Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
ewa02

Index důvěry:
16

Má k rozdělení:

6

3

Pohlaví: žena
Věk: 23
Ve zpovědnici působí od: 30.09.2005 14:42:49
Číslo profilu: 20220
Naposledy se přihlásil: 25.09.2016 22:45:02
Poslední rozhřešení dal: 03.03.2016 20:45:05
Doteď napsal rozhřešení: 958
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 37812
ICQ: 258571971
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje: Sashimi-kun
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
28.01.2010 20:06:00
imp:
Ještě dneska? :]
No, ale beztak. Já zitra jedu do Luhačovic a to je ještě blíž.
28.01.2010 20:03:01
imp:
Jestli jsi z Brna, tak jdeme ven. Jsi? :]
28.01.2010 19:51:01
imp:
A zvládáš umění hlavologie? :]
27.01.2010 22:58:55
imp:
Ne-e. Vzniklo to jako zkratka slova imperátor.
Ale Imp y Cylina z Těžkého melodična znám taky. Pokud bych se měl pojmenovat po nějakém hrdinovy ze Zeměplochy, tak jedině Vetinari :]
27.01.2010 22:49:04
imp:
Ale máš pravdu. Jsem plácl hovadinu.

(Slyší tohle ženy rády?) :]
27.01.2010 22:44:51
imp:
No, tak dobře. Všechno není droga, dostalas mě :]
27.01.2010 22:43:00
imp:
A co není ...
27.01.2010 22:38:55
imp:
Jó, tak to já mám v plánu si tak za dvě hodinky zapálit dýmku :]
27.01.2010 22:34:09
imp:
Já jsem si od 12 hodin dělal otázky na zkoušku, v devět jsem si dal pauzu na uvaření večeře a teďka trávím. Ale už jdu zase na učení... No, snad to zítra dám :]

Tabakismu?
27.01.2010 22:29:15
imp:
Stačí přece zavřít okno se zpovědnicí :]
27.01.2010 22:18:17
imp:
Stavební inženýrství. A ne, já bych si to neodblokoval, tak závislý zase nejsem :]
27.01.2010 22:07:05
imp:
V očekávání banu jsem pořád a tak trochu by se mi i hodil, abych se víc soustředil na učení :]
Taky nevím, jak se to hodnotí, ale je mi to celkem jedno :]
27.01.2010 21:58:34
imp:
Jakpak by ne, když se naopak já snažím zpovědnicí manipulovat :]
30.08.2009 00:14:57
VlkTyVis ( ):
Ona je moje zlatíčko! Je to ta nejkrásnější a nejúžasnější holka na světě..
21.11.2008 22:36:52
daKGAdaN:
Děkuji. Těší mě, že jsem tě pobavil
20.11.2008 18:24:19
Khetti:
já už si pokaždé u podobných říkám jestli se mi to nezdá :D
19.11.2008 20:07:53
Khetti:
neboj sa ja už se nenervuju kvuli podobným husičkám takových je tady bohužel denně hodně
07.11.2008 22:47:30
Anonymizér:
Díky. A o rozhřešení v které zpovědi se jedná?
19.10.2008 18:26:34
*Kobra*:
no..no..no.. dobrá Ale jako pozor, zas to moc nepřehánět jasný
18.10.2008 22:41:00
CharlieAlpha:
Je nacase zahodit rucni brzdu....vzpamatuj se, nebo ti ujede vlak...
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk