Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Král Lofasů revival
"Žádné ženě na světě bych nepřál, aby se musela probouzet vedle takového debila." - Neregistrovaný autor, zpověď č. 1103913

Index důvěry:
44

Má k rozdělení:

8

5

Pohlaví: muž
Věk: 33
Ve zpovědnici působí od: 08.11.2018 00:54:43
Číslo profilu: 104883
Naposledy se přihlásil: 23.11.2022 01:42:04
Poslední rozhřešení dal: 13.11.2022 21:46:06
Doteď napsal rozhřešení: 5962
Bodování aktivity: 8 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 26365
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje: Whisky G
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
27.12.2021 13:09:57
sednys:
zbrojní průkaz? měla bych? je to nutné?
26.12.2021 17:01:16
Iceman1988:
5 let sis psal s holkou, tak na to bych se tak vykašlal. Já si ještě před koronavirem psal s jednou, vypadalo to, že z toho i něco bude, ale byla to těch 5 měsíců ztráta času. Ona má přítele a jedno dítě. Jenom dělala ze mě vola.
18.12.2021 12:12:38
sednys:
Heeeeeeej PCHE. jako jo, třeba ten rolák co mám, nebo i padáky bych přes sebe nandala.
16.12.2021 23:13:52
sednys:
nebudu kecat: taky mi je přes hrudník malá.
14.12.2021 23:48:16
sednys:
no ještě, co říkáš na mou košili přehozenou přes ruku? nic jiného podstatného už tam zřejmě nebude, nebo?
14.12.2021 22:01:31
sednys:
pak doufám, že mám oslnivé úsměvy. jinak bych se asi musela čertit
14.12.2021 21:04:17
sednys:
ou shit, díky, chápu, černej čaj je yummy :D
14.12.2021 20:34:34
sednys:
ok, jisté profilovky jsou husté. a tato patří mezi vrchol.
11.12.2021 15:16:11
Iceman1988:
Ahoj, reaguji na tebe ohledně té diskuze, chudoba a Vánoce. Nechlubil jsem se tam ničím, ta ženská psala, že nemá už ani na zimní boty, bylo mi to trochu divný ve svých 33 letech nemít na oblečení. Buď se uživatelce nechce pracovat a nebo je líná, jak veš.
A teď ohledně mě, ano, ubytovnu platím 1 800 Kč měsíčně, bohužel tam nejsem sám, což mi dost vadí, bydlím s jedním člověkem, který je rozvedený, vzal si všechny dluhy na sebe, btw. má syna, jeho syn studuje Vysokou školu v Brně, je mu asi možná 20. Pořád řeší tu svou bývalou ženu, že musí jí každý měsíc platit.
Já na domácnost dávám 4 000 Kč i tak každý měsíc něco ušetřím. Ten člověk mluví sám se sebou, když se kouká na televizi, má cukrovku a váží 130 Kg, doktor mu říkal, že má zhubnout, nikde totiž nechodí, jen se tam valí na pelechu on i když jí, tak u toho leží, blázen. A někdy se nestará sám o sebe, ale o mě, proto mě tam tak strašně sere!!!
Asi bude nejlepší jít někde do podnájmu, ale zatím to nechci řešit, protože, když je jaro, nebo léto, tak tam s ním ani nejsem, teď v zimě je to trochu horší, ale tak končíme 21. prosince, tak už to nějak vydržím. Ani o víkendech s ním tam nebydlím.
09.12.2021 13:45:52
Diamond vampire:
A tak sám mi to potvrzuješ, když říkáš, že znáš takové lidi, co to tak mají. Tak prostě jenom najít takového...
Ale stejně pak je to jenom o té magii, jak si to "sedne"... Že prostě se ti líbí, jde ta komunikace tak sama přirozeně, že přijde nějaké duševní spojení, že se zamiluješ... To je prostě fakt magie, to se nadefinovat nedá...
09.12.2021 13:44:15
Diamond vampire:
Já ho s vousama prostě líbat nebudu. A třeba za vousy automaticky dávám na seznamce NE. Neboj, to já bych si nenašla někoho, komu se líbí vousy a je to jeho styl. Nejlepší by bylo, aby mu rostly ty vousy jako blbě a řídce, že by to prostě vypadalo směšně, tak by na něho ani jako nemohly přijít takové nápady si to nechat narůst. Pro mě je to stejné, jak kdybych ti říkala, že jsi povrchní, když nechceš píchat nechutné rozteklé obézní prase, fakt jsou mi vousy vyloženě odporné. Každému záleží na vzhledu, nemůže tě odpuzovat, nebudeme si nic nalhávat, že je to jedno.
Já zase chci, aby to byl NÁŠ ten, takže tam chci JENOM svědky a to jenom proto, že je žádá zákon, prostě, aby to byl NÁŠ den, ne den pro rodinu a hromadu lidí, to bych si neužila já.
No, vidíš, tak jsou i jiní lidi, co to mají stejně jak já. Vždyť já nehodlám někomu kamarády zakazovat, ale hledám prostě toho, kdo to má stejně jak já už od základu...
Jo právě, já mu do toho jídla nějak jako násilně kecat nebudu, nejsem ten typ, co nadává lidem, že jí mrtvoly, mně je to jedno. Jenom mi přijde ve vztahu hezké a přirozené se o sebe navzájem starat, abychom třeba jedli zdravě, připomínali si vitamíny a tak... Takže to pro mě roli nehraje, to mě fakt ale překvapuje, že třeba tohle je pro tebe jakoby důležité. Ale tak co, každý má jiné priority.
09.12.2021 12:04:10
Diamond vampire:
Jako s tím jídlem, já třeba nejím maso, ale je mi jedno, co jí, akorát já mu maso vařit nebudu. V tom problém není, to bych jako neřešila. Ale tak přijde mi hezké se navzájem podporovat, abychom jedli zdravě, ale že bych to prožívala, to fakt ne.

Pak aby nechodil jak debil v teplákách nebo tak, ale netrvám na konkrétním stylu, jenom prostě, aby se oblékal nějak slušně a ne jak nějaký debil v teplákách, čepici s rovným kšiltem a tak. A to holení...
To mi fakt nepřijde tak hrozné. Ještě když já pro něho budu dělat to samé. Jako myslíš, že mě baví so holit nohy?
No a aby neměl kamarády a byl furt se mnou... Když já bych jinak nemohla, já bych fakt byla nešťastná a brečela, kdyby chodil třeba každý pátek do hospody... A svatbu taky, mě by strašně ponižovalo muset po pár letech říct, že si mě nevzala, že mě prostě píchá, ale odmítá si mě vzít, to bych taky nemohla...
Tak to jsou vlastně všechny podmínky. Dál tuž je to jenom ta magie, aby se mi líbit a abychom si sedli, že navážeme to emocionální spojení, půjde nám samo se spolu bavit a tak... Ale to už je magie, to se nedá nějak definovat, jaký má být, aby to tak sedlo.
Spíš ty to vidíš přísněji, než to doopravdy je... A hlavně prostě furt mi říkáte, jak kdybych já si dávala podmínky a nemusela nic, jenže já pro něj budu dělat to samé.
08.12.2021 22:14:35
Diamond vampire:
Zajímavé ty tři věci... To právě já beru i normálně. Nebo jako mně třeba přijde úplně normální, že i já bych se oblékala podle něj, že automaticky bych se ptala, co se mu líbí a tak prostě... No a tak jídlo jako je mi jedno, ale tak že bychom se o sebe navzájem starali, že bychom jedli zdravě, by právě bylo hezké. A vzhled to patří k tomu oblečení, já jakoby automaticky nějak počítám, že se budu snažit se líbit jemu. Jestli s emu budou líbit kratší vlasy, budu si je nechat stříhat, jestli bude chtít, nechám si je pro něj zase narůst pod zadek, jak jsem si na nich sedávala... Jako já nevím, mně tady ty tři věci přijdou prostě úplně automatické dělat jeden pro druhého a navzájem se v tom ovlivňovat...
Jakoby to není jenom, že já čekám, že on se přizpůsobí, ale automaticky taky počítám s tím, že to pro něj budu dělat já, je to oboustranné pro mě.
Takže podle mě se ti to jenom zdá a taky, že jenom vidíš, co já bych chtěla, ale vlastně už nevidíš, že já automaticky počítám, že to budu dělat i já pro něj. Že to není jenom, že on musí a já nemusím nic...
Jako třeba vousy fakt vyloženě nenávidím. A taky bych nesnesla kluka, co chodí v teplákách prostě...
A hlavně vám všem uniká, že já přímo ODMÍTÁM někoho měnit a něco mu nakazovat a zakazovat. Já hledám někoho, kdo už takový je jako od základu. Já ODMÍTÁM klukovi zakazovat chodit s kamarády každý pátek do hospody, já hledám takové, co prostě ty kamarády nemá a nebaví ho chodit do hospody...
08.12.2021 21:18:25
Diamond vampire:
Jo, holím si nohy jenom kvůli muži. Takže teď si je třeba neholím. Ale automaticky počítám, že si je kvůli němu budu muset celý život holit. Taky mě to nebaví, ale klidně to kvůli němu budu celý život dělat.
Tak nejsem normální, no. Ale vousy prostě nesnáším, upravené, neupravené, každé vousy, je to neskutečně hnusné. Holit se snad není taková oběť, já taky budu muset a já mám větší plochu na práci.
A furt mi přijde, že většina mužů se holí, takže to snad není takový problém.
06.12.2021 15:28:48
Víla z paneláku:
Já to smazala, ať tu ta jména a identifikační údaje nevisí. No, asi se neznáme, byť mě máš možná zaškatulkovanou jako introvertní holku což jsem byla a jsem
06.12.2021 14:06:21
Víla z paneláku:
matikář, ne matrikář
06.12.2021 14:04:23
Víla z paneláku:
Jo, s Kájou si taky tykám. Je to jediný člověk na světě, kterému vadilo, že jsem své první dítě kojila celkem krátce. Komu jinýmu kecá do kojení matrikář a bývalý třídní. Znáš zrovna ty mé spolužáky, kteří mi úplně blízcí nebyli, i když na posledním sraze na kterém jsem byla před třemi roky bylo fajn, Víťa mě vezl a ještě vyzvedával i Milana a v autě jsme zjistili, že máme docela podobné politické názory Myslím, že tím pádem je velmi nepravděpodobné, že se známe. Možná lehce od vidění, ale to už je smyté dobou.
06.12.2021 11:21:20
Víla z paneláku:
Já chodila na osmiletý gympl a ze čtyřletého nikoho moc neznám
06.12.2021 10:48:17
Víla z paneláku:
Chm, a na šestku jsi náhodou nechodil? jinak jo, minimálně co se školy týká, tak i ročník jsme stejný.
05.12.2021 21:21:15
Víla z paneláku:
Ahoj, chci se ještě pro posílení záhady zeptat, jestli jsi chodil na čtyřletý nebo osmiletý gympl


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk