Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Aolorn

Index důvěry:
45

Má k rozdělení:

8

5

Pohlaví: muž
Věk: 27
Ve zpovědnici působí od: 03.09.2008 18:23:20
Číslo profilu: 47836
Naposledy se přihlásil: 12.04.2022 09:10:01
Poslední rozhřešení dal: 12.06.2020 22:56:58
Doteď napsal rozhřešení: 2938
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 38359
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
21.12.2009 16:43:21
Nevimnechamsepoddat:
Zdravím. Díky za to, žes mi poradil na stahování z Rapidshate program USD. Úplně bezvadně funguje a je to s ním mnohem lepší než stahování ručně! Díky díky díky! Udělal jsi ze mě šťastnéhjo člověka! Šťatné Vánoce!
29.11.2009 18:34:11
libik:
Jé, master of orion 2, co hodin jsem se kdysi nahrál :D
24.11.2009 18:03:22
Jatox Jane:
Jatox Jane: Problém s těma proroctvíma je myslím ten, že je to tak zasraně neurčitý že v tom může kdokoliv vidět cokoliv. Stačí pouze dostatek fantazie

jj, právě je to obecný jak bible..ne-li víc...dá se to vyložit fakt na všechno. tuplem na to, co se církvi hodí.
22.11.2009 00:56:51
Blizz:
Cuss. Mam ji od kvetna a jsem s ni spokojenej. Ovlada se vyborne, vysuvna klavesnice je dost pohodlna, hlavne na psani mailu. Co se tyce aplikaci, taky docela ujde ale kdyz mas 3D panely, pustenou hudbu a hrajes hru tak se obcas tak na pul sekundy kousne ale hned to bezi dal. Asi nejvetsi chybou je zadni kryt, kdyz ji nemas v pouzdre, tak se to casem osoupe a nevypada to dobre.
Pokud si ji koupis, doporucuju stahnout si win 6.5 je o dost rychlejsi ale je celej v AJ.
18.11.2009 13:45:56
Bomb3r:
Prostě si uvědom, že LG a Samsung sou mrdky. Sony Ericson to samý- Xperia je velká jako kráva a na rovinu- využiješ HW klávesnici? Je ti k hovnu. Takže je to zbytečnost navíc, kterou budeš nosit v kapse. HTC je špica, navíc si myslim, že ty ceny sou srovnatelný. A HTC support? Odepíšou ti rychle a sou v pohodě, na stránkách HTC máš spoustu úprav různejch blbostí, když třeba něco nejde jak má. A na češtinu ser, nic podstatnýho tam neni k přeložení. Topaz máš v češtině, ale když si stáhneš WM6.5 tak teda v češtině neni, ale čeština se prej dá stáhnout.
18.11.2009 12:35:24
Bomb3r:
Hele nosim Topaz v kapse v koženym pouzdru, a bez problému. Ale jen tak bez krytu bych ho tam asi nedal no.. Omnie je prostě shit- Problémová GPS, nepřesnej dotykovej displej.. Když sem pak vzal do ruky TD2, tak má prostě ostřejší displej (až neuvěřitelně), má dvakrát větší rozlišení.. Omnie je problémová, já sem měl štěstí že jediný co mi nešlo byla GPS, ale spoustě lidí nešla polovina věcí už od začátku.. Je pomalá.. Ale zase musim uznat, že samsungácký "Samsung Widgets" je pěkná věc, taková přehledná hlavní stránka, ale u HTC máš TouchFlo, to je taky hezký, řek bych, že vhodnější pro prsty. Další věc- stylus (pero). Na Omnii ho neni kam upevnit, tak ho musíš nosit zvlášť, na Topazu je zasunutý na straně. Potom restartovací tlačítko- u Omnie se k němu dostaneš hned, je zeshora, ale u Topazu musíš sundat kryt, ale vzhledem k tomu, že Omnii sem resetoval 2x-3x denně, a Topaz za celou dobu co ho mám jednou, neni to problém.. Dál- Baterka. Topaz tři dny nenabíjim a drží, a to ho celkem intenzivně používám, u Omnie budeš rád když jí nabiješ ráno a vydrží ti do večera (v tomhle jednoznačně drtí Topaz,výrobce udává že vydrží až 560 hodin v pohotovostnim režimu, což je dobrý. Dál- Operační systém. U Omnie máš WM6.1, u Topazu 6.5(Zadarmo stáhneš na stránkách HTC). A jediná výhoda Omnie- myš. Ne přímo myš jako myš, ale Omnie má políčko, který funguje jako myš u notebooku, prostě po tom jezdíš prstem- je pod displejem uprostřed. Vzhledem k nepřesnýmu displeji Omnie se hodí, když potřebuješ kliknout na nějáký malý políčko, ale to u Topazu nepotřebuješ, tam se i na malý políčko v klidu trefíš přes displej.. A prostě je to samsung, a HTC je špica no.. Je to na tobě;). Jo a na Xperii se vyser úplně
14.11.2009 13:56:25
Namornickova:
Já to nemažu, to adminové =D
08.11.2009 23:38:06
hledačodpovědí:
419884
Naše třída drží při sobě. Krom toho on mi zase dává opisovat zemák
06.11.2009 19:13:10
loupeznice z lesa:
No ještě by mě zajímalo odkud je ta vrána čtyřnohá, že tvrdí, že jsme upištěný. To mě docela dostalo.
06.11.2009 19:08:13
loupeznice z lesa:
Takže jsem opravdu z jihu Moravy a to je Znojmo
01.11.2009 15:40:19
DarthZombie:
Z vodní dýmky či bongu prý ano. Po ozkoušení potvrdím či vyvrátím, zatím jsem to měl jen jako jointa a to mělo pouze ten účinek, že mi něco tahalo za pravé koleno do strany.
01.11.2009 15:19:35
DarthZombie:
Šalvěj oficiálně nepatří mezi drogy.
30.10.2009 21:21:43
Regina004:
Děkuju, hodnej kluk...
24.10.2009 21:52:15
DitaF:
24.10.2009 21:37:37
DitaF:
nechci lichotit , ale máš dobré hlášky a tvoje reakce na 416672 je fakt dobrá. Ani se mi nechce věřit, že ti je teprve 17
23.10.2009 11:03:47
odula:
416672 - velmi dobrá reakce
22.10.2009 01:10:21
jezevec pobavený ( ):
416607 tak to přirovnání nemá chybu.
20.10.2009 17:53:17
strawberry muffin:
Sakra, to je dost pádný důvod založit si gesichtbuch
20.10.2009 17:47:49
strawberry muffin:
Vážně mají na FB 16-leté holky amatérský porno???
18.10.2009 11:55:37
Mohican:
Jo, teď už mi to je jasné. Ale to se týká jen některých formátů ne? Nejsem si vědom, že by jpg ukládal vlastní náhled a z 99% se používá právě on.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk