imp:
Ještě dneska? :]
No, ale beztak. Já zitra jedu do Luhačovic a to je ještě blíž.
|
imp:
Jestli jsi z Brna, tak jdeme ven. Jsi? :]
|
imp:
A zvládáš umění hlavologie? :]
|
imp:
Ne-e. Vzniklo to jako zkratka slova imperátor.
Ale Imp y Cylina z Těžkého melodična znám taky. Pokud bych se měl pojmenovat po nějakém hrdinovy ze Zeměplochy, tak jedině Vetinari :]
|
imp:
Ale máš pravdu. Jsem plácl hovadinu.
(Slyší tohle ženy rády?) :]
|
imp:
No, tak dobře. Všechno není droga, dostalas mě :]
|
imp:
A co není ...
|
imp:
Jó, tak to já mám v plánu si tak za dvě hodinky zapálit dýmku :]
|
imp:
Já jsem si od 12 hodin dělal otázky na zkoušku, v devět jsem si dal pauzu na uvaření večeře a teďka trávím. Ale už jdu zase na učení... No, snad to zítra dám :]
Tabakismu?
|
imp:
Stačí přece zavřít okno se zpovědnicí :]
|
imp:
Stavební inženýrství. A ne, já bych si to neodblokoval, tak závislý zase nejsem :]
|
imp:
V očekávání banu jsem pořád a tak trochu by se mi i hodil, abych se víc soustředil na učení :]
Taky nevím, jak se to hodnotí, ale je mi to celkem jedno :]
|
imp:
Jakpak by ne, když se naopak já snažím zpovědnicí manipulovat :]
|
VlkTyVis ( ):
Ona je moje zlatíčko! Je to ta nejkrásnější a nejúžasnější holka na světě..
|
daKGAdaN:
Děkuji. Těší mě, že jsem tě pobavil
|
Khetti:
já už si pokaždé u podobných říkám jestli se mi to nezdá :D
|
Khetti:
neboj sa ja už se nenervuju kvuli podobným husičkám  takových je tady bohužel denně hodně 
|
Anonymizér:
Díky.  A o rozhřešení v které zpovědi se jedná?
|
*Kobra*:
no..no..no.. dobrá  Ale jako pozor, zas to moc nepřehánět jasný
|
CharlieAlpha:
Je nacase zahodit rucni brzdu....vzpamatuj se, nebo ti ujede vlak...
|