Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
holkavelka
Je zhola zbytečné se ptát, má-li život smysl či ne. Má takový smysl, jaký mu dáme. Seneca
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
136

Má k rozdělení:

21

10

Pohlaví: žena
Věk: 56
Ve zpovědnici působí od: 18.07.2009 21:35:19
Číslo profilu: 54604
Naposledy se přihlásil: 19.02.2022 22:38:04
Poslední rozhřešení dal: 23.08.2014 10:07:50
Doteď napsal rozhřešení: 2031
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 40961
E-mail:
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
02.10.2010 22:55:26
seagramluky:
Ta diskuze je kromě toho hašteření,něčím opravdu zajímavá a myslím si že může jít ještě daleko hlouběji,každý potřebujeme šanci,protože každý z nás má v sobě touhu i lásku.Rady jsou od toho aby naději dávali či nás chránili,to jak s nimi naložíme,to je ta realita,za kterou zodpovídáme a platíme.Milodar je ta šance,kterou můžeme dostat,Jedno staré přísloví říká:toho koho milujeme tomu také ubližujeme,v opačném případě to platí stejně.Hrdost-milodar : Škemrat o odpuštění-schazujeme se více v očích toho druhého? možná,rozhodně je lepší kousnout se někam,ukázat se a žít tak aby jse naše chování pevná vůle a práce dostala k onomu člověku kterého jsme ztratili,jedině potom máme reálnou šanci dostat ten milodar a je pak na nás jestli ho přijmem či ne protože chyby děláme všichni je třeba se zamyslet nad tím proč k těm chybám došlo.

Osobně by pro mě bylo do dneška milodarem jediné slovo toho koho jsem ztratil.
02.10.2010 21:47:24
seagramluky:
Hooj slavíku můj mám radost poslední mailík co jsi mi poslala byl opravdu vzpruhou a já si vzpoměl na tvé první rozhřešení u kterého jsem se rozplakaljinak jsem už 14 dní v Americe jdu ti napsat mailík jsem veselejší štastnejší každým dnem nabírám víc síli a dostávám se pomalu tam kam chci mákám jak o život nějak mi to však nejde uspěchat
02.10.2010 00:11:15
ctenarrubriky:
10.09.2010 14:53:13
akční den:
Už JSTE dorazili? Tak spinkat, abys byla dobrá společnice
09.09.2010 17:45:05
holkavelka:
áno.
Ty abys neměl/a poslední slovo, to jsem čekala.
Já už si slovo nevezmu, i když by bylo k tomu, co jsi napsal/a, co říct.
Také vítám konec, měj se pěkně.
09.09.2010 17:40:18
áno ( ):
Ano, zamítám, protože někomu komu je ublíženo už se nemůže na toho druhého dívat jako dřív, logicky. To co připouštíš je utopie, sen, zavírání očí před skutečností.
S radostí končím
09.09.2010 17:35:07
holkavelka:
Z toho, co jsem včera psala:
"Ale nic v životě není stejné. Slepované vztahy jsou různé. Některé vydrží a jsou opravdu lepší než předtím. A některé zase zaniknou. "

Na otázku, zda bych setrvala v lepeném vztahu se nedá jednoduše odpovědět, záleží na mnoha věcech, to jen Ty to vidíš černobíle. Viz co jsem psala nad.

Ty jsi psal, že s tímhle nemáš žádnou zkušenost. Přesto si troufáš zamítnout jakoukoli možnost, že by slepený vztah mohl fungovat a být i lepší než předtím.

Když si troufáš radit jiným ať NEslepují, BEROU ohled na svou hrdost, pak bys měl vědět, proč to děláš. Já jen aby pak nelitovali, ona FALEŠNÁ HRDOST je někdy zcela zásadní.

No tak abychom tu debatu nějak konečně ukončili. Ty si necháš svůj názor, já si nechám také svůj. Mé soukromí Tě nezajímá a já zase nemám důvod ho tady veřejně odkrývat někomu neznámému. Tím bychom mohli skončit. Souhlasíš?
09.09.2010 17:19:22
áno ( ):
Buď té lásky a přečti si cos včera psala. Na straně jedné připouštíš, že to nevyjde, ale vzápětí tvrdíš, že slepený vztah může být lepší než dřív. Jak si můžeš být tak jistá, pokud ho sama nemáš? Nemůžeš si být jistá, ani pokud ho sama máš, protože nikdy nemůžeš s jistotou říct, co se odehrává v hlavě té druhé osoby
Bránilas to jako pitbul a né že né
Tvůj soukromý život mě nezajímá, ale ty nedokážeš ani odpovědět zda bys setrvávala ve vztahu slepeném. Když si troufáš radit jiným ať slepují, neberou ohled na svou hrdost, pak bys měla vědět proč to děláš. Já jen aby pak nelitovali, ona ztráta hrdosti je někdy zcela zásadní.
09.09.2010 17:04:52
holkavelka:
áno:
Ale nepovídej? I včera jsem Ti několikrát napsala, že každý máme svůj názor a to je všechno. Ty jsi stále pokračoval v diskuzi. Asi máš hodně krátkou paměť a pamatuješ si jen útržky,viď?

Nechápu, proč to pořád vztahuješ na mé soukromí. Tak moc Tě zajímá?
09.09.2010 16:59:54
áno ( ):
Ó, děkuji.
Včera tvá vyjádření vypadala spíš jako sebeobrana střeleného pitbula. Soukromé vyjádření nebude, o pocitech z lepení?
09.09.2010 16:51:55
holkavelka:
áno:
Já Ti tvůj pohled neberu, jen si ho nech .
09.09.2010 16:50:31
holkavelka:
áno:
Já jsem k ničemu nedošla, ty jsi jako první tuhle myšlenku nastínil, ne já. Tak nemluv o nějakém závěru z mé strany.
Nebráním usilovně lepení - rozhodně ne v každém případě. Jen tu možnost připouštím, zatímco ty ji zamítáš. To je všechno .
09.09.2010 16:42:18
áno ( ):
a ještě jedna věc, tvoje rady se mohou zdát na první pohled bezva, víš proč? protože dávají naději, málo kdo si uvědomí, že realita kaková není, a i když cosi z toho vyjde, většinou to je jen chvilkové. Je to jako dát gamblerovi litr a postavit ho před výherní automat, chvíli je nadšený, že mu to sype..
Tak to je můj pohled.
09.09.2010 16:36:06
áno ( ):
žádné nové začátky neexistují, vždycky je jen pokračování něčeho, co bylo narušeno
09.09.2010 16:34:22
áno ( ):
ale to tys došla k závěru, že by mohlo jít v mém případě o osobu tobě známou, proč? protože trefa? nepochybuji, že opět neodpovíš, možná tak zas nějakým tebou upraveným psychoblábolem, který předkládáš jako svou myšlenku.
Jistěže člověk chybuje a odpouští, to ví i malé děcko, ale vztah založený na odpustku, jakou má hodnotu? a jak dlouho může fungovat? tvrdím, že slepené už nikdy neposlouží jako cosi, co nikdy nebylo rozbito. Vždycky tam bude kousek křivdy, z jedné strany, kterou dotyčná osoba nikdy nemusí dát najevo. Ten vztah může fungovat, ale za cenu jisté dávky neupřímnosti, za cenu celoživotního předsírání.
Nejspíš máš jiný názor, protože usilovně bráníš lepení, neberu ti ho, tvoje volba.
09.09.2010 16:11:08
holkavelka:
áno:
"...Nebo tě znám? Co myslíš?"
Na tohle jsem reagovala, protože pokud se známe, nechápu, proč bys nemohl vystupovat jako člověk, kterého znám.

Nezapomeňte, že většinou není důvod k rozchodu jen na jedné straně, proto se těžko dá mluvit o milodaru. Jde o to přijmout skutečnost, že i ten, co byl opuštěn, dělal chyby. Kdo ten milodar vlastně poskytuje - ten, kdo se vrací? Nebo ten, kdo přijme partnera zpět? Myslím, že ani jeden z nich. A pokud to někdo tak cítí, potom je nesmysl se k sobě vracet. Pokračování ve vztahu nemůže být z nějaké milosti, ale z toho, že ta láska mezi nim stále je a kvůli tomu oba upraví své chování, budou vědět o chybách, které vedly ke krizi, a společně jim budou předcházet. Třeba tím, že si konečně začnou opravdu naslouchat. Ten vztah nemůže jet ve starých kolejích, je to společný nový začátek. Ne jen začátek pro jednoho a pokračování vztahu pro druhého.
09.09.2010 11:30:42
Aosty ( ):
Zaujimava diskusia...

Tiez rosmyslam ako to je so zlepovanym vztahom, ci ma sancu fungovat, do akej miery.

"Neudržuju nereálné sny, jen vím, že někdy člověk udělá chybu a potom se bojí ji napravit. Snad aby nepřišel o svou hrdost."
Podla mna dobry postreh, vela krat nam brani urobit ustretovy krok prave ta obava zo straty hrdosti, co je ak sa nad tym zamyslim dost iluzorna zalezitost, ktora casto rozhoduje o tom ci vztah bude alebo sa rozpadne, v lepsom pripade ziska len trhlinu.

"Jakýkoliv důvod k rozchodu zraní toho druhého, toho který se rozejít nechce, protože miluje. Může pak milující člověk přijmout milodar a věřit? Těžko, může tak dlouho ujišťovat sám sebe, až tomu sám uvěří, že takový vztah je báječný.
Proč milodar? Protože si to odcházející rozmyslí z důvodu např. toho, že nikoho lepšího nesežene, neumí být sám atp. ale z lásky to bude těžko, když toho dotyčného dokázal opustit."
Ja by som povedal ze uz akykolvek dovod k odchodu, aj ked to nie je hned rozchod zranuje toho druheho ak s tym nesuhlasi a otriasa doverou. Potom sa tazko prijima, sko si to celkom vystizne pomenoval, milodar pretoze urcite tam vyvstane otazka preco mi to ponuka, preco ked pred tym odisla, povedala, zranila, ignorovala, co sa zmenilo? :/
09.09.2010 07:07:51
áno ( ):
Nedokážeš říct jak na tom jsi, zda bys věřila nebo ne? Dokázala bys ustát slepovaný vztah? Proč tě tahle debata tak rozčiluje, však o nic nejde. Není potřeba být agresivní.

Máš pocit, že jsi méně anonymní než já? Nick jako nick, nebo máš na ten svůj specilní netovou OP?
09.09.2010 01:04:25
holkavelka:
áno:
Nemám čas na tvoje hádanky - vzhledem k tomu, že za pár hodin mám vstávat. Je mi jedno, jestli mě znáš. Jestli ses rozhodl mi psát raději anonymně, je to Tvoje věc, nicméně to pak hodně napovídá o Tvé osobnosti.

Tohle bylo by na dlouhou debatu. Takže se prostě smiř s tím, že naše názory se liší. Já to přežiju a Ty doufám taky. Dobrou noc.
09.09.2010 00:50:37
áno ( ):
Pokud tvrdíš, že takový vztah může fungovat lépe než předtím, tak máš důvod myslet si, že tomu tak je. Já mám v takovém případě důvod se domnívat, že takový vztah máš, či bys k němu byla svolná. Tvé reakce tomu napovídají.
Nebo tě znám? Co myslíš?
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk