Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
BananovaSusenka
Hon heter Sušenka,Sušenka heter hon. Wie geht‘s deinem Fahrrad? -ES GEHT NICHT, ES FÄHRT!- Ah, ok. Und wie fährt es?-HMM ES GEHT :o)

Index důvěry:
14

Má k rozdělení:

7

4

Pohlaví: žena
Věk: 20
Ve zpovědnici působí od: 05.02.2011 10:39:31
Číslo profilu: 62836
Naposledy se přihlásil: 22.08.2020 11:15:56
Poslední rozhřešení dal: 18.08.2020 10:30:10
Doteď napsal rozhřešení: 1157
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 20316
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
13.04.2019 21:20:18
orgas ( ):
Jojo, tak já už to pokrátím
Ano, xchat funguje. Ale ne že by se chlapi chlapům smáli, dnes snad půlka chlapů je "tajně teplejch" tak tam chodí ala transky a hrajou si na ženský, pak se diví, že je člověk odpálkuje
Ale už je to tam dlouho nuda jako tady. Kdysi tam chodili lidi řešit vážné problémy, dnes už jen ptákoviny.
Tak hezký večer/noc a ahoj
13.04.2019 13:32:37
BananovaSusenka:
Ty mi slibuješ od ráno, že pisnesvecer, přitom píšeš furt :P nö jo. Tak chlapi si holt z nadržený ho chlapů dělají prdel víc jak holky hlavně já myslela, že to už neexistuje? Že to je z dob mých pubertálních času
13.04.2019 13:29:41
orgas ( ):
Prej kde oxiduju... pche te´d už jen tady, na xchatu jsem byl první týden neschopenky, ale xchat žere moc času a navíc je to tam samý fejk (chlapi v červeným hávu, nechápu proč. To tady jsou ještě všichni svatí, až na pár hejterů )
Tak ahoj večer/v noci, snad
13.04.2019 13:15:49
BananovaSusenka:
O děkuju, já tuhle zálibu objevila až asi loni. V Hřensku se mi líbilo a pak v Německu pár menších skal. Ale žádný šplhání po nich, to ne. Jako na laně. Plavu taky moc ráda, jen nemám výdrž. Aspoň pak můžu papat ty mňamky ne, jsem plně věrná ZP! a co ty? Kde oxidujes
13.04.2019 13:10:12
orgas ( ):
VysokohoskáVysoceenergetickáSušenko: holka, teď sis teda "šplhla". Hory mám rád, ač můj největší výkon byla už před x lety hřebenová túra s kamarády po Roháčích (tam jsem měl jednou namále, jelikož jsme spali pod širákem tam nahoře v 2km a táhli tedy s sebou vše v batozích ca 20kg těžkých a mne jednou málem batoh převážil - mohl to být volný pád až dolů na hranici lesa --- No, někdo nade mnou držel ochrannou ruku, a i proto tu "pomáhám" na ZP
A další "vrcholná akce" byla s tehdejší přítelkyní, vrcholové tůry po Vysokých tatrách (ale to jsme přespávali v Téryho chatě atd, tehdy už bylo víc "o hubu" spát venku.
A ty "horyztečuješ" jaké?
Jinak já ještě rád plavu a jezdím na kole (jenže to mi v létě ukradli, tak já i pes zatím máme smůlu, ještě jsem neřešil náhradu - krom stařičkého favorita, ketrého mám už 3 roky rozebraného že ho nalakuju).
jo, fakt několik let? No, stejně: jsi tu od 2011, dobrý A jiné servery nyní "nestalkuješ"? jako třeba xchat, atd?
13.04.2019 13:01:51
BananovaSusenka:
Přiznám, že mám zájmu dost. Od lezení po horách (odpadá teď), cvičení (jakbysmet), čtení a jazyky. Přiznám že teď mě vůbec slovíčka z angličtiny nelákáji a ZP je jednoduchou pasivní zábavou taky jsem tu pár let nebyla, teď tu harasim furt
13.04.2019 12:40:06
orgas ( ):
jojo, měla by ses přesunout od mobilu k notebooku či počítači (taky te´d píšu z postele, jako vlastně furt - když nepíšu, neležím - aspoň bys psala delší texty než ty mobilní.)
Jinak: - teď chvílemi připravuju mňamku na pozdní oběd - uzená kuřecí stehna, jen musím spajdat do sklepa pro brambory, uff, k tomu bude ještě "vepřový ocásek" (velejemné maso).
----
Když ti tak chutná, tak tě na oběd drze pozvu - - nebýt ty "přes půlku paralelního vesmíru" daleko do mého centra všech center, aneb do mé Matky měst (Mater urbium).
----
Hihi, neumíš se jinak zabavit? (no mně je jasné, že až opustíš/opustíme postel/e, psaní se skončí (já od středy budu i přes berle v práci, tak stejně nebudu mít moc čas psát a navíc se "veřejně skousnutelná" témata vyčerpají)
Bye bye
13.04.2019 12:27:51
BananovaSusenka:
Aaa blba autokorrektura! Mělo to být zdar! ty nejis čokoládu? Sakra z jakyho paralelního vesmíru jsi? Já ji teda miluju. Ale i slaný věci ráda. Hermelín, anglická, hovězí burger.. joo chuť k jídlu mamasi to nebude tak zlý jinak dík že nepíšeš až večer a mám co dělat :-F
13.04.2019 12:10:01
orgas ( ):
jéje, máš pravda, ach já už nějak němčinu pustil po létech studií z hlavy - a že jsem kdysi v NJ pročítal i archivní texty z Protektorátu.. Ale holt jsem ti to v nadsázce psal narychlo - tak mi to nedá a musím reagovat, ač jsem to tu nechtěl sledovat a dělat jiné věci (ach ta prokrastinace fejka )
Jo že bys byla z nějakého ze Ždárů? (pokud jo, smyčka se utahuje a už kroužím kolem těch Žďárů jako ďas plný žáru v duši )
Jo, nemít averzi na čokošu (od dětství, kdy mne táta nutil jíst hořkou čokoládu z vánočního stromku poté, co se odstrojil... A já hořké věci nemusím, jsem "slaďouš" Takže od té doby leda bílou a slaďounkou čokoládu (což tedy není čokoláda) ) Tak mi navrhni jinou alternatívu, já jinak ty věci moc v regálech nesleduju.
Bye Bye
13.04.2019 11:55:00
BananovaSusenka:
Memu německému já škube oko při pohledu na das Kinder,v jednotném čísle das Kind aneb it doesn't matter how kind you are german children are kinder no já nevím, já se sledována necítím - ale to ještě neznámena, že po mě nejdou, že jo kup si banánek v čoko a myslí na me. Sladkostem Žďár!
13.04.2019 11:25:39
orgas ( ):
Parasušenko, já a paranoidní? To se z mých textů jen zdá, jelikož víme, kdo je tady krom nás dvou čte a se svým mesiášským komplexem touhy po ochranitelství pak je schopen kdejakou informaci, co o sobě napíšu, zneužít v nějaké reakci na mou radu někomu ze ZP (to už tu bylo prostě, už se párkrát snažil mne "dehonestovat" - - nevím proč ho to baví si o "niccích" střádat v hlavě či kde nějakou databázi a pak ty informace i po čase vytahovat proti němu, ale holt psychopati jsou různí. (Zvlášť ti, co furt sedí u PC - - apropo, myslel jsem, že sem vlezu až večer, ale po venčení psa mi to nedalo - - hm, že by "psychopatologická závislost" na tobě? (ve smyslu, zda něco napíšeš Hm, asi se musím léčit a nakoupit v krámě sušenky s banánovou příchutí pro kompenzaci chutí, když už jsem ten hledač )

Jo tak nezajímá tě nic, ale přitom otázky vznášíš zcela pregnantní (významem toho slova "pregnantní" nenaznačuji možnost/otázku, že bys byla těhotná )
Odpovím jako chytrá horákyně: mít manželku, asi by mne hnala od kompu abych myl nádobí a uklízel jako šroub (takhle se musím k tomu vybuzerovat sám, stejně jako k zalévání asi 100kytek v bytě, což s berlemi a PET flaškami s rukou nějaký čas zabere), a kdybych měl "das kinder" neb "die kinder", tak se spíš rozplývám nad nimi a pes zůstane v pozadí... (ale klidně mi nevěř, je to vlastně fu(c)k, jelikož si jen páíšeme. Prostě v mailu bych byl otevřenější, jelikož mou důvěru máš, že info nezneužiješ kupř. k tomu, abys zakládala fejkové profily na fb a pak mi tam psala "hejty" (což nedávno potkalo známého a mne před asi 7mi lety). Asi tak.

Aha, tak mobil nedovolí grafomanit? Chytrý to přístroj, šetří čas (ale psát mobilem mi zabere moc času, velká klávesnice a monitor je lepší, psaní mobilem řeším jedině texty na fb nebo whatsappem)
Takže "dografomanovávám" a jdu dělat smysluplné věci (snad, pokud to dotáhnu v rámci koníčku do zdárného konce, je to práce tak na 2roky).
Ahoj - asi večer.
A drž se, nenech se tu hejtit pitomci. Nějak přibývají.
ps: apropo, minulé heslo na odeslání zpovědi bylo FM89 - to je skoro jak vlnová délka Country radia myslím - nynější heslo je už zas obyčejné nic nepřipomínající.
13.04.2019 10:56:32
BananovaSusenka:
Hledáci, promiň, ono to v mobilu nejde vložit jako jeden dlouhý text. je škoda, že jsi tak paranoidní a neřekneš víc. I když mě nezajímá jestli hledáš tady položku s doma máš ženu, nebo jestli tě hledá Interpol 😁
13.04.2019 10:50:30
BananovaSusenka:
Milej pokus typku, straš jinde
13.04.2019 10:04:35
orgas ( ):
Trojdílná (ne Trojjediná) sušenko... Píšu teď stručněji, neb jsem konečně připravil vše na to, abych (už z nudy "šílejícího") psa.
Že nejsi "Paní", jsem si i říkal, ač znám lidi obou pohlaví, co se brali v 18ti, někteří již rozvedení, ale taky znám "trvanlivé salámy", co spolu vydrželi už hodně let - - což při atacích dnešního světa pornem a možnostní "svobody úletů" je fakt obdivuhodné.. A že nejsi "Banánová", to mi taky bylo jasný, není vhodné si sem dávat nick složený ze jména a příjmení. Navíc takové příjmení snad v ČR - díky kontextu vzniků příjmení z minulosti - ani není. (navíc při anonymitě komunikace tady, a taky kvůli hrozbě GDPR je to i rozumné to tu nemít)
No, já jsem z centrálního kouta republiky, takže tady je trochu víc možností noční kultury (a následného "vyplavení endorfinů v klubech, hospodách a barech) poměrně pestré. Avšak nechodím do multikin ani nechodím na mainstreamové filmy, takže "Řbitov zviřátek", jak zní ofiko český název toho horroru, jsem neviděl (a vůbec jsem už neviděl dlouho nic aktuálního, vyjma Bohemian Rhapsody - - ten má ale neuvěřitelně silnou konkurenci v mnou nedávno na obřím plátně festivalu shlédnutého silně emočního dramatu Růže ("Rose", r. M.R, příp. hledej se strejdou Gůůůglem )
No, jsem se zas rozepsal. Prostě jsem byl na hooodně starém filmu (ale víc sem zas psát nebudu, už by mně brzo začal stíhat stihomam, jak se mi od nechtěného čtenáře tohoto textu stahuje smyčka kolem krku, jelikož je taky z centra republiky a může se vyznat v tom, o čem píšu, může se tam pak vydat a mně poznat (známe se osobně, jen on neví kdo jsem)
Můj koníček není cokoliv (bylo jich víc, vlastně stále je, ale musel jsem je z redukovat - kupř. na kytaru už fakt nemám čas, ale stejnak nemám posluchačku a pes na mně vždy divně kouká "co tak vyju" A čas buřtů u ohýnku, které by ho pak zajímaly víc než moje vytí, taky ještě není v aktuální zimě.)

(pozn: můj pes by měl už být "senior", ale je po mně, takže je k neutahání, resp. je stále úžasně aktivní, a proto nyní otrávený, že "se mnou není sranda" a málo procházek. (mi se samozřejmě líbí, že je aktivní, sám nejsem (jinak) pecivál, takže ač dva singlové, konáme jinak výlety atd.)
Pozn.2: píšeš sice v včerejším vzkazu, že se tvůj mobil začal kamarádit se ZP a ne se Sez(n)amem, ale máš tu podivné tři slovní konotace, tak si říkám, že by tvůj mobil měl dostat bububu za nadužívání autocorrect (to není výtka, poho, jen konstatování, sám když píšu mobilem, autocorrectí až moc, ale štve mne ho furt ho hlídat) . Takže kupř. "Fame" neidentifuikuji, ale holt spěchám ven, aby zbyl čas na to "koníčkování", už proto, že budu brzo péct sobě i psovi kuřecí stehna Mňam) A sousloví "prodělala 14hodin" jsem si přeložil - - hezky odpočívej po těch 68 schodech (bydlíš někde na hradě ve věži, ne? )

(tak mizím ven a pak musím makat, den ubývá a to sotva začal. Takže grafomanit tady budu až večer, behem dne budu psaním "koníčkovat")
PS. jsem zvědav, kdy nám dojde šťáva témat ku psaní, ale z i banánu jde leccos vyždímat, aby nasákla sušenka
PPS: zapomněl jsem napsat, že když jsem posílal noční text, jako heslo, co musím zadat, se mi nabídlo IKEM (zkratka výzkumného institutu/nemocnice). Divný.
13.04.2019 09:09:11
BananovaSusenka:
Dodatek: já už včera tapkala po nemocnici a byte. Joooo vyjít 68 schodů, to byl work out a vyčerpáním jsem prodělala 14 hodin.na čem si byl v kině? Píšeš celkem pozdě, u nás v koutě republiky dávají hřbitov zvířátek... Že bych se trefila?
13.04.2019 09:08:06
BananovaSusenka:
2/2 já teda taky nenechavam ZP aby mi zasahovala do soukromí. Takže to chápu (opravdu nejsem paní Banánová- prekvapeniiiiiii ) ať už je tvůj koníček cokoliv,tak fakt lež nebo to může dopadnout blbě. Viz tvé strašení mé osoby níže
13.04.2019 09:06:21
BananovaSusenka:
1/2Peťo, Pavle, díky za tvůj text. Opravdu jsem se nastala ať už při padání s ponožka od babrlenebo u dobíhání vlaku teda, že bych teď byla nějak Fame jsem si nevšimla, ale děkuju za zviditelnění. Dát otisk na ZP po 8 letech.. dream on
13.04.2019 01:35:57
orgas ( ):
Ahoj PostelováSušenko! Dík za trojí oslovení Si připadám skoro jako náhražka "trojjediného Boha" Jedno z těch tří jmen jsi jsi u mne trefila, druhé má táta (a teď jen, kdo komu ze srandy "vyčítá", že má svátek dvakrát v roce? - Já tátovi, nebo on mně? ) Ale Patrika beru do zásoby, tady na ZP se mi může hodit
Tak aspoň, že jsi z nemocnice doma. Jinak jo, ten maraton znám - a nejhorší je, když jsem si párkrát krátce po tom zranění řekl, že si "odskáču" štreku z postele na WC bez berlí po jedné noze - a na nohách teplé pletené fusekle od babičky.. Inu a na dřevěném lakovaném prahu nebo na dlažbě koupelny mi ta noha podjela - - a já mám teď i naraženou kostrč a zadek a kdovíco - - takže sedět mj. v kině dvě hodiny je taky prožitek (ale dnes/teda včera v kině to ještě bylo ok: ale jsem nedávno absolvoval v kině třídenní festival extradlouhých filmů - - už jsem pak nevěděl, co se zadkem, nejradši bych si lehl do uličky na břicho jak v letňáku )
A nejpitomější doma je, když člověk musí zalít kytky, nebo přestěhovat kýbl s vodou (kastrol s polívkou) - - s berlemi to nejde a skákat na jedné noze taky nejde, to vyšplejchá - - tak jedině hezky na všechny čtyři a tlačit to před sebou (akorát "Žeryk" pak na mne kouká jak na idiota co blbnu Ale aspoň se pak jeho výrazu směju, jak mně "nechápe". )
No, s mytím nádobí ale jinak nepomůže... Ale na zahradě, když tam něco dělám (plevelím atd), tak pomáhá o sto šest (naschvál taky hrabe atd), loni mi takhle během pár minut rozvrtal česrtvě zasázené jahody, když jsem byl otočený k němu zády, jantar jeden
(a ještě bych mohl něco psát o něm dál, ale aby to nevypadalo, že ho tu vychvaluju jako nějaké své dítě )
Však v poho, klidně si pišme tady, však jistě čteš různé zpovědi i tamější reakce, tak víš, co se na ZP děje i kolem mně Mně se nakonec veřejné psaní začíná líbit Akorát, vzhledem k nečekané -a svým způsobem zbytečné - aktuální sledovanosti tvého profilu a naší konverzace, tu nebudu veřejně psát o sobě už víc konkrétností, aby mne nešlo z různých spojitostí "vygůglit" a případně mi škodit veřejně (když už jsem bohužel známý). Toto píšu, jelikož jsou na ZP jedinci, kteří sledují, hlídají, slídí, zkoumají, porovnávají, škatulkují, soudí a odsuzují (ač sami mají máslo na škebli), kritizují a snaží se dehonestovat atd, a to vše, jelikož ... Jelikož se asi jinak nudí a mají velmi, velmi prázdný a smutný život, že si ho neumí naplnit lepší aktivitou, než výše uvedenými zbytečnostmi. A přitom normálnímu člověku, jenž by tu neměl přístup k IP adresám pisatelů a nemohl by tedy poznat, zda píše Petr, Patrik nebo Pavel - - nebo jeden jediný trojjediný - - tak takovému by to bylo fu(c)k a ušetřil by si čas na nějaké veselejší a smysluplnější aktivity
No nic
Ale k tvému dotazu: mé zranění? Jen jsem dobíhal vlak. A protože se psem chodím všude na volno (jojo, je to na pokutu - a leckdo by mne mohl napráskat) - tak když jsem viděl, že vlak už jede (a tedy jsem zjistil, že mi hodinky jdou podle plotu) - tak jsem houkl na psa "Běěěěžíííme!" a pelášil jsem k podchodu pod tratí. Njo, jenže těsně než jsem skočil na první schod, ohlédl jsem se, zda je pes v patách (byl). Ale už jsem proto na schod došlápl blbě a letěl podchodem dolů po tlamě. (ale pes to bral jako hru a byl rychlejší). A dole se jen divil do blbnu (ale pak mne přišel olízat, když viděl, že se nezvednu)... No, nakonec jsem s ním dopajdal zpět domů a hned si zařídil ortopedii.
A teď se mi to léčení/rekonvalescence jen nějak "táhne", jelikož nejenom že zapomínám na léky proti otokům atd. - - Ale hlavně moc neležím: využívám volna doma k dohánění restů kolem mého koníčku (o tom právě radši nyní veřejně pomlčím, je specifický). Akorát výroba technických přípravků a jejich zkoušení atd, jimiž pak mám realizovat "kulturní nadstavbu", zabere víc času, než když jsem měl nohy dvě (dostat se do sklepa do dílny je "voser", atd).

Tak tož tak. Asi pro teď končím. Já, ten jeden trojjediný fejk, jinak hledač všehomíra, se trochu vypsal (po návratu z kina a po koupeli), můžu jít spát. Pes už mi odpustil, že se mu nevěnuju a píšu (ale po kině jsem ho s berlemi zas šel venčit do nočního parku, nemůže si stěžovat!) a vzdal pokusy o hraní si se mnou a spí (tak dlouhý text jsem tu ještě nenapsal, važ si toho )
No, snad ti to čtení téhle grafomanie projasní ráno a trochu té "nudy" zabije... Jinak jsem to z jiného důvodu nepsal
Tak zdrávas María
P+P+P
12.04.2019 17:50:44
kaiten:
Ahoj, všiml jsem si tvého bodování fejku - mrkni se prosím na https://zpovednice.cz/detail.php?statusi k=1025598 (případné mezery si umaž).
Dík a klidný víkend!
12.04.2019 17:23:27
BananovaSusenka:
Čau Petre, Patriku, Pavle! ne 6 týdnů v nemocnici ne, už jsem doma. Jen tak dlouho budu marodit ještě. Sice chtějí ať hájam, ale na ten maraton wc- postel by se berle hodily teda, ty máš hodnýho Žeryka. Ještě ti umyje nádobí a ty ho furt pomlouvas !! já bych si raději psala tady. Můj mobil se začal se zpovědnici kamosit, za to vztah se seznamem se rozpadl a nefacha to tak jak. By mělo. Jinak co se tobě povedlo za úraz?
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč