meromom ( ):
Dievča, Ty si priam geniálne. Prosím, častejšie nám napíš básne. Želám všetko dobré v živote, veľa inšpirácie, máš talent..
|
twentyFOUR ( ):
jazmin!!!mocná vďaka za spŕšku tvojich krásnych básní  píšem to zase ja tvoja neregistrovaná fanynka  som rada že sa o svoje dielka delíš...vždy mi spravia velkú radosť  teraz som bola preč preto som ich našla až dnes...tak píšem sem a nie k nim  tak nech sa ti darí a múza ťa neopúšťa  ahoooojko
|
killo:
jasné napíš 
|
killo:
nazdárek, dávno som ťa na nete nevidel 
|
vjoo:
Není zač, píšeš vážně úžasně..
|
fadinglikeaflower ( ):
jazmin chýbajú mi tvoje básničky  strašne moc...pls poteš mi dušičku hoď niečo do tvorby...pls pls pls  a pekný dník,papa
|
wyctorya:
371867 - Áno, kvôli osobným veciam... teda mňa osobne to bolí, lebo som sa pokúšala dostať do toho stavu a.. no sú to smutné udalosti, nechajme radšej tak  vydarené.
|
Pry:
Otázka je, jestli jsem srandovní, ve smyslu směšný, nebo jakože zábavný (reaguju na tvůj měsíc starý zápis do mého profilu)
|
Sentinel:
ved toto že keby to bolo niekde nedaleko, tak vieš, už mame 4 stretka  len pre mna je dost komplikovane až do michaloviec sa dostat, akože nie neprokonatelne, ale organizačne , nno s istotou ti poviem že sa dohodneme, ked to bude len trochu vychadzat
|
Sentinel:
uuuuuf ty to nedokážem voobec, musim jeden projekt vypracovat ktory mam v utorok odovzdat  tak nejak mi to vychádzalo že nabudúci vykend by som ostal v ke, a potom by som mohol ist do mich vieš, ale teraz neviem ko to spravime, ked sa aj ty budeš musiet učit...
|
neviem ci poradim:
hmm mam na teba taku mensiu otazocku  tvoris aj na objednavku?
potreboval by som vymsliet nejake priliehave slova k jednej piesni a tvoje basne su vazne skvele  mozno sa nejak dohodneme
|
Sentinel:
ok v priebehu tyždna sa dohodneme  už aj tak som tu vela, zanedbavam povinnosti, ale nejak to prežijem  tak nech to vyjde
|
Sentinel:
všetko čo som napísal, som nenapísal len tak  ešte tento tyžden mi to asi nevyjde, ale budúci by sa už aj mohlo dať  kedy možeš ty?
|
Sentinel:
uuuuf teraz budem nonstop doma,až 16 idem do školy do ke na byt, taže odvtedy nejak by som mohol zbehnut,  dalo by sa?
|
Sentinel:
skusit možme prečo nie?
|
Sentinel:
|
Sentinel:
isto? si si ista?  ja ti dakujem, tyyyyy a hej kedyže by si mala čas a chut na nejake stretnutie, ktore sme už rozoberali?
|
chelsea26 ( ):
jazminka žial sa nepoznáme.ale mám taký pocit keď čítam tvoje básne,viem sa s tebou akosi stotožniť-aj tie novorčné o tom chlapcovi,aj ďalšie...a všetky sú krásne skutočne sa mi moc páčia  velmi ti držím palec...aj nech je čoskoro všetko lepšie  každý sa nakoniec prebojuje k šťastnému koncu ja v to verím  pekný dník,awoooj
|
wyctorya:
|
missLove:
Tvoje basne maju dusu, pises skutocne nadherne, mas moj obdiv
|