Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Melissandra
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
14

Má k rozdělení:

6

3

Pohlaví: žena
Věk: 24
Ve zpovědnici působí od: 29.07.2008 17:58:12
Číslo profilu: 47118
Naposledy se přihlásil: 05.02.2017 20:10:36
Poslední rozhřešení dal: 05.02.2017 20:19:46
Doteď napsal rozhřešení: 554
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 17912
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Novější záznamy v knize
15.10.2011 20:15:27
Moučník:
Ahoj,
však to je pěkný, že jsi užvaněná. Lepší než když někdo na každou otázku řekne jen ano/ne. Upřímně, s takovýma lidma je pak ztrátou času se bavit.
Já filmy už moc nesleduju, nějak mě to samotnýho zas tolik nebaví a někdo, kdo by se díval se mnou, ne obzoru skutečně není.
To, že se bavíš víc s klukama, mě vůbec nepřekvapuje. To tak mají snad skoro všechny holky, co znám. Většinou uvádí důvody, že prej kluci jsou víc upřímní a neřeší drby. :DD
Kdysi jsem si pročítal nějaký články o mezilidské komunikaci a dozvěděl jsem se, že holky rády povídají o sobě. Přijde mi, že to je pravda a tato vlastnost se mi na nich (na vás) líbí. Samozřejmě se ale nic nesmí přehánět.
Občas mi tady na zpovědnici někdo vyčítá, jak se tady bavím s holkama. Nevím, co tím sleduje. Závidí snad? Já si myslím, že na tom není nic špatnýho. Kdyby to těm (vám) holkám vadilo, tak se se mnou asi nebudou bavit, že?
Ono, co se týče mě a komunikace s holkama, to je vůbec taková zajímavá a podivná kapitola mýho života. :D
A co se týče kamarádství mezi klukem a holkou a případný vážným vztahem, tak to je nám každýmu asi jasný, že je zde propastný rozdíl. Naprosto chápu, že s některýma kamarádama bys v životě nechtěla chodit. Ono je to tak i lepší, protože zamilovat se do kamaráda, kterej Tě nechce, je nejlepší cesta, jak o něj přijít, to pak takový kamarádství prakticky nemůže fungovat.
Btw Ty sama někoho máš, jestli to teda není příliš osobní?
Kdysi jsem slyšel jeden citát: "Nabízet kamarádství někomu, kdo chce lásku, je jako dávat chleba tomu, kdo umírá žízní."
Bohužel je to pravda, je to takový ze života, hrozně smutný a dojemný.
Tvoje uplatnění na trhu práce zní veskrze zajímavě, snad se Ti podaří nějak sebe samu " prodat". Obdivuju Tě, protože já bych na to neměl, abych studoval češtinu.
Malá vsuvka k pravopisu: Kdysi jsem někde napsáno slovo "vječinou". Chvíli mi trvalo, než mi došlo, co je tím zamýšleno. Taky na to určitě přijdeš.
Seznamka pro asexuály: No jasně, že něco takovýho existuje, ale je tam absolutně mrtvo, je tam minimum lidí. Je tam sice pár sympatických holek, ale hrozně z daleka a ta prakticky jediná Brňačka se se mnou nechce bavit (zkrátka jsem si to u ní zavařil). Tož asi tak.
15.10.2011 16:27:56
Moučník:
Ahoj,
tak ať se zadaří. Btw, co Ty vlastně můžeš dělat třeba krom toho, že bys češtinu učila?
Jinak je to Yamaica. :DD
Na film Periskop nahoru a dolů bych se na Tvé doporučení mohl kouknout.
Jseš moc hodná, když i píšeš takový dlouhý zprávy... asi nemáš co na práci, že? Neber to nijak zle, ale občas setkává s výmluvami, že někdo nemá čas odepsat.
Je to smutný, že i některý holky dokážou být takový zlý jako ta bývalá přítelka Tvýho kamaráda. Radši být sám, než mít někoho takovýho, že?
Ony stejně jsou ty vztahy hrozně těžký, já osobně do toho zatím neproniknul. Osobně tomu sám moc nevěřím, že by se mi někdy mohlo podařij najít vysněnou asexuálku. Ale to nic nemění na faktu, že od dob, co jsem poznal, že holky nekoušou :D (cca 2-3 roky zpět), tak se raději bavím s holkama než s klukama. Měl jsem dřív jednu kamarádku, nerad na ni vzpomínám a nad tou jsem už hůl zlomil, a to jinak bývám na holky hodnej a měl jsem s ní ještě oproti ostatní velkou trpělivost... Holt s některýma lidma to jinak nejde.
15.10.2011 15:14:00
tojejedno ( ):
děkuji za tvoje rozhřešení v mojí zpovědi o celiakii
14.10.2011 22:31:19
Moučník:
Btw je zajímavý číst Tvou zpověd z loňska o kamarádově rozchodu.
Koukal jsem ještě, jak jsi psala rozhřešení ohledně bakalářky, to jste měli dobrý, že vám ji vedoucí musel pomoct vyhledat. Mě to čeká za rok, tak jsem zvědav, jak dopadnu. Vím, že to bude společně ze státnicema jedna z nejhorších věcí během studia. Btw co Ty studuješ?
Jinak kamarád měl vedoucího, kterej furt uvažoval o výpovědi a nakonec ji teď podal... takže kamarád si musí najít novýho vedoucího, už má nejvyšší čas psát. On ten jeho vedoucí byl takovej zajímavej, místo nějaké konzultace někde v kanceláři spolu chodili běhat a u toho konzultovali bakalářku.
Měj se hezky a klidně zas napiš. Jsem rád, že za to vůbec někomu stojím.
14.10.2011 22:25:08
Moučník:
Kabalistický? To slovo můj slovník nezná. Nechtěla jsi říct kanibalistický? :DD
Jasně, u některých povolání může být problém, ale třeba se jednou dožijeme doby, když už to nikoho nenapadne spojovat s něčím špatným a bude se na to nahlížet jen a pouze jako obyčejnou ozdobu. Když to bledne, tak se to dá obnovit, ale souhlasím, že na té stařecké kůži to může vypadat nehezky.
Já když vidím něco pěknýho a decentního na nějaké holce, tak se ve mě snoubí pocity závisti, obdivu, méněcennosti a pod. Ale tak to už tak mívám u jakékoliv holky, která mě nějak zaujme a nemusí mít ani tetování. Jsem já ale případ, že? Měl bych s tím sebevědomím a sebdůvěrou něco udělat a taky si uvědomit, že to, že má holka tetování neznamená, že by byla něco víc než ostatní, víc než já. Promiň, že Tě tolik zatahuju do svých problémů (ale když píšeš na zpovědnici, tak jseš na to asi zvyklá).
Jinak jsem rád, žes mi napsala něco takovýho dlouhýho, je pěkný vidět, že někomu stojím zato, aby svůj drahocenný v jeden páteční večer věnoval někomu, koho vůbec nezná.
Btw znáš ten vtip, jak má kluk na přirození vytetování WY?
14.10.2011 20:31:26
Moučník:
A může se jenom zeptat, co máš proti tetování?
Já bych do toho taky jen tak nešel, ale na holce, která má třeba za krkem takovou roztomilou ještěrku, můžu oči nechat...
14.10.2011 20:30:07
Moučník:
Ahoj,
podle toho titulu, taky nepoznáš všechno.
Když jsme u té chemie, na gymlu nás učil RNDr. B. Š., který pracoval dříve jako chemik v Cukrovatu ve Vrbátkách u Prostějova. Loni, chudák, zemřel.. R.I.P.
19.09.2011 23:48:14
Moučník:
Však běž klidně do betýlky. Jestli budeš mít zájem si psát i zítra, tak můžem.
Měj se hezky, dobrou noc a pěkný sny.
19.09.2011 23:34:35
Moučník:
O seznamování přes zájmy mi nemusíš vyprávět, o tom toho vím víc než dost.
Taky to nesnáším, jakmile má někdo přítele/kyny, vy*ere se s prominutím na kamarády. Jenže, když se pak třeba rozejde, tak mu pak Ti kamarádi můžou chybět. Je to šíleně sobecký a jak jsem mírumilovnej člověk, tak si občas říkám, jak bych za tohle vraždil.
S tím klukem Ti přeju hodně štěstí, třeba se to jednou nějak haluzově vyvrbí, až to budeš nejmíň čekat (taky jsem už něco podobnýho zažil).
Jak si tak spolu píšeme, tak začínám mít podobnej pocit u Tebe.
19.09.2011 23:17:41
Moučník:
To máme oba podobnej názor. Ono to bude možná tím, že jsem lásku nepoznal. Ale i kdybych poznal, možná by se to nezměnilo. Opravdový přátelství, který vedrží celej život je fakt hodně velká vzácnost, které si musíme vážit. Ono to není jen tak. Já mám taky na některý kamarády velký štěstí, ale bohužel na mě třebas někteří (z důvodu práce, rodinných a partnerských povinností) už nemají moc času. O to víc si vážím toho, když spolu můžem třebas jednou za dva měsíce strávit dvě hodiny někdy u pivka.

Už se mi několikrát stalo, že jsem někde potkal nějakou holka, která mi byla tak celkově svým chováním, názory, činnostmi (případně i vzhledem, ale to není tak důležitý) šíleně sympatická a hrozně rád bych se s ní seznámil za účelem kamarádství, ale bohužel mám smůlu, neumím to. Nehledě na to, že vysvětlit té holce, o co mi jde, je takřka nemožný. Mám v současné době dvě fakt dobrý kamarádky a obě se seznámily se mnou (nikoliv já s nimi). Tys podobnej pocit třeba nikdy nezažila?
19.09.2011 22:37:12
Moučník:
Každej si zažije v životě i něco težkýho (někdo míň, někdo víc). Ono kamarádství mezi klukem a holkou je jeden z nejkrásnějších pocitů, jaký jsem kdy poznal. Mít dobrou kamarádku je vskutku k nezaplacení. Upřímně, fascinujou mě "kluci v těle holky" - zkrátka duší kluk a tělem holka, myslím, že by ses mezi ně taky mohla zařdit.
19.09.2011 22:16:07
Moučník:
Ahoj,
ad zpověď o kamaráství mezi klukem a holkou - velice pěkně napsáno, holt sám život někdy píše zajímavé a pěkné příběhy. Upřímně, aji Ti to trochu závidím.
17.09.2011 00:56:19
Poletuju ( ):
Toužím se proměnit v červánek ranní,
V oblohu modrou, blankytný sen,
Toužím být květinou, voňavým psaním,
Západem slunce, když končí se den.
Toužím být orlem a přeletět hory,
K výšinám plachtit modravým,
Toužím být bleskem, plamínkem v ohni,
Uhlíkem malým řeřavým.
Toužím být tekoucí řekou,
Jejich vln něžné objetí,
Toužím být křemenem, ledovcem, vážkou,
Toužím po toužení, co přijde v zápětí.
14.09.2011 16:55:42
vancr:
Hm, zkopírovala jsem špatné číslo: Šlo o zpověď 562200.
14.09.2011 16:51:42
vancr:
16:48:33: Přesně jsi to vystihla.
17.05.2010 11:53:37
afrominerva:
Zpověď 454316 - hezky napsané a máš naprostou pravdu...
09.05.2010 09:14:12
Melissandra:
MirrA88: Co já tu plácám? Ty plácáš! Nebo sis spíš pořádně nepřečetl mou zpověď! Já přece nepíšu, že Rusové byly zlí, že je k vítězství na konci války nikdo nepotřeboval a že zlatí Amíci, kteří všechno zachránili!
Ty ses v diskuzi tázal, proč se v Plzni slaví osvobození Američany, zatímco v městech osvobozených Rudou armádou (např. v Praze) se podobné oslavy nekonají. Já ti odpověděla, že v našem městě osvobození proběhlo tak, že Němci se zdekovali, pár dní nato dozazili Rusové a naše tou dobou už svobodné město vybombardovali. Můžeš mi říct, co bychom na tom asi tak měli slavit? A proč je podle tebe můj pohled na to, co se tehdy stalo, k pláči? Mně přijde k pláči to, že si myslíš, že bychom měli pořádat oslavy!

Buď jsi tak tupý, že si prostě meleš svou a co ti kdo říká, tě nezajímá, nebo jsi mou zpověď v podstatě nečetl. Smím se zeptat, která z možností je správná?

P.S. Buď ujištěn, že se o historii zajímám víc než většina ostatních lidí.
08.05.2010 22:32:13
MirrA88:
PS: nebýt těch tvých zlých rusů kteří ti tolik ublížili, tak jste žádné vítězství vůbec neslavili. Uvažuj alespoň malinko a zajímej se o historii, protože ten pohled jaký TY na tuto věc máš je opravdu k pláči.
08.05.2010 22:30:16
MirrA88:
promiň ale to co jsi tu plácla jsou typický plky někoho kdo akurát ví kde si koupit bravíčko...

Víš ona byla válka a takové věci se děly, kolik civilistů pozabíjelo americké letectvo díky tomu že se jen spletli...Prahu nám rozbombardovali taky kvůli tomu že se spletli v navigaci.

jen reakce k tomu co jsi napsala do diskuze ke konci války.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč