Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Běda - moudrý děda
Tužme se! Lví silou! Nazdar! ... Jsem váš děda! http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=855215

Index důvěry:
25

Má k rozdělení:

7

4

Pohlaví: muž
Věk: 75
Ve zpovědnici působí od: 03.12.2014 03:53:27
Číslo profilu: 86795
Naposledy se přihlásil: 09.02.2020 17:51:39
Poslední rozhřešení dal: 09.02.2020 17:55:41
Doteď napsal rozhřešení: 609
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 22398
E-mail:
Oblíbené WWW: http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=845844&orderby=ide
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
10.04.2017 01:21:15
Běda - moudrý děda:
jen tak dál ( ): Díky za pochvalu, jinochu či jinoško.
13.01.2017 10:10:39
jen tak dál ( ):
Dobrý den, vy jste super borec!
22.11.2015 14:23:21
Crucified:
ale svítí, je to životní láska a bez ní je život šedý jak prdel slona
22.11.2015 14:19:20
Crucified:
Gerbery nedošly, leč má milá již není má milá
22.11.2015 14:14:47
Crucified:
běda, moudrý dědo
17.08.2015 23:06:42
YasminnVici:
Čím jsem si ho zasloužila?
31.07.2015 12:27:51
vjoo:
Děkuju.. Snad to k něčemu bude, nejmoudřejší dědo.
28.07.2015 14:19:52
vjoo:
Ó, moudrý dědo, klidně se do toho pleť. My nového administrátora nehledáme, nevím, proč se to začalo řešit. Soukmenovec se neosvědčil, tak byl sesazen, to je celé.
28.06.2015 20:02:33
MaRy8989:
Týjo, kde jsi, dědo? Chybíš mi.
23.04.2015 18:54:16
odula:
Děkuji za plamínek, dědečku
22.03.2015 22:04:44
SKED:
Já se mám dobře a asi půjdu brzo spát.
22.03.2015 21:17:59
SKED:
Zdravim, jak dupou kralici ?
26.02.2015 20:19:16
Běda - moudrý děda:
Osman ( ): Děkuji, Vaší poklony si cením a gerbery nakoupím!
26.02.2015 18:50:45
Osman ( ):
Mně tady pro změnu svými málo vtipnými a všudypřítomnými bláboly připomínek pijete krev. Ale co už nadělám. Svaly tuž, vlasti služ. Nazdar
26.02.2015 15:49:56
TVT:
Nikoho to třeba nezajímá ale je dobrý na to upozornit. Navíc ten úvodní text má na mím profilu už velkou tradici.
06.02.2015 17:05:51
nojasnekamo:
Dobrý vodpoledne, moudrý dědo!
Pojedu, ale kam.. to Vám napíšu do mailu. Chci svůj klid a soukromí, chápete mě, že.
Neviděla jsem poslední dobou žádný díl Ordinace v růžové.. přísadě. Vlastně jsem neviděla nikdy snad žádný díl. Achjo.
Co Miluška a guláš?
01.02.2015 00:37:20
nojasnekamo:
Hezký začátek noci, moudrý dědo!

Ano, je to vskutku tak. Dodělám poslední dvě zkoušky z 12 a jedu mimo republiku, zas na chvíli, už to mám domluvené i se školou. Potřebuju prostě na nějakou dobu někam zmizet, protože jsem... prý docela smutná. Ale to už tak bývá, když se otevřou staré rány a ozve se po dlooouhé době někdo, kdo výrazně ovlivnil stabilitu života a sám život.... No, to je fuk. Raději.

Budu se těšit na Vaši hymnu, moudrý dědo!

A budu doufat, že Miluška nebo Květoš Korýtků Vám vytvoří tuto českou klasiku a Vy si pošmáknete jako nikdá!
30.01.2015 18:53:40
TVT:
Já určitě příkladem jdu. Zatím co lektorka ostatní napomíná já v klidu sedim.
28.01.2015 22:01:37
TVT:
Naše třída chodí cvičit do Sokola. Ale ti žáci se tam moc netuží. Jenom lumpačí a stavějí věže z žíněnek.
26.01.2015 07:01:42
nojasnekamo:
Ahoj!

Daří se zkouškově, ale daří. Taky se už těším, až budu mít od toho klid a na nějakou dobu zmizím.
Ta hymna ale taky musí obsahovat nejméně 3 sloky o malých penisech, sebevraždách a friends with benefits příspěvcích, ať to má šťávu a šmrnc!
Já se momentálně o žádné nápadníky nestarám, protože ještě nemám něco zpracované, takže... kašlat na to. Akorát bych někomu mohla ublížit, zbytečně.

A co guláš se šesti, byl, byl?
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk