Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Guitarboy
Dia dhuit!

Index důvěry:
53

Má k rozdělení:

8

5

Pohlaví: muž
Věk: 20
Ve zpovědnici působí od: 23.05.2016 20:22:51
Číslo profilu: 94607
Naposledy se přihlásil: 29.08.2022 05:02:32
Poslední rozhřešení dal: 10.04.2020 00:02:02
Doteď napsal rozhřešení: 4397
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 27027
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
31.05.2017 18:58:16
Svatá celebrita:
Pravda a láska je tam kde je svoboda, tam kde není svoboda, tam není ani pravda a láska
23.05.2017 18:53:10
Radek Radkovič:
Já si teď na podzim budu vybírat nějaké literární předměty v angličtině, tak kromě poezie obecně samozřejmě (), nejspíš si dám i to konkrétní období, kde bude i Joyce. Bude tam teda i Woolfová, ale to nějak přežiju. No ale jsem zvědavý na rozbory a povídání na seminářích, myslím, že se pak na tebe obrátím.

S tou smrtí asi taky dobře. Já (u mě to teda jarem, teplem není, to mi přivádí spíš hluboce nepříjemné pocity) též trochu teď obrátil myšlenky. Já teda četl o lásce, ale řekněme v negativním smyslu - no ted jsem udělal jeden krok, nevím, jestli si postřehl moji zpověď, ale cítím se moc dobře. Navíc dneska jsem dal nejtěžší zkoušku tento semestr (onu staroslověnštinu), takže se dostanu i k nějaké četbě zase. Koupil jsem si v antikvariátu soubor dvou knih Tisíc let české poezie a trochu si prolistoval, jak krásně se psalo. Je zajímavé, že z Berounska je tolik milostné lidové poezie, autor neznámý, ale to musel prostě tam někdo být. Jenom se na chudáka nějak zapomnělo...

Dějepis a zeměpis, to je dobré kombo. Když jsem si podával přihlášky, tak jsem uvažoval o druhém oboru historie na fildě, ale já měl vždy docela problém s daty. To se mi ne moc dobře pamatuje, i když jich je pár. Právě proto mě zaujal způsob, jakým Američan vyučuje historii USA, dvousemestrální předmět. Ani jedno datum tam nebylo. Zato tam bylo hodně citátů, pro někoho jako dýka do zad, já byl spokojený. Zeměpis je super, hlavně slepé mapy. Jsem si i ted nainstaloval aplikaci na mobil, týká se států, vlajek, hlavních měst, náboženství, zhruba počet obyvatel... a občas si tak klikám, nikdy nevíme, kdy se bude hodit třeba hlavní město Čadu, ne?
Každopádně tě fakt šlechtí, že máš, minimálně podle mě, talent i znalosti a chceš učit. Né že to chci shazovat, ale jistě je ti známa nevděčnost dnešních studentů. Vím teda o dvou gymplech v Brně, kde je úroveň vysoká, co se tam učí, já zjistil až na VŠ a tak, takže se pár dobrých míst najde, ale přesto si to stejně zasluhuje obdiv!
22.05.2017 16:34:50
Radek Radkovič:
To je vyloženě nádhera... nejen co se týká zpěvu. Já na tebe nějak zapomněl, vím, že sis půjčoval od Lewise něco jiného, neboť neměli tu knihu o smrti. Pořád máš myšlenky tímto směrem, dospěl si k něčemu? Jo a ještě jsem měl jeden dotaz – jaké předměty bys chtěl učit?
09.05.2017 01:23:40
Kyrill:
Nějak to tu jde s tebou z kopce. V zimě jsi byl nejaktivnějším uživatelem Zpovědnice, ale jak ses dostal rychle nahoru, spadl jsi volným pádem dolů. Škoda.
23.04.2017 17:51:42
Radek Radkovič:
Ahoj, pane kolego! Tak co ten Lewis? Vesmírnou trilogii já nečetl, hádám, že bys ji určitě doporučil, že? Z Narnie se mi nejvíc líbila první, druhá a poslední kniha. Nejslabší mi přišla ta třetí, nevím proč. Stejně tak i filmové provedení ten třetí díl mi moc nesedl.
17.04.2017 20:55:52
Fritzland:
Ale tak třeba mi to jenom tak přijde. Bejt nesmělej nebyla nikdy přímo výhra a vždy to byla nevýhoda, ale mám pocit, že dneska fakt svět přitvrzuje a i ženy si vybíraj čím dál tím namachrovanější kluky. Ale jak říkám - třeba se mi to jenom zdá.

Docela ujde třebas Olomouc, Třebíč ... Bechyně ... no tak hele z větších měst jsem si teď projel v hlavě celou ČR ... a fakt je to všude podobný. Já mám prostě v paměti vesničky v Jizerskejch horách, Jesníkách, na Šumavě kde normálně často chrápu přímo na nádraží no ...

Lenka je jedna z mnoha zpěvaček co frčely před revolucí, ale je to prostě takový - "neurazí nenadchne". Ale jinak působí jako milá osoba.
Máš divnej vkus na ženský teda ... Siouxsie Sioux ? To moje libido nechává úplně v klidu. Tak to by se ti možná ta holka z obchodu na nádraží nelíbila ... já jsem prostě na takovou klasickou lacinost ... podpatky, výstřihy, zmalovaná, legíny, nátělníky, minisulně a děvkařskej ksicht ...
17.04.2017 20:14:24
Fritzland:
Skvělá volba !
Jinak holkám nejvíc vadí slabost a ... mám pocit, že dnes už čím dál víc i nesmělost. To je dost škoda, jako mladej jsem byl hodně nesmělej, ale zase extra problém to nebyl.

Ale najdou se městečka kde to je normalní. Je jich málo, ale jsou. A na vesnicích jsou často nádraží i v noci otevřený a nikdo je nehlídá ... hlavně na horách no.

Jsem použil ten citát, jelikož jsme byli na vandru a kámoška mi koupila tyhle super brejle a začala to zpívat ... Tak jsem o tom napsal report a hodil si i fotku na ZP.
Lenka je dobrá kytaristka, texty jsou docela o ničem, ty napsal Rytíř většinu ... takovej střední proud. Ale skvěle se na ní kouká.
https://www.youtube.com/watch?v= QDh9C3xUj5w
17.04.2017 19:56:32
Fritzland:
Já jsem taky srab. Dám si ale Jacka na kuráž.

Tak jasně. Podobně to vypadá na velkým množství nádraží a jelikož já nemám auto a vlakem cestuju pořád, je to pro mě už únavný.

Aha. No Zpovědnice holt blbne, kdo by to byl čekal ...
Prej z NĚJAKÝHO textu !!
https://www.youtube.com/watch?v=LoY7 s2yMdaA
A to že ti je 17 na mě vůbec nezkoušej použít jako omluvu !
17.04.2017 19:22:00
Fritzland:
A sakra !
To vypadá smolně ... No ... já se asi zeptám.
Nádraží nemám rád hlavně proto, že to je klasickej hnus plnej bezďáků a cikánů a je to tam dost nepříjemný. Nejsme rasista a mám soucit s lidmi bez domova, ale je to takovej obrázek toho jak se polarizuje a kam směřuje naše společnost.

Ty vidíš, že mám na profilu novou fotku ? Já totiž ne ...
17.04.2017 17:48:57
Fritzland:
Jako je to nutnost !!
Nejhorší varianta by byla kdyby tam byla jenom na brigádě ... snad ne.
Jako vypadala trochu vysmaženě, ale myslím, že se mi to jenom zdálo. Pěkná, štíhlá holka s dlouhým copem.
No co, Kolín mám na kole něco kolem stovky, proč se neprojet.
I když jinak Kolínský nádraží je pěknej hnus.
17.04.2017 16:22:32
Radek Radkovič:
Ahoj, kolego! Ono docela záleží na tom, co od toho čekáš, takto mohu doporučit třeba svého oblíbeného Platóna a dialog Faidón. Pak třeba autorka Elisabeth Kubler-Ross,ta má knih více, já některé pročetl, nejsou moc dlouhé. Přežít svou smrt třeba, tam se i myslím pokoušela vědecky obhajovat život po smrti, což jí dali sežrat. Doporučuji Světlo na konci tunelu a Lekce života. Říká se, že to je něco, co mladiství neocení, ale my jsme poněkud odlišní, že?

The hour of our death, Philippe Aries. Doporučuji, rozsáhlá kniha, přinášející mnoho pohledů. Autorka toho má více, jsem se teď podíval na katalog MZK, ale tam mají všechno v originále, tzn. francouzština, a to z toho já moc nevyčtu!

C. S. Lewis - Svědectví zármutku tuším český název, anglicky Grief Observed. Autora určitě znáš, toto dílo možná ne. Nejspíš i jemu pomohlo přenést svůj smutek na papír, ostatně děláme to mnozí.

Nemohu samozřejmě nezmínit Dvě smrti: příběh koně / smrt Ivana Iljiče od Tolstého, pokud si nečetl.

Filozofie, tak Schopenhauer – Svět jako vůle a představa. Má tam minimálně dvě eseje na toto téma. On Death and Its Relation to the Indestructibility of Our Inner nature a On the Vanity and Suffering of Life. Toto jeho dílo bohužel nemám pořádně ještě pročtené, šlo mi hlavně tehdy o esej Metafyzika pohlavní lásky. Ale zrovna o té smrti jsem četl a Schopenhauera moc doporučuji.

Kdyžtak se koukni a zkus si něco vybrat, případně můžeme to více rozebrat a najít jiná díla!
14.04.2017 11:49:25
Fritzland:
Jsem teď zpropadeně offline.
Škoda ! Asi tam dělaj na směny a nepamatuju se, kterej to bylo den, ale sám se tam zas brzo stavím, i když do Kolína teď vůbec nepotřebuju.
12.04.2017 12:45:30
dohloubky:
Jestli chceš jistotu, tak si ji dej do Budějic, tam vemou skoro každého Já si teď ani nedovedu představit zase chodit do školy a mít příjem z brigády -_- Navykl jsem si na ten standart, že 15. přijde výplata. To mi bude hodně chybět :D
Jinak teda asi škola dělá z lidí dementy taky no, ale možná trošku jiné, než práce :D
12.04.2017 12:33:20
dohloubky:
Zdar mladej, zkusim, mám přihlášku na ČJ a AJ učitelství SŠ na ZČU. Stejně ale neudělam přijímačky, rok beze školy ze mne udělal ještě většího dementa
09.04.2017 11:43:32
Laurouz:
Hahaha ( ten dech ). Tak to jsem ráda, pozdravuj ho!
08.04.2017 17:13:15
Laurouz:

Tak jak se vede pejskovi?
07.04.2017 18:17:08
Fritzland:
Tak Green Day si pamatuju ještě když začínali, ale je to pro mě spíš taková klasická rocková skupina. Jestli používají nějaký motivy z punku co se hudby týká a občas si nabarvěj vlasy ... ale to je asi tak vše. Co jsem psal už dřív - ono je hodně super kapel co hrajou opravdu dobře hudebně. Ale kdo dnes napíše text jako
https://www.youtube.com/watch?v=4l DXpJqaHwY
Nedá se říct, že by autoři neměly koule - to si nemyslím - ale spíš je nic tak nějak "nesere" a podle toho pak vypadaj texty a celkovej projev vůbec. Je dost katastrofa, když kapela z osmdesátek převyšuje ty současný co se drajvu týká. Pak tu je samo HC, grind, powerviolence scéna, ale to bude vždycky těžce okrajová záležitost s pár stovkama fanoušků v republice.

sXe má svoje kouzlo. Ale s Beatles teda nevím. Iggy je ročník 1947 a na konci šedesátejch let už dělal se Stooges solidní bordel.

Hele, dneska jsem byl v Kolíně na nádraží a šel si koupit nějakou cornbagetu do takovýho toho obchodu úplně vzadu - zelený nápisy a různý reklamy na jarní bagety atd. - a teda ta čubka co tam dělala prodavačku ... myslím, že jí mohlo bejt kolom dvaceti max., nějaký kérky, nátělník, dlouhej cop, byl jsem z ní úplně hotovej ... no budu z toho mít divoký sny. Ber to ode mě jako tip - tam se musíš zastavit !
02.04.2017 20:20:03
Radek Radkovič:
Ahoj, pane kolego! Jasan! Láska a smrt jsem viděl. Tip to byl skvělý, jsem nadšený a chci se podívat brzy znovu. Takové vtipné, ale zároveň k zamyšlení, hlavně některé "hlášky". "To love si to suffer. To avoid suffering one must not love, but then one suffers from not loving." Za tím ještě něco následovalo, že to bylo úplně zmatené, ale z hlavy to nedám celé. Čtu teď nově vydanou knihu Filosofie lásky a přátelství, takže víš jak, skvěle to zapadá do mého naladění a přemýšlení nad těmito věcmi. V první části knihy je mnoho nepřeložených řeckých slov i vět, to mě štve. Musím začít s učením řečtiny co nejdříve. Prarodiče se mě ptají, co to furt čtu, jsem řekl, že když né prakticky, tak chci lásku poznávat teoreticky, a prý jsem magor. Co tvá gaelština? Jo a doporučoval si mi ještě jeden film, žel já název zapomněl a v knize návštěvnosti už to nedohledám.
27.03.2017 20:30:44
Fritzland:
Ale to je proto, že punk je v krizi.
No ... možná si nechám narůst patku jako Paul.
24.03.2017 23:14:24
Fritzland:
Ale tak v každým období vzniklo velký množství dobrý hudby. A vznikne i tenhle rok A víc jak dost, protože muzikantů je víc než v roce 1960.
Jo, je tam všechno tohle, ale jednou to stejně asi prodám ... moc citovej vztah k tomu nemám. Mám tady taky Bod Dylan a živák Before The Flood, taky trojdeska, to se mi líbí neb on je jeden z mála z tý doby co můžu. Jen jsem bohužel přišel o gramofon takže je mi to k ničemu a novej už sotva budu kupovat.
Na Beatles mě neukecáš. Je to moc poprock a to je jeden z mála stylů co nedávám bez ohledu na rok. Leda by se na ně daly balit mladý kočky. O tom ale dost pochybuju.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč