Ahoj . Jelikož admini rezignovali a nejsou schopní vymazat tu hloupou diskuzi č. 339803 . Tak mě a pár dalších napadlo že stačí dát jen víc než pět hlasů pro smazání a automaticky se ta blbost smaže sama. Takže jestli si myslíš že admin webu určeného k pomáhání "smutným lidičkám" by takové věci psát neměl´tak hlasuj pro smazání té jeho diskuze. Díky za případnou podporu.