Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Izumi Miyako
Kalendářně mi je 34, ale biologicky se cítím nejméně na pár tisíc let.

Index důvěry:
80

Má k rozdělení:

11

7

Pohlaví: žena
Věk: 34
Ve zpovědnici působí od: 02.10.2016 23:56:30
Číslo profilu: 96717
Naposledy se přihlásil: 14.06.2024 21:31:50
Poslední rozhřešení dal: 14.06.2024 21:34:39
Doteď napsal rozhřešení: 4668
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 43810
E-mail:
Oblíbené WWW: http://digitalnimonstra.cz/
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
28.05.2024 09:58:24
šoférBusu:
O tom dítěti vím. Máš to složité. Snažíš se i tak alespoň hledat vyhovujícího partnera? Tatínka, který má také postižené dítě a zůstal na něj sám? Někde na specializovaných seznamkách na netu?
Co na to říkáš? Podle mně to není špatný nádpad.
15.05.2024 18:38:06
fénix z popela:
Objevilo se tu víc zpovědi typu id na psychiku v jeden den,takže z toho vyvozuji,že dotaz byl fejk. Tak se zbytečně nerozciluj
18.04.2024 13:36:47
Samotááářka:
Tak to ti neporadím. Prostě si na tohle musí každý dávat bacha.
18.04.2024 11:52:54
Samotááářka:
Já mám doklady prostě v peněžence a peněženku mám prostě v kabelce a jsem na ní tak zvyklá, že když ji nemám, tak je to prostě divný. Nevím, jak se ti daří pořád to někde ztrácet. Pak je možnost pořídit si dokladovku a mít to prostě v nějaké uzavíratelné kapsičce v kabelce. Ale pokud prostě někde něco z toho položíš, tak to prostě ztratíš. V tom asi poradit moc nejde.

Jinak v mobilu pokud máš internetové bankovníctví, tak já můžu vyhotovot virtuální platební kartu. Ale asi z ní nejde vybírat. Jedině poslat peníze někomu přes bankovnictví a aby ti to vybral a nebo se nechat založit. Jinak to asi nepůjde.
17.04.2024 12:17:01
Samotááářka:
No to zní jako velmi milý den. Asi je lepší mít doklady jinde, než v obalu mobilu, ale chápu, že to tam hodně lidí má. Já zase doháním SEPA do Německa v bance, kde to ženská samozřejmě nastavila blbě. Nemám v bankovnictví možnost vidět devizový účet dcery, který vidět mám, protože ani nenastavila práva na to, abych to mohla vidět. Krom toho jsem chtěla dceři nechat vyměnit kartu kontaktní za bezkontaktní a ta kráva místo náhradní karty objednala novou, takže je k ní jiný pin. Dcera má novej mobil, takže tam nemá zavedené bankovnictví, takže ani tam se nepodíváme a ani se do něj po instalaci nedokázala dostat, protože tam je taky problém. Poštou přijde PIN až za 5 dní (asi spíš 7 s víkendem) a ještě je za to poplatek 127 Kč. Krása. Takže musím všechno dohnat přes banku, až se tam dostanu. Snad nebudu muset zase do Německa do Alians. Takže... já jsem na tom podobně. Ale je fajn, že ti mobil hlavně našli. To by asi naštvalo taky pořádně. Mě určitě.
16.04.2024 10:42:03
Samotááářka:
Teď už to tam nefunguje. Po tom co mi udělali, tak hodně lidí odešlo. Bývalo to jiné. Ale ano, tady jsem fakt fungovat chtěla. Po hodně dlouhé době se mi tam fakt líbilo a na okamžik jsem došla do dojmu, že by to třeba mohlo být dobré. A nakonec stejně nebylo.
16.04.2024 10:33:39
Samotááářka:
Kdo z nich na SH jsi?
15.04.2024 10:41:48
šoférBusu:
Izumi, brala bys jako partnera solidně vydělávajícího šoféra autobusu? Předpokládám, že v Plzni využíváš místní MHD, prohlížíš si sem tam při nastupování tamní řidiče?
27.03.2024 19:40:28
Návrat do minulosti:
Proč mě to nenapadlo? :D
27.03.2024 14:28:43
Návrat do minulosti:
Co je myšleno TB? Píšeš o těch změnách o přestěhování. Díky.
02.12.2023 19:55:04
Odontofobik:
To mě mrzí, co máš za peklo ze života. Já osobně bych tohle nezvládl. S těmi všemi problémy, co máš a ještě s postiženým dítětem. O ten důchod si minimálně fakt zkus požádat, protože si vážně nedovedu představit nic moc jiného, co by ti výrazně pomohlo, a bylo zároveň v tvých silách.
Možná ještě se nechat dobrovolně hospitalizovat na měsíc na psychiatrii, kde bys si nejen vyčistila hlavu, izolovaná od zlého světa alespoň na chvíli pro regeneraci, ale zároveň budeš mít možnost zprávu o hospitalizaci předložit k žádosti o důchod, včetně diagnózy. To by ti pro přiznání invalidního důchodu jenom pomohlo.
26.11.2023 17:08:21
Odontofobik:
Ahoj, Izumi.

Pozoruji tě už delší dobu, a nejprve ti musím říct, že i když to nevypadá, že to všechno zvládáš dobře, věř mi, že to není dost na to, aby tě někdo mohl soudit. Jsi ve velmi náročné životní situaci, na spoustu věcí sama, nemáš zázemí, peníze, a stejně jsi to doposud nějak zvládla i s postiženým dítětem. Jak někdo v jedné zpovědi psal, že lidé, co ti nadávají, by se z toho zhroutili, protože by to nedali. Takže houževnatá jsi.
Přemýšlel jsem, co by ti pomohlo udělat v životě, aby se ti zlepšila situace, a zkoušel jsem se do tebe vcítit, jak co je možné. Najít lepší práci bude těžké. S tím, co jsi psala ve své zpovědi, opravdu dobrou solidní práci, kde si vyděláš hodně, tu máš šanci najít bez známostí velmi nízkou. Já jsem se taky ucházel o dost prací, a mám taky lehký autismus a jsem psych. nemocný. S diagnózou a léky a nadváhou. Na pohovor na solidní pozici jsem se dostal, ale neprocházel jsem přes pohovor dál. Třeba se ti to povede, držím palce, ale jestli nemáš nějaký certifikát, praxi, vzdělání, známosti, čím zaujmeš, tak to bude velmi těžké.
Jinak jsi psala, že jsi ani nepožádala o invalidku. To je pro tebe jediná cesta, ke které tě tímto musím podnítit. Jestli máš tyto všechny problémy, a bere ti to na výkonnosti v práci, tak je doslova hloupost o to nepožádat. V Plzni je neziskovka Ledovec, kde ti poradí všechno ohledně toho, když budeš chtít požádat o důchod. Poradí ti i detaily, a jistě budeš mít s nimi větší šanci ten důchod dostat. Protože jestli jsi opravdu tak nemocná, zejména sluch, nebo fyzická zdatnost, případně s lékařskými zprávami doložené další věci, tak bys klidně mohla dostat alespoň nejnižší důchod. Potřebuješ nějak se mít slušně, důchod je přesně pro lidi, co mají sníženou pracovní schopnost, tak to neodkládej, domluv si Ledovec, nebo jakoukoli jinou neziskovku, ale o důchod si požádej. Hned se budeš mít líp, až ho dostaneš. A zlepší se i tvoje negativní myšlenky. A s více penězi i drobet lepší možnosti k rozvoji i zisku lepší práce.

Drž se.
24.09.2023 08:20:08
smutný-člověk:
Ano, z toho jsem hodně pochopil. Tak se (nějak) drž.
15.09.2023 11:12:21
smutný-člověk:
Achjo, to je hrozné.. A máš nějakou podporu v někom, v něčem?
12.09.2023 07:03:51
smutný-člověk:
Ahoj, achjo, to mě mrzí. Ztráta bydlení proč? Kvůli těm nočním záchvatům a nějakým stížnostem sousedů?
A Tvé zdraví? To zvětšené srdce a jiné diff dg.? Potvrdilo / vyvrátilo se něco?
10.09.2023 19:54:10
smutný-člověk:
Ahoj, jak se daří? Nějaké pozitivní novinky?
24.08.2023 13:48:30
Mira devatenact:
Bohužel chytrá nejsi, to bys tam neměla tolik hrubek. Krom toho jsi agresivní, takové holky se kluci boji. Já bych na tebe nešel, ale může se najít chasník, co má rád tohle asi teda jo, když máš dceru. Tak všechno dobré, prozij si zbytek léta, jak sa dá.
24.08.2023 13:13:11
Mira devatenact:
Píšeš jak tryglodyt a máš tam spoustu chyb, nedá se to číst. Když ti je jedno, že někde někdo vyvrazduje obyvatelstvo (protože "všude někdo umírá"), tak nemůžeš od druhých čekat soucit. Pro mě jsi ubrecena negativní zlá holka, která vidí jen sebe a své problémy. A ještě krajně nepříjemná vzhledově, což i ladí s tvým chováním. Takže, když budu totkaj upřímný, a za to se moc omlouvám, ty patris opravdu do té továrny na pozici dělnice, protože jsi hloupa (za to nemůžeš) a arogantní (za to můžeš). A ty hrubky, to je děs, když to řeknu.
Jinak všechno dobré, ať sa daří, jak říkám, taky jsi jen člověk.
24.08.2023 12:16:43
Mira devatenact:
Ahoj, no asi to bude v tom, že na Ukrajině dost nehezky umírají lidé a u tebe cítím, že je ti to plus minus jedno a relativizujes, což je u takhle jednoznačných věci prasárna, když budu upřímný. Totkaj do toho ten písemný projev, který mi nesedí a upřímně (omlouvám se za to, nechci ublížit, já mám rád pohodu, ale je to k věci, tak to musím napsat) jsi mi vizuálně silně nesympatická. Takze to je výsledek všeho. Jsi taky jenom člověk, všecko chápu. Můžeš mi napsat, proč ti připadám vadný já no zpětná vazba je někdy dobra, ne že ne.
08.06.2023 11:40:43
Teta Dana:
Ahoj,
já jsem cca před měsícem slíbila , že ti napíšu do profilu bližší info ohledně svého syna.
Já vím, jsem slibotechna. Ale snad to nebereš ve zlým (to prodlení).
Veřejně to psát stejně nechci, protože by mi to pak při každý příležitosti vmetl Pravdivý muž, já na něho už nemám fakt náladu.

Takže kdybys chtěla vědět bližší údaje, dej mi svůj mail nebo se ozvi na td.zpovednice@seznam.cz
Pokud ti to nebude vadit, i já se tě chci na pár osobních věcí zeptat.

Ale jestli to aktuálně nechceš řešit/nemáš na nikoho cizího náladu - tak prostě nereaguj - naprosto v pohodě!


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč