Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
ViS VitaliS
Nauč se smát se slzami v očích, pomalu kráčet i když pospícháš, nauč se hladit se zaťatou pěstí, pak poznáš, život je krásný a stojí za něj bojovat.

Index důvěry:
62

Má k rozdělení:

8

5

Pohlaví: žena
Věk: 27
Ve zpovědnici působí od: 01.05.2006 11:25:09
Číslo profilu: 26452
Naposledy se přihlásil: 29.03.2012 20:13:42
Poslední rozhřešení dal: 28.03.2012 21:29:49
Doteď napsal rozhřešení: 5172
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 104643
E-mail:
ICQ: 223
Oblíbené WWW: supermusic.sk
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
23.07.2010 00:17:04
end of the line:
Mohu se otázat co má znamenat ten poslaný smajlík
22.07.2010 23:35:13
end of the line:
Copak copak ?
19.07.2010 20:52:45
Ekrazit:
Taky mě ta cena celkem překvapila... Vždycky jsem slyšel tak 5 tisíc jenom za skla, ale tohle se i celkem dá. Nvím, jestli zlevnili, neboť je mám zhruba měsíc a poprvé - do téhle doby jsem jel na klasických.
19.07.2010 20:05:44
vancr:
No ale asi se jim stále na to lidi chytají, jinak by toho nechali.
19.07.2010 11:48:21
Michal123:
Ahoj děkuji ti za včerejší přízpěvek k mé zpovědi, je mi líto, že toto prožíváš taky, přeji ti, aby tvé příští dny ti přinesli více lásky, kterou potřebuješ a kterou asi hledáš tak jako já . Jsem rád, že mě chápeš.
18.07.2010 23:08:39
OutsideLife:
Dobrou
18.07.2010 23:05:25
OutsideLife:
Jmenuje se Nero a není takovej andílek, jak se tváří na fotce
18.07.2010 21:34:33
Ferragamo:
Jasný, v poho, až to půjde tak to půjde moje icq je kdyžtak 242 417 266, tak napiš
18.07.2010 20:42:36
Ferragamo:
Jsi v podstatě stvořila takovej osudovej vtípek Přesně tak, doufat v nějaký osud a myslet si, že co se má stát, stane se, je dost naivní představa. Člověk svůj život ovlivňuje sám.
No ty jsi vlastně vyjmenovala ty nejzajímavější a nejhezčí místa, to jsou hlavní trumfy co my pražáci máme v rukávu Ale ne, dá se toho tu najít a podnikat spousta. Když chce třeba člověk do přírody a nechce nikam mimo Prahy, je ideální Divoká Šárka. A nebo si půjčit loďku a nechat se pohupovat po Vltavě a klábosit
To už se dá vyrazit kamkoli podle aktuální chutě a nálady Takže akorát zbývá doladit termín
18.07.2010 20:26:01
Ferragamo:
Máme stejný pohled na svět a jsme zároveň ve stejném městě a ted i na "virtuálně" stejném místě, to asi bude osud I když já na osud moc nevěřím, spíš si myslím, že náš život ovlivňují řetězce drobných náhod a rozhodnutí. Jak už jsi to napsala ty, to že ses tu dnes objevila a četla mou zpověď souvisí s počasím, jinak bychom možná na sebe ani nikdy nenarazili Kdybys chtěla na prohlídku města vyrazit, rád ti budu dělat průvodce, žiju v Praze od narození, takže už tu znám každou cihlu No to jsem asi přehnal, ale každopádně se tu se mnou neztratíš
18.07.2010 19:27:57
Ferragamo:
Ahoj, jsi volná? Tak já tě beru Myslíš, že si budeme rozumět?
27.04.2010 19:27:43
REMovskej:
mě a smáát se?

aaáááá tak to je super
to mám radost D
27.03.2010 20:38:43
majsterko:
Ja se neumim na Tebe hnevat





16.02.2010 21:41:04
REMovskej:
do háje a ted nevím cemu se smejes DD
21.01.2010 23:24:42
lempl probitej fází:
Tak já měl na kašel tetracyklinový ATB na který má vliv.Jj nejdříve po dvou hodinách,ale tak víš jak neznalý člověk to do sebe všechno kopne najednou neřeší to.A obecně je lepší v lékárně zmínit co užívám za léky a podle toho si nechat poradit.Btw ty studuješ/studovala jsi něco medicínskýho?
20.01.2010 01:11:03
Teadrinker:
Jooo a ještě k Mašínovi, taky jsme ho měli na praktika! Nejlepší hláška: "Brzzyy zjiistíítee, žee jsmmee vlasstněě matematickofyzkálníí fakultaa s rozššířenouu výukouu prvníí pomocii.." On prej takhle píše hezkým holkám, slyšel jsem. Dokonce i mě psal! Chtěl po mě, abych mu opravil nějaké počítače, dost mě to vyděsilo.. než se zjistilo, že šlo o omyl. Mám podobné jméno jako nějaký technik. No jo, Mašín.. taky nezapomenutelnej.. A na Dášu pamatuješ?
20.01.2010 01:06:49
Teadrinker:
Histologie mi dávala pěkně zabrat, ale měla i svoje kouzlo... Když se to člověk trochu naučil, tak z toho pak měl i radost, jak tam pozná ty serózní aciny a mucinózní tubuly. Mráz je taková neobvyklá kombinace dobrotivosti a přísnosti.. A cože pro tebe medicína umřela? Biochemii určitě znají mnohem lépe chemici a i lékárníci, s jedním bydlím.. oni ty léky studujou 5 let a medici mají akorát 2 semestrální farmakologii ve čtvrťáku, takže žádný div, že to nejde moc do hloubky, není na to čas. No nic, dobrou noc a já se už konečně musím dokopat k učení biologie!
20.01.2010 00:48:19
Teadrinker:
Taková menší, kudrnatá? Akorát vím, že měla hlavně embryologii, byla hrozně nadšená z nějakého plyšáka na kterém demonstrovala uzavírání neurální trubice a právě se i trochu vyjadřovala k otázkám začátku života a smrti, bylo to velmi podnětný. Mráz...!!! No to si piš! Loni jsme ho měli na praktika... jeho věty jsou plné zdrobnělin, ale testy tvrdé jako kámen.
20.01.2010 00:31:43
Teadrinker:
HK embryologie??? Loni jsem měl tu čest! Že myslíš paní Šubrtovou??
04.01.2010 16:43:26
RVL-X:
Díky Tak teď už si nemusím připadat divný kvůli tomu, že se mi velký prsa nelíběj
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk