Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
HaruPoppo
Činy jsou mocnější než slova. Nebo naopak?

Index důvěry:
60

Má k rozdělení:

9

6

Pohlaví: žena
Věk: 22
Ve zpovědnici působí od: 10.02.2017 16:24:45
Číslo profilu: 98976
Naposledy se přihlásil: 15.09.2023 20:22:12
Poslední rozhřešení dal: 17.02.2022 18:20:33
Doteď napsal rozhřešení: 3239
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 30933
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje: Izumi Miyako
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha
01.06.2022 12:14:11
Paní Mráčková off ( ):
Ahoj, jsem "Třpytivý Mráček" , vystupuji teď pod jinou přezdívkou, ale chtěla jsem ti říct, že jsem si na tebe vzpomněla a vzhledově podle fotky jsi úplně stejný barevný typ jak já :D to je zajímavé
14.02.2022 22:44:45
qap:
Koukám, že nejsem sám, koho omrzelo být dospělým.

Ale tak pořád člověk může chtít žít lépe a jinak, než dokud na smrtelné posteli neřekne, že chtěl žít jinak.

O děkuji.

Dělá ti teď někdo parťáka na cestě životem?
14.02.2022 22:22:03
qap:
I když si někdy myslíš, že jsi sama v celém světě, věř, že nejsi. Je to jen iluze samoty. Ve skutečnosti by někteří lidé byli rádi poblíž tebe

A stalo se něco velkého a strašného? Nebo jen tak přemítáš?

Asi bych to specifikoval na to, že je důležitý kým zrovna člověk je, tak záleží na váze činů a slov.
11.02.2022 23:25:49
qap:
Ahoj, hodně přemýšlím nad tvým mottem.
Činy jsou mocnější než slova. Nebo naopak?

Co bys řekla ty?

09.02.2022 20:14:22
qap:
O děkuji. Jo nebál, já si říkal, že se pokusím o změnu. A hlavně vypadat jako borec, co se ničeho nebojí. Takže jo, je to velká změna. Ale po těch stranách je to asi moc.

Bylinky. Jsem teď do nich udělanej. Všemu vévodí teda česnek, vločky (já vím, že to není vlastně bylina :D ), pak meduňka, heřmánek, dobromysl. Je zvláštní pozorovat účinky na sobě. U některých nečekal silné afrodiziakální účinky.

Já nevím právě, nechal jsem si dělat posudek, kolik by to stálo a je to částka, kterou si nevydělá každý za celý život. To mě docela odradilo.
09.02.2022 12:12:31
qap:
Já práci mám z domova a je takové šedé, takže se snažím denně dělat něco nového. Teď jsem se například pustil do bylinek a zkoumám pravdivost výroků o jednotlivých bylinách.

Vidíš, tvoje přezdívka mi utkvěla v paměti, že vím, že jsi jedna z místních roštěnek.

Já už to teda tady psal, ale je zajímavý, že jsem před tím rokem, kdy byla karanténa, jak vzhled člověka ovlivní něco takového, jako je účes. Jsem si pak dělal strojkem sám a docela hustý, ta proměna se mi líbí. Ti můžu ukázat.
https://tinyurl.com/huuuux

Jinak přemýšlím, jestli se pustit do něčeho velkého a hlavně jakým způsobem. Byla by to docela velká životní šance, jen nevím, jestli jsem na to fakt připraven. Což si teda říkám celý život, že na něco nejsem připraven, ale to asi má tak každý.

09.02.2022 10:30:43
qap:
No a jak se pořád máš?
Děláš ze světa lepší místo?
08.02.2022 22:57:17
qap:
Ahoj, ty sem ještě chodíš? Hezké tě tu vidět.
Hezké. Pamatuješ si na JesseClark? To jsem já totiž.
20.01.2022 22:57:56
Král Lofasů revival:
Věřím v to, že se tam ukrývá krásný a upřímný úsměv. Žádná hrůza. Ty oči prostě nemůžou být zlého člověka
Taky mám ten film "rád". Uvozovky proto, že ukazuje, kam až daleko může zajít šikana. Nejhnusnější mi na tom přijde chování těch učitelů. V jednotě je síla a ta jednota přesvědčila všechny, že Joosep je ten zlej a divnej.
Znám film s podobnou tématikou. Je českej (1993) a odehrává se v 70.letech na vojně, kde vládla krutá komunistická šikana. Jmenuje se Zobani. Roli největšího hnusáka tam hraje Miroslav Etzler. Ten film nekončí tak drasticky, ale taky končí určitou formou pomsty. Tak se na to zkus podívat a pak mi třeba poreferuj, jak se ti to líbilo
19.01.2022 22:22:00
Král Lofasů revival:
Ta rouška hyzdí tvůj famózní obličej... tedy podle očí vypadá famózně, ale bez roušky by vypadal daleko famózněji, to jsem si jistý! Ale je pravda, že by se tady na Zpovědnici neměl asi nikdo ukazovat v plné kráse. Já taky nevypadám tak, jak na profilovce
Mimochodem, ty znáš Zkaženou mládež? Dost brutál film, že? Nevím o mnoha lidech, co by to viděli, přitom je to docela staré. Ale něco mi tam připadá docela nesmyslný. Třeba to, jak ta učitelka zabije celou hodinu kvůli jednomu sešitu.
Víš, že existuje pokračování? To bylo asi sedm dílů 1,5 hodiny dlouhých, jako "Co bylo poté", a každá z postav tam má svůj příběh. Začíná to tou emo holkou, kterou na konci z tý jídelny pustili, pak otec toho Joosepa, přes další a další a končí to soudem s tím Kasparem, co se nezastřelil. Už nevím, jak to dopadne, ono to bylo kdysi na YT, ale bylo to jen v estonštině a s titulkama
07.04.2021 00:52:59
růžová bota:
Ta marcipánová je boží
29.03.2021 22:49:23
Třpytivý mráček:
Já jsem člověk, který to moc na sobě nedává znát a raději se těší z ostatních lidí, snažím se na to spíše nemyslet a dívat se dopředu, i když je ten proud občas silnější než-li já a nechám se jím unést.

Popravdě. Já jsem v realitě asi ještě mnohem hodnější, tady někdy mohu působit dost rázně a nepřejícně, ale doopravdy tomu tak ani není. A také nejsem tak komunikativní, jelikož jsem stydlivá.Ale asi bych si připsala na své konto pověst sluníčkáře, tím já skutečně jsem, moc na mě nejde poznat co mi je, což může být výhoda, ale i nevýhoda.

A já ti moc děkuji za tvůj pohled na mě a za povzbudivá slova I ty píšeš pěkně, také se snažíš pomáhat, věřím, že jsi fakt super holčina.

Souhlasím, mělo by se tu více šířit dobro, než zlo. I když občas se tomu prostě člověk nevyhne, i kdyby chtěl, zvlášť když to je s ním jak na houpačce, jako se mnou.

A ano, chodím sem ráda, zde mohu být sama sebou. Ani se s druhými nebavím tak spisovně, jako tady a není moc šancí, kde svoje takto hluboké myšlenky sdílet, takže to tu plně využívám. Měj hezký večer.
29.03.2021 21:33:52
Třpytivý mráček:
Jsi strašně fajn holka, mám tě tady ráda.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč