vjoo:
Nemusí tě to mrzet, teď se aspoň nemusím bát říct svůj názor a konečně můžu v klidu odpovídat na zpovědi, snažit se pomoct.
|
Milé děvče:
je to tak a divím se, že to některá ještě nepochopila no...
|
vjoo:
Ahojky. Tobě taky a ať se ti celý rok (a nejen ten rok) daří!
Ty jsi tady teď nějakou dobu nebyl nebo jsem si tě jenom nikde nevšimla?
|
Agáta Lvová:
Ahoj,
zrovna se tu snažím učit, ale vůbec mi to nejde a vůbec se mi nechce. A jak se máš ty?
|
era1:
Ou, to je dosť nebezpečná práca. Ja sa elektriny dosť bojím, mám pred ňou rešpekt..TEba baví táto práca?
|
era1:
Chodil i k nám? Ja som zas občas skočila na návštevu k vám V akej oblasti inak pracuješ?
|
era1:
Vážne? Ten nick má v sebe isté čaro. Nebuď smutný..vjoo tu stále je a to je podstatné.
|
era1:
Hej som nová Inak máš veľmi zaujímavý nick..taký záhadný.
|
era1:
Ja viem, tiež mám vjoo veľmi rada ale rozhodla sa tak, bohužiaľ. Ja však nie som náhrada za ňu. Fungujem na slovenskej spovednici už vyše mesiaca, viac-menej adminujem tam. Vjoo bola veľmi dobrá adminka.
|
era1:
Ahoj Bod za aktivitu ti pribudne vždy spravidla na začiatku týždňa, ak vkladáš pravidelne rozhrešenia počas celého týždňa.
|
vjoo:
Jo takhle.. Tak to neznám. Děkuju za vysvětlení!
|
arzolla:
Aha.. no zajímalo by mě to blíž, ale ICQ bohužel nemám a nesmím si ho doma na počítači zařídit (táta tvrdí, že je to nebezpečný či co...), takže asi nic... ..ale díky.
|
arzolla:
Ahoj, narazila jsem teď na nějakou tvou starší zpověď o spánku, kde píšeš o tom, že spíš průměrně 3 hodiny. Smím se zeptat, jak to zvládáš? A jestli to tak máš třeba kvůli velkému pracovnímu vytížení nebo jsi tak prostě od přírody nastavený, že ti to stačí? V poslední době totiž dost o spánku přemýšlím a i když spím moc ráda, považuju ho tak trochu za ztrátu času, který by šel investovat do něčeho jiného. Takže mě vždycky zaujme někdo, kdo spí dlouhodobě takhle málo a zvládá to, já bych to si nezvládala, i když bych chtěla.
|
Wild-Honey:
Mockrát ti děkuji za podporu, vážím si toho.
Na ICQ si s tebou ráda popovídám, kdyby se ti chtělo někdy napsat, mé číslo je 288 556 319.
|
Srdcová dáma:
Ahoj, poslala jsem ti na mejl moje číslo icq. jestli budeš chceš teda něco pomoct pořešit, tak se klidně ozvi.
|
Srdcová dáma:
to je za tohle: 310181
|
vjoo:
Tak různě, na co zrovna narazím. Zítra přijede Pavel, tak fajn..
|
vjoo:
Omlouvám se, ale ty vykřičníky mě krapet vytočily. Přeju krásný den..!
|
novakovaaa:
No, tak já se tak trochu snažim lidem pomoct, ale třeba bych si sama v jejich situaci rady nevěděla... A myslim, že umim i dobře "vodpálkovat"
|
novakovaaa:
A v čem se mnou např. souhlasíš?
|