Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
terezaitecka
Ženy treba ľúbiť!

Index důvěry:
55

Má k rozdělení:

9

6

Pohlaví: žena
Věk: 23
Ve zpovědnici působí od: 28.07.2009 17:35:38
Číslo profilu: 54755
Naposledy se přihlásil: 07.01.2019 20:06:25
Poslední rozhřešení dal: 03.09.2014 19:50:06
Doteď napsal rozhřešení: 2551
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 84643
Oblíbené WWW: www.svobodni.cz
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
26.08.2013 21:14:02
Sturbannführer:
Jedno je když si strčíš prst do zadku a škubneš
terezaitecka
---

Ne, když si tam strčíš dva prsty tak je jedno, který olízneš Jak jde to učení malá dámo? Měl jsem zítra přijet..
26.08.2013 20:21:30
Krshna:
mou společnost
26.08.2013 18:41:31
oko velkého bratra:
Ano píše mi to každej i jeden anonym.
Ale tak co. Žalovat opravdu nemá cenu, protože se nic nevyřeší a spíš se přitíží. Nevím proč je zasedlej.
Nevíš čím to opravdu může být? Protože já už nevim, co můžu a co nemůžu psát
26.08.2013 16:03:59
Krshna:
škoda.. ale i tak ti dovolím se o mě starat. Můžeš mi přijet uklidit
26.08.2013 09:17:16
Krshna:
"já jsem prototyp rodinného typu, který chce o někoho pečovat, starat se, muži podstrojovat, dělat mu domov, být mu oporou, obdivovat ho a nejšťastnější jsem, když pro něho můžu přichystat výborné jídlo."
A jsi z Prahy?
25.08.2013 16:09:30
oko velkého bratra:
Mě to tak sere. Je tu spousta diskusí a vzkazů, který kdybych psal já už jsou smazaný
Co bych měl podle tebe dělat?

Však jo, jakékoliv učivo se dá využít.
25.08.2013 15:08:20
oko velkého bratra:
Tak proč to studuješ, když to dělat nebudeš? Já jsem někdy jak alenka v říši divů.
Jestli chceš, tak ti vytisknu ty papíry, diplomy zadáčo...jestli ti jde jen o to...
25.08.2013 14:43:43
oko velkého bratra:
Právníci zase učí zloděje, jak se před soudem z toho vykroutit Obhajovala bys vraždu dítěte? Kdybys za to dostala sto mega, obhajovala bys toho člověka?
Hm? To je viď? :D Nevíš co máš říct...
Proč nejsi třeba letuška, takový neutrální zaměstnání...
25.08.2013 14:22:22
oko velkého bratra:
Já jenom nechápu, kde všichni berete, že mám na každým prstě deset holek. To se mi nelíbí, že sem tu v podvědomí za děvkaře. Suv si to jistě myslí taky, ten si krom toho myslí, že mám sex každejch pět minut.
Ale určitě se musíš učit, jak se vyvázat ze smlouvy nebo na to přijdeš sama při nabytí vědomostí. No to je jedno, já nemam rád obchodníky.
24.08.2013 20:12:04
oko velkého bratra:
Ano za to jsem dostal ban. Za nic jiného jsem ho nemohl dostat. Jednou jsem alíkovi napsal vzkaz, slušný, protože nemá profil. Za to jsem taky dostal ban. "Kurva" jsem použil jednou a taky, šup, BAN :D
Přitom se tu používají i horší výrazy.
Prej je to ale kvůli tomu, že mi suv závidí. Ale nechápu co. Však on si může taky psát s holkama
Obchodní právo? Nejsou to ty pochybný praktiky aneb "kam až můžeme zajít s prodejem našich produktů" ?
24.08.2013 20:02:04
oko velkého bratra:
Napsal jsem, že je na zpovědnici dvojí metr. Alien si tu klidně může psát o tom, jak jsou všichni kurvy, nadával adminům apod a nedostane ban ani nic jiného...
Z čeho zkoušky?
24.08.2013 18:35:16
oko velkého bratra:
Taky je na mě asi naštvaný, už mam zasejc ban.
Se učíš, protože nemáš co dělat nebo...?
24.08.2013 09:35:59
baj d véj:
super? začínám toho už litovat
20.08.2013 22:35:46
oko velkého bratra:
Tak jsem tu, ženo.
No psal jsem teď diskusi o tom pročištění hlavy, tak si ji přečti.
Ne energii šambaly je zlá, já mám čistou čambalu 2048 :-*

To je dobře, že to máš odbloklý, nechápu, cos měla jako porušovat. Asi se tě zeptam, koho si musela kontaktovat, protože já mám ban permanentně! A ani nevím za co.
19.08.2013 14:59:37
chatzpov ( ):
Chat, kdybys měla zájem
http://us10.chatzy.com/170950315553 92
18.08.2013 22:00:44
vancr:
Jasně, asi bych reagovala podobně.
Ten text, na který jsem reagovala, byl ale dost pozoruhodný a neměl by se tu stát zvykem: Za každým slovem "svině", nebylo to dobré a zdaleka ne kvůli mně.
Zdravím, a i nadále si tě tu hodně vážím.
Bez ohledu na to jestli jsi měla pravdu nebo ne ( a moc doufám že ne), zareagovalas když jsi myslela že je to třeba. A to se cení, velmi.
18.08.2013 21:39:15
vancr:
Ahoj, zdravím.
Bylo by moc fajn, kdybys vysvětlila čím jsem si ten dynamit od tebe zasloužila.
Vzhledem k tomu že si tě tu hodně vážím, tvůj názor je pro mě důležitý.
Třeba dělám něco úplně blbě a vůbec o tom nevím?

18.08.2013 18:58:08
terezaitecka:
ans: Ano, ve většině toho co jsi napsal s Tebou souhlasím, ale já přece neřešila tu samotnou nenávist vůči druhému. Já psala o pomlouvání. Můžeš přece někoho nenávidět a nechat si tu zášť pro sebe, případně pro své nejbližší, a neseznámit s ní každého, koho potkáš. Jestli mi rozumíš Říkáš, že to je pro ženy typické, že tak svoji nenávist projeví, ale to si nemyslím, ne všechny ženy musí přetřásat své vztahy kde se dá.
Přijde mi, že tím shazuje člověk jen sám sebe, pokud plive po někom, koho miloval, koho pokládal za svou součást.
Napsala bych Ti k tomu něco dál, něco co se týká jednoho mého vztahu, ale je to dost osobní věc, takže opravdu nechci aby si to tady kdokoli četl.
Ty i když píšeš, a píšeš toho dost, o svých bývalých vztazích, píšeš dost obecně, já mám naopak problém s tím, že tu dost často píšu osobní věci, zážitky, postoje a nějak mi na tom v té chvíli nepřijde nic zlého, ale už jsem byla upozorňována jedním kamarádem z tadyma, abych to omezila. A má pravdu. Neměla bych sem sem dávat tolik věci ze sebe (protože 90% věci zde píšu vážně. Zbylých 10% někdy nadlehčuju, přeháním, dělám si srandu a bohužel se mi často stává, že to druzí nepochopí, že to nebylo myšleno vážně, asi proto, že většinou vážně píšu,- myslím, že ty jsi se mě snažil dostat do latě taky kvůli něčemu, co jsem zas tak vážně nemyslela).

Jinak si nejsem vědoma, že bych se k tobě někdy nechovala slušně, to že jsem se jen bránila a snažila se Ti vysvětlit, že nemáš pravdu, tedy že nejsme feministka (opravdu nejsem probůh), neznamená, že jsem neslušná. Určitě jsem na tvoji adresu neutrousila jedno jediné sprosté slovo, protože já se tak o lidech nevyjadřuju (min. v psaném projevu, který si mohu promyslet určitě ne).

Žena = dobré chování, skvělé žrádlo, výborné milování, útulný domov, oddanost, péče a děti.- s tímto naprosto souhlasím a kdyby ses bavil s kýmkoli kdo mě zná, potvrdil by ti, že já jsem prototyp rodinného typu, který chce o někoho pečovat, starat se, muži podstrojovat, dělat mu domov, být mu oporou, obdivovat ho a nejšťastnější jsem, když pro něho můžu přichystat výborné jídlo. Proto mě to tak nakrklo, že zrovna mě označuješ za feministku.
18.08.2013 18:02:44
ans ( ):
Ok, já to respektuju a v rámci stávajících poměrů na zp ohledně stalkerů/spammerů i chápu.
A taky ohledně té části rozeštvávačů a poštvávačů, co se tady snaží každého proti sobě poštvat, jakmile se dva lidi po profilech baví hezky (a zvláště když se tak baví s alienem).

Tak to neřeš, třeba pokecáme v klidu časem jinde. :,
Když už to nehrotíme, občas ti sem příp. hodím nějakou glosu na tvé příspěvky k zamyšelní a sprosté spammy na mně/za mně/tebe, pro mě i za mě můžeš mazat.
Dobře se na tebe kouká a když jsi taktéž vůči mně ubrala, tak jsou tvé diskuse podnětné a občas bych ti k nim rád něco řekl, jako teď.
*
Ad "Pomlouvání bývalých partnerů"
Víš, řeknu ti to asi takhle.
Když si od přírody muž a žena po všech stránkách sednou a navážou skutečně hluboký, intenzivní vztah...pak už z toho může být jen velká láska nebo velká nenávist.
Ty sračky bohužel na/po konci v takových případech v 99% iniciují ženy z toho důvodu, že jinak by bez svého Pana božského nemohly jít dál ani být a spát s jinými (prostě to tak v sobě máte). Chlap se může po konci hlubších vztahů obrátit ke svým koníčkům, práci, kamarádům, žena zpravidla ne, pro ženu je muž alfa a omega života (a je to tak správně).
V tomto nic ve zlém, ale já zase mám trochu alergii na takové to " se všemi bývalými máme skvělé vztahy" Tam bez urážky opravdu o hluboké, delší, intenzivní vztahy nejde.
Moje top bejvalka třeba na mě nenechá nit suchou už osm let po konci, přesto to byl oboustranně skvělý naplněný vztah a my dva nejlépe víme, jak to bylo dokonalé a proč se teď nesnášíme - tak právě proto, prostě nedokáže zapomenout (jo, já taky ne) a ostatní hoši pořád nedosáhli úrovně, aby mohla zapomenout (ostatní ženy taky ne).
A ty jako žena to přece moc dobře víš, že to tak je.

Ano, bylo by moc hezké mít s bývalými pěkné vztahy, ale dle mého názoru u skutečně hlubších vztahů je to nemožné už z principu toho selhání v konci. V takových vztazích se totiž jede naplno, nenechávají se zadní vrátka, spojíte si svou budoucnost v jednu, děti, taky majetky atd, a konec je pak jedna velká apokalypsa (a 99% konců ok vztahů je dnes kvůli štvavé femipropagandě vůči ženám, že se mají rozcházet/rozvádět a hledat zelenější trávu, takže opouštějí nejen špatné, ale i sebelepší chlapy).
Řekněme, že s jednou z mých tří osudovek už se po těch letech +-dokážeme hezky bavit o nepodstatných věcech, především ale proto, že jsme nebyli natolik kompatibilní a bylo v principu správně jít od sebe.
Ale u těch dvou, kde by to v normálním režimu podporujícím tradiční hodnoty a celoživotní vztahy bylo na celý život, tam to hezké není a nebude (ty ostatní holky co jsem měl, neřeším, přišly, odešly, tak to chodí, nepatřili jsme k sobě).
S jednou ze dvou musin (kódové označení mého hlavního ženského archetypu) sračky nebyly, protože už jsem je prostě jí ani sobě po zkušenostech s tou předchozí nedovolil - tím ale paradoxně taky ten vztah v principu skončil, protože abys to nedovolil, musíš prostě tu holku típnout a jít pryč. A na takové končení s hlavními ženami života už musí bejt chlap hodně zkušenej, bezemoční cynik a mít hodně zkušeností, aby to ustál a zvládl.
Dále když je chlap fakt dobrej, tak na něj žena žárlí, ať už si věří jak chce - a žárlí i na spadlej list.A nelze se divit, kolem dobrých chlapů se jednoduše pořád točí kupa mladých holek i zralejších žen.A zatímco takový muž s věkem zraje, žena to má těžší.
Vidět jakákoliv má bývalá nebo současná partnerka už jen tuhle komunikaci tady s tebou, tak dostane psotník a přitom nejde o nic, postačí k tomu bohatě, že jsi pěkná a že jsme si přestali nadávat a normálně se bavíme.

Až poznáš ten skutečně osudový vztah s Panem božským, pochopíš.
Takovej chlap si tě vezme celou od hlavy až k patě a ty se mu celá dáš - a buď spolu budete šťastní anebo se to podělá a pak už nikdy šťastná nebudeš, bohužel.
A to je důvod, proč ho buď milovat nebo nenávidět a nejde nic mezi - a s nenávistí se ženy vyrovnávají jediným způsobem, co největším pošpiněním bývalého i všeho hezkého s ním.

Ale o těchto principech vztahů, mužů a žen už jsem dávno popsal stohy papíru, alienovy texty na toto téma byly a jsou také nejčtenější.

Dnes už jsem pár let cynik, který ohledně žen necítí emoce a má vše pod kontrolou - přesto není nárok na konci odvrátit sračky jinak, než ženu komplet típnout ve všech komunikačních kanálech, ukončit veškerý kontakt kdekoliv a pomůže to jen v případě, pokud není klasická intro-extrovertka, ale pouze introvertka s fobií vystupování/psaní na veřejnosti.
Ty jsi třeba dost extrovertní asertivní typ, takže věř, že až potkáš toho pravého a jestli to nedopadne, tak s ním vytřeš celej net i mimonet, ať už si dnes myslíš cokoliv .
Jako jsi to tady třeba na chvíli vytřela se mnou nebo s každým, s kým ses nepohodla.
Jediné řešení jak se toho vyvarovat, je opravdu v takových situacích mlčet, vylízat si rány, počkat až se to zklidní a to platí jak pro ženu, tak i pro muže - jakékoliv slovo bude špatně anebo použito proti tobě.

Takže jediné bejvalky, kde nebyly větší sračky, byly ty, kde nebyla velká kompatibilita + ty, které jsem ultimativně típnul nebo samy utekly, aby se pak dokola vracely jako bumerang.
"Problém" se mnou jako chlapem je, že chci vše a nic méně, zajímá mě jen celoživotní oboustranně oddaný vztah v dobrém i zlém - málo holek na to dneska má, ale hodně jich chce charismatického, dominantního samce, natož když je to přes net, kde je k tomu nějaký společenský status, to tě pak chce kupa ženských jen proto, že jsi ten alien.
Takže ono to není tak lehké a z principu já říkám, že čistý konec mezi mužem a ženou je utopie, pokud se měli aspoň trochu rádi a nebyl to jen povrchní vztah.
I jedna z mých bejvalek, kde teď už máme ok vztahy, tak po čase říkala, že sama nechápe, co to psala tehdy za sračky - prostě ženy jsou emotivní zvířátka a muži jsou válečníci, pokud žena není hodná, tak je muž zlý a z toho jsou tyhle povztahové války.

Dneska už nad tím jen mávnu rukou, na druhou stranu, pokud se do mě nějaká bejvalka začne navážet nebo si dokonce neodpustí k tomu přidat i lži na mé projekty či blízké, tak to fakt nelze přejít bez statementu, protože to ovlivní lidi kolem jako každá propaganda a já mám ve své pozici i určitou zodpovědnost vůči projektům i lidem v nim (navíc bejvalky hovoří se statusem bejvalek, které jsi k sobě pustil a lidi to pak berou, že ona jako ví, co mluví, i když to tak nebývá a chce tě jen poškodit, ublížit atd).

Takže bejvalka, se kterou nebyly sračky, je jen ta, která za nic nestála nebo hned zmizla a mlčela, nebo zmizel ten chlap a mlčel.
Prostě konec vztahu je zrada, jednoho, druhého, obou = a zrada nebývá bez následků.
Já v ženách vzbuzuji navíc extrémní emoce, během vztahu ty hezké, po vztahu logicky ty škaredé, protože jim chybím já i vše, co se mnou zažily a s jinými to najednou v takové kvalitě a intenzitě není. Ženy až po podělání vztahu se svým Panem božským časem pochopí, že kopie nejsou originál, ale už bývá pozdě a nejde s tím nic dělat.

Co se týče mejlu (i icq), tam si pouštím jen nejbližší lidi nebo spolupracovníky či spojence, takže se nezlob, ale ne.
Navíc si umím lehce představit, že jsi v osobním kontaktu bez čumilů velice okouzlující žena a já mám rád svůj klid a žádná rizika psirén na obzoru.
Znáš to sama, s těmi co tě moc neberou nebo neohrožují, se baví v pohodě, s těmi nebezpečnými je dobré si držet odstup nebo to končívá jedním či druhým typem katastrofy.
Když budeš dále v pohodě, můžeme pak pokecat na našem webu, co s kolegy časem spustíme a ty komunikační problémy se stalkery/spammery co na zp tam nebudou.
Samozřejmě, když je žena natolik akční, že si ten mejl přesto najde, tak s tím min. u prvního oslovení nic nenadělám, že. :,

Že už jsi milá, přijala jsi hozenou rukavici a chováš se vůči mně slušně, jsem si všiml, ten začátek můžeme přejít a udělat za ním čáru.
Já fakt nerad se ženami bojuji, lepší je být na sebe hodní a když už "zlí", tak v úplně jiném rozměru, který jsi už zmínila. :,

Ne, cizí ženy se mnou nemusí ve všem souhlasit, jen ta moje. A tu k tomu nijak nemusím nutit, má to sama od sebe, navíc já mám stejně vždycky pravdu tak jako tak.
Žena má následovat a poslouchat svého chlapa, ne cizí.
U ženy mi stačí, když je hodná a milá, pak je mi celkem jedno, co říká. Když neplácá nesmysly, je to jen bonus, hlavní je hezké chování. :,
Od inteligence, převratných myšlenek a filosofování mají být chlapi, od žen se má chtít hezké chování a aby dělaly svět útulnějším místem k žití.
Žena = dobré chování, skvělé žrádlo, výborné milování, útulný domov, oddanost, péče a děti.
Chlap = ochrana, zajištění bydlení a potravy, vyšukání mozku ženě z hlavy, výchova ženy i dětí, autorita, čest, zásady, válečník a sperma.


Hezký den
18.08.2013 11:13:42
OvesnéVločky:
Tak to pak chápu díky za vyjasnění ;)
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč