Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
ThebestLawyer
Ahoj lidi, jedno si pamatujte: Jste úžasní, skvělí, talentovaní a předurčeni k úspěchu. Milujte se, věřte si, chtějte, a pomáhejte. Budete šťastni. :))

Index důvěry:
2

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: žena
Věk: 19
Ve zpovědnici působí od: 04.10.2014 10:58:38
Číslo profilu: 85869
Naposledy se přihlásil: 23.04.2015 18:04:04
Poslední rozhřešení dal: 23.04.2015 18:44:55
Doteď napsal rozhřešení: 113
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 11374
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
26.10.2014 20:46:27
červený svetříček:
ahoj no mě trápí rodiče, hlavně táta je alkoholik a když ho chytne amok tak je zlej, včera si i máma dost přihla a začala mu vyčítat jednu mladou holku co se tátovi líbí a už to bylo, já už nemužu dál trápí mě to. já už jsem byla taky trochu napitá a měla jsem zatmění mozku napadlo mě že si podřežu žíly a nikdy bych to stejně nezvládla, mě nejde o bolest ale o mamku že by ji to moc ublížilo a náhodou by se mi to nepovedlo aakorát bych skončila ve špitále a na psychině a akorát by to odnesla mamka já vím, jsem kráva

26.10.2014 20:36:21
červený svetříček:
prosim vás já se přeci nechti zabíjet ale několikrát mě to napadlo
07.10.2014 19:23:45
petko opet:
Ešte teda odpoveď k minulému, aj keď som si tú svoju našiel v tvojej návštevnej knihe (už si na to asi prišla, ale odpoveď píš vždy tomu druhému na profil, inak si ju nikdy nemusí nájsť) Veď práve o tom hovorím - že si nepripúšťaš neúspech, ale ten k životu predsa patrí a je dobré brať to ako jednu z alternatív, lebo ono to raz proste príde a potom sa z toho proste "nezosypať". Je samozrejme super vedieť sa motivovať, aj keď ku knihám typu, ktorý si spomenula, mám dosť značný odpor, ale tak každému podľa preferencií. Píšeš, že je ťažké poľaviť v nárokoch na seba - prečo, čo sa tým zhorší? Samozrejme, ja ťa neodhováram od nejakej profesnej dráhy alebo nebodaj vzdelania, mne na tom bije do očí iba tá tvrdosť, s akou si vyberáš svoju cestu, akoby si to ani v skutočnosti nechcela ty ale niekto iný A áno, narážam na to, o čo v narcizme alebo aj v perfekcionizme ide, že sa snažíme naplniť predstavy našich rodičov, alebo im "to ukázať" a ženieme sa za nejakým cieľom až do vyčerpania - pričom to aj tak stačiť nikdy nebude, nehovoriac o tom, aké je potom prežívanie prípadného neúspechu. To je len taký bod na zamyslenie pre teba, podľa mňa sa s tým ešte vo svojom živote stretneš Veľa šťastia každopádne prajem.
07.10.2014 16:23:16
soukmenovec:
Je dobře, že se nebojíš vyjadřovat své pocity.
Hele, v pořádku. Chybami se člověk učí a chybovat je lidské. Jen to příště chce dvakrát měřit, a až pak rozbrušovat.
07.10.2014 16:11:18
soukmenovec:
Prej pitvá. Upozornil jsem tě na termita, pitval jsem se v tom až pak, když ti to nedocvaklo.
07.10.2014 16:02:14
soukmenovec:
Musíš uznat, že to člověka dokáže dost zmást. Rádo se stalo.
07.10.2014 15:26:53
Black Predator:
Kvůli hygieně úplně dohola? :D Do toho se mi zrovna moc nechce... A jinak nehrozí, že bych si našel holku, protože neexistuje holka, která by to vydržela s takovym volem, jako jsem já :DDD
07.10.2014 13:49:29
soukmenovec:
Loajální není v něčem, ale k někomu. Myslím, že si pleteš slova "liberální" a "loajální", protože to, co píšeš, fakt nedává smysl.

http://slovnik-cizich-slov.abz .cz/web.php/slovo/loajalita
http://www. slovnik-synonym.cz/web.php/slovo/loajaln i

http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/w eb.php/slovo/liberalni
http://www.slovn ik-synonym.cz/web.php/slovo/liberalni


Udělej si pořádek v termitech.
07.10.2014 11:21:29
kikiwhite:
Takhle, hodnotiteli je doporučeno (nikoli striktně přikázáno) brát ohled na posudek, takž přesně ty jevy, které tam máš zaškrtlé by měl brát méně vážně nebo je nepočítat jako chyby vůbec. Kdyby posudek nebral v potaz vůbec, můžeš se po té zkusit odvolat proti rozhodnutí o výsledku, papíry máš, takže máš důvod se bránit.

Ale ono je to někdy hodně ošemetné, co je chyba studenta a co opravdu zapříčinila jeho porucha učení, takž to prosímtě neber tak, že tam můžeš namrskat jakékoliv chyby a všechno ti projde, ale myslím, že (protože působíš inteligentně) ani toto nepředpokládáš
Já teda o češtině tolik nevím, jsem angličtinář, ale my jsme taky opravovali písemky (než to začalo být opravováno centrálně z Cermatu) a já zrovna měla ty "pupíky". Náš ředitel měl vítr, že by se třeba někdo mohl soudit, tak na mě apeloval, že musím striktně brát v potaz posudky. Takže když měl student v posudku u cizích jazyků třeba - "tendence psát foneticky", musela jsem to brát v potaz, když chyba byla tohoto rázu.

Takže jestliže máš v posudku např. "dělá chyby v interpunkci", tak by to mělo být bráno v potaz. U toho vynechávání písmenek problém nebude, to je typický znak dysgrafie i bez posudku. U jiných chyb se to už posuzuje hůře.
Ale neboj se, žádná vaše češtinářka nebude dle mě riskovat, že bys ses třeba následně soudila, takže si dá jistě pozor
Držím palce
06.10.2014 21:56:01
soukmenovec:
http://www.zpovednice.cz/detail.php?stat usik=834551
Že buďto neznáš význam slova "loajální", nebo máš nějakou myšlenku, kterou můj mozek nepobral. Rád se nechám vyvést z omylu. V čem je dnes společnost loajální a proč je to dobré pro LBGT komunitu?
06.10.2014 21:41:30
Black Predator:
To je možný. Ale proč bych se holil, když k tomu nemám důvod? A úplný oholení je podle mě kravina, max. jenom zastřihnout kvůli holce třeba, ale jinak vůbec. Když nikoho nemám a nikdy jsem nikoho neměl, tak jsem nad tím nikdy logicky ani neuvažoval.
06.10.2014 19:57:33
ThebestLawyer:
Sada: Ne kluka tak malýho bych nechtěla, ale jsou to mé osobní preference, mám nejradši 190 cm, to šílým "blahem", ale i 180 je dobrý.
05.10.2014 20:52:32
sadasdasda ( ):
Meris 160 ale nechtela by jsi urcite kluka 168 ? Ze jo?
05.10.2014 20:06:13
kikiwhite:
Ahoj, napsala jsem ti odpověď ke tvému dotazu ohledně maturity (máš to v diskuzi), kdyby ses chtěla zeptat na cokoliv jiného, klidně napiš. Předpokládám, že budeš maturovat na jaře 2015
04.10.2014 21:10:34
ThebestLawyer:
Petko: Děkuji vážím si tvého názoru. Ano vím, že tolik lidí neprožívá tu vysokou. Víš snažím se na neúspěchy nemyslet, představuji si jen ty úspěchy. Věřím že to funguje, přečetla jsem mnoho knih o tom. Například od Napoleona Hilla ( Klíče k pozitivnímu myšlení) Nebo miluj svůj život. Všechno je to o tom, že když člověk něco chce a věří tomu, dosáhne toho. Já doufám, že jednou ze mě bude právník, dělám proto všechno, dokonce mi brzy začne i kurz. Je těžké polevit v nárocích na sebe, to nejde, chtěla bych dosáhnout toho, po čem toužím. A to je dráha profesionálního obhájce, a to bez absolvování vysoké nejde. A narcismus mi něco říká, ale to já nejsem. Akorát si myslím, že člověk by se měl mít rád, a stejně tak by měl mít rád i ostatní.. A děkuji, za zprávu.
04.10.2014 21:05:31
ThebestLawyer:
Tic tacu, crohnovu nemoc nemám, kolono jsem byla, ale na nějaké alergie nebo nesnášenlivost jídla jsem testována nebyla, zkusím to navrhnout v podnělí doktorovi, děkuji.
04.10.2014 21:03:40
ThebestLawyer:
Vážně nevím, čím pak jsem ho rozčílila. :D Doufám, že nám brzo nebouchne.
04.10.2014 20:44:02
petko opet:
Ahoj, kúsok by som zareagoval na tvoje .. rozhrešenia, chcel som to vlastne napísať pôvodne do tej spovede o ex ako kamarátovi, ale je to vlastne príliš osobné.

Asi toľko mi napadlo, že každý to asi neprežíva ako ty, že na absolvovaní VŠ stojí a padá podstata jeho existencie. Alebo sa možno mýlim, ale tak to sapoň ty prezentuješ. Aj si dosť zakladáš na svojej "ambicióznosti" a plánoch, to je všetko pekné a fajn, ale ... skús sa zamyslieť, čo bude, až ti tie top plány nevyjdú - bude mať tvoj život rovnakú hodnotu a zmysel? Tvoj postoj mi pripadá ako opak ku absencii plánov, akurát premrštený opačným smerom. Hovorím ti to, lebo som riešil podobné pocity, keď mi moje plány začali nevychádzať, a ten pád je teda dosť bolestivý. Radím ti trochu poľaviť v nárokoch na seba. Je to len škrupina, ktorá nás poháňa niekam, kam by sme v skutočnosti za takú cenu ani ísť nechceli, a potom sa ženieme celý život za niečím a zistíme, že sme vlastne vôbec nežili svoj život Len posledná poznámka - hovorí ti niečo narcizmus? On to v skutočnosti nie je žiaden náš kamarát, ale naopak nepriateľ, alebo možno dobrý sluha a zlý pán. No, dúfam že môj komentár vezmeš v dobrom, som totiž zvedavý, či ti z toho niečo v hlave zarezonovalo teraz alebo dokonca už aj predtým. Pekný víkend
04.10.2014 20:26:34
nojasnekamo:
:D Ale, ale, čimpak jsi rozčílila Ondříka?
04.10.2014 19:59:14
onnndraaa:
jsi hnusna krava co myslim jen na sex !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne: Sleva 200 Kč