Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
arj

Index důvěry:
359

Má k rozdělení:

30

15

Pohlaví: žena
Věk: 54
Ve zpovědnici působí od: 14.10.2003 11:49:29
Číslo profilu: 4722
Naposledy se přihlásil: 23.06.2021 11:55:30
Poslední rozhřešení dal: 07.03.2019 21:52:00
Doteď napsal rozhřešení: 19989
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 465289
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje: Swami Harashimi
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
11.02.2013 02:24:00
ans ( ):
Jsem v jednom profilu narazil na tvé doporučení jedné holce "Jasně, počkej, lásku je lepší najít než hledat."

Já ti nevím, to bychom v dnešní době spíš vymřeli nebo se holky točily v kolečku tak 4% mužů dokola, jak to už vpodstatě je.
Tento přístup si navíc můžou dovolit jen ženy.

Já např., dokud jsem měl výběr partnerek nastaven v přísnosti měřítka tak na 7/10, tak byla fronta.
Co jsem to hodil na 10/10, jsem vpodstatě sám, pokud nepočítám věčně obtěžující bejvalky (jo, jsem strašně náročnej, chci hodnou tradiční ženskou pro život, škoda slov, terorista).

Bohužel mužů, kteří nestojí fronty na každou co ji má, ale vybírají si k sobě jen opravdu kompatibilní protějšek, je minimum.
Jak jsem kdysi nadával na ženské, tak dnes nadávám na tyto parodie na muže.

Ale hlavně, v dnešní době je každá žena nonstop zadaná a která není, to už musí být nějaký extra vnitřní nebo vnější problém (na slušné hodné panny toužící po celoživotním vztahu už snad nevěří ani největší blázni a nedovolí si o tom nikoho přesvědčovat ani největší bláznivky).
Chlap, když řekne, že je sám, tak je skutečně sám. Žena, když řekne, že je sama, tak to znamená, že se za měsíc začne rozcházet a vybírá si z pěti nápadníků náhradníka.

Takže ona ta rada, počkej a nehledej, může taky skončit mumifikací zaživa.
Navíc s tím, jak se tady udělala z přirozeného seznamování (nezadaných) protějšků přímo antická tragédie o třinácti dějstvích s popravami mužů v přímém přenosu.

Já teda nehledám, ale poctivě vybírám = v praxi odmítneš všechny nevyhovující dívky a ženy (část z nich tě pak fanaticky nenávidí), a čekáš teda na tu vyhovující a když tak dvě za život potkáš, tak stejně feministický režim a jeho pahodnoty udělají své (a pak se na to holt vykašleš a soustředíš se na práci a koníčky).

Já spíš ženám naopak radím - nauč se rozeznat dobrého chlapa od gauče, především podle toho, jestli ctí tradiční hodnoty - a když takového potkáš, na nic nečekej, skoč mu na krk a už se ho nikdy nepouštěj.
Smysluplnější je také rada typu - nekurvi se s každým na potkání, ale také nepřebírej, nebo skončíš jako rybářka v lahvi od octa.

Ale jestli myslíš, že dnešní ženy čekají na početí potomka už tak moc krátce do třiceti a více...


Přesně tohle je ten typ klišoidních rad tzv. "sluníčkových lidí", které především D právem kritizoval.
Kdybych já někdy čekal na to co život přinese místo toho, abych si všechno vydřel, dávno jsem chcípl někde pod mostem.
04.02.2013 22:55:09
IvGHaFaaPaaSPIlGowY:
Žiješ...?
13.01.2013 00:23:01
Samto:
Ahoj arj,

u lahve rulandského šedého jsem si vzpomněl na Zp. ... no a první člověk, který mě napadl byl ... hádej kdo?

Jak jde život? U mě docela dobrý, spousta změn (co jsem tu nebyl) ... kdyby jsi u náhodou chtěla "dát řeč", pošli mail (víš kam ... sem se několik let zase nejspíš nestavím ... přišel jsem jen pozdravit staré známé).

Měj se krásně

T.
16.10.2012 12:30:03
student (doucovanijazyka@seznam.cz):
Paní učitelko, jaký předmět učíte? Sháním soukromě na výuku aj. Děkuji za odpověď. Mail: doucovanijazyka@seznam.cz
25.09.2012 01:52:03
ans ( ):
Ahoj

Navrhl jsem pajkovi reformu zpovědnice a zmínil tam i tvé jméno.
I když tady už delší dobu nejsi, jistě se to k tobě dostane a přes naše neshody máš kredit na to zpovědnici pomoci.

-----
*Jak udělat ze zp opět pomáhající web a prostor, kde se dá slušně diskutovat

1) Jako první krok navrhuji zavést do praxe dvě jednoduchá pravidla:
a) Diskusní pravidlo SFS = Slušně, Fakticky, Smysluplně
Příspěvky, které toto poruší, budou smazány.
b) Pravidlo Zpovědnice = všechny rozhřešení musí být vedeny snahou pomoci/poradit.
Příspěvky, které toto poruší, budou smazány + uživatelé, kteří cíleně zaútočí proti zpovídajícímu s cílem ublížit, uškodit, dostanou ban/smaže se jim profil (bez regulace možnosti proxy to je jen částečné řešení, ale lepší než nic).

2) Jako druhý krok navrhuji odvolat všechny stávající Adminy, s výjimkou xZdenishe a Taheebo a nahradit je největšími osobnostmi stálých uživatelů.
Důvod: Neuspokojivé výsledky jejich adminské práce, stav drtivé většiny příspěvků, neschopnost komunikovat slušně s uživateli, vytváření zbytečných konfliktů s uživateli, odchod většiny slušných uživatelů a otřesný stav pilířové kategorie Zpovědi.

-Jmenovitě odvolat: kristusek, Irsail, Demagogie noci, jufonka, majsterko, era1, aktyX
-Jmenovitě ponechat: xZdenish, Taheebo - svou práci zvládají v rámci daných možností dobře, většina uživatelů je respektuje, umí slušně komunikovat, zvládají své emoce a veškeré potíže mají jen kvůli nekompetentnímu chování ostatních adminů, jejichž konání dopadá nespravedlivě i na jejich hlavy.
-Zrušit VIP statusy všem ostatním v praxi neaktivním adminům, aby v tom byl pořádek a uživatelé nebyli zmatení, kdo je a není admin.

-Navrhuji jmenovat do funkce adminů tyto uživatele, jejichž osobnostní, uživatelský i morální kredit většina uživatelů respektuje a mají při stávajícím výběru nejlepší předpoklady reformovat web:
Hlavní Admin - Researcher
Admini: arj, jusik, libik, Alkedos, bilej tygr, *matouch*, BomberMAN, #adinecka# + xZdenish, Taheebo


3) Dát hlavnímu Adminovi pravomoc ODVOLÁVAT adminy za opakované porušování adminských pravomocí nebo pro neschopnost slušné komunikace s uživateli.

4) Vytvořit z kategorie Otázky kategorii Koš (popř. žumpa apod.) a do ní přesouvat texty nevhodné pro ostatní tři kategorie + nepřizpůsobivé uživatele, kteří nedokáží dodržovat zpovědnická a diskusní pravidla.
V této kategorii bych nechal neregulovaný flame tak, jak je tomu dnes na celé zp.

5) Ukončit podporu a ochranu osobám, které zde pouze systematicky škodí, ubližují, zakládají mnoho fake profilů a svými dalšími protizákonnými aktivitami ohrožují tvůj projekt, vyrábí ti zbytečné nepřátele a problémy - typicky uživatel oshi a jeho klony.
Pokud jim povolit působení, tak pouze pod jedním nickem, v Koši a v kontenci nových pravidel.
alien
04.03.2012 02:15:46
IvGHaFaaPaaSPIlGowY:
Nazdar, nazdar!

Byl jsem přizván k účasti na srazu, na nějž Tě zve adminka pode mnou (tedy, pod mým vzkazem, abych předešel spekulacím).
A protože se mi na minulém sraze osvědčila participace v klidnější části stolu, táži se - dorazí má oblíbená moravanda?

Važ slova - na Tvé odpovědi závisí blaho všech zůčastněných, neb je můžeš připravit o mou zábavnou a pivně-pospolitému mechechání prospěšnou společnost.

Fúctě

- Ivghafaapaatd.

P.S. A ať Tě ani nenapadne schovávat se za offlajnování - známe nejen své Pappenheimské, ale i své závisláky, co checkují ZP i z hotelu na dovolené.
28.02.2012 20:25:23
Taheebo:
Otázky - Vzkazy č.606716
19.01.2012 22:13:58
Jizah:
Dobrý večer vážená paní
Zajímala by mě taková věc.. u vás na škole se určitě vyučuje statistika a čekal bych, že téměř každý, kdo tam vyučuje o ní asi i něco ví. Otázka je - jak převedu procentuální pravděpodobnost P na kvantil up? Všiml jsem si, že je to velmi podobné vzorci
up = ln(P[%]/100)/2
ale je to spíš jen přibližné, nikoliv přesné, dá se to nějak přepočítat?
Děkuju
18.01.2012 10:17:54
Terror:
žjoj kdyby se radši učil
14.01.2012 02:23:02
vše VŠE ( ):
dnes sis to u mě posrala
13.01.2012 23:59:55
Parmazan:
Asi povyk, znechucený asi byly jen uklízečky, hlavně se mi líbilo jak se tomu ostatní studenti strašně smáli a i mě to přišlo hrozně legrační a asi i ted :D.
13.01.2012 23:42:46
Parmazan:
Jednou jsem tam s kámošem přenesl v igelitkách i lesní mraveniště a všechno jsme vysypali na WC na podlahu. :D Ale spíš bych chtěl bejt sekuriták. Dokonce jsem chtěl do školy zavést mrtvou velkou a plesnivou krysu, měl jsem ji v báglu ve 2 igelikách, ale rozmyslel jsem si to a tak jsem ji vyhodil ve městě na chodník a to byl pach, ten bágl mi furt smrděl a to jsem ji měl ve 2 igelitkách, to byl pach, ten bágl jsem pak musel vyhodit :D.
13.01.2012 23:26:41
Parmazan:
Nebo jsem koupil ve zverimexu 30 velkých cvrčků co se s nima krměj chameleoni a vypustil jsem je ve třídě :D.
13.01.2012 23:08:22
Parmazan:
No na mě by jsi taky nezapoměla, s kámošem jsem např. třídní učitelce ve 2 ráno narval sirku do zvonku, aby pořád zvonil .
13.01.2012 17:07:28
atmel51:
Ešte chcem dodať. A aj keby sme si boly na 100% presvedčený že je to fake, proste máme nezvratné dôkazy a potobne. Aj tak je dobre poradiť, lebo častokrát hladám niečo na internete ale sú to tak špecifické veci že na žiadnej wikipédii ani nikde to nenájdem, väčšinou zahrabané v nejakej diskusii (síce ja mám šťastie na čínske a španielske diskusné fóra v tomto, ale to je zase spôsobené oborom v ,ktorom pracujem). Takže si treba uvedomiť že neradí len človeku ,ktorý zakladal príspevok.
13.01.2012 16:52:24
atmel51:
"arj:
Zpověď syn je pedofil - jsem přesvědčena, že je to naše stará známá pseudomatka fejkařka... nějaký puberťák, který se převléká za 40letého rodiče a řeší tu takové problémy tak jednou dvakrát týdně - syn se nazajímá o holky, není gay? syn je moc vyvinutý, co s ním? Dcera se neholí, co mám dělat? Apod.
(Často to začíná náhodným hrabáním ve věcech... a to mi vadí, protože my matky tohle většinou neděláme.)"

//syn je moc vyvinutý, co s ním - bol dokázatelne fake, to sa dalo aj vygooglovať že je to od písmena do písmena niekolko rokou starý príspevok.

//syn se nazajímá o holky, není gay - to si tiež pametám, neprišlo mi to tiež 2x dôverihodné, ale nemal som 100%-ný dôkaz, to aj keď mám podozrenie buď radšej poradím presne ako keby som tomu veril alebo som ticho úplne a aj vysvetlím prečo.


Neviem či si pametáš, raz tu bolo dievča čo jej najskôr zomrela mama, a potom asi pol roka na to jej malú sestričku strážila chúva ale nedala pozor a aj tá zomrela. To dievča bolo evidentne úplne mimo. Chápem že niektorý tomu neverili, dobre. Ale niekto a zdá sa mi že pizzaboy napísal velmi strašnú vec. Celú tú vinu zhodil v príspevku na to dievča aj keď to nebola evidentne jej chyba, určite si to vyčítala, sám by som si to vyčítal.
Áno, spravil to vo viere že je to fake, ale ak to nebol fake tak si nevie predstaviť čo jej môhol spôsobiť, som mával a vlastne mávam problémi depressie a tak, nič vážne, určite nie ako hento. Ale hentaké niečo by ma tiež vedelo odrovnať, naposledy ma običajné slová odrovnaly tak že som kašlal na prácu, na školu, na všetko. A pritom škola je to jediné prečo žijem. Študujem tam kde som od škôlky chcel, vždy som sníval žiť ako žijem, a aj tak som bol odrovnaný.

Tak aj teba prosím, keď si myslíš že niečo je fake, radšej nereaguj. Aj tak fejkaři sem chodia len a len z ich masochistických chúťock, chcú aby im niekto za to že píšu kraviny vynadal. Týmto ich len živíme, nech radšej zájdu do bordelu a tam si nájdu sadistku, alebo nech si nájdu život. Ale podporovať ich v tom?
28.12.2011 21:38:28
Oshii:
Ahoj.

Vím že se neznáme. Ale vše nej k novému roku.
28.12.2011 00:32:01
Aelil:
Mám to v úmyslu.

Nejspíš to bude kombinace ČVUT + VŠE, uvidíme, pod kterou střechu se zapíšu.
Dám za půl roku vědět!

Dobrou noc přeji! .-)
28.12.2011 00:24:02
Aelil:
Já nevím, raději bych si fotila dámy, co hledají svůj ztracený podpatek
Ale zašít se na několik let do umění, to taky není pro mě...

VŠE by bylo jedno velké trápení, ale snadné.

MatFyz - moc teorie, v tom vidím největší mínus. a já už mám teorie po krk...

ČVUT - praxe + teorie = harmonie.

Nene, dál se v tom vrtat nebudu, v mém případě to nemá cenu
(Proč ne ČVUT? ,))
28.12.2011 00:08:29
Aelil:
589118: Ahoj!

Já nevím.
Před očima mám:
FIT ČVUT ... FEL ČVUT ... IT/M Matfyz
- softwarové inženýrství
- finanční/obecná matematika

A když tak uvažuji nad tím, co si zvolili ostatní z technického výběru a proč: VŠE management, flákárna. tak nad tím uvažuji taky - získat titul a skočit do vody, buď se potopím, nebo začnu plavat.

Já nevím.
Vážně nevím.
Zvolila jsem metodu vyřazovací a FIT ČVUT zatím vítězí, ale postrádám touhu na tu školu jít, což asi není dobré...

Co myslíš? ,)
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: 3 za 2