.
26.05.2022 21:19:26
kdyby ti to uniklo ( ):
https://zpovednice.eu/detail.php?statusi k=1196409
20.05.2022 00:58:42
Evžen Huml:
Ahoj, pro případ že by Ti to uniklo - spáchal jsem pro návštěvníky frontendového pomocníka (viz témata 1195948 a 1196000) a chci Tě ujistit o tom, že nebude (nikdy) odesílat na server Zpovědnice žádné požadavky (natož POST), ani blokovat reklamy, a není a nebude určen ani ke změnám designu
09.05.2022 13:04:18
radši anonymně ( ):
Pajku, možná by ses měl podívat, co se ti to tady děje a připadně nějak zasáhnout. Nejsem sám, kdo má pocit, že si to tady jeden admin zprivatizoval, zbavil se opozice a nastolil šikanu, kterou vydává za boj proti dezinformacím.

08.04.2022 12:27:12
Nadržený panic:
ahoj Pajku přeji krásný pátek a vydařený víkend
07.01.2022 12:36:24
Sněhovna off ( ):
ahoj, na můj mail godzilla@mujmail.cz nepřišel potvrzovací mail, nevíš na koho se mám obrátit? Sněhovna
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk