Ahoj!
Daří se zkouškově, ale daří.

Taky se už těším, až budu mít od toho klid a na nějakou dobu zmizím.
Ta hymna ale taky musí obsahovat nejméně 3 sloky o malých penisech, sebevraždách a friends with benefits příspěvcích, ať to má šťávu a šmrnc!

Já se momentálně o žádné nápadníky nestarám, protože ještě nemám něco zpracované, takže... kašlat na to. Akorát bych někomu mohla ublížit, zbytečně.
A co guláš se šesti, byl, byl?
