Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Ježek second edition
Půda mužského srdce je kamenitější, má skalnatý podklad. Chlap na ní pěstuje co umí ...a stará se o to.

Index důvěry:
172

Má k rozdělení:

24

12

Pohlaví: muž
Věk: 35
Ve zpovědnici působí od: 21.01.2015 02:31:02
Číslo profilu: 87573
Naposledy se přihlásil: 16.04.2022 22:46:23
Poslední rozhřešení dal: 16.04.2022 14:16:23
Doteď napsal rozhřešení: 24089
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 118897
E-mail:
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje: Hodislava
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvníkOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
06.11.2021 10:25:46
Ježek second edition:
>Dotaz pro adminy
Je to také o míře a tu si myslím, že inteligentní člověk pozná pokud bruslí po okrajových tématech. Je rozdíl si jednou postesknout a cpát to sem pravidelně, nemyslíš?
06.11.2021 10:00:03
Dotaz pro adminy ( ):
No jo, ale já z toho mám osobní, vztahové a sociální problémy, když jsem musel odejít ze školství kvůli inkluzi, kterou nám tady vtlačila EU... Pro mě to právě není teoreticismus a nějaká akademická debata, ale něco, co zasahuje do životů...
06.11.2021 09:48:09
Ježek second edition:
>Dotaz pro adminy
Nejde o to, čeho jsi nebo nejsi fanoušek, to pro nás není podstatné. Je však třeba se chovat slušně a pamatovat si, že Zpovědnice není ani reklamní plocha, ani základna pro šíření různých ideologií. Je určena primárně pro osobní, vztahové a sociální problémy a myšlenky v širším kontextu, pro politické disputace jsou vhodnější jiné platformy.
06.11.2021 09:32:24
Dotaz pro adminy ( ):
Ahoj, nechce se mi pořád vyplňovat kódy. Kdybych si udělal registrovaný profil, nechali byste mě z něj psát, i když nejsem fanoušek EU?
01.11.2021 15:21:58
Nadržený panic:
Úžasný start do nového měsíce
01.11.2021 00:27:07
Ježek second edition:
>VlastenecZaRoušky
Bohužel na tvou otázku neznám odpověď. Snad někdo z kolegů.
31.10.2021 23:05:13
VlastenecZaRoušky ( ):
Ahoj,
proč mi byla smazána zpověď z IP:
185.153.195.203

kde jsem publikoval teorie řady vědců o Covidu, které nám média tají? Myslí si to více uznávaných vědců, ze Covid poškozuje T- Lymfocyty.

Můj příspěvek může zachránit životy. Už zemřelo 30 000 původních obyvatel + další tisíce na následky Covidu, ale o tom se nesmí mluvit.
26.10.2021 15:34:11
Teta Dana off ( ):
Díky za plamínek, od tebe si ho moc vážím.
Ty jo, před pár minutama jsem se nalogovala a teď stejně musím do okna vyplňovat nick, jako bych byla nepřihlášená
Jinak píšu teď rozhřešení jak ďábel a index aktivity se nehnul ani o píď Hlavně mě u těch kódů štve podobnost písmena B a osmičky a jako naschvál tam kód s aspoň jedním z těch znaků často mám.
Asi jsem moc netrpělivá a ten ukazatel aktivity se zvedá pomalu

Jinak jak jsi psal o sloučení všech kategorií, to mi nevyhovuje. Rozlišuju totiž své psaní ve zpovědích vs. diskuzích. Zatímco ve zpovědi se snažím zaměřit hlavně na problém autora a něco mu k tomu napíšu.
V diskuzích si víc dovolím zabrousit do offtopicu nebo reaguju pouze na něco, co napsal někdo z rozhřešitelů a hlavní téma diskuze pomíjím.
Proto je pro mě důležité vidět, do jaké kategorie daný text patří, protože se od toho odvíjí můj způsob reagování.
24.10.2021 18:20:03
Iceman1988:
č: 1180315 Tak to máš pravdu, taky bych tam raději viděl třináctý a čtrnáctý plat než kraviny typu, Endered, já to stejně moc nevyužívám.
24.10.2021 12:58:47
Ježek second edition:
>D1NO
Nevěděl jsem, že to sám vytahoval. Považoval jsem to za nevhodný a nečestný únik soukromé informace.
24.10.2021 12:16:18
D1NO ( ):
Zdar, teď až čtu ten komentář u matoucha...

Vzhledem k tomu, že on sám to tady vytahoval minimálně dvakrát - aspoň co jsem tak zaregistroval, nečtu od něj vše, takže je možné, že víckrát - a vcelku humorně popisoval, včetně toho, jak se s něma pak ještě na fízlárně hádal a poučoval je, mi na tom nepřišlo nic špatného a traumatizujícího.

Měl jsem za to, že s tím bržděním je řeč o té holešovické hale, kde by se toho samozřejmě nějaký proaktivní blbec chytnout mohl.
23.10.2021 21:51:42
matouch3:
Díky. Pro mě je to zábavnej server. To samé se řešilo (to s tím zásahem) v konverzaci Muada..Kaiten na to tenkrát nějak poukázal, že by to tam nemělo být...

Takže jsem se bavil svým dejavu... a je tu hodně lidí, kteří si stěžují na dvojí metr. Je fajn někdy obout cizi boty, jak se říká.
Klidně to tam nech, jestli tě to nepohoršuje.
23.10.2021 11:10:07
Teta Dana:
Ahoj, dík za přivítání.
Zaregistrovala jsem se částečně kvůli komunikaci s ostatními, protože už jsem párkrát vedla s někým konverzaci a zneužila k tomu cizí profil.
Pak jsem se taky chtěla zbavit opisování kódů, ale musím to dělat pořád - nechápu
Zato jsem objevila boží vychytávkou - zobrazuje se mi počet nových příspěvků u zpovědi, kam jsem přispěla
15.10.2021 22:29:13
vizvrácená přetkoška:
Kdybys třeba věděl co s tím, dám ti potřebné kontakty na předsedu družstva, já už na to nemám nervy, oni to prý nějak řeší ještě s dalšími členy v tom našem družstvu. Já tam už nebydlím, našel jsem si ženskou a bydlíme už dva roky někde jinde a byt pronajímáme Ukrajincům.
15.10.2021 22:24:17
vizvrácená přetkoška:
To je dlouhá historie. Rodinka Zajícových, jeden starší panelák na Praze 4. V roce 2002 umřela paní Urbanová, která měla syna celý život v kriminále a je tam snad dodnes za podvody a krádeže. Těsně předtím, než umřela, tak se dozvěděla, že si za těch pár dní co byl venku stihl udělat dvě děti s takovou jednou - musím to napsat - prasnicí. Tak na ně ten byt napsala (pouze na ty dvě čerstvě narozené děti). Chvíli tam nikdo nebyl, protože si na to dělali nějak nárok všichni a ten její kriminální syn ten byt prodal a vybral za to peníze (zálohu). Jenže na to přišel bývalý, dnes již zemřelý předseda družstva a bylo na něj podáno trestní oznámení za podvod. Nemůže přece prodávat něco, co není jeho, ale jeho nezletilých dětí. Takže Urban mladší seděl a seděl a seděl a občas tam někdo bydlel. Ale skoro nikdy za ten byt družstvu nikdo neplatil. Pak se tam nastěhovala teta těch dětí s přítelem a jejíma dětma a nakonec se tam nastěhovala prasnice s těmi nezletilými dědici. A pořád se neplatilo a čekalo se na další a další soudy s tím, že děti jsou nezletilé. Před lety se s námi soudila dokonce sociálka a OSPOD, zaplatili jim advokáta, byli vyloučeni z družstva, vůbec s námi nekomunikovali, jen přes soud. No a pokaždé padlo odvolání. Teď naposledy byl soud v červenci a soud to všechno smetl ze stolu, že děti jsou už dospělé a že se změnily nějaké skutečnosti a že to máme podat znovu. Zatím prasnice s mladší dcerou se už zase někam odstěhovala a z bytu je feťácké doupě. Každou chvíli jsou tam policajti, protože ten kluk co tam "zůstal" půjčuje prý klíče několika lidem během jedné noci. Takže problém, který se táhne už dvacet let a řešení pořád v nedohlednu.
13.10.2021 09:28:14
Horatio:
To je tedy dosti hypotetická situace. Představa, že by nějaká holka byla ochotna poslouchat mé rozhořčení a naříkání je dost bláznivá.
Nicméně, pokud by to byla skutečně neznámá holka, která mi nic neudělala, tak bych se rozhodně nevztekal a vše bych ji vysvětlil, co jsem si zažil za odmítání, jak to místo mého otevření se způsobilo spíše uzavření a pohloubení stydlivost. A obzvláště bych ji popovídal o jedné zkurvené blbce, která mě vloni strašně naštvala a od té doby jsem zahořklý více, než jsem byl kdy v minulosti. A to by mi trochu ulevilo.
Ona by z toho měla asi trochu bolavou hlavu, možná by jí to vzalo nějakou tu energii, ale rozhodně by se necítila uražená nebo ponížená. Protože já to skutečně neházím na všechny holky na celém světě, pouze na určité vybrané typy.
Na druhou stranu, kdyby byla třeba příliš atraktivní a věděl bych o ní, že měla už spoustu milenců a teď na ní čeká tak deset týpků stojících v řadě, tak bych se trochu navážel i do ní ve stylu "ty to nemůžeš chápat, tobě to jde samo, jsi hezká holka a máš to kurewsky jednodušší a navíc jsi rozmazlená takovým výběrem, že by sis o mě beztak ani to kolo neopřela". Prostě bych byl trochu ostřejší. Ale opět, žádné urážky, jen konstatování faktů o tom, jak to funguje a jak to vlastně mají ženy a atraktivní lidé a obzvláště atraktivní ženy dost jednodušší co se výběru týče. Uznávám, že mohou mít jiné problémy, ale zoufalost a osamělost je pro ně naprosto neznámá věc. V tomto případě se hodí pořekadlo "sytý hladovému nevěří".
No a pak by teda odešla pryč, já bych šel domů a pár dní bych byl klidnější, než by se ve mně ta frustrace opět naplnila.
12.10.2021 18:03:15
Ježek second edition:
>jo nebo ne
Myslím, že z toho, co jsem psal v oné diskusi je jasné, že ne. Je to starý a nemocný člověk a i když ho nemusím, tak by měl odejít z funkce sám a důstojně. Přišel jeho čas a cokoliv dalšího je neúměrné protahování. Myslím si že klid doma s rodinou a bez prezidentských povinností mu jen prospěje.
12.10.2021 08:48:38
Horatio:
Ano, to je docela dobrá odpověď. Skutečně bych to na jednu stranu bral a chápal, ale mé osobní vzpomínky mi v tom brání. Blbé kecy o neopírání kola a o tom, že jsem vadný a divný týpek v kombinaci s tím, že jiní chlapi si běžně užívají a nemají nouzi vytváří smrtící koktejl nenávisti. To pak ve mě vře, že se skutečně nedovedu kontrolovat a mám chuť chovat se jak Michael Douglas ve Volném pádu.
Špíny to podle mě jsou, resp. ten konkrétní případ z té diskuze určitě ano.
A kdybych tu měl psát, kdo mě jak ponižoval a čím, tak to bych tu psal celý den a nejspíše bych něco určitě vynechal.
12.10.2021 00:13:36
jo nebo ne ( ):
Ty se taky modlíš za smrt prezidenta Zemana jako kaiten, abys mohl slavit?
11.10.2021 17:55:39
allloe:
Ježkovi voči :D teď jsem si po sobě přečetla svou včerejší zprávu a je to děsně napsaný! Snad to šlo pochopit....
Jinak mám pocit, že Horatio Ti odpověděl k sobě do profilu.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk