Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Királynő
The world is indeed comic, but the joke is on mankind.
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
49

Má k rozdělení:

8

5

Pohlaví: žena
Věk: 21
Ve zpovědnici působí od: 04.04.2016 18:35:27
Číslo profilu: 93890
Naposledy se přihlásil: 14.01.2023 16:48:22
Poslední rozhřešení dal: 14.01.2023 11:13:13
Doteď napsal rozhřešení: 2671
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 21805
E-mail:
Oblíbené WWW: http://svaz-csp.blog.cz/
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha
16.01.2023 21:55:11
offfff ( ):
Já myslel, že máš smazaný profil...
14.01.2023 10:29:13
Teta Dana off ( ):
Už jsem se ti omluvila ve zpovědi
Tak sorry.
Držím palce, ať ti to vydrží.

Jinak já mám dobrou paměť na blbosti - pamatuju si, kdo sem co psal (ne, nejsem stalkerka) Ale nedokážu si vybavit, co jsem predevčírem vařila k obědu.
23.08.2021 08:25:31
Fajnšmeker1989:
Jeee, vďaka, že si sa mi ozvala. Inak, priebežne si kontrolujem aj skype, či e-mailovú schránku na azete. Tak môžeme komunikovať aspoň tadiaľ.
20.07.2021 14:55:18
Fajnšmeker1989:
Ahoj! Nejak si sa mi stratila v zozname kontaktov..... Je všetko v poriadku?
26.06.2021 19:11:18
Királynő:
Čau, díky za tip. Jako potenciální terapeut/klinik si to samozřejmě plně uvědomuji a svým budoucím klientům nic takového doporučovat nehodlám (pokud skutečně budu vykonávat toto povolání). Zcela upřímně, pokud se vypatlám do zeleninového stavu, bude to možná lepší než permanentní deprese. S tím sjetím je to všechno takové živější, ono je docela uvolňující, když najednou celý den nemyslíš jen na to, že nechceš žít. Ale to ti asi nemusím vysvětlovat, když sama na deprese trpíš, pokud si tě pamatuji správně.
26.06.2021 14:17:43
Teta Dana ( ):
Combo chlast+benzáče je na rozdíl od klasických tvrdých drog skutečně vypatlávací a hodí se pro staré ženské, proboha..
25.06.2021 12:14:28
Katedra psychologie:
Ahoj, napsal jsem ti email
24.06.2021 23:13:50
Fritzland:
Jo, chápu. Až na to, že riziko by to bylo spíš pro mě. I když s holkam v různejch manickejch stavech mám pár zkušeností. Ale je fakt, že radši bych je neměl..
Jsem přesvědčen, že rady ožralýho a sjetýho terapeuta mají tu největší hodnotu! A proto beru zpět co jsem psal předtím a doufám, že až budeš mít vlastní praxi tak v těch drogách naopak ještě přitvrdíš!
Budu muset pomalu padat, musím dnes ještě dočíst jednu zpropadenou knihu (i my s VŠŽ umíme číst) a ty by ses měla učit na zkoušku!...teda já pořád zapomínám, že jsi kurva Aleš a na žádnou zkoušku se samo neučíš...sakra...
24.06.2021 22:46:21
Fritzland:
Proč ty vznešené výrazy? Prostě tě chlast nejdřív nakopne, ale jestli leješ stylem 5 piv/hodina nebo 3 panáky/20 minut pak je jasný, že za určitý čas tě to sejme a alkohol ve velkým množství je solidní utlumovák. Existuje na to tajný trik - čumět na hodinky a nedávat si další drink dokud neuplyne požadovaná doba - třebas 30 minut na pivo a po dvou hodinách klidně 40 minut na pivo. S panákama podobně, je to individuální, dle toho kolik člověk vydrží. Ale není to žádná věda.
Hmmm...já jsem v práci taky velice emočně chladný, ale to asi hodně lidí, kteří dělají něco kde se musí hodně kontrolovat a pomáhat ostatním. Přehnaně empatickej hasič bude sotva vystříhávat rodinku s dětma z auta na dálnici.. O lékařích - chirurgové, onkologové atd. se říká, že jsou často přímo psychopati což mi přijde logický - takový oddělní dětský leukémie asi běžnými emocemi vybavený člověk bude zvládat stěží. Chladná hlava pomáhá dělat chladná rozhodnutí, která ale bývají povětšinou správná než když je člověk pod tlakem emocí.
No jinak si myslím, že na každým člověku se dá nějaká ta duševní choroba najít. Ony tady asi byly vždycky, akorát spousta z nich neměla svůj název. Jen záleží v jaké míře se u dotyčnýho projeví.
24.06.2021 22:23:27
Fritzland:
He - a není možný třebas vynechat prášky a dát jenom chlast? Nebo bez prášků to nemá ten správnej drajv? Ale v čajovně jsem dlouho nebal, co by ne.
No já kdysi žil hlavně v představě, že pokud mi má někdo radit a snažit se mi srovnat život, měl by ho mít sám srovnanej. Tedy - street workery dělají často lid co byli dřív závislý (ovšem důležité je ono slovo "dřív"), ale to je trochu něco jinýho. Tam jde hodně o to, že znají to prostředí a dokáží se vcítit do pocitů narkomanů. Jenže to by si potom psycholog musel projít asi úplně vším, aby se mohl empaticky vcítit do každýho problému se kterým různý klienti přijdou. A to by si to potom asi fakt mohl hodit. Ale tak nějak jsem předpokládal, že psychologové by měli být sami velmi psychicky odolný a nemuset si pomáhat láky. Tak třeba až dostuduješ, tak to přijde.
24.06.2021 21:55:56
Fritzland:
Já docela dlouho jezdil na IN50 - preferuju hodně vlak - jenže jak byl COVID tak jsem si jí neobnovil, už je ale čas. Tvl, zvrtlo?! Nic se snad nezvrtne. Nebo si míníš házet lexaurin do Božkova? Nějak to vymyslíme.
Jak může bejt psycholog suicide uživatel alko-psychofarmakovejch koktejlů mi hlava nebere, ale je fakt, že kámoška co dělá terapeutku pro partnerský problémy je sama ultra psycho nonstop na lécích, tak to bude asi nutnej předpoklad. Větší než ten magistr.
24.06.2021 21:20:48
Fritzland:
No šlo by to i naopak. Asi za 14 dnů budu někde ve Zlíně a ve Vizovicích (jo, to není Ostravsko ) a nějakej čas ještě bude, jen spíš preferuju všední dny než víkendy. Ale pokud Aleš doufá, že se pod mým nickem skrývá nějaká pěkná náctka tak bude asi zklamán.
Eh...no mně chlast na učení nepomáhal, je děsně utlumující, jediný co pomáhalo byl amfetamin, ale to se nedá praktikovat moc dlouhodobě. Proto jsem nakonec taky přestoupil na VŠŽ a nestěžuju si.
24.06.2021 20:58:27
Fritzland:
Tak Aleš by mezi nás zapadl, chlapů na srazech není nikdy dost. No já budu od léta zabitej starostma, ale červenec mám ještě relativně volnej.
Když jsem chodil na VŠ, dělal jsem to stejně, i když to není dobrej postup a můžou za to nervy a člověk tak nějak podvědomě oddaluje nevyhnutelné. Nevyhnutelný příchod dalšího dne, zkoušky a dalšího debaklu. Já teda sáhnul dycky rovnou po tvrdým.
24.06.2021 20:49:03
Fritzland:
Sakrblé, vás teda na tý Moravě je, to je přímo rej starejch pupkáčů co brousí na Zpovědnici a snaží se zmást starýho pupkatýho čtyřicátníka.. To by chtělo ten sraz fakt na Moravě. Asi už ho ale nestihnu Škoda.
No já těm práškům moc nedám, ale úplně mi to evokuje, že jsem si už dlouho nekoupil pořádnou whisky.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk