Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Slečna tvých snů
...

Index důvěry:
44

Má k rozdělení:

8

5

Pohlaví: žena
Věk: 17
Ve zpovědnici působí od: 22.12.2008 16:38:07
Číslo profilu: 50130
Naposledy se přihlásil: 16.03.2013 11:42:05
Poslední rozhřešení dal: 07.11.2011 17:17:41
Doteď napsal rozhřešení: 2356
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 45690
ICQ: 313233656
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje: Egyptiläinen
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knizeNovější záznamy v knize
01.03.2009 17:36:45
karek:
Když zpěvňuješ břišní svaly tak to dost bolí.. Takže to asi děláš správně = podle tvé teorie, když te budu mlatit kladivem pres prsty, tak se ti zpevnujou
23.02.2009 17:39:00
Horatio:
No jako často kalíváme jen s kámoši třeba venku, ale to spíš v létě..teď v zimě se venku moc kalit nedá. A s holkama samozřejmě taky, ale tam se to udržuje vesměs ve vztahu přátelském...
22.02.2009 18:27:42
Horatio:
No tož v pátek jsme byli s kámošem zabušit, pak jsme se sekl u jiného kámoše doma, něco jsme popili a pak mi bylo moc blbě a v sobotu jsem šel po půlnoci s kámoši za jiným kámošem mu naproti, protože končil v práci, ten nakoupil na benzince flášky a šlo se k němu dom(bydlí jetšě s dvěma svými kámoši) a tak se to taky rozjelo..do toho jsme čekovali SAW 4....spát jsem šel v 6 ráno. A dneska jsem se konečně sešel se svými nejlepšími kámoši, ale moc jsme venku nepobyli, protože je zima a sněží...
A cos dělala ty??
22.02.2009 18:09:58
Horatio:
čauky jsi tu teďka?
20.02.2009 23:33:35
humrl:
[tohle je místo snadrženýho smajla] a ty se divíš? zkus se vžít do situace průměrného jedince ovládaného testosteronem a pubertou
20.02.2009 21:53:00
humrl:
Jaktak koukám, nejseš oblíbená jen u mě
20.02.2009 20:58:37
obdivovatel ( ):
A teď už nemám na co pěkného koukat?
Kde máš fotkůůů?
07.02.2009 19:10:43
xluke:
Čau má snová jak je?
06.02.2009 22:46:09
Velký Mayús:
Je to úchylka úplně na stejné úrovni jako třeba ta pedofilie a není to přirozené. Pokud o své úchylce nekecají na veřejnosti tak nic, doma ať si dělají co chtějí. Nesnáším homolobby, jejich sdružování, demonstrace a vynucování si nějakých zvláštních práv a pozornosti.
06.02.2009 10:54:39
small fish:
Děkuji
06.02.2009 10:51:12
Taťkův vejmrdek:
Sakra, teď jsem to po sobě přečetl a zírám na ty překlepy. Omlouvám se za ně - takže ještě jednou bez chyb:

To rozhodně ne - to snad ani nejde Objektivní dokonalost u člověka není možná - spíš jde o jakousi dokonalost subjektivní: Abychom se dokonale hodili k sobě. I když není objektivně dokonalá, může dokonale splňovat moje subjektivní požadavky.
06.02.2009 10:02:13
Taťkův vejmrdek:
Tvůj argument je ale naprostá slátanina - nemá to logiku:
Takže podle tebe se zakomplexovanost projevuje tím, že chlap má vytříbený vkus, zná své požadavky, má na partnerku nároky a odmítá sex s holkama, které se mu nelíbí?
To je úplně zvrácená teorie - je to PŘESNĚ OBRÁCENĚ.
Když se mi tahle anomálie hnusí, tak si prostě vybírám holky, které ji mají hezkou. Nejsem natolik zakomplexovanej, abych si nevybíral a začal si s holkou, která nesplňuje moje požadavky (třeba tím, že ji má hnusnou).
31.01.2009 01:15:30
Final Destination:
Néjni zač, říkal jsem, jen co mi to bude servrem umožněno, tak se zamiluju....
16.01.2009 20:33:23
Petty Morenno:
ahoooj ,chci ti jen rict,ze mas spravny rozhreseni,kolikrat se u nich nasmeju ,fakt super
15.01.2009 19:54:46
Egyptiläinen:
Baf!
14.01.2009 15:45:31
*Téa*:
No, to je dost možné, já jsem totiž často líná se přihlašovat, když tu jsem, takže ani nepoznáš, že jsem to ja xD jinak tu sem každý den
13.01.2009 21:16:53
*Téa*:
Pěkná fotka Líbí se mi tvoje rozhřešování (většinou)
12.01.2009 20:14:10
humrl:
No díky, to jsem nečekal.. čím jsem se zasloužil?
11.01.2009 02:30:26
xluke:
to je bezva... Tak to vypadá, že jsi skutečně slečna mých snů
10.01.2009 14:20:25
Gramatický démon:
no když jsi ta slečna mých snů..
ne, jsi sympatická, tak sem ti chtěl udělat radost
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk