Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
kikiwhite

Index důvěry:
98

Má k rozdělení:

11

7

Pohlaví: žena
Věk: 37
Ve zpovědnici působí od: 24.01.2007 17:52:23
Číslo profilu: 34828
Naposledy se přihlásil: 16.10.2019 15:08:59
Poslední rozhřešení dal: 02.05.2019 15:53:52
Doteď napsal rozhřešení: 5172
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 241341
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
24.12.2013 14:10:07
Ufounka z Marsu:
Jono, jasně, já jsem ráda, že si to vůbec přečteš..

Ani se nemusíš namáhat opravovat chyby, který budou v členech a v podmínkových větách (na podmínkový věty si ale asi otevřu článek na www.helpforenglish.cz ) a v nepřímý řeči, pokud se tam náhodou nějaká vyskytne, ale budu se to všechno snažit napsat v přímý.

To jsou tři oblasti, o kterých vím, že tam mám dost problémy, no..
24.12.2013 13:19:25
Ufounka z Marsu:
Jo a jinak já jsem Efča333. Mám nový nick.
24.12.2013 13:19:04
Ufounka z Marsu:
Ahoj.

Přes svátky bych ti mohla konečně napsat ten mail, jak pokračuje výuka a tak.

Mezitím jsem stihla přestoupit na jinou jazykovku.

Můžu ti ten mail napsat anglicky?
24.12.2013 13:18:40
Ufounka z Marsu:
Ahoj.

Přes svátky bych ti mohla konečně napsat ten mail!

Mezitím jsem stihla přestoupit na jinou jazykovku.

Můžu ti ten mail napsat anglicky?
11.11.2013 12:31:51
můj ty bože ( ):
Ha ha ha, prej "škrt" A ty snad nějsi v tom případě úplně stejná škrtka? Když ti tak vadí, že si jednu malou věc musíš sama zaplatit. Prej "normální chlapy". Boha jeho, jak já jsem ráda za mého chlapa, které mě nechá si platit samotnou to co chci já, protože si chci platit sama a není takový idiot, aby mi neustále vnucoval že chce za mě platit, jak to dělají někteří aby tím ženu akorát ponížili a přivedli do rozpaků. Jenu totiž záleží na mých citech a ví, že by mě ranilo, kdyby chtěl platit za mě. Ale to ty bys určitě byla nejradši aby každej chlap platil ze ženskou ať chce, nebo ne. Ty máš fakt dost.
10.11.2013 20:46:45
Ejbísí:
Ahoj,

no prosímtě, mě to úplně dorazilo :D Prej zlatokopka, když chce, aby jí chlap zaplatil pivo... se vsadím, že taky počítaj džbánek vína na procenta, a radši nosí v kapse kuchyňskou váhu, aby mohli převážit každý sousto, kdyby si k tomu náhodou objednali sýr.
A když člověk něco řekne, tak je blbej jako tágo.
Ale co, všichni jsme blázni, jen tady je to jedno letadlo vedle druhýho.

Měj se krásně, ať vám to klape s tím Tvým
22.10.2013 15:17:34
Jonáš ala Suvurov:
Ahojky
20.09.2013 15:17:40
Efča333:
Ahoj, po skoro měsíci v jazykovce jsem plná dojmů a jestli tě to zajímá, tak bych ti napsala, jak ta výuka pokračuje. Protože sice je to pořád super, ale už jsou věci, co mi začínají docela vadit, no. :/ Ale radši bych ti to teda napsala na mail, můžu? Kdyžtak mi ho psát nemusíš, už jsi ho tady někomu psala.
04.09.2013 22:35:52
Efča333:
Jo aha, no já nevím, nám učitelka na střední teda říkala, že "so" neříkáme, že prostě říkáme "well", ach jo. No a taky jsme si říkali, že prostej čas je pro stavový slovesa, průběhovej pro zbytek. Ale tak aspoň jsem zas o něco chytřejší.

Jojo, Callanova. Tak já to slyšela poprvý, když jsem si tu jazykovku vybírala, no. No a na stránkách tý jazykovky je tohle: "Callanova metoda je založena na jednoduchém principu otázek a dlouhých odpovědí, pomocí kterých se učí. Lektor/ka vede tzv. kontrolovanou konverzaci, kdy klade otázky a student na ně odpovídá. Studenti jsou „nuceni" mluvit anglicky už od první hodiny. Zároveň opakuje každou lekci tolikrát, než všichni studenti rozumí otázkám, když mluví vysokou rychlostí. Metoda klade důraz na důsledné opakování a rozvíjení rychlých a pohotových reakcí při používání řeči. Cílem je plynulé mluvení bez přemýšlení stejně jako v rodném jazyce." Takže je to přesně to, co potřebuju, abych prostě uměla pohotově reagovat, s tím mám dost problém totiž. No a my to máme nějak jako rozdělený, že nějakej den budem dělat cvičení a nějakej den bude ta metoda, zrovna ve čtvrtek, takže zítra.

Jinak já třeba čtu takový ty zjednodušený knížky, ty readers a četla jsem, že se doporučuje vůbec si to nepřekládat do češtiny, ale když já mám češtinu ráda a baví mě překládat to hezky česky a to moc bez slovníku nejde. A taky jsem měla dost problémy s listeningem a kvůli didaktickýmu testu jsem se to musela doučit a ono se sice doporučuje koukat na filmy, ale mě filmy nebaví ani v češtině, tak jsem poslouchala jenom cvičení z učebnice a pak ty starý nahrávky z novamaturita.cz. Ale tak účel to taky splnilo, didakťák jsem měla na 96%.

No a nebo bych možná jela do Anglie, kámoška s přítelem to mají v plánu, ona totiž dodělá letos bakaláře a jestli nebude pokračovat, tak chtějí do Anglie, tak bych se mohla přidat, to by bylo taky fajn.
04.09.2013 17:29:30
Efča333:
Ahoj, není zač. No já bych náhodou řekla, že angličtináři jsou většinou nejlepší ze všech. My jsme třeba na střední měli jednoho mladýho učitele, byl to i DJ a sice jsme pořád dělali jenom gramatiku, jenom jsme psali asi dva slohy a párkrát jsme se s ním bavili anglicky, ale nikdy ne na známky, takže jsme se nic moc nenaučila, ale byl tak krásnej.

No to nevím, jestli budeme jezdit na nějaký hory nebo tak, ale každou středu máme outdoor activities a to budeme chodit do divadla, do muzeí a tak. Akorát jsme platili jenom 250 Kč a je to v Brně, takže si to moc neumím představit, kam za tak málo peněz můžeme jako chodit. Možná jsme to dneska řešili, jenže já občas nerozumím a většinou čekám, protože časem většinou pochopím, o co jde, ale u toho jsem se zrovna nechytala. Ale jinak jsou tam všichni hrozně sympatičtí, i učitelé i spolužáci. V pondělí jsem měla rozřazovací pohovor s Angličanem a byl super, teď jsem v tý nejpokročilejší skupině a máme taky Angličana třikrát týdně, bude to něco jako náš třídní a taky je super. Akorát jsem měla úplně nutkání spolužáky opravovat, protože místo "well" na začátku věty říkali "so", ale radši jsem nic neříkala, abych si je nějak neznepřátelila hned na začátku. A ten lektor napsal na tabuli "How long have you studied english?" místo "How long have you been studying english?", tak jsem se přihlásila a v pohodě, prej "youre right" a opravil to.

Jinak je to jazykovka Amigas v Brně, to asi znát nebudeš, když jsi z Prahy, ale učí se tam speaking nějakou Calvanovou metodou a já mám problémy hlavně s tou konverzací, jako ne že bych neuměla anglicky mluvit, ale spíš se dost stydím a jsem neukecaná a často nevím, co říct ani v češtině. Tak snad to pomůže.

No mě by se právě líbilo studovat angličtinu, ale ne učitelství teda, i když věřím, že to může být fajn, jenže já neumím vystupovat před lidma, neměla bych autoritu a jsem vztahovačná jak prase, bych se po každý hodině stresovala, co si o mně asi kdo myslí. Spíš tu filologii no, jenže tam je nával a jako s mojí úrovní B1 nemělo cenu se tam hlásit. Na netu jsem četla, že by to mělo být aspoň B2, ale spíš C1, ne? Myslím, že bych to třeba mohla zkusit příští rok? Právě teď si chci udělat FCE a možná i státnice a dneska nám ředitelka říkala, že si máme rozmyslet, jestli by někdo nechtěl zkusit tu vyšší úroveň, to je myslím PET? že by se nám jako věnovali individuálně a dali by nám materiály a tak. Ale to nevím, jestli to jde zvládnout, já mám na jazyky myslím celkem talent, ale stejně.. Taky dojíždím, jsem ze Znojma a musím vstávat už v 5. Ale doufám, že si najdu nějakej byt v Brně.
03.09.2013 17:44:00
Efča333:
Ahoj, všimla jsem si, že učíš angličtinu a já mám ráda učitele angličtiny i samotnou angličtinu. Zrovna včera jsem byla poprvý na jazykovce - pomaturitní studium a myslím, že to bude super. A taky jako jedna z mála na zp píšeš zajímavý diskuze.
31.08.2013 15:59:29
Karpof:
A bacha na anse on te ma pod pantoflou ako spravny ritny otrok sve cubky!
25.08.2013 10:54:06
Karpof:
Nevnucuj mi tve nazory! Jsi ovlivnena masovymi medii a snazis se me zmanipulovat! Nech me!
18.07.2013 19:51:07
Milé děvče:
Ahojky, no, protože jsi psala, ať nevypadají moc sportovně, a že chceš univerzálnější, tak jsem pochopila, asi jako i další, že je chceš občas nosit i k něčemu jinému než sportovní oblečení, tzn i elegantní oblečení
15.06.2013 17:26:00
jany66 ( ):
odesláno
15.06.2013 12:29:56
kikiwhite:
jany 66 - mikik.miki@centrum.cz
13.06.2013 21:50:44
jany66 ( ):
ahoj, chtěla bych se na něco zeptat, ale nechci tady, byl by prosim nějaký e-mail?
11.05.2013 21:50:09
BananovaSusenka:
Aha děkuju za info. Ale to se týká pouze AJ že? S němčinou to bude trošku iné.. No mám ohledně toho tématui hodně otázek, ale nemužu si ted žádnou vybavit
20.04.2013 14:29:54
BananovaSusenka:
Oh až teď jsme si všimla věkového rozdílu. Doufám, že nevadí, že jsem tykala
20.04.2013 14:28:02
BananovaSusenka:
Ahoj, četla jsme tvou zpověď " zakazuje nám větrat" a zaujala mě pasáž, kde píše, že jsi učitelka na večerní jaz. škole. Dost by mě zajímalo jak si se k tomu popř. jaké vzdělání byla na tvou práci potřeba? Za odpověd bych byla velmi vděčná děkuji
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč