Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Ježek second edition
Půda mužského srdce je kamenitější, má skalnatý podklad. Chlap na ní pěstuje co umí ...a stará se o to.

Index důvěry:
180

Má k rozdělení:

24

12

Pohlaví: muž
Věk: 35
Ve zpovědnici působí od: 21.01.2015 02:31:02
Číslo profilu: 87573
Naposledy se přihlásil: 07.04.2021 07:53:02
Poslední rozhřešení dal: 06.04.2021 19:45:33
Doteď napsal rozhřešení: 22390
Bodování aktivity: 3 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 95276
E-mail:
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje: Hodislava
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvníkOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
17.05.2021 21:42:42
Muad*Dib:
Konečně jsem pochopil to tvoje zdejší motto.
Tak hlavně, aby si pro tebe nepřišel Oz Veuiký a Stuašuivý.
;)
27.04.2021 16:20:32
pragmatix off ( ):
Smaž mi profil.

Důvod smazání: admini kaiten, ježek, huml a muad systematicky chrání hejtry, stalkery, spammery, troly a systematicky znechucují a vyštvávají slušné uživatele ze zpovědnice, kteří se snaží pomáhat a normálně diskutovat.

Ps: Potvrdit smazání můžu na emailu, co mám zadaný v profilu.
08.04.2021 12:33:55
Třpytivý mráček:
Já mám na Michala svůj názor, stejně tak jako na každého z vás tady, takže tak. Nemůžeme se zavděčit všem. :D A přesně tak, stále se vyvíjíme, někdo jde dopředu, někdo se vrací myšlením zpátky do pravěku. Tak to bývá :D

:D To nejde jen tak vyvolat a snažím se taková nebýt. Ale zlá být umím, když se hodně naštvu, tomu věř.

:D :D :D Však jo, příště to nechám být asi.

07.04.2021 22:15:09
matouch3:
Tak já se tedy ozývám. Diskuze č.1164353, 07.04.2021 20:33:48
Ale nemyslím, že je to dobrý nápad.

Nelíbí se mi, že mě spojuje s cizím příspěvkem, ač jsem teda do té diskuze nic nepsal. Ono kdyby to udělal jednou, tak si to vysvětlíme, ale asi má o mě představu, že jsem ďábel a otírá se o mě, kde může.

Poslal bych ho normálně doprdele. Což se mi zdá mnohem přirozenější. Ale přistupuju na tvůj návrh a uvidíme, jak to bude do budoucna vypadat
05.04.2021 20:30:36
Vicugna pacos:
Byl by jednodušší mail! Jakou máš adresu?
05.04.2021 17:58:07
Víla z paneláku:
Jééé, to mi zas někdo vyzdobil profil...
04.04.2021 22:49:47
Ježek second edition:
Nevím o čem je řeč hrdinný anonyme.
04.04.2021 22:41:02
Taky jedna ( ):
Ježku, nechceš se radši než dělání si srandy z věřících věnovat tématům, ve kterých jsi tredičně silný v kramflekách? Myslím tím třeba znásilnění (žádné neexistuje, a když, tak si za to holka může sama) nebo anální sex (chlap má na něj nárok, a když mu ho holka neposkutne, nesmí se divit, že ji vykopne)?
04.04.2021 20:56:02
Víla z paneláku:
Nevím, jestli to tak mám. Asi to mám tak, že mi záleží na tom, co si o mě myslí úplně každej, protože jsem nesebevědomá, úzkostná, vykolejená z toho, jak často dělám věci špatně, ale o co víc si to uvědomuju, o to víc se snažím, aby mi na tom nezáleželo od nikoho, abych si o sobě nedělala falešné iluze na základě toho, co si o mě myslí lidi, co mě mají rádi, ani abych neměla depky z toho, co si o mě myslí lidi, kterým jsem zas třeba nesedla, a nenechala se tím moc brzdit (i když je to pro mě jen nedostižný ideál, ve skutečnosti tím bývám ovlivněná docela dost, někdy až trochu paralyzovaná). A nejhorší ani není to, co si o mě druzí myslí, ale to, co já si myslím, že si o mě druzí myslí

Má kontroverze se projevuje tak, že jsem prostě příliš svá a lidí kolem mě si často se mnou a s mými názory neví rady :D třeba je docela těžké v křesťanském prostředí chtít mít na svatbě homosexuály (což teda přes manželovu rodinu neprošlo, a mě to bylo tak moc líto že jsem to obrečela a přemýšlela jsem, proč zlodějové (určitě tam byla spousta lidí co už někdy něco ukradla) a podobně tam být můžou... A obecně často dělám věci jinak než je v mém okolí běžné... A ne vždy je to s nadšením přijímané...
04.04.2021 20:38:34
Víla z paneláku:
Jo, asi to chápu, já nejsem z věřící rodiny, uvěřila jsem až v dospělosti. Zato bych chtěla Boha poznávat víc a víc každý den, následovat Ježíše v tom smyslu být jako On, říct všem lidem, že Bůh je miluje, chce se o ně starat a ke každému se chovat jako ke svému dítěti (princi a princezně, neboť je Králem), byť vím, že to nepůjde tak, že budu všechny kolem mlátit Biblí po hlavě, byť verbálně...Zvěrstva se dějí ve jménu skoro všeho a mají kořen v lidské zlobě, nenávisti, pýše, krutosti, a pak je skoro jedno, jestli je to za Boha, za žold, za víru, za vůdce, za národ, nebo proti národu...
04.04.2021 19:54:38
Víla z paneláku:
I když teda Tvůj názor na křesťanství mě skoro až fyzicky bolel, když jsem ho četla, ale na druhou stranu, z ničeho nic se Ti v hlavě asi nevytvořil...
04.04.2021 19:48:31
Víla z paneláku:
Ja to myslím vážně. Asi mi připadalo milé, že ses o mě zajímal. Tak jsem si projela pár tvých starších příspěvků, abych si udělala nějaký obrázek, kdo +- jsi, byť je mi jasné, že jde jen o jeden puzzlík z obrovské několikarozměrné skládačky a rozhodla jsem se tě považovat za důvěryhodného. (To neznamená, že se ti někdy budu s čímkoli svěřovat, to neumím ani ve vztahu k nejbližším :D)Navíc jsem obecně taky považována za kontroverzní, byť hlavně v realitě :D btw - přemýšlel jsi nad tím, že to, co si o Tobě kdo myslí, nemá nejmenší vliv na to, kdo jsi? Že to je čistě problém toho dotyčného, ať už v pozitivním, nebo negativním? Tak se tím netrap ;) já třeba věřím, že ve vztahu k svému svědomí děláš to nejlepší, co dokážeš ;) nikdy se nebudeš líbit všem (a tím nemyslím nahou fotku na něčem, co některým lidem připomíná záchod :D)
04.04.2021 19:32:32
Ježek second edition:
>666
Ban ti byl automaticky udělen při smazání příspěvku, kde opět na Matoucha vytahuješ soukromé věci (navíc překroucené). To sem nepatří.
04.04.2021 09:26:03
Víla z paneláku:
Ale tak se mi líbí že jsi takový (důvěry)hodný a snažíš se, aby to tu bylo takové fajn a spravedlivé...
03.04.2021 20:08:29
Ježek second edition:
Ani v nejmenším Davídku. Kdyby psala slušně neměl bych na ní vůbec potřebu reagovat. Když píše zcela bezdůvodně tak jak píše, tak proč bych se nemohl zastat slabší strany a zcela důvodně jí to vrátit zpátky?
03.04.2021 19:43:47
Admini jsou prasata ( ):
Sám jsi prase Ondřeji. Ty vole admin a bude ještě urážet ženskou. Není ti hanba?
03.04.2021 11:38:16
Ježek second edition:
666
Koukám na další přísun překroucenin, na které nemá smysl reagovat. Tak si s Aninkou a Methylkou založ vlastní fórum, kde si glosuj po libosti. Co ti brání? Proč pořád a za každou cenu lezeš tam, kde je všechno špatně a kde sis vybudoval image místního barona Prášila? (Zase abych ti nekřivdil tak je fakt, že existují i lidé z kategorie pode dnem) Nebo je to tím, že počet míst, kde se můžeš prezentovat způsobem, jakým to děláš zde, je omezený? Raději ale neodpovídej, nemám potřebu tuhle debatu dále rozvíjet.
03.04.2021 07:44:06
Pragmatix 666:
Teda, ježek jako fanatický zastánce covidových opatření a totality.
Pak moudro, že radši budeš volit piráty, abys nasral vlastence (takový koblihový přístup).
Ty ses během těch let z mírně nadějného kádra celkem vybarvil.
Už jen čekám, kdy se přihlásíš do feministického hnutí.

Ps: Promazáváš to tady moc resp. co by se mělo, se neřeší a co je neškodné či přínosné, jde pryč. Lepší systém bylo staré dobré nechat uživatelům v hádkách rovné zbraně a mazat jen spam a skutečně protiprávní věci. Když už to nerozeznáte, co je co nebo to děláte podle přítel/nepřítel. Dneska tady jedni uráží pod ochranou beztrestně přes všechny hranice a napadaní se nesmějí bránit (doufám, že zrovna po mně nebudeš chtít příklady nicků, zvláště po tom posledním excesu).
A takovou férovou administraci a rovná pravidla jsi tady kdysi zavádět chtěl, vést uživatele ke slušnosti jsi chtěl a pak...adminský syfilis.
Třeba já už to beru tak, že cokoliv sem napíšu, může být smazáno, jedno co a zpravidla to, kde to lze nejméně čekat. Předvídatelnost nulová jako u našich soudů.
Adminujete z pohledu uživatelů tak, jako kdybyste si házeli kostkou a každý den jinou. Zhruba stejná praxe jako s 15 ideo paragrafy, když píšeš knihu o čemkoliv.
Nic ve zlém, ale kdyby tady adminovaly Aninka s methylkou než ty s kaitenem, horší to nebude, spíš o dost lepší. Ty jsou aspon předvídatelné a dá se s nima mluvit.
Větší bordel v předvídatelnosti administrace a rozhodnutí než aktuálně tady nikdy nebyl. A víc ad hominem urážek v diskusích a pod zpovědmi taky ne.
Do toho to řešení soukromé komunikace uživatelů v profilech - to tady taky nikdy před vámi dvěma nebylo (a ještě jste o tom tak dlouho lhali a mě obvinovali, že o tom lžu).
Přeber si to, jak chceš, jen glosuju. Dávno jsem to tady s jakýmikoliv pravidly a férovým adminováním vzdal, dokud tu bude kaiten a dnes už i ty. No a protože po vás to přebere muad, který je s tím v souladu, tak to asi o moc lepší nebude.
Jinak doufám, že důvod pro smazání mého profilu bude důstojnější než posledně.
02.04.2021 15:27:00
matouch3:
"Jak malé děti. běžte si hrát na akční hrdiny jinam. " tímto si mě spojil s tím votrapou. Zeptej se kaitena nebo Muada, která byla první reakce od Pragmatika.

Ok, nechtěl jsem to komplikovat, proto jsem ti psal: "neřeš to, ježku" Jenže teď si uvědomuju, že k těm situacím dochází nanovo, zas mě napadá v profilu. A nemám čas, tolik jako kaiten, abych trpělivě vysvětloval a smáznout ho taky nemůžu. Ale urážet se jím nechat nechci
02.04.2021 14:39:44
matouch3:
Odmítám, aby mě kdokoliv s tím otrapou spojoval. To platí i pro tebe. Bránit se budu tehdy, pokud to uznám za vhodné.
Např teď kdy mě bez předchozích souvislostí píše něco do profilu, čemu nerozumím. Ty jeho vymyšlená hovna utínat musím.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk