karek:
Když zpěvňuješ břišní svaly tak to dost bolí.. Takže to asi děláš správně  = podle tvé teorie, když te budu mlatit kladivem pres prsty, tak se ti zpevnujou 
|
Horatio:
No jako často kalíváme jen s kámoši třeba venku, ale to spíš v létě..teď v zimě se venku moc kalit nedá. A s holkama samozřejmě taky, ale tam se to udržuje vesměs ve vztahu přátelském...
|
Horatio:
No tož v pátek jsme byli s kámošem zabušit, pak jsme se sekl u jiného kámoše doma, něco jsme popili a pak mi bylo moc blbě  a v sobotu jsem šel po půlnoci s kámoši za jiným kámošem mu naproti, protože končil v práci, ten nakoupil na benzince flášky a šlo se k němu dom(bydlí jetšě s dvěma svými kámoši) a tak se to taky rozjelo..do toho jsme čekovali SAW 4....spát jsem šel v 6 ráno. A dneska jsem se konečně sešel se svými nejlepšími kámoši, ale moc jsme venku nepobyli, protože je zima a sněží...
A cos dělala ty??
|
Horatio:
čauky jsi tu teďka?
|
humrl:
[tohle je místo snadrženýho smajla] a ty se divíš? zkus se vžít do situace průměrného jedince ovládaného testosteronem a pubertou
|
humrl:
Jaktak koukám, nejseš oblíbená jen u mě
|
obdivovatel ( ):
A teď už nemám na co pěkného koukat?
Kde máš fotkůůů?
|
xluke:
Čau má snová  jak je?
|
Velký Mayús:
Je to úchylka úplně na stejné úrovni jako třeba ta pedofilie a není to přirozené. Pokud o své úchylce nekecají na veřejnosti tak nic, doma ať si dělají co chtějí. Nesnáším homolobby, jejich sdružování, demonstrace a vynucování si nějakých zvláštních práv a pozornosti.
|
small fish:
Děkuji
|
Taťkův vejmrdek:
Sakra, teď jsem to po sobě přečetl a zírám na ty překlepy. Omlouvám se za ně - takže ještě jednou bez chyb:
To rozhodně ne - to snad ani nejde  Objektivní dokonalost u člověka není možná - spíš jde o jakousi dokonalost subjektivní: Abychom se dokonale hodili k sobě. I když není objektivně dokonalá, může dokonale splňovat moje subjektivní požadavky.
|
Taťkův vejmrdek:
Tvůj argument je ale naprostá slátanina - nemá to logiku:
Takže podle tebe se zakomplexovanost projevuje tím, že chlap má vytříbený vkus, zná své požadavky, má na partnerku nároky a odmítá sex s holkama, které se mu nelíbí?
To je úplně zvrácená teorie - je to PŘESNĚ OBRÁCENĚ.
Když se mi tahle anomálie hnusí, tak si prostě vybírám holky, které ji mají hezkou. Nejsem natolik zakomplexovanej, abych si nevybíral a začal si s holkou, která nesplňuje moje požadavky (třeba tím, že ji má hnusnou).
|
Final Destination:
Néjni zač, říkal jsem, jen co mi to bude servrem umožněno, tak se zamiluju....
|
Petty Morenno:
ahoooj  ,chci ti jen rict,ze mas spravny rozhreseni,kolikrat se u nich nasmeju  ,fakt super
|
Egyptiläinen:
Baf!
|
*Téa*:
No, to je dost možné, já jsem totiž často líná se přihlašovat, když tu jsem, takže ani nepoznáš, že jsem to ja xD jinak tu sem každý den 
|
*Téa*:
Pěkná fotka  Líbí se mi tvoje rozhřešování (většinou)
|
humrl:
No díky, to jsem nečekal.. čím jsem se zasloužil?
|
xluke:
to je bezva... Tak to vypadá, že jsi skutečně slečna mých snů 
|
Gramatický démon:
no když jsi ta slečna mých snů..
ne, jsi sympatická, tak sem ti chtěl udělat radost
|