Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Zanthia
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
33

Má k rozdělení:

7

4

Pohlaví: žena
Věk: 25
Ve zpovědnici působí od: 13.12.2016 16:12:28
Číslo profilu: 97875
Naposledy se přihlásil: 30.10.2017 16:59:38
Poslední rozhřešení dal: 30.10.2017 17:17:09
Doteď napsal rozhřešení: 1203
Bodování aktivity: 8 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 9871
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
26.09.2017 15:26:43
leafroller:
Tak to chápu. Osobně se podobných akcí účastním také jen z donucení, i když u mě to není povahou, ale tím, že obvykle nenacházím společná témata. Z druhé strany mě fakt baví se zhulit, sedět tam a - jak správně říkáš - kroutit hlavou nad tím, jaký kraviny říkaj a řeší.... Tak jo, dík za pokec, bejby
26.09.2017 14:49:09
leafroller:
Tím "ohněním" myslím, jak to z tebe lítá, to je boží. Něco jako když zpíval Mercury V takových chvílích mě vždy mrzí, že nejsou srazy, protože sedět s tebou u pivka musí být hukot v tom nejlepším smyslu slova
Mě taky třeba hodně šokují některé reakce, kdy napíšu, že to není svoboda, nebo něco podobného a obdržím hromadnou naprosto hysterickou smršť plnou nadávek a vulgarismů. Někdy si říkám, že v těch lidech asi opravdu zbylo něco z historie (nevolnictví, církevní útlak, atd.) Ale to bychom mohli rozebírat donekonečna. Jen jsem tě chtěl potěšit a poděkovat za tvůj včerejší naprosto marný boj
26.09.2017 14:22:33
leafroller:
Ses teda rozohnila Že si lidé nenechají vymluvit svůj názor, považuji za normální. Nakonec ty si ho taky vymluvit nedáš, ne? jen bychom si měli dávat pozor, jak tento názor prezentujeme a jestli ho někomu nevnucujeme, ale to jen tak na okraj. Jinak k té svobodě: Myslíš, že se jí lidé tak snadno vzdávají, protože nejsou ochotni a schopni přijmout odpovědnost za své činy? Občas mi to tak připadá.
26.09.2017 13:53:57
leafroller:
Přemýšlel jsem včera večer nad tou včerejší debatou o svobodě. Taky ti připadá, že dnes lidé absolutně neví, co vůbec svoboda je? Co obnáší? A taky tě děsí, jak snadno se dnes lidé svých svobod vzdávají?
28.07.2017 14:44:28
kaktusek off ( ):
"Ano, kdo do mě kamenem, do toho já pěstí"
"neboť všechny babyboxy jsou ve skutečnosti asi tak stejně anonymní jako tvoje imbecilita. "

Jsi zajebala.
26.07.2017 11:10:22
Svatý kazatel:
http://gvkb.cz/
25.07.2017 23:40:08
Angelus Lapsus:
Přilétl jsem na ZP jen na otočku...pokud se to odehrává na tvém profilu, doporučuji to ignorovat a mazat. Pokud na to budeš reagovat, ospravedlňovat se a jinak dávat najevo, že ti na tom záleží, akorát protistranu podpoříš v další aktivitě. Na mail odpovím do dvou dnů, trochu teď cestuji a nemám moc kde nasávat net...
25.07.2017 23:13:58
Kubelák ( ):
MileynQa -> Souhlasit můžeš, ikdyž nevím s čim. To je jedno, kaktusce jsem to vysvětlil, ty jen papouškuješ, tak si můžeš pročíst předešlý.
25.07.2017 23:12:21
Kubelák ( ):
kaktus -> ještě k mojí diskuzi, můžeš se podívat co mě Researcher odepsal v jeho profilu.
"Kubelak: admini sdělovat takové informace nesmí. Bylo by to v rozporu s Pravidly Zpovědnice."

Když tu někdo obviňoval orka, že píše něco co nepsal, Researcher to bez problémů vyvrátil a napsal že mají odlišnou IP (i bez jeho dovolení) Tady to vyvrátit nemůže, takže nezbývá než odepsat tohle. Dál už to s tebou řešit nebudu, je mi jedno co si myslíš.
25.07.2017 23:11:17
*MileynQa*:
Souhlasím s kaktusem, tebe to Kubeláku nedá spát, co?:D
25.07.2017 23:07:23
Kubelák ( ):
kaktus->Jasně, ale ty reaguješ na to, co ji píšu teď. Takže sem ti vysvětlil, co tu řeším (řeším, že jsem neměl vůbec žádnej důvod jí pak na to něco psát, když mi nic nevyvrátila.

Že jsem o tom psal původně v její diskuzi - proč taky ne? Když mi u mě ve zpovědi hned začala tvrdit, že jsem fejkolog a ultradebil, po tom co jsem ji napsal jak na mě působí ty tři komentáře a navrhnul sem jí, že si to můžeme nechat ověřit u Researchera.
Když někoho obviní, že je někdo jinej měla by taky souhlasit s tím, aby jsme si naše identity nechali ověřit.
A myslim, že vyčítat mě, že jsem ji napsal do diskuze je od tebe dost povrchní. Když jsi tam psala taky, co jsi psala. Krom toho, před chvíli jsi mi tu psala jak má Zanthia právo na mě reagovat.

"
Jednoduše na tebe nechci narazit. Stejně jako ty nechceš, aby ona přispívala do tvých diskuzích, ať už přihlášená nebo ne, tak já nechci narazit už na tebe."
-> Já do tvých zpovědí nepíšu a můžu ti slíbit, že ani nebudu. Ani mě to neláká

No za tón se divím, nezlobim se, ale divim
25.07.2017 22:54:36
modrýkaktus:
Ty jsi byl přeci ten, který se zpočátku dožadoval i té tvé diskuze. Tak pro jistotu jsem tedy zmínila, kdyby ti nebylo něco jasné a kdyby sis stále přišel ukřivděný...

"-> No a to že má právo je samozřejmě důvod, proč to píšu jako prosbu. Kdyby na to právo neměla, nesral bych se s tim a zařídil jí banánaů - Well, you don´t say! To určitě nikdo nevěděl.

Jednoduše na tebe nechci narazit. Stejně jako ty nechceš, aby ona přispívala do tvých diskuzích, ať už přihlášená nebo ne, tak já nechci narazit už na tebe. Víš, jaksi je mně proti srsti, když se tu někdo chová úplně přesně jako jistej uživatel, kterej jí tu pravidelně napadá a dá se říct, že jí šikanuje (asi nějaký jeho fanda či kámoš, či on sám?).. těžko říci a vyvozovat nějaké soudy, jako tu vyvozuješ ty, i když nemáš důkaz.. faktem zůstává, že se jako on prostě chováš a i když třeba on nejsi, tvé jednání mi bohatě stačí k tomu, abych s tebou jednala tak, jako jednala. Tak se mi určitě nebudeš divit za ten "tón", viď že jo
25.07.2017 22:27:21
Kubelák ( ):
modrýkaktus ->
"Zanthii i mně šlo primárně o ten komentář - a nediv se nám, tobě šlo zase hlavně o tu tvojí diskuzi."
Pokud nejsi hloupá, určitě ti dojde proč zmiňuju mou diskuzi. Pro jistotu - zmiňuju to protože kňourá, že už jsem se k tomu pak nevyjádřil. Mně nic nedokázala, já proto neměl důvod to v diskuzi pak nějak komentovat.

"Jinak tvá prosba na ní - Zanthia má plný právo přispívat do tvé diskuze za předpokladu, že se do tebe nebude nijak navážet ani tě urážet"
-> No a to že má právo je samozřejmě důvod, proč to píšu jako prosbu. Kdyby na to právo neměla, nesral bych se s tim a zařídil jí banána

V tvym komentáři vidim smutnej pokus mě nějak setřít/urazit. Degraduje ho jednak to, že tvoje reakce na mě je úplně mimo mísu, jak ti vysvětluju a jednak to, že i ty jsi byla na vážkách jak to s ní je. To že tě přesvědčila o opaku je tvůj problém
25.07.2017 22:18:46
modrýkaktus:
Kubeláku, Kubeláku, nehysterči, běž se mamince vybrečet na rameno a ono to bude dobrý... Proč to brát tak vážně? Víš, ono to, že žádat o něco takového, není sranda a není to jen tak, je holý fakt. Natož žádat nadvakrát i v rámci nějaké jiné diskuze. Já sama jsem měla pochyby, zda to vůbec půjde. Zanthii i mně šlo primárně o ten komentář - a nediv se nám, tobě šlo zase hlavně o tu tvojí diskuzi. Já sama jsem si nebyla jistá, zda to vůbec půjde - i Zanthia .

Jinak tvá prosba na ní - Zanthia má plný právo přispívat do tvé diskuze za předpokladu, že se do tebe nebude nijak navážet ani tě urážet, ať chceš nebo ne a jestli s tím máš nějaký problém, je to čistě jen tvůj problém a nikoho jiného (ještě aby ne, kdo by nevyužil šance tě po týhle kauze nasrat, že)

Taky ti přeji... ne, já se nebudu přetvařovat, takže se s tebou jen loučím a doufám, že na tebe a tvou přezdívku už nenarazím. Kdyžtak zavřu oči, no...
25.07.2017 21:39:34
Kubelák ( ):
Cituju tvůj komentář u modrýho kaktuse:
"To je dobrý. Já už si teď taky myslím, že to byla docela možná jeho práce, hlavně, že teď už se tam ani neukázal. A je blbý, že takhle někdo kvůli svojí zlomyslenosti zbytečně rozhádá další dva lidi, který jsou v tom ve skutečnosti oba dva naprosto nevinně. No, vyřešilo se to, zatím.
"
->Jestli myslíš mě, že sem se tam neukázal, tak proč taky? Celou dobu řikám, že si byla Crea v mojí diskuzi, kterou si pochopitelně zkontrolovat nenechala, protože sis tam musela napsat jako anonymka a pak by se to provalilo. Proč bych komentoval to, že sis nechala ověřit něco úplně jinýho Když jsem od začátku psal, že tamto si pochopitelně zkontrolovat nenecháš

Jediný co bych ti moh napsat je nějaký zhodnocení tý šaškárny, ale na rozdíl od tebe pro mě Zpovědnice není asi tak důležitá, a tak tu nehysterčím jak ty. Kdo to tu prožívá tak, že musí do diskuze o filmech pašovat svoje off-topicový názory a ještě pod 2 nicky a radši pak uráží toho, kdo si toho všimnul, toho lituju. Třeba nejsi zlá, jen máš nějaký frustrace z reálnýho života.

Měj se fajn, ať se ti daří a když uvidíš zpověď pod nickem Kubelák, nepiš do ni prosim ať už jako Zanthia, tak ani anonymně. To je tak všechno, ahoj.
25.07.2017 18:04:33
modrýkaktus:
Jsem ráda, že se to nakonec vyjasnilo.
24.07.2017 22:44:11
modrýkaktus:
A já se ti omlouvám za to v té diskuzi.
Já zrovna o tom vedla nedávno (!) debatu s jistou osobou, jak je snadný napodobit něčí styl psaní, když jsi dostatečně pozorný. Takže mě to v té diskuzi pak nakonec trklo, že to nemusí být tak, jak to vypadá.
24.07.2017 22:41:24
modrýkaktus:
Jej, já se z toho málem rozbulela, když jsem to četla.
Nemáš zač.
24.07.2017 21:49:28
Researcher:
V té tvojí diskuzi č. 1010316 jsem potvrdil, že tam žádný přispívající anonym nemá stejné IP/ID jako máš ty a že příspěvek od anonyma jdjlsa také opravdu není z tvojí IP adresy.
24.07.2017 10:26:07
Angelus Lapsus:
Ahoj,

zajisté Můžeš přes mail, pokud chceš.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk