Já ho tam poslala nepřímo, určitě mu na netu vyjelo, že by se měl léčit Já myslím, že když na Zpovědnici každého pošleš k psychologovi, tak se nespleteš
To já také, možná by ses divil... Ta dívčina, autorka příspěvku, potřebovala teošku srovnat a tohle bylo jedniné, co mě v danou chvíli napadlo.
Mimochodem díky za plamínek důvěry, spíše dostávám dynamity zlosti.
Máš pravdu - dřív to nebývalo a bylo to mnohem hezčí. Teď je tu spousta lidiček, co hrabou plamínky, jen aby si zvýšili index.. no mateřská školka hadr Tak děkuju! Hlavně za ten kompliment A dobrou noc