Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Jerzy
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
31

Má k rozdělení:

7

4

Pohlaví: muž
Věk: 33
Ve zpovědnici působí od: 11.01.2005 19:14:05
Číslo profilu: 14138
Naposledy se přihlásil: 24.06.2011 21:13:15
Poslední rozhřešení dal: 30.05.2010 16:45:59
Doteď napsal rozhřešení: 1606
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 28206
E-mail:
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Novější záznamy v knize
04.08.2008 22:34:45
Chanel:
Ahoj Jerzy už jsem od tebe dlouho nic nečetla. Docela mi chybíš
16.05.2008 23:03:54
kalkur:
Ahoj, já bych si zase s dovolením vzala ten plamínek, doufám, že Tě dostatečně zahřál
28.04.2008 00:46:46
kalkur:
Dobrou
28.04.2008 00:42:18
kalkur:
Od srpna. Kdysi jsem se zaregistrovala, ale nechodila jsem sem. A předtím jsem vlastně napsala nezaregistrovaná asi dvě zpovědi na uříznutí hlavy
28.04.2008 00:31:58
kalkur:
Jak se kompletně přesuneš?
28.04.2008 00:20:56
kalkur:
Chodíš se uklidňovat někam jinam? To je pravda, někteří jsou tu zralí na pár facek, hlavně patnáctileté matky
28.04.2008 00:14:51
kalkur:
Já ho tam poslala nepřímo, určitě mu na netu vyjelo, že by se měl léčit Já myslím, že když na Zpovědnici každého pošleš k psychologovi, tak se nespleteš
27.04.2008 10:43:25
Špuntidlo:
Velké díky podruhé Jsi opravdu velkorysý, to se jen tak nevidí
27.04.2008 10:38:09
Špuntidlo:
Oh...jsem v rozpacích
Díky díky díky, teď už konečně mohu s klidem na duši zemřít.... Ale asi to neudělám, nevadí?
20.04.2008 16:00:18
kostelnice:
To já také, možná by ses divil... Ta dívčina, autorka příspěvku, potřebovala teošku srovnat a tohle bylo jedniné, co mě v danou chvíli napadlo.
Mimochodem díky za plamínek důvěry, spíše dostávám dynamity zlosti.
20.04.2008 14:00:18
kalkur:
Já myslím, že tady se najde spusta lidí, kteří si to svinstvo zaslouží
20.04.2008 13:55:56
kalkur:
Nemusíš Ale moc děkuju. Tak já Ti taky jeden vrazím, ať se Ti zvedne index důvěry a máš brzo další plamínky na rozdávání, když jsi tak rozdavačnej
20.04.2008 13:21:15
kalkur:
Děkuji, za co to je? Opět za boj s Depresistou?
18.04.2008 17:57:38
Mýval18:
Bohužel s bráchou se taky pořád jen hádáme, je zrovna v pubertě a pořád se do mě jenom naváží.
18.04.2008 15:15:39
jan wat:
Dobrý muži, co bylo příčinou deště srdíček které zvěstovali plamínek od tebe? Děkuji.
15.04.2008 23:59:37
vjoo:
Máš pravdu - dřív to nebývalo a bylo to mnohem hezčí. Teď je tu spousta lidiček, co hrabou plamínky, jen aby si zvýšili index.. no mateřská školka hadr Tak děkuju! Hlavně za ten kompliment A dobrou noc
15.04.2008 23:17:51
vjoo:
Jééé Ahoj a děkuju! Čím jsem si to zasloužila?
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk