Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Neviditelnej Píčus
Fezy jsou cool!

Index důvěry:
47

Má k rozdělení:

8

5

Pohlaví: muž
Věk: 21
Ve zpovědnici působí od: 09.01.2014 16:05:31
Číslo profilu: 81823
Naposledy se přihlásil: 29.10.2016 14:46:01
Poslední rozhřešení dal: 29.10.2016 15:09:03
Doteď napsal rozhřešení: 2451
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 30412
E-mail:
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
01.11.2016 22:18:59
Black Predator:
Čus, nezapomněl jsi na mě? Nezvykle dlouho žádná odezva.
06.10.2016 21:29:12
Není nad dobrou radu:
No, jsem ráda, že mi zemák uznáváš, protože jsem si ho vybrala.

Když nejde o život, tak je podle tebe nuda. A bez něj je to asi zábavné, že? Protože když jde o život, málokdy to ponechá život bez újmy. Já zase denně rostu z údajně "uspěchané" doby.

No tenhle týden jsem započala a ani jsem nijak extra neponocovala a jsem jako přejetá parním válcem jak mi spánek chybí. Takže snad postupem času

Praha je taková starobylá, starověká Asi to. Žándá novota, všude ty starý, pravěký zdi, tmavý zdivo... A nikde Češi :D Ale je pravda, že u nás se teď taky vyrojilo hodně cizinců. Vlastně zatím nevím o nikom, kdo by byl v mým městě doma. Jsem cizí i ve vlastním městě!
To vnímáš hezky, ale myslím, že hraje roli taky rodina, tví rodiče očividně nejsou přísní a nejdou po tobě jako slepice po flusu
Nejsem zrovna alkoholik Ale zůstala jsem Brno když tak později. Uvidíme.
22.09.2016 02:32:29
Black Predator:
Tak konečně jsem odpověděl
13.09.2016 20:09:20
modrýkaktus:
Neurazíš, jen je zbytečná. Šlo mi o osobitost a mojí hovorovou mluvu, ne nějakou formálnost.
05.09.2016 21:54:13
Black Predator:
V žádném případě, moje mamka to říká, tak jsem to pochytil, takže klid, nejsem vymytá palice!
03.09.2016 13:15:43
Black Predator:
Nerouhej se!
23.08.2016 00:04:24
Black Predator:
Na pohodu. Jenom jsem myslel, jestli jsi třeba neumřel
20.08.2016 19:26:48
Black Predator:
Zdarec, nezapomněl jsi na mě?
16.08.2016 21:57:10
Není nad dobrou radu:
No, ono to nakonec bude spíš s tím zemákem Ale i ten je mírumilovný
Tak sázela jsem s Erikem spíš na jistotu. Samozřejmě stížnost nebo recept, to by bývala byla luxusní trefa do mých dovedností! Ovšem...
Hmm, to jistě, ale přeci jenom, nejdu na matfyz ani VŠCHT...

To mi náhodou připadá docela zábavné Člověk by neřešil nic, kde jde o život a ještě by se pobavil, nenáročné. ;)

Tak neponocuj tady na Zpovědnici v jednu v noci a bude to vstávání snazší!

Bingo. I po takové době, co ti píšu (promiň), pořád aktuální téma. Už tak dva měsíce se rozhoduju. Pomaturitní prázdniny mi to dokonale zruinovalo... = nemyslím na nic jiného. Rozhoduju se mezi vlastním městem a Brnem, který je slušně daleko, ale to by mi zrovna nevadilo. Stejný obor v obou případech... Rodina mě chce doma, mně se líbí teoreticky oboje, doma víc studium, Brno víc město.... Těžký život závodníka. Co se týče Prahy, tu jsem naštěstí do výběru nevložila, tam se mi nelíbí - já vím, ty tam zrovna jsi U této vzácné příležitosti se tedy musím zeptat i tebe. Co bys mi doporučoval ty? Ty jsi rozený Pražák nebo odjinud?
28.06.2016 00:24:47
Black Predator:
Tak už jsem se k tomu konečně dokopal! :D
26.06.2016 00:17:09
Black Predator:
Cus, nezapomnel jsem na tebe, ozvu se zitra
09.06.2016 21:51:33
Není nad dobrou radu:
Já se některý k maturitě konečně naučila. Některý. Epizeuxis byl mezi nimi. Jako je dobrý to vědět, umět určit.. možná budu učit k němčině češtinu víš
Psala jsem vyprávění o Erikovi, který "ztratil" paměť.
Ale né.. myslím jako beze zkoušek, přijímací řízení spočívá v úspěšnosti u maturity nebo ve výsledcích za celé studium. Musela jsem se špatně vyjádřit.

Když je zajímavé.. Jako z Tvého pohledu asi ano. Pořád to je ale právo..

Jenom z jahod se šlehačkou?? Děláš si legraci? Tak my tu jmenujeme tolik dobrot - a z nich ze všech dostaneš hlad zrovna při tom nejobyčejnějším?!

Dneska se do všeho hrne každej debil. To taky nechápu. Spíš myslím, že zrovna on jedinej zažil nějakou špatnou.. Já menzy vnímám jako velký klad pro vysokoškoláky.. Vždyť kde by pak právě takoví hladoví chudáčci jako ty papali?

Teď už nemusím! Ale to největší dilema teprve přijde...
07.06.2016 21:06:44
Není nad dobrou radu:
Jojo, Ezopa samozřejmě Jejich nastínění jeho strašlivého otrockého života mi tedy nepomohlo ani náhodou, ale že je tvůrcem bajek, to vím. I epizeuxis vím co je. Ale ten jsem měla špatně určený.
Dneska jsem měla jediné Noo, jediné, vlastně ještě jedny na konci dubna, ještě před celou maturitou, tam mě už přijali. Zbytek je bez přijímaček, většinou na základě úspěšnosti u maturity nebo celkově za studium

No, to ti musím dát za pravdu. Jako právník... No, říká se, že v moderním světě se užije. I ten Tvůj detektiv Ale každá práce má svá plus.

Jo, nerada. Nemusím je. Jahodě zdar!

Promiň no. Tak jsem přesně nechtěla, aby to vyznělo - jako youtubeři. Ale hoolt to asi nezamaskuju. Já bych řekla, že má pravdu.

No jó - vlastně. Že já taky nepřemýšlím.
06.06.2016 09:32:19
Není nad dobrou radu:
Tak jsem zase zpátky Mám po maturitě.
Ale třebas tu i ty nebyl tak často, možná nějaké zkouščičky...

Jo tohle je myšleno pudinkovým modelem. Chudáček pudink, taková dobrá pochutina a oni jí přirovnají k tomuhle. Vážně moc zábavné. Ještě že nestuduješ chemii.

Taky bych si dala radši Sacher, rozhodně radši než Schwarzwaldský dort, jestli ho znáš.

Na to jsem viděla včera krásné video na Youtube. Ještě jsem na vejšce nebyla, ale tohle mi přijde dost zřejmé
https://www.youtube.com/watch?v=GdV EtjqqKVw

Tak ať se testík zadaří! Někdy mi můžeš něco napsat čínsky.
10.03.2016 18:25:19
Není nad dobrou radu:
Ani mi neříkej, že jsem zase neodepsala..
Ach jo.

No, úplně to neplánuju. Pudinkový model atomu? Tak ty i technik? Nespojuj prosím tě mé oblíbené jídlo s matikou -_- To není hezká kombinace Jak vůbec vypadá takový model? Řečený "pudinkový" ?

No právě. Ale Hamburg patří také do řádečky ke schnitzlu. A Bavorské vdolky??

A je první den na vysoké škole, hm, hodně těžký? Pak už aspoň už tušíš, kde je jaká učebna..
Na žádné fakultě žádné univerzity se nemusíš omezovat jen na jedno. Takže z japanistiky, nebo čínštiny, nebo co sis to vybral, neskládáš žádné testíky..?
12.02.2016 18:20:29
Není nad dobrou radu:
Dobře, ale pročs to dělal? Hůř ti být nemohlo, ale líp ano.

Neřekla jsem, že je k ničemu. Řekla jsem, že je k ničemu mně. No uznej, jak bych ji já využila? V dnešní době ? Jo, ten fór je bezva

Jak to furt? Tss, já tak budu učit nějaký namyšlený hloupý tlusťochy z USA... no fakt, kdo by tam jevil zájem. Leda že bych jim nabídla za to tunu hamburgerů - mimochodem taky NĚMECKÉ pochoutky, jak jistě víš.
Jasně. Hlavně nejdřív to chce něco pořádného a vůbec se zorientovat na vysoké škole (to bude oříšek ) a na poli práce, v takovým tom celku. Pak můžu zvažovat dál a klidně si to dostudovat, když zájem potrvá

Jů! To zní skvěle. Moc se těším, co budu mít za volitelné předměty já. A ještě když to je taaak ohromně výhodné. Vzdělával by ses snad ve všech, i ve zbytku těch předmětů, které sis nevybral, ne? Nebo tam existuje taky něco nestudijního??
10.02.2016 17:18:55
Není nad dobrou radu:
Ale ne... takže to stejně bylo k ničemu..

Doufám, že si nebudou dělat žádné nepřátelské srandy. Mě taky logika němčiny uchvátila. Latinu jsem v životě neměla, ani mi to zásadně nevadí Byla by mi bez tak k ničemu, nebudu právník, ani doktor.
"Že už to někde slyšel.." to si člověk řekne mnohokrát leckde

Asi by tam po ní ani pes neštěkl. Dříve možná, když ještě Německo mělo pověst prosperující země v Evropě. To by se nějaký neštastník, co by to chtěl umět, asi našel. Ale to už radši zůstanu ve zdejších lovištích, kde je podstatně větší zájem. Já vím. Náhodou mě poslední dobou Asie docela bere, kdyby rodiče netrefilo, podala bych si přihlášku taky na koreinistiku nebo japanistiku... Ale to může být chvilkové (kdybych si to náhodou udržela, vystuduji to pak). Tak Ty studuješ čínštinu, joo??? To je dost neovyklý! Na právech máte, zdá se, ledacos. Musíš mít taky k jazykům velmi kladný vztah. A očividně se taky nudíš..
07.02.2016 12:36:08
Není nad dobrou radu:
Chudáčku.. Už je Ti lépe?

Nejsem téměř pravý opak, co se modrooké blondýny týče
Máš na sebe vysoké nároky. Pro domluvení by Ti přece stačilo i méně. Mě kupříkladu, PAKLIŽE TO NESTUDUJI, jako ty, u jazyku stačí, když budu rozumět a umět se sama vyjádřit o všem, o čem budu chtít. Je mi úroveň vedlejší. To už Ti ale stejně chybí jenom kousek Slovíčka Tě v tomhle přece nemohla zdržet, na to jsi už moc daleko a před B2 Ti taky jistě nebrání.


Ne ne, tak jsem to nemyslela. S němčinou se nikam nechystám, obzvlášť, když se v současné době dějí v Rakousku a Německu takový věci. Tu němčinu bych chtěla učit, to angličtinu chci mimo to ovládat, protože ta vládne celýmu světu.
01.02.2016 19:39:57
Není nad dobrou radu:
No vidíš, jak ti to jde

To je vlastně výhra, že?

Spadls do pytlíku kladných reakcí. Ten je poloprázdný Většinou slyším něco jako "COŽE??!"
A na jaké úrovni by ses rád viděl ?? B1 je přece skvělá!! To už se úplně v klidu s ní domluvíš, nebo porozumíš, co potřebuješ.
Členy jsou snadný, ale nevím, jestli na ně budu mít přímo trik. Pokud se mi podaří na takovou školu dostat a studovat tam - tak pak ti to s velkou pravděpodobností řeknu. Já je tak nějak umím, ale taky mi vždycky tak nešly. Možná je kámen úrazu na tom, že já se je začala učit ráda a hodně Tak možná proto jsem je chytla. A ono často slyšíš, co tam sedí, takže se vlastně rozhoduješ jenom mezi das a der.

A čím mě zaujala? Ti nevím. Prostě ve chvíli, kdy jsem si řekla, že chci učit, tak ke mě přišel zlom, že chci učit jazyk a volba byla ze dvou. A já se tenkrát k tomu stavěla tak, že nechci učit to, co budu užívat, což by byla angličtina ve světě, že jo. To byla nultá cestička.. A pak jsem si němčinu oblíbila a přišla na to, že to bych chtěla studovat, pracovat s tím, že to by mě bavilo že je to príma jazyk, mně blízký. Takže tak nějak, zhruba
28.01.2016 18:39:14
Není nad dobrou radu:
Tak to se Ti teď docela urodilo na učení se, co? Nepsala jsem 9 dní.

Asi je to v tvým vzezření Ne, určitě jsou zvyklí slýchávat leccos.

Němčinu.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk