Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
punker

Index důvěry:
31

Má k rozdělení:

7

4

Pohlaví: muž
Věk: 38
Ve zpovědnici působí od: 29.05.2004 20:18:25
Číslo profilu: 9268
Naposledy se přihlásil: 06.01.2019 09:03:38
Poslední rozhřešení dal: 12.02.2018 11:40:02
Doteď napsal rozhřešení: 1739
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 47411
E-mail:
Oblíbené WWW: www.livescore.com
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
04.11.2018 14:01:27
Vlak ( ):
Ještě se tu vystavuj krasavečku !
04.07.2013 11:35:25
bez cenzury ( ):
http://zpoff.blogspot.cz/
10.03.2013 16:14:31
Marcellus Non Nomen:
Chceš plamen? A vrátíš mi ho?

Pokud souhlasíš tak mi ho pošli, kdyby Ti do konce dne ode mě nepřišel tak mi můžeš poslat dynamit, dobrá nabídka, co říkáš?
30.12.2012 18:05:44
libik:
A v čem je natolik jiné to, že někdo lyžuje a někdo "sexuje"? V podstatě v ničem .
30.12.2012 15:25:57
libik:
Záleží jak to komu vyhovuje.

Někdo si zavolá s tím, že se staví ve čtyři a tam si to rozdají a zase odejdou, někdo je s tím druhým doopravdy kamarád, takže spolu třeba někdy zajdou do kina a pak u toho druhého přespí...
Prostě člověk od člověka.

Rozdíl oproti bordelu je to samozřejmě obrovský, protože oba dva k tomu přistupují nezištně a čistě kvůli osobnímu potěšení (tedy stejně jako děláš všechny ostatní činnosti).

Že to zrovna tobě nevyhovuje je normální, tvůj náhled na danou situaci už ne... Například ne každý rád lyžuje, ale přece se kvůli tomu nebudu podivovat lyžařům.
30.12.2012 14:01:31
libik:
Bože, co je to za přblblou módu to kamarádství s bebefitama?
punker
-----------
Je to celkem logické vyústění toho, pokud nemáš vztah a chybí ti sex a nechceš běhat po barech a snažit se tam balit každý týden jinou.
19.12.2012 14:59:38
Rppok:
Díky....
19.12.2012 14:55:40
Rppok:
Otevřeš můj profil,rozklikneš vztahy na zpovědnici a zadáš poslat dynamit....
19.12.2012 14:51:20
Rppok:
Podívej se na profil Voky,a uvidíš proč.....pošleš dynamit????
19.12.2012 14:47:49
Rppok:
Zbírám....chci vyhodit do vzduchu Vokyho!!!!!!
19.12.2012 14:17:10
Rppok:
Šetříš dynamit???
11.12.2012 18:53:32
punker:
Rošťanda - mockrát děkuju. Bohužel tu nemáš profil, takže nevím, jak Ti napsat.
11.12.2012 14:30:50
Rošťanda ( ):
Jsi krásnej chlap!
24.10.2012 14:47:58
23 a 161:
24.10.2012 14:25:34
23 a 161:
U punku jde především o názory a životní styl, ne o hudbu a o to, jak vypadám. Ale samozřejmě máš pravdu a tohle k tomu patří. Asi jsem ortodoxní punkerka, i anarchistka, hrála jsem v jedné kapele, žila ve squattu, jsem radikální antifašistka, pomáhám aktivistům třeba z Food Not Bombs a jiným.. Jen nemám ráda zařazování se kamkoli
Navíc, k tomuhle životu částečně patří i odmítání jakéhokoli náboženství a já jsem buddhistka.
Jen nemám moc ráda pojmenování.
Na věk se zeptat nemůžeš, promiň.
24.10.2012 14:16:24
23 a 161:
V tom případě ano
24.10.2012 13:57:59
23 a 161:
Co znamená ortodoxní punkerka?
24.10.2012 13:35:40
23 a 161:
Škoda. :D Ale tak dokud nejsi vlastenec, rasista a odpůrce squattingu a podobně, snad to ještě nevadí. :D
24.10.2012 13:15:30
23 a 161:
Antifašistická anarchistická organizace, složená především z punkerů
24.10.2012 13:02:51
23 a 161:
23 je symbol jednoho druhu hudby, ale je tajný, jakého :D A 161 = antifa
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk