U punku jde především o názory a životní styl, ne o hudbu a o to, jak vypadám. Ale samozřejmě máš pravdu a tohle k tomu patří.

Asi jsem ortodoxní punkerka, i anarchistka, hrála jsem v jedné kapele, žila ve squattu, jsem radikální antifašistka, pomáhám aktivistům třeba z Food Not Bombs a jiným.. Jen nemám ráda zařazování se kamkoli

Navíc, k tomuhle životu částečně patří i odmítání jakéhokoli náboženství a já jsem buddhistka.
Jen nemám moc ráda pojmenování.

Na věk se zeptat nemůžeš, promiň.