Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
JAZMIN
... LIVE FREE OR DIE !

Index důvěry:
68

Má k rozdělení:

9

6

Pohlaví: žena
Věk: 19
Ve zpovědnici působí od: 10.06.2006 17:03:18
Číslo profilu: 27723
Naposledy se přihlásil: 20.06.2011 23:31:25
Poslední rozhřešení dal: 01.07.2010 15:56:58
Doteď napsal rozhřešení: 1237
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 83853
E-mail:
ICQ: 591136854
Oblíbené WWW: www.zmyselzivota.sk, martinus.sk, citanie.madness.sk, napisto.sk, iserialy.sk, v
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
18.08.2009 21:41:16
meromom ( ):
Dievča, Ty si priam geniálne. Prosím, častejšie nám napíš básne. Želám všetko dobré v živote, veľa inšpirácie, máš talent..
29.07.2009 16:09:36
twentyFOUR ( ):
jazmin!!!mocná vďaka za spŕšku tvojich krásnych básní píšem to zase ja tvoja neregistrovaná fanynka som rada že sa o svoje dielka delíš...vždy mi spravia velkú radosť teraz som bola preč preto som ich našla až dnes...tak píšem sem a nie k nim tak nech sa ti darí a múza ťa neopúšťa ahoooojko
29.07.2009 12:21:53
killo:
jasné napíš
24.07.2009 00:13:13
killo:
nazdárek, dávno som ťa na nete nevidel
23.07.2009 07:59:49
vjoo:
Není zač, píšeš vážně úžasně..
03.07.2009 16:19:50
fadinglikeaflower ( ):
jazmin chýbajú mi tvoje básničky strašne moc...pls poteš mi dušičku hoď niečo do tvorby...pls pls pls a pekný dník,papa
14.03.2009 21:15:03
wyctorya:
371867 - Áno, kvôli osobným veciam... teda mňa osobne to bolí, lebo som sa pokúšala dostať do toho stavu a.. no sú to smutné udalosti, nechajme radšej tak vydarené.
06.03.2009 15:39:02
Pry:
Otázka je, jestli jsem srandovní, ve smyslu směšný, nebo jakože zábavný (reaguju na tvůj měsíc starý zápis do mého profilu)
20.02.2009 21:32:42
Sentinel:
ved toto že keby to bolo niekde nedaleko, tak vieš, už mame 4 stretka len pre mna je dost komplikovane až do michaloviec sa dostat, akože nie neprokonatelne, ale organizačne , nno s istotou ti poviem že sa dohodneme, ked to bude len trochu vychadzat
20.02.2009 16:43:10
Sentinel:
uuuuuf ty to nedokážem voobec, musim jeden projekt vypracovat ktory mam v utorok odovzdat tak nejak mi to vychádzalo že nabudúci vykend by som ostal v ke, a potom by som mohol ist do mich vieš, ale teraz neviem ko to spravime, ked sa aj ty budeš musiet učit...
16.02.2009 18:11:46
neviem ci poradim:
hmm mam na teba taku mensiu otazocku tvoris aj na objednavku?
potreboval by som vymsliet nejake priliehave slova k jednej piesni a tvoje basne su vazne skvele mozno sa nejak dohodneme
16.02.2009 00:01:10
Sentinel:
ok v priebehu tyždna sa dohodneme už aj tak som tu vela, zanedbavam povinnosti, ale nejak to prežijem tak nech to vyjde
15.02.2009 19:43:51
Sentinel:
všetko čo som napísal, som nenapísal len tak ešte tento tyžden mi to asi nevyjde, ale budúci by sa už aj mohlo dať kedy možeš ty?
02.02.2009 22:13:44
Sentinel:
uuuuf teraz budem nonstop doma,až 16 idem do školy do ke na byt, taže odvtedy nejak by som mohol zbehnut, dalo by sa?
02.02.2009 21:16:28
Sentinel:
skusit možme prečo nie?
29.01.2009 12:12:27
Sentinel:
všetci ma sklamali, a ja som sklamal ich, je to rovnováha, aj keď chorá a tak ako si na tom s košicami, maš ich daleko?
26.01.2009 19:56:21
Sentinel:
isto? si si ista? ja ti dakujem, tyyyyy a hej kedyže by si mala čas a chut na nejake stretnutie, ktore sme už rozoberali?
23.01.2009 18:12:28
chelsea26 ( ):
jazminka žial sa nepoznáme.ale mám taký pocit keď čítam tvoje básne,viem sa s tebou akosi stotožniť-aj tie novorčné o tom chlapcovi,aj ďalšie...a všetky sú krásne skutočne sa mi moc páčia velmi ti držím palec...aj nech je čoskoro všetko lepšie každý sa nakoniec prebojuje k šťastnému koncu ja v to verím pekný dník,awoooj
20.01.2009 23:30:57
wyctorya:
Ja ti ďakujem za toľké ocenenie môjho skromného náhľadu.
04.01.2009 22:29:45
missLove:
Tvoje basne maju dusu, pises skutocne nadherne, mas moj obdiv
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk